Grand Theft Auto IV | PS3

آیا نسخه PS3 بازی GTAIV را میخرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    426

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
دلبندم کلا قاره اقیانوسیه استرالیا و نیوزیلند و... منم نیوزیلند هستم اگر میخوای عکس مال خودمو بزارم؟!!!

حالا چرا میزنی:cheesygri
من میگم مگه rockstar عاشق چشم و ابروی مردم اقیانوسیه و استرالیا و .....:eek: که بیاد این GTA IV UNCUT رو به صورت انحصاری واسشون وارد بازار کنه:confused:

javad_natasha

کاربر سایت
Apr 8, 2008
55
نام
جواد
سلام من تو اسلحه فروشی دو سه تا اساحه بیشتر به من نمیده مثلا ارپیچی کلاشینکوف و نارنجک نمیتونم بخرم ایا بعدا این قابلیت باز میشه من 23 درصد بازی رو رفتم بعد تویه یه ماموریت که از جاکوب گرفتم با یه ماشین قراضه میرم توی پارک پیش چند تا خلاف کار بعد پلیسها سر میرسند ایا باید فرار کنم یا اینکه واسم وبجنگم

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
سلام من تو اسلحه فروشی دو سه تا اساحه بیشتر به من نمیده مثلا ارپیچی کلاشینکوف و نارنجک نمیتونم بخرم ایا بعدا این قابلیت باز میشه
بله در طول بازی آزاد میشه
من 23 درصد بازی رو رفتم بعد تویه یه ماموریت که از جاکوب گرفتم با یه ماشین قراضه میرم توی پارک پیش چند تا خلاف کار بعد پلیسها سر میرسند ایا باید فرار کنم یا اینکه واسم وبجنگم[/quote]
بازی رو 3 ماه پیش تموم کردم متاسفانه این مرحله رو یادم نمیاد فقط اینو بدون که هیچ جای بازی نباید با پلیسها درگیر بشی

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir
من 23 درصد بازی رو رفتم بعد تویه یه ماموریت که از جاکوب گرفتم با یه ماشین قراضه میرم توی پارک پیش چند تا خلاف کار بعد پلیسها سر میرسند ایا باید فرار کنم یا اینکه واسم وبجنگم
بازی رو 3 ماه پیش تموم کردم متاسفانه این مرحله رو یادم نمیاد فقط اینو بدون که هیچ جای بازی نباید با پلیسها درگیر بشی
اره باید از محدوده دیدشون خارج بشی

آخرین ویرایش:

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
من میخوام یه گوشی جدید بخرم. اصلا میشه؟ چه جوری؟ اگه باید از اینترنت بخرم اسم سایت رو بدین. بیزحمت راهنمایی کنید.
من یه دونه GTA IV PAL دارم که پشتش نوشته for sale in middle east only, لطفا یه کم در این مورد توضیح بدین.

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
توی INTERNET یه بخشی هست که مربوط به MONEY هست. یعنی میشه ازش پول در آورد؟:confused: منظورم کاسبی کردنه:cheesygri. مثلا پیک موتوری:biggrin1:یا مشاغل دیگه.

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
من میخوام یه گوشی جدید بخرم. اصلا میشه؟ چه جوری؟ اگه باید از اینترنت بخرم اسم سایت رو بدین. بیزحمت راهنمایی کنید.
من یه دونه GTA IV PAL دارم که پشتش نوشته for sale in middle east only, لطفا یه کم در این مورد توضیح بدین.
وايسا تا خوده PB X خودش چنتا مرحله جلو تر بهت مي ده;)

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
خواهش

خیلی ممنون. بعد جریان for sale in middle east only چیه؟؟؟؟
خواهش مي كنم من كاري نكردم كه در مورد سوال دوم شما :چيزي نيست در مورد سن بازي كناست اگه اشتباه نكنم:confused: يعني PEGI تو اينجا ها سن بازي كنان رو 18 مي دونه ولي تو نيوزلند 15 مي دونن؟! بازيت EUROPE يا US ??? وفروششم فقط تو همينجا صورت مي گيره منظورم خاور ميانه هست.GTA IV هم تمومش كردم همين الان:(( بازي تا به 60% مي رسه تموم ميشه:((RS خيلي نامرد بازي در اورد:((

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
دوستان این بازی واسه من کند است یا شاید هم من اینطوری فکر می کنم ولی اونقدر رون نیست یخورده می ره تو اعصاب.

رجین 2 است یا همان پال

از کجا میشه فهمید بازی با چه رزولوشن اجرا میشه ؟

من با کابل اچ دی وصل کردم و توی تنظیمات پی اس روی 1080 پی تیک خورده

ایا الان هم این بازی با همین رزولوشن اجرا میشه؟

ایا این بازی کند است؟ یه جورایی انگار افت فریم داره در ضمن فریمور دستگاه تازه آپدیت کردم 2.42 دستگاه هم NTSC/J هستش

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
دوستان من تمامی پست ها رو خوندم حالا روزولوشن گذاشتم روی 1080 ای یه خورده بهتر شد ولی هنوز افت فریم دارم

لطفآ راهنمایی کنید چکار کنم

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
سیستم نیوزیلند pegi نیست عزیز، OFLC هست که انحصاری استرالیا و نیوزیلند هست. و 18 هم هست.
من كي گفتم PEGI براي اون 2 تا كشور هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:2.منم كه از خودم نميگم كه توي يه سايت بازي كه تمام جزييات بازي نوشته بود ديدم
:smile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر