Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
کی اونور 30 مگ بر ثانیه(240 مگابیت)اینترنت داره؟متوسط سرعتشون 2-3 مگابایت بر ثانیه هستش.

2-3 مگ حداقل اینترنتیه که دارن:d حداکثر اینترنتی که تویه نیویورک عرضه میشه بین 50 تا 100 مگ هستش .اتفاقا تعرفه هاش رو هم رفقا گذاشتن(تازه تبلت هم جایزه میدن:d)
اینترنت قول دنیا رو هم که کره داره .تازه از اینترنت جدید 1 گیگابایتیش هم چند وقت پیش(1 ماهی میشه) پرده برداری کرد:d

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
2-3 مگ حداقل اینترنتیه که دارن:d حداکثر اینترنتی که تویه نیویورک عرضه میشه بین 50 تا 100 مگ هستش .اتفاقا تعرفه هاش رو هم رفقا گذاشتن(تازه تبلت هم جایزه میدن:d)
اینترنت قول دنیا رو هم که کره داره .تازه از اینترنت جدید 1 گیگابایتیش هم چند وقت پیش(1 ماهی میشه) پرده برداری کرد:d

همه این اعداد و ارقامی رو که میگی به مگا بیت هستش پس باید به 8 تقسیم کنی.
هر کاری کردم نتونستم آپدیت کنم.امروز رو بیخیال شدم.به نظر من منوی GT5 بهتر بود همه چی دم دست بودش

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
همه این اعداد و ارقامی رو که میگی به مگا بیت هستش پس باید به 8 تقسیم کنی.
هر کاری کردم نتونستم آپدیت کنم.امروز رو بیخیال شدم.به نظر من منوی GT5 بهتر بود همه چی دم دست بودش

این به 8 تقسیم کردن چرند بازی هستش که تویه ایران پیاده شده.اینترنتی که شما داری استفاده میکنی همزمان بین 7 نفر دیگه تقسیم میشه .ولی میتونی یه ریل 1 مگ یا 2 مگ رو هم داشته باشی.(که فقط خودت ازش استفاده کنی)که پولش ......

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
دوستان من با بدبختی 1 تومان جمع کردم چه ماشینی پیشنهاد میدین برای بخش Internatinal B نمیخوام پولم بپره اگه ماشین بدی انتخاب کنم ؟ اون مسابقات کاپی رو میخوام برم که برای لیسانس بعدی هست :D
ماشیناشم همه غول :-s

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستان من با بدبختی 1 تومان جمع کردم چه ماشینی پیشنهاد میدین برای بخش Internatinal B نمیخوام پولم بپره اگه ماشین بدی انتخاب کنم ؟ اون مسابقات کاپی رو میخوام برم که برای لیسانس بعدی هست :D
خودم هنوز بازی رو ندارم ولی دارم یه راه کار میدم اگه داشته باشه شدنیه:
از تویه آپشن اتو سیو بازی رو آف کن بعد برو ماشین مورد نظرت رو بخر و مسابقه بده اگه بردی که سیوش کن اگه نبردی که لود میشه به آخرین سیو

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
کی بود زانتیا زانتیا میگرد:dبیا اینم فقط به خاطر تو:d
78456219141642223242.jpg
92425425643018819348.jpg
60940651856411749408.jpg
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی ( به صورت فریاد از ته دلم)
خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((
رفیق دیوونتم به مولا :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x
خدا وکیلی این خوشگل تره و تیپ تره یا آونتادور؟b-)
دوستان یکی PS3 ش رو یه هفته به من قرض بده :| این ترم به خاطر افسردگی که گرفتم مشروط نشم شانس آوردم =((

- - -ویرایش - - -

اره میدونم . احتمالا یه G27 بگیرم . ولی از G27 خفن تر Turismo master است . از اون هم بهتر motor sport است این motor sport رو ببینی دیونش میشی . طرحش عین فرمان X1 است بعد نمایشگر دیجیتالی روش داره نشان میده مثلا چقدر سرعت میری و یا ........ . ولی خیلی گرونه فک کنم واسه ما یه 3 تومان در بیاد
قکر نکنم این دوتا داخل ایران گیر بیاد

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
این ماشین های کارتینگی واقا افتضاحن هر کاری میکنم سر پیچ درجا چرخاشون قفل میکنه و 1 دور دور خودش میره بدبختی 5 دور هم باید برم روزی که برای festival of speed رفتم نشستم پشت استون مارتین one-77 با خودم گفتم هیچ ماشینی از این افتضاح تر وجود نداره ولی الان دیگه یه رقیب پیدا کرده ماشینهای کارتینگی :|
این اپدیت و dlc خدا رو شکر مارو نجات دادن از تکراری شدن بیش از حد بازی اندازه 10.000 کردیت میده بعد قیمت ماشینا سر به فلک میکشه در کل این dlc خیلی کارمو راه انداخت خود Mercedes Benz VGT هم خیلی کارمو راه انداخت و چندتا ریس و باهاش بردم ماشین عالیه ولی فعلا که بدجوری سر این کارتینگ ها حالم گرفتست ...

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
این ماشین های کارتینگی واقا افتضاحن هر کاری میکنم سر پیچ درجا چرخاشون قفل میکنه و 1 دور دور خودش میره بدبختی 5 دور هم باید برم روزی که برای festival of speed رفتم نشستم پشت استون مارتین one-77 با خودم گفتم هیچ ماشینی از این افتضاح تر وجود نداره ولی الان دیگه یه رقیب پیدا کرده ماشینهای کارتینگی :|
این اپدیت و dlc خدا رو شکر مارو نجات دادن از تکراری شدن بیش از حد بازی اندازه 10.000 کردیت میده بعد قیمت ماشینا سر به فلک میکشه در کل این dlc خیلی کارمو راه انداخت خود Mercedes Benz VGT هم خیلی کارمو راه انداخت و چندتا ریس و باهاش بردم ماشین عالیه ولی فعلا که بدجوری سر این کارتینگ ها حالم گرفتست ...

البته اون کارتینگ قلق داره من خودم بار اول همینطوری میشدم ولی قلقش دستم اومده خیلی راحت میتونی کنترلش کنی :D
اون ماشینای dlc برای مسابقات Internatinal b خوبه البته برای اون کاپ اصلیش هیچ کدومش جواب نمیده مگه اینکه خودت یه ماشین درست درمون بخری :D
در مورد پول هم من یه جاده زوم کردم همونو 2 ساعت 3 ساعت میرم 30 تا میده وگرنه پول گیر نیستیم با اون جاده های که کم پول میدن :D

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز

ماشین ford gt رو بخر 480 کیلومتر سرعت میره . 150 تا قیمتشه . 850 تا هم واست میمونه . ولی کنترولش یکم سخته اگه با نیم گاز سر پیچا حرکت کنی مشکلی نداره . من با این ماشین 80 % کاپ ها رو رفتم . بنظر من عالیه نسبت به قیمتش . یا میتونی قبل از خرید savet رو کپی کنی تو فلش اگه خریدت بد بود save رو پاک کن اونی که دخیره کرده بودی لود کن

- - -ویرایش - - -

واسه پول هم تو قسمت a یه کاپ هست زمین گرد خیلی بزرک . همون جاده speed test که یکی از dlc gt5 بود . با این ford gt یه دورش رو بزنی 4 دیقه طول میکشه . و 43 هزار پول میده . من با این روش تو 14 15 ساعت نزدیک 20 میلیون جم کردم

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション

من برا کارتینگ دوتا پیشنهاد دارم :d

1. به پیچ که رسیدی با نیم گاز رد کن . تریگر رو تا ته فشار نده .ترمز هم نگیر

2. سر پیچا فرمون رو هم نصفه بپیچون . یکم زیادی که فرمون بدی داخل پیچ میری تو باقالیا .

کلا این بخش کارتینگ به نظرم خیلی راحته :d

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی ( به صورت فریاد از ته دلم)
خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((
رفیق دیوونتم به مولا :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x
خدا وکیلی این خوشگل تره و تیپ تره یا آونتادور؟b-)
دوستان یکی PS3 ش رو یه هفته به من قرض بده :| این ترم به خاطر افسردگی که گرفتم مشروط نشم شانس آوردم =((

- - -ویرایش - - -

قکر نکنم این دوتا داخل ایران گیر بیاد

اره تو ایران از این چیزا نیست . ما فقط چیزایی رو داریم که واسه خارجیا دیگه قدیمی و کهنه شده

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
آقا منم بلاخره گرفتم بازیو :d خیلی خوبه مخصوصا هندلینگ جدید, بعدش من نمیدونم چه انتظاری از صدا گذاری روی یه بازی دارین؟ من که واققعا لذت بردم از همه چیزش, دیگه شدت گازهای خروجی اگزوز رو هم از رو صدا میشد فهمید! تازه تویه اسپیکر 3تیکه اینجوریه وای به روزی که یه سیستم صوتی دالبی بگیرم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر