Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

دمت گرم مالک ترکوندی خیلی رکورد خوبیه، با ریسینگ مدیومه؟دنده تنظیم کردی؟این رکورد جدیدم با تنظیم دندست تو همون زمین matterhorn rotenboden. اگه اون یه تیکه نمیرفتم تو خاکی رکوردم بهترم میشد. راستی با کدوم ماشین میگفتی 23 زدی؟

خیلی خوب رفتی.تنظیمات هم عین خودت بود و فقط دنده روی اوتومات بود.در ضمن تا 1.23 هم جا داره بیارم پایین.اون رکورد 23 هم مسیر فرق میکرد

آخرین ویرایش:
کسی میدونه فروش GT6 خوب بوده یا کم ؟ بنظر من نصف 5 هم فروش نداشته lobby هاش player کم داره شرکت کنندگان انلاین کم شده . هیچ وقت GT رو تو همچین وضعیتی ندیده بودم
به نظر من که واقعا زمان بسیار بدی ریلز شد چون بیشتر گیمرها تو تکاپو کنسولهای نسل جدید بودن و سونی هم زیاد برای این عنوان تبلیغات نکرد ولی با این صورت فروشش هم بد نبود و الان به تنهایی در صدر جدول فروش تو کل دنیا هست:x

برای هفته اول تو کل دنیا ... تقریبا 850000 هزار تا فروخته ... درسته زیاد نیست ... ولی کمم نیست ... امیدوارم به 4 میلیون برسونه فروشش رو

معلوم بود نمرات بالاخره اثرش رو میزاره . از قبل هم گفته شد که بهتره بازی کمی بهبود پیدا کنه وگرنه اون فروشش رو هم از دست میده .

اون 850000 هم صد در صد طرفدار های بی چون و چرای بازی مثل ما بودند .

خیلی خوب رفتی.تنظیمات رو هم عین خودت بود و فقط دنده رو اوتومات بود.در ضمن تا 1.23 هم جا داره بیارم پایین.اون رکورد 23 رو هم مسیر فرق میکرد
من که با اتومات دیگه نمیتونم راه برم.راستی اگه حوصله داری ببین با تاپ اسپید 310 رکوردت چند میشه, من که دیگه همین 24 هم خستم کرد, ولی فک کنم 23 هم بشه, البته با soft که خیلی بهتر میشه زد.

من که با اتومات دیگه نمیتونم راه برم.راستی اگه حوصله داری ببین با تاپ اسپید 310 رکوردت چند میشه, من که دیگه همین 24 هم خستم کرد, ولی فک کنم 23 هم بشه, البته با soft که خیلی بهتر میشه زد.

نه دیگه دیشب از خوابم زدم تا رکورد ایران رو بزنم:dمسیرش هم خیلی رو اعصابه یه مسیر دیگه بزاریم اونو بریم.
شکر خدا همه بچه ها انگار PS4 خریدن که این طرف ها پیداشون نمیشه قبل رلیز بازی که همه ادعای GT فن بودن میکردن

سلام
دوستان من تنها سری از GT که بازی کردم روی PS1 بوده و اون موقع اصلا خوشم نمیومد از این بازی.الان با بازیهایی مثل Forza 4 شدید حال میکنم.میخواستم ببینم این بازی چقدر تفاوت داره توی کنترل با فورتزا؟ بخرم اوریجش رو بهم لذت میده؟ گرافیکش در حد فورزا 4 هست؟ یکی که 2 تاش رو بازی کرده لطفا بگه چون پول بی زبون رو میخوام بدم بالاش امتایز Game Spot هم برای من مهمه یکم 2 دل شدم.ممنون

ماشین Mario Andretti که قبلاً در موردش توضیح داده بودم هم به بازی اضافه شد ! :دی کافیه Seasonal Eventـش رو انجام بدین تا بهتون هدیه داده بشه. شکل و شمایل خیلی جالبی داره و دقیقاً مثل نمونه اصلی ، یه چیز داغون هست که در و دیوار و داخل و خارجش پُکیده ! :دی

به اون زنجیر بین درها توجه کنین ! lol :دی
===============
ماشین های Redbull Karting و Redbull X2014 Junior هم بعد از تموم کردن Challenge هاشون به صورت مجانی هدیه داده میشن و نیازی به خریدشون نیست.

Karting قیافه ـش شبیه بقیه Karting ها هست ، ولی هندلینگ به شدت بهتری داره. Junior هم سرعتش کمتر از نمونه اصلی هست ، ولی هندلینگش بهتره و هدایتش راحت تره.
===============
جوایز نقدی هم فوق العاده عالی شده ! هم به نظر میرسه میزان جوایز بهتر از قبل شده ، هم این قضیه درصد دادن به جایزه ها خیلی خوبه. یعنی به ازای هر چند روز که پشت سر هم آنلاین بشین ، یه درصدی روی جوایز میره. بعد از 5 روز هم به بیشترین حد خودش میرسه که 200% هست !
همون بخش Redbull X2014 Junior رو که تموم کنین ، کلی جایزه میگیرین ! 5 تا مسابقه راحت و کوتاه داره که من 4 تا رو اول شدم و یکی رو سوم ، در نهایت حدود 700 هزار تا جایزه گرفتم ! :دی تازه در حالی که چون پشت سر هم آنلاین نشده بودم ، فقط 110% داشتم و کسی که 5 روز پشت سر هم وصل شده باشه ، 200% داره و جایزه ـش خیلی بیشتر میشه ! کلاً جوایز نقدی جوری شده که دیگه هیچ ایرادی نمیشه بهش گرفت.

نه دیگه دیشب از خوابم زدم تا رکورد ایران رو بزنم:dمسیرش هم خیلی رو اعصابه یه مسیر دیگه بزاریم اونو بریم.شکر خدا همه بچه ها انگار PS4 خریدن که این طرف ها پیداشون نمیشه قبل رلیز بازی که همه ادعای GT فن بودن میکردن
مسیر باید رو اعصاب باشه دیگه برا رکورد زدن, high speed ring که رکورد زدن نداره :d .منم منتظر بودم رکورد های خفنی ببینم اینجا ولی ظاهرا دوستان اینکاره ارادتشون کم شده!

نه دیگه دیشب از خوابم زدم تا رکورد ایران رو بزنم:dمسیرش هم خیلی رو اعصابه یه مسیر دیگه بزاریم اونو بریم.
شکر خدا همه بچه ها انگار PS4 خریدن که این طرف ها پیداشون نمیشه قبل رلیز بازی که همه ادعای GT فن بودن میکردن

برادر من اگه رکوردت رو با تایر racing hard با اختلاف 3 ثانیه بشکنم این وسط چی به من میرسه ؟ اگه چیزی میرسه تا انجامش بدم کار 20 تا 30 دیقه ست

برادر من اگه رکوردت رو با تایر racing hard با اختلاف 3 ثانیه بشکنم این وسط چی به من میرسه ؟ اگه چیزی میرسه تا انجامش بدم کار 20 تا 30 دیقه ست

یه دونه از اینا:d
68415734543146947869.jpg

جوایز نقدی هم فوق العاده عالی شده ! هم به نظر میرسه میزان جوایز بهتر از قبل شده ، هم این قضیه درصد دادن به جایزه ها خیلی خوبه. یعنی به ازای هر چند روز که پشت سر هم آنلاین بشین ، یه درصدی روی جوایز میره. بعد از 5 روز هم به بیشترین حد خودش میرسه که 200% هست !
همون بخش Redbull X2014 Junior رو که تموم کنین ، کلی جایزه میگیرین ! 5 تا مسابقه راحت و کوتاه داره که من 4 تا رو اول شدم و یکی رو سوم ، در نهایت حدود 700 هزار تا جایزه گرفتم ! :دی تازه در حالی که چون پشت سر هم آنلاین نشده بودم ، فقط 110% داشتم و کسی که 5 روز پشت سر هم وصل شده باشه ، 200% داره و جایزه ـش خیلی بیشتر میشه ! کلاً جوایز نقدی جوری شده که دیگه هیچ ایرادی نمیشه بهش گرفت.
آریا این درصد بندیها تو آپدیت های GT5 بهش اضافه شده بود تعجب میکنم چرا از اول اینها توی GT6 وجود نداشت و با آپدیت اضافه شده ! :دی حداقل یه سری چیزها مثل این مورد رو PD باید به صورت یه استاندارد جدید از ابتدا توی این نسخه هم قرار میداد .
دیگه عادت داریم به حرکات عجیب غریب این استودیو در این نسل ! :دی البته نکته مثبتش اینه که بعد از اعتراضات به هر جای بازی استودیو سریعاً جهت فیکس کردن اون مشکل آپدیت میده و واقعا از این نطر پشتیبانی فوق العاده و شایسته ای داره GT .

یه دونه از اینا:d
68415734543146947869.jpg

خوب دیگه اینجوری ارزش نداره . اگه پیست تعیین میکنید باید تطبق قوانین باشه . مثلا اون دوستت به قول خودش از پیست رفته بیرون . از پیست بری بیرون اصلا اون رکورد باطل میشه . بعد اینجوری چیزی مشخص نیست که کی واقعا با چه شرایطی رکورد زده . مثلا تعیین میکنید که با تایر hard یا بدون tuning بازی کنید . بازی با لاستیکهای racing حرفه ای نیست چون ماشین باید کنترولش سخت باشه که برتری و مهارت رو نشان بده . لاستیک racing نیازی به نیم گاز دادن نداره و کنترولش خیلی اسونه از کجا مشخه که یکی این قوانینی که تعیین کردین رو بجا اورده . بنظر من واسه رقابت بهترین چیز همون بخش انلاینه که شرایط هم یکسانه دیگه کسی تحت هیچ شرایطی قادر به تقلب کردن نیست .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or