Grand Theft Auto IV | PS3

آیا نسخه PS3 بازی GTAIV را میخرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    426

Playst@tion

کاربر سایت
Mar 7, 2011
140
نام
!H@D
دوستان چرا تروفیای این بازی نصب نمیشه !!
اصلا تروفی داره؟ من هر کاری میکنم تروفی نصب نمیشه ! :|
منم قبلا یک ورژنی داشتم که مشابه این مشکل رو داشت؛ ترفی هاش نصب میشد، اما به هیچ وجه آنلاک نمیشد... همیشه 0% بود. الان که نسخه کمپلت ادیتشن رو دارم چنین مشکلی نداره.
اما عین این مشکل شمارو توی آنچارتد 1 دیدم؛ که تروفی هاش برای کنسول یکی از دوستان نصب نمیشد، اما برای من میشد!
من 2 احتمال میدم، یکی اینکه خود بازی مشکل داشته باشه (که بر اساس تجربه من سر آنچارتد بعید میدونم) و یکی هم اینکه شاید برخی بازیها که ریجنشون با کنسول یکی نیست تروفی نمیدن... (البته اینم بیشتر یه احتمال شاعرانه بنظر میاد:d) اما خب ریجن کنسولها در قضیه آنچارتد متفاوت بود....

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
منم قبلا یک ورژنی داشتم که مشابه این مشکل رو داشت؛ ترفی هاش نصب میشد، اما به هیچ وجه آنلاک نمیشد... همیشه 0% بود. الان که نسخه کمپلت ادیتشن رو دارم چنین مشکلی نداره.
اما عین این مشکل شمارو توی آنچارتد 1 دیدم؛ که تروفی هاش برای کنسول یکی از دوستان نصب نمیشد، اما برای من میشد!
من 2 احتمال میدم، یکی اینکه خود بازی مشکل داشته باشه (که بر اساس تجربه من سر آنچارتد بعید میدونم) و یکی هم اینکه شاید برخی بازیها که ریجنشون با کنسول یکی نیست تروفی نمیدن... (البته اینم بیشتر یه احتمال شاعرانه بنظر میاد:d) اما خب ریجن کنسولها در قضیه آنچارتد متفاوت بود....

اصلا آنچارتد 1 تروفی نداشت و فقط با آپدیت میشد بهش اضافه کرد! البته ممکنه تو نسخه greatest hits تروفی هم اضافه کرده باشن که خبر ندارم

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دقیقا !!
اصلا آنچارتد 1 تروفی نداشت !!
آخه مشکل اینه من کنسولم ریجن 3 هست
تو یه کنسول با ریجن 2 هم قضیه همینه و تروفیاش نصب نمیشه !!
فک کنم ورژنش اینه : BLUS30127

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
دقیقا !!
اصلا آنچارتد 1 تروفی نداشت !!
آخه مشکل اینه من کنسولم ریجن 3 هست
تو یه کنسول با ریجن 2 هم قضیه همینه و تروفیاش نصب نمیشه !!
فک کنم ورژنش اینه : BLUS30127

دلیلش اینه که اصلا بک آپت پوشه و فایلهای تروفی ازش حذف شده درست مثل بک آپی که خودم دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر