Gran Turismo 6 [پست اول حتماً خوانده شود]

توی این تریلره صفحه قبل همش تلاششون روی نمایش عکس العمل سیستم تعلیق بوده, امیدوارم هندلینگو خراب نکرده باشن..مگه همین هندلینگه اپدیت شده آخری چش بود که باز رو 6 تغییر کرده...

توی این تریلره صفحه قبل همش تلاششون روی نمایش عکس العمل سیستم تعلیق بوده, امیدوارم هندلینگو خراب نکرده باشن..مگه همین هندلینگه اپدیت شده آخری چش بود که باز رو 6 تغییر کرده...

In Polyphony we Trust :دی
خیالت تخت این یامائوچی هر چی رو خراب کنه گیم پلی رو خراب نمی کنه :دی فاجعه ی 5 هم کم کاری تیم سر بخش های تکنیکی و گرافیکی بود :دی

درود.......
از ماسل کارهای آمریکایی لیستی عکسی حدیثی چیزی ندارید بذارید؟:دی
عکسی ازشون داخل بازی نیومده ولی توی لیست ماشین هایی که قراره توی GT6 باشن ، فعلاً 2،3 تا از این آمریکایی ها هم هستن ! :دی

Chevrolet Camaro - Mark Stielow - 1969

Chevrolet Camaro - Mary Pozzi - 1971

Eckerts Ford Mustang Mach Forty - 1969

این هم هست که نمیدونم چی محسوب میشه ! :دی
Plymouth XNR Ghia Roadster - 1960

Plymouth تو کار ماسل کار و اینا هست ، ولی این قیافه عجیب غریبی داره و Roadster هم هست.

من واقعا درک نمی کنم چطور می تونن تو این سطح , دمیج بازی رو مثل GT5 در نظر بگیرن .

ماشین های استاندارد هم که کلا یه پدیده ای هستن برای خودشون , من شخصا ترجیح می دم بازی 100 تا ماشین داشته باشه ولی پرمیوم ( هوادار 3 بعدی به خوره تو سر شون )

کلا سیستم مالتی پلیر بازی رو با اون سرور های فوق العاده تغییر بدن و البته اون صدای " دیلینگ " استارت :d

واقعا نا امید شدم .

فقط یه اسم برای عشق آمریکایی هاست
biggrin1.gif

نکته ـش همینه

^^
ویدیو رو ندیدم اما کامنتا کلا منفی بود مخصوصا در مورد AI بازی.

یه عزیزی لطف کنه لینک مستقیم ویدیویه بالا رو قرار بده مرسی.

آخرین ویرایش:
از نظر نورپردازی و جزییات یه کم بهتر شده. :دی الآن پیست قدیمی رو کنارش بذارین ، قدیمیه خیلی بی روح تر به نظر میرسه :

ولی متأسفانه هنوز سایه ها میلرزن ! :(

این ویدئوی گیم پلی مربوط به بخش pre-alpha که چه عرض کنم pre pre pre pre -alpha بود.طبیعی یه سری مشکلات وجود داره.نسخه نهایی که نیست.اینو گذاشتن که فیدبک ملت دستشون بیاد .انقدر نگران نباشید:)

البته در کنار چیزایی که گفتم اینم اضافه کنم AI شماره ی 5 هنوز پا بر جاست و گرنه از لحاظ بصری که بازی خیلی خیلی بهتر شده که توی مقایسه ی دو ویدئو کاملاً مشهوده :دی فقط اگه یه کم مسابقه ها هیجانی تر و نفس گیر تر با AI بهتر بشه دیگه تمومه :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or