Grand Theft Auto IV | Xbox 360

اقا مسخرم نکنید ولی اون ماموریت سوم که دارن پسر خالتو میزنن بعد میری 2 تاشونو میزنی یکی دیگه فرار میکنه با ماشین اونو چطور باید بگیریش بعد اینکه دنبالش میری میره تو ساختمون که دورش ابه بعد چطور باید بری بگیریش .......

اقا مسخرم نکنید ولی اون ماموریت سوم که دارن پسر خالتو میزنن بعد میری 2 تاشونو میزنی یکی دیگه فرار میکنه با ماشین اونو چطور باید بگیریش بعد اینکه دنبالش میری میره تو ساختمون که دورش ابه بعد چطور باید بری بگیریش .......
البته رومن پسرعموی نیکوست.
باید از پله ها برید بالا، تا برسید به اتاقک. توی اتاقک اون شخص که از گنگسترهای Laon Shark هست میاد طرفتون با یک چاقو.
نشونه رو روش قفل کنید و بذارید بیاد به سمتتون. به محضی که خواست بهتون چاقو بزنه A رو بزنید تا جاخالی بدید، بعد سریع Y رو بزنید تا خلع سلاحش کنید و بعد با چاقوی خودش بکشیدش.

سلام
من امروز این بازی رو اجرا کردم
فقط نمیدونم شاید مربوط به سبک بازی باشه ... :confused: ولی من فکر کنم گرافیک بازی اون طوری که باید نیست یعنی من بازی های دیگرو که بازی کردم گرافیکشون خیلی بالاتر بود...
مثلا چهره آدم ها اصلا جالب نبود و شما مثلا ماشین ها رو با بازی های دیگه مغایسه کنید... خیلی فرق داشت....:eek:
من در این مورد زیاد اطلاع ندارم گفتم شاید نوع این بازی اینجور باشه و چون که تخصصی نیست زیاد روش کار نکردند...

سلام
فقط نمیدونم شاید مربوط به سبک بازی باشه ... :confused: ولی من فکر کنم گرافیک بازی اون طوری که باید نیست یعنی من بازی های دیگرو که بازی کردم گرافیکشون خیلی بالاتر بود...
مثلا چهره آدم ها اصلا جالب نبود و شما مثلا ماشین ها رو با بازی های دیگه مغایسه کنید... خیلی فرق داشت....:eek:
من در این مورد زیاد اطلاع ندارم گفتم شاید نوع این بازی اینجور باشه و چون که تخصصی نیست زیاد روش کار نکردند...

میتونی ازش عکس بزاری ؟

سلام

یک توضیح کوتاه در مورد بازی و Gameplay و ماموریتهاش:

1- پیدا کردن راه:
شهری که بازی درش میگذره، همون لیبرتی سیتی GTA III هست، اما اینبار خیلی خیلی شبیه نویورک اصلی شده و همین پیچیدگیش رو برده بالا، چون قبلا یک 4 تا پل بود و یک زیرگذر اما الان طوری ساختمون بندی پیچیده شده که به راحتی نمیشه راه رو پیدا کرد.
Start رو بزنید، برید روی نقشه تا یک نمای کلی از شهر رو به دست بیارید. در حال حاظر شما در محله ی مهاجرین غیرقانونی یعنی Hove Beach هستید، در منطقه ی Dukes. زیر منطقه ی Dukes، منطقه ی Broker هست. جزیره ی دوم که از روی منهتن الهام برداری شده، Algonquin نام داره. جزیره ی کوچیک بین دیوکس و الگانکوئن اسمش Bohan هست و آخرین جزیره، اسمش هست Alderny.

هر مکانی خواستید برید، A رو بزنید تا راه رو براتون مشخص کنه.

2- انجام مراحل
در بازی دو نوع مرحله هست. مرحله ی داستانی و مراحل فرعی. مراحل فرعی در این بازی زیاد اهمیتی ندارن جز برای 100% کردن پیشروی.(در GTA SA مهارت پلیر رو میبرد بالا)
برای اجرا مراحل داستانی، روی نقشه برید جای اشخاص. اولین مرحله رو رومن پسرعموتون میده. برید گاراژ تاکسیش و مرحله ی اول رو که با R مشخص شده انجام بدید و به همین ترتیب بقیه ی مراحل.

