Grand Theft Auto IV | PS3

آیا نسخه PS3 بازی GTAIV را میخرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    426
من يك سوال داشتم.اون هم اين بود كه وقتي من بازي gta رو با كابل hdmi بازي ميكنم فكر ميكنم بيش تر از حد طبيعي افت فريم داره.تو چند تا بازي ديگه اين اتفاق افتاده فكر ميكنيد مشكل كار كجاست؟در ضمن اشكال كار از tv نيست.:confused:
بعد این حد طبیعی دیگه چیه
شما احتمالا آپدیت اشتباه ریختی رو کنسولت که زیاد افت فریم میکنه
Firmware یا آپدیتی روی کنسولت بریز که با ریجن کنسولت یکی باشه (ریجن بازی مهم نیست)

اگه هارد كنسول رو فرمت كنم اپديتهاي قبلي پاك ميشن؟

شما عنوان تاپیک رو میخونی که توش پست میزنی ؟!
خیر، قکر دانگرید رو از سرتون بیرون کنید، سونی مخصوصاً نمیذاره که هیچ PS3ـی دانگرید شه، چون اگر بذاره امکان هک کردنش زیاد میشه. آپدیت هم هیچ وقت روی هارد نصب نمیشه.

پشت جعبه ps3 زده قسمت چپه بالا که یه کره هست وتوش شماره زده اگر 1 بود UC هست
اگر 2 بود pal اگر 3 بود j هست

اگر 2 بود پال و J و اگر 3 بود آسیا است.

پ.ن: Offtopic شدن تخصیر دوستان بود .... :دی

کدوم یارو منظورت کیه؟:confused:

منظورش دیمیتری است .
در جواب دوستمون خب یکبار دیگه امتحان کن . اگه نشد دو حالت داره 1 - اگه ماموریت ناموفق میزنه که هیچی معلومه اگه 2 - بازی تمام میشه سیاه میشه چیزی نشان نمیده مساله یچیزه دیگس ;)

حالا می فهمم GTA:SA یعنی چی.. حالا به ابهت بازیش پی میبرم...تا قبل از IV فقط داشتم SA بازی میرکدم اما وقتی IV تموم شد اصلا حال و حوصله ی بازی کردنشو ندارم...این همه راک استار دم از آزادی میزد کو؟ البته من از بازی راضی بودم اما نه به اندازه SA ...الانم دوباره دارم SA بازی میکنم...ولی جای امیدی هست ... چون اولین GTA تو این نسل بود این طوری شد مثل GTA 3 شاید بعدی ها مثل SA در بیان

حالا می فهمم GTA:SA یعنی چی.. حالا به ابهت بازیش پی میبرم...تا قبل از IV فقط داشتم SA بازی میرکدم اما وقتی IV تموم شد اصلا حال و حوصله ی بازی کردنشو ندارم...این همه راک استار دم از آزادی میزد کو؟ البته من از بازی راضی بودم اما نه به اندازه SA ...الانم دوباره دارم SA بازی میکنم...ولی جای امیدی هست ... چون اولین GTA تو این نسل بود این طوری شد مثل GTA 3 شاید بعدی ها مثل SA در بیان

به نظر من هم GTA IV اونچیزی که انتظارشو داشتیم نبود هم بخش داستانی و مراحلش بسیار کم بود (حدود 96 مرحله) و هم وسعت شهرش کم بود و اصلا به پای عنوان قبلیش GTA San Andreas نمیرسید و وقتی که بازی تموم میشه دیگه هیچ جذابیت و دلیلی برای گشت زدن درش وجود نداره
امیدوارم GTA بعدی حداقل در San Andreas و بقیه شهرهای این شاهکار اتفاق بیوفته با یک داستان جدید و جذاب و امکانات بسیار زیاد و متنوع و با وسعت بیشتر و گرافیک نسل بعدی عالی :cheesygri

امیدوارم GTA بعدی حداقل در San Andreas و بقیه شهرهای این شاهکار اتفاق بیوفته با یک داستان جدید و جذاب و امکانات بسیار زیاد و متنوع و با وسعت بیشتر و گرافیک نسل بعدی عالی :cheesygri

شما محدودیت سخت افزاری کنسول وقتی که سازنده ها باید روی بازی صرف کنند رو در نظر نمیگیری و نگرفتی برای همین این حرفو میزنی !!!

این نسخه چه مشکلاتی داشت از نظر شما ..؟ !!! میشه بدونم ؟ !!!

شما محدودیت سخت افزاری کنسول وقتی که سازنده ها باید روی بازی صرف کنند رو در نظر نمیگیری و نگرفتی برای همین این حرفو میزنی !!!

این نسخه چه مشکلاتی داشت از نظر شما ..؟ !!! میشه بدونم ؟ !!!

عزیزم چی میگی شما!؟
حالت خوبه!
منظورم از گرافیک نسل بعد گرافیک همین نسل بود همونطوری که در پست قبلیم گفتم GTA San Andreas + گرافیک نسل بعد و داستان و کارکتر و امکانات جدید و وسعت بیشتر

اگر منظور شما اینه که سازنده ها نمیتونستند GTA IV رو گسترش بدند و محدودیت سخت افزاری داشتند ! که باید بگم خیر
چطور در نسل قبل تونستند که شاهکاری مثل GTA San Andreas رو بسازند با اون وسعت
در این نسل هم 100 درصد میتونند بازیی به این وسعت و حتی خیلی بزرگتر از San Andreas با گرافیک نسل بعدی خلق کنند

GTA IV هم خیلی خوب بود ولی نه در انتظارات زیادی که ازش میرفت
حداقل همه توقع وسعت خیلی زیاد و Mode داستانی زیادی داشتند که اینطور نشد ولی با این حال خوب بود از نظر گرافیکی هم شایسته لقب یک عنوان نسل بعدی هست

ممنون و موفق باشی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or