Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

بنظرم بخش B-SPEC چندش آور بود تو GT5!!!
افتضاح آقا.افتضاح:|با اون هوش مصنوعی که در حد گلابی بود.یعنی یکی مثل من که دیوانه ریسینگ و سری جی تی هست و وقتم رو پای مسابقات 4 ساعته گذاشتم،بیخیال این بخش شدم.چون به شدت چرند و حال بهم زن بود.

آخه که چی بشینی رانندگی هوش مصنوعی رو تماشا کنی:confused:

آخرین ویرایش:
حالا صبرکنین بازی عرضه بشه ببینیم چی شده 3ساله روش کار کردن پس به احتمال زیاد اکثر مشکلات رو حل کردن

امیدوارم این اشتباهات فقط به همین یه مورد ختم بشه و دوباره شاهد یه جی تی بی رقیب باشیم.
اخه مگه میشه؟؟وقتی جی تی بی رقیب بود فورتزا وجود نداشت الان که فورتزا هست حتی اگه خیلی تعصبی و بی منطق باشیو جی تی هم شاهکار بشه بازمسخرست بگی بی رقیب:دی

اخه مگه میشه؟؟وقتی جی تی بی رقیب بود فورتزا وجود نداشت الان که فورتزا هست حتی اگه خیلی تعصبی و بی منطق باشیو جی تی هم شاهکار بشه بازمسخرست بگی بی رقیب:biggrin1:
حالا نباید پای بازی دیگه ایی به این تاپیک باز بشه.

ولی از لحاظ گیم پلی جی تی هنوزم برای من تک هست.دقت کن،فقط گیم پلی رو دارم میگم.حتی اون زمان که چپ و راست به جی تی 5 گیر میدادم یا براش بلاگ میزدم،تاکید میکردم که لذت و شیرینی گیم پلی جی تی با هیچ ریسینگ دیگه ایی قابل مقایسه نیست.

خوب دیگه همین دنده شیفتری بودنGT-R باعث میشه رکورد خوب بزنه دیگه,فک کنم ماشینای شیفتر دار مثل فرمولا ها نیازی به کلاچ هم ندارن

دقیقا. ولی باز کوروت ZR-1 رکوردش تو نوربرگرینگ بهتره. :)

- - -ویرایش - - -

به خدا اگه یه ماشین استاندارد جی تی رو با فورزا عوض کنم!!!!

حالا نباید پای بازی دیگه ایی به این تاپیک باز بشه.
چرا اخه؟؟چرا طرفدارای جی تی انقد به فورتزا حساسن؟؟این دوبازی رقیب مستقیم هم و همه تو دنیا باهم مقایسشون میکنن.پس طبیعیه.ولی اینجا ادم جرات نداره اسم فورتزا رو ببره.
حالا من مقایسه هم نکردم فقط گفتم جی تی بی رقیب نیست خب اینو حتی متعصب ترین و بی منطق ترین طرفدار جی تی هم قبول داره:دی
ولی از لحاظ گیم پلی جی تی هنوزم برای من تک هست.دقت کن،فقط گیم پلی رو دارم میگم.حتی اون زمان که چپ و راست به جی تی 5 گیر میدادم یا براش بلاگ میزدم،تاکید میکردم که لذت و شیرینی گیم پلی جی تی با هیچ ریسینگ دیگه ایی قابل مقایسه نیست.

خب از اول همینو بگو:دی گیم پلی سلیقه ولی هر دو عالین حالا برا شما بی رقیبه برا من هر دو عالین

^^^ برای اینکه فروش بالای 10 میلیون نسخه و برگزاری مسابقات آنلاین به اندازه ی کهکشان راه شیری داره بازی رو بی رقیب نشون میده !
نه :d. راستی منم دارم از ZR-1 2009 حرف میزنم. دیگه ZR-1 2013 که خدا داند چیه!!!!!

اونی که رکوردش بیشتره ZR-1 2012 ـه ! 2009 که با تایم 7:26 زیر GT-R 2011 ـه :دی 2013 هم که لازم نیست خدا بدونه چیه :دی همه میدونیم جلوی GT-R عددی نیست :دی

منم نگفتم بی رقیب هست.گفتم امیدوارم بی رقیب بشه.وگرنه از لحاظ فنی کاملا واضحه که کدوم بازی بهترین ریسینگ نسل هست.

ادامه هم ندیم بهتره.چون مطمئن باش همه پستها پاک میشه.

حسین اقا خواستم پ خ بدم ولی نمیشد مجبورم اینجا بگم,به نظر من ریسینگی که توش خشکی سیستم تعلیق,وزن ماشین و چسبندگی لاستیکو با تمام وجودت احساس نکنی مفت نمی ارزه,حالا شما بیا اینو بفهمون...ضمنا از لحاظ گرافیکی هم بررسی کنیم واقعی ترین اتومبیل ها توی GT5 هستن,سطح فلز حرف میزنه باهات.امیدوارم منظورت از بهترین ریسینگه نسل ..... نباشه,میدونم که نیست

حسین اقا خواستم پ خ بدم ولی نمیشد مجبورم اینجا بگم,به نظر من ریسینگی که توش خشکی سیستم تعلیق,وزن ماشین و چسبندگی لاستیکو با تمام وجودت احساس نکنی مفت نمی ارزه,حالا شما بیا اینو بفهمون...ضمنا از لحاظ گرافیکی هم بررسی کنیم واقعی ترین اتومبیل ها توی GT5 هستن,سطح فلز حرف میزنه باهات.امیدوارم منظورت از بهترین ریسینگه نسل ..... نباشه,میدونم که نیست
آقا جان اینجا ادامه ندید.آریا میاد میزنه همه پستها رو میترکونه.

منتقدها قبلا نظرشون رو گفتن.منم در این مورد 500 تا بلاگ و تاپیک زدم.حوصله هم ندارم اون حرفا رو دوباره تکرار کنم.هرکسی میتونه هر نظری داشته باشه و نظرش محترمه.هرچند که این نظر تغییری در واقعیت ایجاد نمیکنه.

Damage Modelling in Gran Turismo 6 “Similar to GT5″

[LTR]
If you were expecting the damage model in GT6 to have undergone some drastic changes you might want to curb those expectations, as a recent interview conducted by Kotaku’s Stephen Totilo suggests otherwise. When Stephen posed the question to a U.S. PlayStation producer it was met with the following response:

The rather pleasant producer tells me that it’ll be similar to GT5. Polyphony isn’t about smashing cars up…

[/LTR]

Damage بازی هم مثل GT5 خواهد بود
همونطور که گفتم بازی همون GT5 هست فقط اومدن باگ هاشو گرفتن :| :d
ای کاش Spin off میشد این نسخه :|

01952246787644802729.jpg

HD---SD

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or