3- گیم پلی:
سوار شدن وسائل نقلیه توضیحی نمیخواد.
اما در مورد تفنگها و اسلحه، در حین بازی اسلحه ی بیشتری باز میشه. برای فرار از تیر خوردن LB رو بزنید تا سنگر بگیرید یا X رو با یکی از جهتها تا قل بخورید اینور و اونور.

در ضمن این نسخه ی GTA جالب نیست. پیشنهاد میکنم از سری قبلی بازی کنید. البته گرافیک بازی به علت وسعت محیط نسبت به بقیه ی بازیها کمتره... البته گرافیک بازی، زیاد هم هست نسبت به سبکش.

من نسخه های قبلی رو به طور کامل بازی نکردم...چون یکم گیم پلی سریع نیست ...

فکر کنم این بازی تو سبک bully باشه ... من اون بازی رو تمام کردم و خیلی جذاب بود امیدوارم این بازی از اون خیلی بهتر باشه....

از توضیحات دوستان هم ممنونم

چطور دارت بازی کنم با رمن ؟
تو موبایلتون هست که برای کجا قرار بزارید . مصلا نوشته DART یا BAR یا جاهای دیگه
از کجا بفهمم کدوم ماموریت اصلیه کدوم فرعی ؟
کلا تمام اسم هایی که رو مپ میاد ماموریت اصلی هست و ماموریت های فرعی در قسمت JOB برای CONTACT هاتون هست.
امیدوارم درست راهنمایی کرده باشم چون 3 ماه پیش بازی میکردم

سلام
من تو ماموریتی که باید برم دادگاه ان وکیل را بکشم یک مشکل دارم ان هم این که وقتی می رم روی علامت زرد این پیغام میده
YOU NEED TO WEAR SMART SHOES THE INTER VIEW
اول کار هم میرم ان لباس فروشی بقل دادگا یک دست کت شلوار میگیرم ولی باز هم نمی تونم برم تو دادگاه

سلام
من تو ماموریتی که باید برم دادگاه ان وکیل را بکشم یک مشکل دارم ان هم این که وقتی می رم روی علامت زرد این پیغام میده
YOU NEED TO WEAR SMART SHOES THE INTER VIEW
اول کار هم میرم ان لباس فروشی بقل دادگا یک دست کت شلوار میگیرم ولی باز هم نمی تونم برم تو دادگاه

دوست عزيز بايد با كت شلوار و كراوات وارد دادگاه بشي و كلاه هم نداشته باشي . كفشت هم بهتره رسمي باشه .

هر دو پایان بازی رو رفتم بالاخره.
در این که بازی فوق العاده ای بود شکی نیست اما من از vc خیلی بیشتر لذت بردم.چون اون موقع چنین سبکی برام تازگی داشت.اما الان با این که این بازی از هر نظر از vc بهتره اما با توجه به این که یک نسل از vc جلوتره چندان تغییر و تحولی نسبت به vc و sa نداره.

ویرایش:دقت کردید مجسمه ی آزادی رو gta چقدر قشنگ ساختند؟از دور خیلی قشنگه.

آخرین ویرایش:
هر دو پایان بازی رو رفتم بالاخره.
در این که بازی فوق العاده ای بود شکی نیست اما من از vc خیلی بیشتر لذت بردم.چون اون موقع چنین سبکی برام تازگی داشت.اما الان با این که این بازی از هر نظر از vc بهتره اما با توجه به این که یک نسل از vc جلوتره چندان تغییر و تحولی نسبت به vc و sa نداره.

ویرایش:دقت کردید مجسمه ی آزادی رو gta چقدر قشنگ ساختند؟از دور خیلی قشنگه.

وقتی تفاوت را تو طراحی بافت ها و جزئیات میشه احساس کرد که یک تور دور شهر گردی با هلکوپتر ( همون چرخ بال خودمون ) بزنین . بعد به دقت به مردم روی زمین ، قایق هایی که توی آب حرکت میکنن ، پل بروکلین و ساختمونها بندازین . اونوقت قدرت موتور گرافیک بازی ( RAGE ) را میشه حس کرد .
( آقا من نه فن بوی GTA هستم نه هیچ بازی دیگه ، فقط نظرم نسبت به بافت های به کار رفته در بازی را گفتم :-" )

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or