Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
یکی از شاخترین ماشینها البته تو کلاس ریس یه کوروت ZR1 ریسینگ هستش که الان که من آپدیت نیستم 370 هزار تا قیمتشه، باهاش میشه به راحتی بقیه رو به خاک و خون کشید و اولین انتخابه خودمم هست وقتی پولم برسه.

دوستان یه سوال من تا حالا تو این 2 روز 4 بار فریز شدم تو جی تی، با آپدیت بهتر نمیشه؟؟

ممنون عزیز بابت پیشنهاد در مورد فریز هم من از همون اول که بازی رو درست شروع کردم اپدیت کردم و تا حالا 1 بار هم فریز نشده بازی

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
بچه ها آنلاین بازی مشکل داره؟؟؟؟؟
من نمی تونم آنلاین برم,ارور می ده
مشکل کلیه یا فقط ملا من اینطوریه؟
ممنون

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
آقا من نتونستم از این نیترو استفاده کنم !!
در کل کاربردش چیه ؟! :|

واسه نیترو باید بری تو option و یکی از دکمه های دسته رو رو گزینه نیترو فعال کنی . مثلا من خودم دکمه R1 رو واسه نیترو گذاشتم . بعد از فعال کردن اگه نیترو خریده باشی داخل بازی اون دکمه ای که انتخاب کرده بودی رو میزنی از نیترو استفاده میکنه . تو GT4 هم نیترو داشت

- - -ویرایش - - -

همه باهم:d
فیروز مچکریم....فیروز مچکریم...فیروز مچکریم
:x

لطف داری !!!

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
واسه نیترو باید بری تو option و یکی از دکمه های دسته رو رو گزینه نیترو فعال کنی . مثلا من خودم دکمه R1 رو واسه نیترو گذاشتم . بعد از فعال کردن اگه نیترو خریده باشی داخل بازی اون دکمه ای که انتخاب کرده بودی رو میزنی از نیترو استفاده میکنه . تو GT4 هم نیترو داشت
میدونم فیروز جان !! :|
اما زمانی که نیترو میزنم تغییری ت وسرعت و یا شتابش حس نمیکنم !! :|

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
میدونم فیروز جان !! :|
اما زمانی که نیترو میزنم تغییری ت وسرعت و یا شتابش حس نمیکنم !! :|

مگه میشه !!! باید از این راهی که میگم بفهمی . یه ماشین انتخاب کن . بدون نیترو ببین 300 کیلومتر رو تو چند ثانیه میره بعد با نیترو هم تست کن . مثلا من خودم Ford GT معمولی 480 تا میره ولی با نیترو 515 تا 520 میره اندازه سرعت X1 . وقتی هم از نیترو استفاده میکنم شتابش بیشتره . البته این حالت نیترو رو بصورت طبیعی نشان داده مثل need for speed مصنوعی نیست . اگه دقت کنی فرق استفاده از نیترو رو میبینی

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
مگه میشه !!! باید از این راهی که میگم بفهمی . یه ماشین انتخاب کن . بدون نیترو ببین 300 کیلومتر رو تو چند ثانیه میره بعد با نیترو هم تست کن . مثلا من خودم Ford GT معمولی 480 تا میره ولی با نیترو 515 تا 520 میره اندازه سرعت X1 . وقتی هم از نیترو استفاده میکنم شتابش بیشتره . البته این حالت نیترو رو بصورت طبیعی نشان داده مثل need for speed مصنوعی نیست . اگه دقت کنی فرق استفاده از نیترو رو میبینی

کلاً تو مسابقات رسمی مگه نیترو(س) خلاف قوانین نیست ؟

gtkiller

کاربر سایت
Jan 9, 2008
473
نام
سروش
دوستان این psn کارت میزنیم و تو بازی بهمون پول میده هست هنوز ؟
یه 50 دلاری دارم میگم بزنم به بدن.:d
چه کاریه اگر بازی رو اپدیت کردی برو چند تا bmw m4 بخ
ر بعدش game data رو پاک کن و بدون sign in کردن وارد بازی شو هر کدوم از بی ام و ها رو 330 میلیون میخره که بخاطر محدودیت بازی 20 میلیونش میره تو حسابت وقتی که پول رو خرج کردی یکی دیگه رو بفروش! و بازیم 20 میلیون دیگه پول برای خرج کردن داری! راحت میتونی با این روش کلکسیون ماشین ها رو جمع اوری کنی پولت رو هم بزار برای خرید game,dlc الکی حرومش نکن وقتی مفت میتونی ماشین دار شی چرا از جیب مایه بزاری

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
ر بعدش game data رو پاک کن و بدون sign in کردن وارد بازی شو هر کدوم از بی ام و ها رو 330 میلیون میخره که بخاطر محدودیت بازی 20 میلیونش میره تو حسابت وقتی که پول رو خرج کردی یکی دیگه رو بفروش! و بازیم 20 میلیون دیگه پول برای خرج کردن داری! راحت میتونی با این روش کلکسیون ماشین ها رو جمع اوری کنی پولت رو هم بزار برای خرید game,dlc الکی حرومش نکن وقتی مفت میتونی ماشین دار شی چرا از جیب مایه بزاری
اونوقت یعنی چی؟
game data منظورت آپدیت بازیه؟؟؟؟چی هست؟
پاک بشه بعدش میشه نصبش کرد؟
ممنون

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
یه سوال من بازی رو اپدیت کردم ولی bmw m4 بهش اضافه نشده

gtkiller

کاربر سایت
Jan 9, 2008
473
نام
سروش
یه سوال من بازی رو اپدیت کردم ولی bmw m4 بهش اضافه نشده
برو تو dealership برا فروش گذاشته یک راه دیگش هم اینه که تو seasonal event bmw m4 time trail شرکت کنی و طلا بگیری 100000 دلار جایزه میده به علاوه یک bmw m4

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز snake solid گیم دیتا همون اپدیت بازی هست بعد از خرید ماشین های مورد نظر پاکش میکنید بعدش بدون وصل شدن به اینترنت میرید به گاراژتون و ماشین ها رو میفروشید البته بعد از فروش هر کدام باید پول خرج شه تا بازم بشه با فروش ماشین پول تو حسابتون بیاد وقتی کارتون تموم شد میتونید دوباره بازی رو اپدیت کنید با گاراژی مملو از ماشین های گرون قیمت! تو قسمت تریلرهای جدید بازی سنتر هم یک ویدئو در این مورد گذاشته بود 2 تا ماشین این قابلبت رو دارند bmw m4,mercedes vision granturismo که ام4 به دلیل ارزانتر بودن اتخاب بهتری است

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر