Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,913
نام
malek
نیازی نیست ویرایش کنم . همون که منظور مو رساندم کافیه . سری ادم مینویسه پیش میاد غلط بنویسی واسه همه پیش میاد . کلاس اول دبستان که نیست حتما کتابی حرف بزنم . شما فعلا برو اون 1:25 رو بزن و باعث حیرت همگان شو . مثل همون 1:24 که زدی در عرض 30 دقیقه نابودش کردم . راستی شما همیشه این کارته 10 ساعت بازی کنه میای میگی 1 ساعت رفتم دیگه امارت دستمه

بازم دمت گرم که تاپیک رو سعی میکنی جذاب کنی:d(شوخی).کاش رانندگیت هم همینطور که میگی نباشه.1:25 رو من گفتم؟!بابا نابودگر.من 10 ساعت لاستیکام رو گرم میکنم بعدش یه دور میرم رکورد میزنم FBI:d

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
احساس میکنم بازی دیگه برام تموم شده البته افلاینش, چون مسابقه ها که تموم شد قسمت s هم که واقعا مسخره هست, اومدن اندورانس رو تو یه ربع خلاصه کردن از اونور مجبور شدن لاستیک و بنزینو مصرفشونو ببرن بالا!.
حالا نمیدونم با اپدیت چجوری میشه, امیدوارم یه چند تا ایونت درست و حسابی داشته باشه, هنوز آرزوی گاز دادن به جیگرم یعنی 908 به دلم مونده

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
یه خبر خوش : به انتخاب سایت GameTrailers بازی GT6 بهترین ریسینگ 2013 شد :x

145665_Un_concept_Suburu_pour_le_jeu_Vision_Gran_Turismo_6.jpg

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
این Karting خیلی مزخرف نیست ؟ یا من بد سلیقه ام ؟ :d
خدایی باحاله
من تو پیست واقعی تجربه ی karting دارم خیلی باحاله بدونه اینکه ترمز کنی پیچ 360 درجه رو میپیچی :d
برای GT هم با دسته خیلی حال نمیده اگه یه ویل حرفه ای داشته باشی حالش بیشتر میشه
البته کارتینگ تک نفره خیلی جالب نیست باید با هفت هشت نفر مولتی بزنی

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
این Karting خیلی مزخرف نیست ؟ یا من بد سلیقه ام ؟ :d

رانندگی با این نوع ماشینا تفاوت زیادی با ماشینای دیگه داره. در بعضی موارد باید یک سری از خصوصیات ماشین کارتینگ رو تو تنظیماتش دست کاری کنی تا رانندگی باهاش راحت بشه. اسلیپستریم تو مسابقاتی که دارای مسیر مستقیم طولانی هست اهمیت زیادی پیدا میکنه. تو مسیر هایی که پیچ و خمش زیاده باید روی کنترل ماشین و شتابش بیشتر اهمیت به خرج داده بشه.( البته تو تمام مسابقات این بازی این نکات وجود داره ولی تو بسیاریشون میشه بدون توجه به این نکات اول شد اما تو کارتینگ اگر بهش توجه نشه کار خیلی سخت میشه)
خود من هنوز دلیل اینکه چرا ماشینای دیگه هنگام شروع اینقدر سریع شتاب میگیرن و حد اکثر سرعتشون هم در عین حال زیاده رو متوجه نشدم.

- - -ویرایش - - -

این درصدهای جایزه رو در نظر داشته باشین ! :D اگه 5 روز پشت سر هم آنلاین بشین جایزه ـش دو برابر میشه و همین جایزه عظیم Hudson وقتی دو برابر بشه خیلی لذتش بیشتره ! :D
ولی مثل اینکه یه سری مشکلات هم داره. من Hudson رو برنز گرفتم و برای طلا تلاش نکردم که وقتی درصدم به 200 رسید برم سراغش ، بعد یه دفعه یه روز به جای اینکه درصدم بالا بره پایین رفت ! :| یعنی مثلاً از 170% رسید به 130% یا یه همچین چیزی ! :| با اینکه پشت سر هم آنلاین شده بودم.
الآن هم که تلویزیونم ترکیده و نمیتونم بازی کنم.
یکبار وسط بازی کردن متوجه شدم که وارد روز جدید شدیم ولی هنوز درصدها تغییر نکرده. برگشتم تو منوی اصلی بازی و پیغام افزایش درصد نشون داده شد و بعدش درصد جایزه ها درست شد.

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
فک کنم درصد دهی مشکل داره حالا نمی دونم فقط واسه من اینطوریه یا وا بقیه هم مثل منه . من الان از روزی که این اپدیت جدیده اومده هر روز یه سر به gt زدم . یه روز درصد کم میشه یه روز اضافه میشه . اول LV تا 5 رفت و بعد هر روز که به بازی سر زدم LV هی یه درجه کاهش پیدا کرد. معلوم نیست حکایتش چیه !!!!! الان هم هنوز درصدم LV 4 هست . تو GT5 اینطور نبود یه سر که به بازی میزدی تمام بود

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
اصولا ما آدمیزاد ، زمانی که از عهده کاری برنیاییم ، مضخرف میاد به چشممون اون کار ! :d >:)

عهده براومدن خاصی نداره تا International A فکر کنم 8-9 تا مسابقه داشت که طلا گرفتم و آسون هم هستن ما کلاً به من نمچیسبه :d وگرنه من عاشق تنوع هستم :d

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
عهده براومدن خاصی نداره تا International A فکر کنم 8-9 تا مسابقه داشت که طلا گرفتم و آسون هم هستن ما کلاً به من نمچیسبه :d وگرنه من عاشق تنوع هستم :d
اره به نظر منم کارتینگش جذابیتش کمتر از بقیه هست, بعدشم ناسکارا ,ولی عشق است پروتو ها.یه سوال , من فعلا اپدیت نتونستم بکنم, یکی لطفا بگه با اپدیت ایونت ازاد میشه؟ تو کفم, البته منظورم ایونتای اصلی هست نه مثل goodwood

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
علی آقا راست می گه، کارتینگ خیلی وابسته به به دنیای بیرونش هست، ولی جدا اگر خوشت بیاد خیلی عالی هست ، دیروز که اولین ماشین کارتینگ بهم بداد بد حالی داد!
------------------------
این BMW M4 Coupe چرا کاکپیتش موهومی هست :D ، طبق معرفی جهانیش یکم حضورش مشکوک می زد کلا *_*
------------------------

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
------------------------این BMW M4 Coupe چرا کاکپیتش موهومی هست :D ، طبق معرفی جهانیش یکم حضورش مشکوک می زد کلا *_*------------------------
چند تا ماشین هست که کاکپیتش مشکل داره. بیرونشون قشنگه ولی درونشون تهی. اون بنز AMG هم اینجوریه، همینطور تویوتا مینولتا .بعد از روز پنجم این 200 درصد امتیاز کم میشه؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر