Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
بذار یه خاطره تلخ و وحشتناک براتون تعریف کنم که مو به تنتون سیخ میشه >:)

تا قبل از اینکه PD اون آپدیت کذایی رو بده که میتونستی وسط مسابقات پایداری و اون مسابقات 8 ساعته و 24 ساعته بازی رو سیو کنی و هر وقت دوباره وارد بازی میشدی از همون جا بازی میومد یه بار که داشتم مسابقات 24 ساعته ی لیمانز رو میرفتم و نزدیک 2 روز کنسول روشن بود چون نمیشد از بازی خارج بشی 23 ساعت که از بازی رو رفته بودم PS3 هنگ کرد =))
و من تا یک هفته شبا کابوس یامائوچی رو میدیدم :d

پس زانتیاش کو؟ پست تو بدون زانتیا حال نمیده:d

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
بذار یه خاطره تلخ و وحشتناک براتون تعریف کنم که مو به تنتون سیخ میشه >:)

تا قبل از اینکه PD اون آپدیت کذایی رو بده که میتونستی وسط مسابقات پایداری و اون مسابقات 8 ساعته و 24 ساعته بازی رو سیو کنی و هر وقت دوباره وارد بازی میشدی از همون جا بازی میومد یه بار که داشتم مسابقات 24 ساعته ی لیمانز رو میرفتم و نزدیک 2 روز کنسول روشن بود چون نمیشد از بازی خارج بشی 23 ساعت که از بازی رو رفته بودم PS3 هنگ کرد =))
و من تا یک هفته شبا کابوس یامائوچی رو میدیدم :d
حالا تو نسخه های اولیه که برای ps2 و ps1 میومد خدا را شکر اون دستگاه ها مشکل نداشت یادمه من و 2 تا از دوستام 24 ساعته را تقسیم میکردیم نفری چند ساعت رانندگی میکردیم تا خسته نشیم عین رانندگی واقعی ادم را خسته میکرد:d
خداوکیلی اون دوران قدیم بازی ها خیلی بیشتر حال میداد یادش بخیر:(

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
اره کلا مسابقات endurance برداشته شده توی مسابقات دسته s که اخرین سری مسابقات هست یکسری رقابت 24 دقیقه ای و یا 10 دوری یا 35 کیلومتری داره ودیگه خبری از 24 ساعته و 8 ساعته و... که تو شماره های قبلی بود نیست .بهتر بابا کی حوصله 24 ساعت داشت تازه دستگاه هم به فنا میره:d

خوب اگر میخوای حوصله سر نره برو تو کار nfs این gt بازی شبیه ساز هست. این کارشون اصلا جالب نیست. من خودم هم 24 ساعتی های gt 4 رفتم هم gt 5 خیلیم دوست داشتم.

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
پس زانتیاش کو؟ پست تو بدون زانتیا حال نمیده:d

اینم یه زانت شاسی خوابیده برا دل کباب داش مرتضی :d

55642554862961976355.jpg

- - -ویرایش - - -

امروز GtPlanet یه ویدئو از مقایسه ی GT6 با واقعییت گذاشته واقعا حیرت آوره ! من موندم GT7 دیگه میخواد چی بشه ؟!

[video=youtube;YfD5ccnlxGg]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YfD5ccnlxGg[/video]

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
ای خدا چرا برای من این m4 جدید نمیاد ؟ من اپدیت 1.2 گیگی رو هم ریختم ولی نیومده باید چی کار کنم یکی نیست بگه واقعا ؟

توی همون منوی اصلی , گزینه Seasonal Events هست که اولیش BMW M4 ــه و اگه برنز هم تموم کنی ماشین رو بهت میده

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
یک ساعت پیش هیولای اتومبیل های تیورینگ corvette ZR-1 ریسینگ رو گرفتم و یه دور آزاد باهاش رفتم چون فعلا مسابقه ای نیست که بتونم ببرمش داخل!.متوجه چند تا نکته شدم:1 صفحه تنظیمات اتومبیل واقعا نسبت به 5 مسخره تر شده.2 افکت موشن بلور روی لاستیکهای ریس که آرم و نوشته دارن از بین رفته.3 آتیشی که بعد از معکوس کشیدن از اگزوز بیرون میاد کلک و پرتون رو میریزونه!

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
یک ساعت پیش هیولای اتومبیل های تیورینگ corvette ZR-1 ریسینگ رو گرفتم و یه دور آزاد باهاش رفتم چون فعلا مسابقه ای نیست که بتونم ببرمش داخل!.متوجه چند تا نکته شدم:1 صفحه تنظیمات اتومبیل واقعا نسبت به 5 مسخره تر شده.2 افکت موشن بلور روی لاستیکهای ریس که آرم و نوشته دارن از بین رفته.3 آتیشی که بعد از معکوس کشیدن از اگزوز بیرون میاد کلک و پرتون رو میریزونه!

458 و GT_R رو به این ترجیح میدم محسن ! :d

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
458 و GT_R رو به این ترجیح میدم محسن ! :d

458 که با اینکه ماشینه شاخیه ولی از همون اول با قیافش حال نکردم ولی GTR قبولش دارم, بعد اینایی که گفتی اگه منظورت زیسینگشون هست که gtr با اینکه شتاب و هندلینگه خوفی داره ولی تاپ اسپید بد کم میاره, 458 هم کلا اینجا ریسینکش رو نداره اگه اشتباه نکنم.

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
خوب، یه رکورد با کوروت ZR-1 ریسینگ توی matterhorn full circuit با تایر های ریسینگ مدیوم در محور های جلو و عقب و بدون تقویت. 1:26:770. یه تست بزنین اگه این ماشینو دارین ببینیم داستان چند چنده !

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
خوب اگر میخوای حوصله سر نره برو تو کار nfs این gt بازی شبیه ساز هست. این کارشون اصلا جالب نیست. من خودم هم 24 ساعتی های gt 4 رفتم هم gt 5 خیلیم دوست داشتم.
ببین گذاشتن مسابقات endurance برای یامائوچی کاری نداشت حتما فیدبک بازیکنان در مورد این مسابقات جالب نبوده که تغییرش دادن تازه الان خیلی بهتر وسختر شده قدیم توی 1 دور از همه می افتادی جلو حوصلت سر میرفت اما الان خیلی سخت و حرفه ای شده حتی با بهترین ماشین ها هم کارت سخته

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
ببین گذاشتن مسابقات endurance برای یامائوچی کاری نداشت حتما فیدبک بازیکنان در مورد این مسابقات جالب نبوده که تغییرش دادن تازه الان خیلی بهتر وسختر شده قدیم توی 1 دور از همه می افتادی جلو حوصلت سر میرفت اما الان خیلی سخت و حرفه ای شده حتی با بهترین ماشین ها هم کارت سخته

کاملا قبول.
ولی 24 دیقه خیلی کمه .
میتونست 4 برابر این زمان رو بزاره.

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
خوب، یه رکورد با کوروت ZR-1 ریسینگ توی matterhorn full circuit با تایر های ریسینگ مدیوم در محور های جلو و عقب و بدون تقویت. 1:26:770. یه تست بزنین اگه این ماشینو دارین ببینیم داستان چند چنده !

ایشالا تا شب رکوردم رو میزنم مینویسم ولی دوستانی که میخوان رکورد بزنن خواهشن رکورد واقعی رو بنویسید ;)

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
من دلم از یه چیزی خیلی میسوزه:-&
رکوردهای Redbull X1 سباستین وتل رو که سه تا بود دو تا شون رو طلا گرفتم ولی رکورد پیست Suzuka رو با اختلاف 0.003 ثانیه نقره گرفتم :((

red-bull-x1-prototype-7.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر