Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
استفاده از نیترو تو مسابقات واقعی به دلیل قابلیت انفجار بسیار بیشتر از بنزین ممنوع هست و تا اونجایی که من میدونم توی F1 دو تا سیستم افزایش دهنده سرعت هست .kerst و DRS که اولی یه چیزی مثل یه چرخ دوار هست که باچرخیدن خودش قدرت موتور رو ذخیره میکنه و هنگامی که بعد از ترمز کردن گاز میدن به کمک شتاب گیری میاد و دومی سیستمی هست که موقعی که یک راننده در مسیر صاف پشت سر رقیب هست با زدن یک کلید باعث میشه که باله عقب جمع بشه و تا حدودی شتاب بیشتر بشه که با اجازه تیم فنی فقط میتونن این کارو بکنن.

Lonely Days

کاربر سایت
Oct 26, 2010
26
نام
hamed
برای علاقه مندای F1 :

عملکرد kers با چیزی مثل نیترو فرق داره . kers سیستم بازیابی انرژی جنبشی هستش که انرژی که موقع ترمرگیری ماشینای f1 به وجود میاد رو به صورت انرژی جنبشی ریکاوری میکنه و تو باتری های مخصوص ذخیره میشه که به صورت اسب بخار در صورت لزوم راننده ازش استفاده میکنه یعنی میشه گفت موتور الکتریکی خودرو هست در کنار موتور بنزینی . باتری های کرز هم هر دور پیست اتوماتیک شارژ میشن این سیستم داره کم کم از فرمول یک وارد خودورهای شهری میشه و سیستمی شبیه به این رو تو 3 تا ابر خودرو جدید یعنی LaFerrari ، مکلارن P1 و پورش 918 میشه دید.

DRS یا سیستم کاهش دهنده درگ که در واقع بیشتر برای افزایش ماکسیمم سرعت استفاده میشه هم موقعی که راننده های F1 بعد از پیچ به مسیر مستقیمی میرسن و نیازی به دانفورس بالا و افزایش درگ نیست با کلید یا اهرمی زاویه بال عقب خودشون رو به صورتی که یه شکاف تو بال عقب ایحاد میکنه تغییر میدن که این تغییر باعث عبور جریان هوا میشه و دانفورس عقب رو کاهش و در نتیجه باعث افزایش شتاب گیری و افزایش سرعت خودرو میشه و برخلاف کرز استفادش ازش تو مسابقه طبق یه قانون خاص هست یعنی قرار گرفتن نفر عقبی تو فاصله کمتر از 1 ثانیه نفر جلویی تو منطقه drs detection پیست و هرجایی نمیشه ازش استفاده کرد.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
دیشب داشتم مسابقات 24 ساعته لمان را میرفتم که البته توی gt6 به 24 دقیقه تبدیل شده
واقعا سخت شده از تغییرات اب و هوایی گرفته مثل چرخه روز و شب تا تغییرات جوی مثل مه باران یا افتاب توی دور سوم بودم با toyota minolta دوم هم بودم با نفر اول هم فاصله ای نداشتم یهو دیدم ماشین ایستاد نگو بنزین تموم شد حواسم نبود:((

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
دیشب داشتم مسابقات 24 ساعته لمان را میرفتم که البته توی gt6 به 24 دقیقه تبدیل شده
واقعا سخت شده از تغییرات اب و هوایی گرفته مثل چرخه روز و شب تا تغییرات جوی مثل مه باران یا افتاب توی دور سوم بودم با toyota minolta دوم هم بودم با نفر اول هم فاصله ای نداشتم یهو دیدم ماشین ایستاد نگو بنزین تموم شد حواسم نبود:((
واقعا شده 24 دقیقه !!
فکر نکنم هیچ دیوونه ای مثل من مسابقات 24 ساعته ی GT5 رو با زانتیا رفته باشه b-)
50332728411866819531.jpg

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
این سازنده GT واقعا مخش تاب داره . فقط کسانی که نسخه انی ور ساری دارن میتونن بازی رو 100% کنن . اون 3 تا کاپ که تو sesional event است هر کودومش % میده بجز این BMW جدیده . حالا من و خیلیا که نسخه معمولی داریم چطور بازی رو 100% کنیم . 2 تا از کاپ ها رو رفتم فقط یکی مونده میگه فقط با اون ماشین های DLC میتونی وارد event شی . سازندش واقعا شورشو در اورده

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
این سازنده GT واقعا مخش تاب داره . فقط کسانی که نسخه انی ور ساری دارن میتونن بازی رو 100% کنن . اون 3 تا کاپ که تو sesional event است هر کودومش % میده بجز این BMW جدیده . حالا من و خیلیا که نسخه معمولی داریم چطور بازی رو 100% کنیم . 2 تا از کاپ ها رو رفتم فقط یکی مونده میگه فقط با اون ماشین های DLC میتونی وارد event شی . سازندش واقعا شورشو در اورده

توف به غیرتت یامائوچی !! فردا شب میای خونمون برا شام حالیت میکنم #:-s

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
یعنی دیگه مسابقات 24 ساعته نداره ؟!! :-o

اره کلا مسابقات endurance برداشته شده توی مسابقات دسته s که اخرین سری مسابقات هست یکسری رقابت 24 دقیقه ای و یا 10 دوری یا 35 کیلومتری داره ودیگه خبری از 24 ساعته و 8 ساعته و... که تو شماره های قبلی بود نیست .بهتر بابا کی حوصله 24 ساعت داشت تازه دستگاه هم به فنا میره:d

gtkiller

کاربر سایت
Jan 9, 2008
473
نام
سروش
اره کلا مسابقات endurance برداشته شده توی مسابقات دسته s که اخرین سری مسابقات هست یکسری رقابت 24 دقیقه ای و یا 10 دوری یا 35 کیلومتری داره ودیگه خبری از 24 ساعته و 8 ساعته و... که تو شماره های قبلی بود نیست .بهتر بابا کی حوصله 24 ساعت داشت تازه دستگاه هم به فنا میره:d
دقیقا اگر همین کار رو سر 5 کرده بود الان دستگاه منم سالم بود/:)

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
جدی ؟ یعنی باید اون dlc رو گرفت ؟ اگر اینطوری باشه که مسخره ترین چیز ممکنه ...دن با این بازیشون

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran

بذار یه خاطره تلخ و وحشتناک براتون تعریف کنم که مو به تنتون سیخ میشه >:)

تا قبل از اینکه PD اون آپدیت کذایی رو بده که میتونستی وسط مسابقات پایداری و اون مسابقات 8 ساعته و 24 ساعته بازی رو سیو کنی و هر وقت دوباره وارد بازی میشدی از همون جا بازی میومد یه بار که داشتم مسابقات 24 ساعته ی لیمانز رو میرفتم و نزدیک 2 روز کنسول روشن بود چون نمیشد از بازی خارج بشی 23 ساعت که از بازی رو رفته بودم PS3 هنگ کرد =))
و من تا یک هفته شبا کابوس یامائوچی رو میدیدم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر