Grand Theft Auto IV | PS3

آیا نسخه PS3 بازی GTAIV را میخرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    426

javad_natasha

کاربر سایت
Apr 8, 2008
55
نام
جواد
ایا این Stand Jump علامت خاصی تو نقشه ندارند یا این هم بعداز گذراندن چند مرحله باز میشه بعد راستی اون شخص کیه که اول بازی میریم تو یه مخروبه بعد چند نفر میان و تیر اندازی وشلیک اسمش چیه ایا جاکوب اینه و بعد برای سیو حتما باید بریم تو خونه تا سیو کنه ایا میتونیم وقتی زنگ زدن جواب ندیم بعد وقتی داری میری یه ماموریتی انجام بدی مثلا داری میری پیش میشل رومن بهت زنگ میزنه حالا موندی که پیش کی بری رومن یا میشل اینجا باید چیکار کنیم ایا میشه پیش هر دو رفت من داشتم میرفتم پیش میشل که رومن زنگ زد کمک خواست من هم میشل رو ول کردم رفتم پیش رومن ایا از درصد دوستی میشل کم میشه لطفا دقیق توضیح بدید چون تلفنم خیلی زنگ میخوره نمیدونم به کی جواب بدم

Far.Cry

کاربر سایت
Oct 15, 2006
73
سلام آقا چه جوری میتونی انتخاب کنی یکی رو بکشی یا زنده بذاری هرکاری میکنم یارو میمره باید چه دکمه ای رو بزنم اخه من نمیخوام vlad رو بکشم

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
بعضی مراحل میتونی انتخاب کنی چیکار کنی ولاد رو یادم نیست اما اگر میشد میتونی یا تیر بزنی یا از اون منطقه دور شی. راه برو به سمت دیگه ازش دور شو.

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
سلام آقا چه جوری میتونی انتخاب کنی یکی رو بکشی یا زنده بذاری هرکاری میکنم یارو میمره باید چه دکمه ای رو بزنم اخه من نمیخوام vlad رو بکشم
کسانی رو که میتونی انتخاب کنی که بکشی یا نه بالای سرشون علامت قرمز و سبز میشه.اگه بخوای نکشی باید ازشون دور بشی و .....

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
بازی خیلییی قشنگیه:love:..........تنها چیزی که تو ذوقم زد نور پردازی بازیه:(.....چرا انقدر تاریکه؟؟حتی تو روز هم یه جاهایی باید نوربالای ماشین روشن کنم..
من اگر تو اتقاقم چراغ روشن کنم تقریبا هیچی دیگه نمیتونم تو صفحه تلویزیون ببینم
gpod عزیز GTA IV دو مدله یکی عادی یکی UNCUT EDITION که سانسور نشدست و یه چیزایی اصافه داره. در ضمن نقطه رو برای چی ساختن؟ علامت تعجب کم آوردی من دارم.:laughing: ناراحت نشی...
کجا همچین چیزی خوندی که GTAIV سانسور شده داریم....:confused:
.....
در مورد نکشتن افراد سوال دارم.....اگر بالای سرشون سبز و قرمز بشه یعنی میشه نکشت؟؟!!مثلا میشه میخائیل نکشت؟؟!

javad_natasha

کاربر سایت
Apr 8, 2008
55
نام
جواد
سلام این استانت جامپها رو پیدا کردم ولی نمیدنم چیکار کنم از روش با ماشین میپرم ولی هیچ چی نمیشه یعنی هیچ علامت یا چیزی خاصی اتفاق نمیفته که بفهمم این رو رد کردم یعنی من فقط باید با ماشین بپرم من میپرم ولی هیچ اثری نداره لطفا کامل نحوه رد کردن این رو توضیح بدهید ایا باید قبلش پیش کسی رفت بعد در ضمن من این ایتمای مخفی که میگن جلیقه ضد گلوله و جان و اسلحه هست جاشون رو تو نقشه دارم ولی میرم اونجا هیچ چیزی پیدا نمیکنم بعد چرا در نقشه ای که تو منوی بازی هست بدون اسم یعنی چرا اسم خیابونا یا اینچیزا رو نمینویسه نقشه خالی خالی بعد چیجوری میشه که جای همه اینارو فهمید با تشکر در مورد استانت جامپ توضیح بیشتری میخوام

Mahdi-PS3

کاربر سایت
May 19, 2008
485
نام
مهدی
عزیزم ادبو رعایت کن شما از دنیا بی خبری به من چه؟!!! دیدی که منبعم گذاشتم! میخوای بازم بزارم جاهای دیگه؟! کم میاری دیگه محمل نگو! مدیرا هم که انگار نه انگار!

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان ، PS3 من NTSC-J هستش . تلویزیونمون هم معمولی 29 اینچه .
می خوام بدونم می تونم GTA رو اجرا کنم یا حتما باید HD باشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر