Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,196
نام
محمد امین
ممنون گرفتم باید چکار کنم ..

این خون هست (نیم دایره سبزه) نمیشه یک کاری کرد که کامل سبز بشه..؟ یعنی از تمام جانت استفاده کنی..؟

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
جلیقه رو نگفتی بهش :)

ممنون گرفتم باید چکار کنم ..

این خون هست (نیم دایره سبزه) نمیشه یک کاری کرد که کامل سبز بشه..؟ یعنی از تمام جانت استفاده کنی..؟

همونطور که حسین جان هم اشاره کرد تو تمام ماموریت ها باید جلیقه بپوشی تا بتونی ردشون کنی
و در صورتی که جلیقه بپوشی اون نصف بقیه دایره جونت آبی میشه
که نصفش سبز هست که میزان سلامتیت هستش و نصف بقیش جلیقه ضد گلولت که آبی هستش و درصد سالم بودن اون را نشون میده

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,196
نام
محمد امین
دسته شما درد نکنه مرحله رو رد کردم .. رفتم یک جلیغه گرفتم و ترتیب همشون رو دادم..:biggrin1:

الان مرحله که تمام شد هیچ خبری از ماموریت دیگه نیست ..!! هرچی به یارو دیمتری زنگ میزنم بازم هیچ اتفاقی نمیوفته.!!!

بعد این اسلحه کلاشینکف رو که نمیگزاره بخرم ..!!!

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
تو 61 درصد دیگه هیچ ماموریتی نمیده .چیکار کنم 1 به همه هم زنگ زدم!
چیکار کنم؟
در حالت عادی، 61% پایان مراحل داستانیه. اگر مراحل داستانی تموم نشده و تیتراژ پایانی رو ندیدید، وضعیت کاملتون رو بگید و اینکه آخرین مرحله ای که تموم کردید چی بوده.

*Mohammad*

کاربر سایت
Mar 6, 2007
674
نام
محمد
در حالت عادی، 61% پایان مراحل داستانیه. اگر مراحل داستانی تموم نشده و تیتراژ پایانی رو ندیدید، وضعیت کاملتون رو بگید و اینکه آخرین مرحله ای که تموم کردید چی بوده.

اگه اشتباه نکنم ، یه ماموریتی بود که یه دختری رو زندانیش میکردیم بعد یه عکس ازش میگرفتیم بعد اونو به پدرش بود ( چیکارش بود رو درس نمیدونم.:biggrin1:) تحویل میدادیم بعد هم که درگیری پیش میومد و ......
حالا بعد از اون دیگه ماموریتی نمیده!

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
اگه اشتباه نکنم ، یه ماموریتی بود که یه دختری رو زندانیش میکردیم بعد یه عکس ازش میگرفتیم بعد اونو به پدرش بود ( چیکارش بود رو درس نمیدونم.:biggrin1:) تحویل میدادیم بعد هم که درگیری پیش میومد و ......
حالا بعد از اون دیگه ماموریتی نمیده!
دختر یکی از مافیای شهر بود، میدادیمش به دوست پسرش.
الان اگر هیچ مرحله ی دیگه ای نباشه، صبر کنید تا رومن تلفن کنه تا برید به عروسیش. تقریبا باید یک روز از اجرای آخرین مرحله بگذره.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دسته شما درد نکنه مرحله رو رد کردم .. رفتم یک جلیغه گرفتم و ترتیب همشون رو دادم..:biggrin1:

الان مرحله که تمام شد هیچ خبری از ماموریت دیگه نیست ..!! هرچی به یارو دیمتری زنگ میزنم بازم هیچ اتفاقی نمیوفته.!!!

بعد این اسلحه کلاشینکف رو که نمیگزاره بخرم ..!!!

ببین شما برای اینکه یه اسلحه را بخری اول باید پیدا کنی
یعنی توی یک مرحله کسی که اسلحه داره(مثلا کلاش) بکشیش و اسلحه را برداری تا توی مغازه هم آزاد بشه

بعد بعضی مرحله ها یکم باید توی شهر بچرخی و بعد یه مدت خودکار یکی بهت تلفن میزنه و بهت ماموریت میده

babz

کاربر سایت
Dec 16, 2007
154
نام
بهمن
یه سوال:
من مرحله آخر بازی رو تموم کردم,همونی که با قایق هلکوپترو تعقیب می کنه بدش از زیر هلکوبترو می گیره و از این داستانا

الان هم 72درصد و story compelete هستم
چند روزه بعد از اون مرحله آخر تو خیابونا می چرخم ولی کسی زنگ نمی زنه بگه خرت به چند منه‎?‎
به هرکی هم زنگ میزنم میره رو پیغامگیر
من چیکار کنم‎?‎
برم دنبال کفتر بازیم ‎?‎
همه mail هارو هم جواب دادم
please:((:((:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر