Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
سلام
راستیتش دلم نیومد فقط به یک تبریک تو صفحه پروفایل قانع بشم
تو جهان تا حالا 25 نفر gt6رو پلات کردن
و...
من به خودم افتخار میکنم که یه ایرانی تونست اولین نفری باشه که gt6 رو پلات کردهِ :>
من به خودم افتخار میکنم که اون ایرانی از بهترین و فاب ترین دوست های منِ
من به خودم از طرف شما :d, افتخار میکنم که اون ایرانی تو بازی سنتر عضوِ
برای همین به داش فیروزی که نه تنها تو ایران, میتونم بدون شک بگم تو جهان رو دستِش gtباز نیومده این دستاورد جهانی رو تبریک بگم :d
استاد باید به همچین شاگرد های بنازهِ :d
92502270291855108174.png

psn profile
فقط خواستم دونسته باشید ,همین:d

آخرین ویرایش:

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
سلام
راستیتش دلم نیومد فقط به یک تبریک تو صفحه پروفایل قانع بشم
تو جهان تا حالا 25 نفر gt6رو پلات کردن
و...
من به خودم افتخار میکنم که یه ایرانی تونست اولین نفری باشه که gt6 رو پلات کردهِ :>
من به خودم افتخار میکنم که اون ایرانی از بهترین و فاب ترین دوست های منِ
من به خودم از طرف شما :d, افتخار میکنم که اون ایرانی تو بازی سنتر عضوِ
برای همین به داش فیروزی که نه تنها تو ایران, میتونم بدون شک بگم تو جهان رو دستِش gtباز نیومده این دستاورد جهانی رو تبریک بگم :d
استاد باید به همچین شاگرد های بنازهِ :d
فقط خواستم دونسته باشید ,همین:d
مرسی خجالت میدی مارو . خیلی خیلی اقایی درست عین خود John Marston:bighug:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,859
نام
malek
اینجا فک نکنم کسی باشه فقط ادا الکی دارن . شما اگه میخوای تو sesional event جاده داده . برو انجا بازی کن خودتو بسنج

منظور جمله اولت رو نفهمیدم.واسه گرم شدن تاپیک اون پیشنهاد رو دادم وگرنه در مقابل دوستان GT باز ماها که عددی نیستیم:d

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
منظور جمله اولت رو نفهمیدم.واسه گرم شدن تاپیک اون پیشنهاد رو دادم وگرنه در مقابل دوستان GT باز ماها که عددی نیستیم:d

دوست عزیز فک نکنم الان کسی بیاد . اکثرا فعلا دارن کاپ های بازی رو تمام میکنن که ماشین جایزه بگیرن . من و متصدی تاپیک و چند نفر دیگه هم گفتن چند روز پیش گفتیم که بچه ها بیان ولی کسی نبود!!!! معلومه که فعلا در حال تمام کردن بازی هستن .

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
اینم از خداحافظی من با GT5 و سلام من به GT6 : :d (امیدوارم از این عکسها خوشتون بیاد)

راستی دوستان خواستم نکته ای رو متذکر شم : داش فیروز نه تنها تو GT6 اولین پلاتر بوده، بلکه تو GT5 هم میتونم به جرات بگم بهترین GT باز بوده و توی این کره ی خاکی کسی رودستش نتونسته بیاد و حتی چندتا رکورد جهانی در این بازی ثبت کرد.

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,072
نام
شایان
دوستان من میخوام یه ماشین بخرم که FR باشه در عین حال خوب باشه و مسابقه زیاد براش باشه ممنون میشم کمک کنید
نمیخوام الکی ماشین بخرم

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
خواهشا یک نفر که وارد هست یک اموزش برای اپگرید ماشین ها بزاره و همچنین ماشین های خوب را معرفی کنه مخصوصا در هر صنفی بگه کدوم بهتره.

mohsen5730

کاربر سایت
Feb 23, 2012
40
نام
محسن
با این وضعیت اینترنت کی میتونه دم به دیقه اپدیت کنه . من این اپدیت رو بزور dl کردم چه برسه بخوای پاک کنی از نو dl کنی !!!

- - -ویرایش - - -

نه . چیز خاصی نیست . قدرت ماشین باید دقیقا همونی باشه که خودش تععین کرده . بعد وزن ماشین هم باید تو قسمت تونینگ کم کنی . این تنظیم منه . sospension 12.4 12.4 10 10 10 10 4 4 . sospension chamber 1.5 1.5 -80 -100 . من اینو استفاده کردم . البته اگه فرمان داشته باشید خیلی بهتره عملکردش 3 برابر از دسته بالا تره . من خودم در به در دنبال یه G25 هستم

نمی خواد که دوباره دانلود کنی، شما مگر سورس دانلود شده رو ندارید؟ تو یک سایت تاپ تو دانلود گذاشته، شما بریزید تو هارد یو اس بی بعد نصب کنید دوباره پاک کنید دوباره از همون نصب کنید.

- - -ویرایش - - -

با اپدیت 1.01 قیمت اکثر ماشینهای گرون قیمت نصف میشه، مثلا سرترین ماشین بنز که بالای 5 میلیون قیمتش هست حالا قیمتش میشه 2.3 میلیون ، سایرین هم همینطور. این دیگه قانونی هست و کرک نیست. حتما اپدیت جدید رو نصب کنید سرعت بازی بهتر میشه و خیلی روانتر میشه بازی در کل

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
دوستان من میخوام یه ماشین بخرم که FR باشه در عین حال خوب باشه و مسابقه زیاد براش باشه ممنون میشم کمک کنید
نمیخوام الکی ماشین بخرم

یکی از شاخترین ماشینها البته تو کلاس ریس یه کوروت ZR1 ریسینگ هستش که الان که من آپدیت نیستم 370 هزار تا قیمتشه، باهاش میشه به راحتی بقیه رو به خاک و خون کشید و اولین انتخابه خودمم هست وقتی پولم برسه.

دوستان یه سوال من تا حالا تو این 2 روز 4 بار فریز شدم تو جی تی، با آپدیت بهتر نمیشه؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر