Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,165
نام
محمد امین
آخه خندم میگیره بگم کجا گیر کردم...:biggrin1:

اون اول ها هست از گاراژ با ماشین میری بیرون تا میرسی به جایی که اون دوستت پیاده میشه...
بعد از یک مدت که اونجا هستی دوباره نشانه گاراژ میده و باز تکرار میشه

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
دختره که اول و اخر میمیره جزو داستانه یعنی باید بمیره :D.
نه فریدون همونطوری که میدونی بازی دو تا پایان داره
هر دو پایانش هم بستگی به اون مرحله آخر داره که بری برای انتقام یا بری برای معامله
اگر برای انتقام میرفتی و Dimitri رو میکشتیم در روز عروسی Kate کشته میشد ولی اگر برای معامله میرفتیم در روز عروسی Roman کشته میشد .

ASHIHARA

کاربر سایت
Jan 29, 2008
526
نام
Hamid Reza
نه فریدون همونطوری که میدونی بازی دو تا پایان داره
هر دو پایانش هم بستگی به اون مرحله آخر داره که بری برای انتقام یا بری برای معامله
اگر برای انتقام میرفتی و Dimitri رو میکشتیم در روز عروسی Kate کشته میشد ولی اگر برای معامله میرفتیم در روز عروسی Roman کشته میشد .
میشه یکم بیشتر توضیح بدید
دیمیتری رو که اوایل بازی میکشه :confused:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
آقا این بازی چرا اینقدر اعصاب خورد کنه ...!!!!؟:mad:
هر جا که میری باید کلی روش فکر کنی حال آدم رو میگیره ... زبان هم بلد نباشی که دیگه ...
من هم وقت ندارم بشینم کلی فکر کنم...
اگر یک راهنمایی کاملی از این بازی معرفی کنید بیشتر از خیلی ممنون میشم... فقط فارسی باشه..:love:

زبان که کلا تو هر بازی ای یکمش نیازه
اصلا فکری نیست.بازی فکری پس بازی نکردی!;)کلا زبان قوی هم نمی خواد این جور که شما گفتی شایدم زبان من قویه.در کل هر جاشو که موندی بگو تا من یا دوستان دیگه راهنماییت کنم.
یه چیزی در مورد زبان تو بازی ها بگم اگه تا یه حدی بدونین تو بازی هایی مثل gta4 , یا gear of war بعضی حرفاشون خیلی باحاله یعنی هر وقت بشون فکر می کنم خندم می گیره که البته جاش اینجا نیست بگم.
می خوام بازیو از اول برم پایان های دیگشم ببینم در کل یه اچیمنتشم از دست دادم همون که باید زیر 30 ساعت بازیو تموم کنی.واسه همین بازیو از اول شروع می کنم و عشق اغاز شد:laughing:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,165
نام
محمد امین
این بازی حداقل 30 ساعت طول میکشه.!!:eek:... بابا بی خیال کی میره این همه راه رو...

دوستان یک راهنمای کاملی از این بازی نیست ...؟
مثلا تو یک فایل PDF باشه..البته فارسی ؟؟؟؟؟؟؟؟

MGS_LIFEROAD

کاربر سایت
Jul 31, 2008
46
اقا ببخشید من در قسمتی از بازی هستم که تموم شده هیچ چیزی نیست منظوم از تموم شده کل بازی نیست منظورم اینه که دیگه بهم ماموریت نمی ده تقریبا اونجام که یه دوست قدیمی روسی که اخر مرحله ازت می خواد بکشیش یا اینکه ولش کنی بره همونجا ها هستم دیگه هیچ کسی جواب تلفنم رو نمیده فقط RACEهای بروس هست همین او بس منم خسته شدم دیگه مرحله نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
اقا ببخشید من در قسمتی از بازی هستم که تموم شده هیچ چیزی نیست منظوم از تموم شده کل بازی نیست منظورم اینه که دیگه بهم ماموریت نمی ده تقریبا اونجام که یه دوست قدیمی روسی که اخر مرحله ازت می خواد بکشیش یا اینکه ولش کنی بره همونجا ها هستم دیگه هیچ کسی جواب تلفنم رو نمیده فقط RACEهای بروس هست همین او بس منم خسته شدم دیگه مرحله نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نمیدونم چرا بعضی ها این مشکلو دارند
همون موقع که اون مرد روسی رو بکشید یا ولش کنید و مرحله تموم بشه بهتون زنگ زده میشه و با یکی صحبت میکنید و مثل همیشه یک مرحله جدید براتون روی نقشه مشخص میشه

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
فکر می کنم باید یه زنگ به دیمیتری بزنی.تا بعد با جاکوب برین سراغش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر