Grand Theft Auto IV | Xbox 360

یه سوال:
من مرحله آخر بازی رو تموم کردم,همونی که با قایق هلکوپترو تعقیب می کنه بدش از زیر هلکوبترو می گیره و از این داستانا

الان هم 72درصد و story compelete هستم
چند روزه بعد از اون مرحله آخر تو خیابونا می چرخم ولی کسی زنگ نمی زنه بگه خرت به چند منه‎?‎
به هرکی هم زنگ میزنم میره رو پیغامگیر
من چیکار کنم‎?‎
برم دنبال کفتر بازیم ‎?‎
همه mail هارو هم جواب دادم

ببخشید این سوال جاش اینجا نیست می خواستم بدانم چگونه در Gta SanAnderson در ps2 دو نفره( co.op) بازی کنیم
میرید پیش یکی از gf هاش
با اون یکی دسته استارت رو میزنید
----------------------------------------------------
تو بعضی جاهای بازی که میتونی یه نفرو بکشی یا ولش کنی چی میشه
یعنی اصلا" رو گیم پلی بازی تاثیری داره
مثلا" اگه بکشی چیمیشه اگه ولش کنی چی میشه

جهت اتمام بحث، در GTA SA میشود دونفره بازی کرد در دو حالت، یک رمپیج و یکی دیگه فری رامینگ دو نفره.

جهت رمپیج، که 5-6 تا در سراسر نقشه هست، برید روی آیکونهای جمجمه، وایستید و یک دکمه از دسته 2 رو بزنید تا بتونید با نفر دوم رمپیج رو تموم کنید که به تنوع GTA VC و III نیست و متشکله از منفجر کردن 20 ماشین، 20 موتور و... در وقت معین شده. در هر منطقه یک علامت جمجمه هست که راحت میتونید پیداشون کنید.

جهت فری رامینگ، که برای لوس سنتوس، جنگل جنوب نقشه، سن فیرو، بیابون شمال نقشه و لاس ونچرز یک آیکون جداگونه در مناطق شهر هست، همین کار رو بکنید و برید روشون بیاستید، یک دکمه از دسته 2 رو بزنید، بعد پدی که میخواید دسته 2 باشه انتخاب کنید و شروع کنید به هرکار که میخواید بکنید.

تو بعضی جاهای بازی که میتونی یه نفرو بکشی یا ولش کنی چی میشه
یعنی اصلا" رو گیم پلی بازی تاثیری داره
مثلا" اگه بکشی چیمیشه اگه ولش کنی چی میشه
در دوجا موثره.
1- بین دیوین و پلی بوی اکس
دیوین رو نکشید، ولی پلی بوی اکس رو بکشید. قصرش میشه مال شما، دیوین هم میشه دوستتون.

2- اگر ایوان رو بکشید، بعدا نمیتویند ازش پول بگیرید. نکشیدش تا مرحلش توی آلدرنی باز شه.

هم منظورم این بود هم این که یه جاهایی یکی رو دنبال میکنی آخر ماموریت میتونی هم یارو رو بکشی هم ولش کنی بره
اینجاها چطور؟تاثیر داره؟

هم منظورم این بود هم این که یه جاهایی یکی رو دنبال میکنی آخر ماموریت میتونی هم یارو رو بکشی هم ولش کنی بره
اینجاها چطور؟تاثیر داره؟
منهم چیز دیگه ای نگفتم، دو-سه جا هست که میتونید این کار رو بکنید یا نکنید، یک بار ایوان رو نکشید، وقتی آلدرنی باز شد توی شمال جزیره وایستاده و میتونید ازش ماموریت بگیرید، یکبار هم اون ج**شی که فرانسیس میخواد بکشش رو نکشید، طبق همین منوال میتونید بعدا ازش ماموریت بگیرید.

جهت اتمام بحث، در GTA SA میشود دونفره بازی کرد در دو حالت، یک رمپیج و یکی دیگه فری رامینگ دو نفره.

جهت رمپیج، که 5-6 تا در سراسر نقشه هست، برید روی آیکونهای جمجمه، وایستید و یک دکمه از دسته 2 رو بزنید تا بتونید با نفر دوم رمپیج رو تموم کنید که به تنوع GTA VC و III نیست و متشکله از منفجر کردن 20 ماشین، 20 موتور و... در وقت معین شده. در هر منطقه یک علامت جمجمه هست که راحت میتونید پیداشون کنید.

جهت فری رامینگ، که برای لوس سنتوس، جنگل جنوب نقشه، سن فیرو، بیابون شمال نقشه و لاس ونچرز یک آیکون جداگونه در مناطق شهر هست، همین کار رو بکنید و برید روشون بیاستید، یک دکمه از دسته 2 رو بزنید، بعد پدی که میخواید دسته 2 باشه انتخاب کنید و شروع کنید به هرکار که میخواید بکنید.

در دوجا موثره.
1- بین دیوین و پلی بوی اکس
دیوین رو نکشید، ولی پلی بوی اکس رو بکشید. قصرش میشه مال شما، دیوین هم میشه دوستتون.

2- اگر ایوان رو بکشید، بعدا نمیتویند ازش پول بگیرید. نکشیدش تا مرحلش توی آلدرنی باز شه.

مرسی از کمکت پیداشون کردم

من اون مرحله ای هست که توی Faustion s club باید یارو بلوز قرمزه رو بکشی (طرف فرار می کنه باید از بین مامورها بگزاری دنبالش) من میگزارم دنبالش ولی مامورها خیلی زیاد هستند و سریع می کشنم و هر کاری میکنم به اون در کوچه نمی رسم(ماموریت D)

این راهنمایی که شما دادید مال sims47 هست نه بازی نما..!!

بعد من می دونم باید چکار کنم ولی نمیشه :( هر چی سیع میکنم فوری دخلم رو میارن ...:(

تو این راهنمایی که شما گذاشتید من مرجله 23 گیر کردم.

من اون مرحله ای هست که توی Faustion s club باید یارو بلوز قرمزه رو بکشی (طرف فرار می کنه باید از بین مامورها بگزاری دنبالش) من میگزارم دنبالش ولی مامورها خیلی زیاد هستند و سریع می کشنم و هر کاری میکنم به اون در کوچه نمی رسم(ماموریت D)
قبل اینکه ماموریت را شروع کنی، میری و تمام تفنگ‌هاتو پر می‌کنی
دم در کلوپ و اون 2 تا نگهبان دم در را با مشت میزنی که بقیه نریزن همونجا دخلت را بیارن
بعدم با کلاشینکف یا شات گان میری تو
در ضمن سنگر گیری یادت نره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or