Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
يه مشكل عظيمي كه دارم اينه كه من نسخه خام و ١ بازيو دارم براي همين از sesional event ها محرومم - بدون اون ها هم رسيدن لول به مراحل بالاتر عذابي بس عليم هست

كلا بدجوري حالم گرفتست:( نسخه اريج اشو هر جا گشتم پيدا نكردم ) استاد يامائوچي منو ببخش كه اثر هنرمندانت رو دارم پايريت ميكنم - من مردي هستم در كشوري كه زمانه منو به اين روز انداخته :((

استاد منو ببخش :((

جدا اين بازي هر بخشش هم فقط همون واقع گرايي راليش و يا لذت مسابقه دادن فرمول ١ با ماشين هاي عادي اندازه يك دنيا ميرزه- كلا وجب به وجب اين بازي هنر يامائوچي هه

با اينكه سني ازم گذشته و بازي مثل قديم بهم حال نميده اما هنوزم تجربه اين ديوانم ميكنه.

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
يه مشكل عظيمي كه دارم اينه كه من نسخه خام و ١ بازيو دارم براي همين از sesional event ها محرومم - بدون اون ها هم رسيدن لول به مراحل بالاتر عذابي بس عليم هست

كلا بدجوري حالم گرفتست:( نسخه اريج اشو هر جا گشتم پيدا نكردم ) استاد يامائوچي منو ببخش كه اثر هنرمندانت رو دارم پايريت ميكنم - من مردي هستم در كشوري كه زمانه منو به اين روز انداخته :((

استاد منو ببخش :((

جدا اين بازي هر بخشش هم فقط همون واقع گرايي راليش و يا لذت مسابقه دادن فرمول ١ با ماشين هاي عادي اندازه يك دنيا ميرزه- كلا وجب به وجب اين بازي هنر يامائوچي هه

با اينكه سني ازم گذشته و بازي مثل قديم بهم حال نميده اما هنوزم تجربه اين ديوانم ميكنه.

آقا این مسابقات فصلیش تنها مرحله ایش که به من خیلی چسبید پیست نورنبرگ بود که بزور اول میشدم چون محدودیت 650 pp داشت و وقتی هم که اول میشدم چون پول دریافتی 200 درصد شده بود هر بار 800 هزار تا میداد ولی جدای از پولش خیلی اون مرحله بمن حال میداد,تقریبا وقتی هر بار تو جی تی آنلاین میشدم فقط همین مرحله رو اونقدر میرفتم تا خسته شم,

اگه بری تو فصلی ها خیلی لذت داره چون اونجا محدودیت ماشین داره و از اونور نمیتونی هرچی خواستی برداری و باهاش اول شی از اونور پول خوبی هم میده,فکر کنم سقف پولش 20 میلیونه که یه بار با اینکه اصلا به فکر پول نبودم از 20 میلیون زد بالا و دیگه چون نمیشد از 20 میلیون بیشتر گرفت منم رفتم اون فراری 20 میلیونی رو خریدم یه تروفی هم گرفتم :D

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
امیرحسین مرسدس آکادمی که دهن صاف میکنه!! خیلی سخته طلا گرفتنش!
آره ولي خوب سختيش لذت بخشه طوري نيست كه بزني 3 رو له كني ميشيني پاش تا تمومش نكني ول كنش نيستي:d

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
اينجا كسي تونسته formula granturismo champion رو تموم كنه و طلا بگيره ؟؟ هركي تونسته خيلي كارش درسته :d

من اعصاب ندارم تا دور ١٨ 7-8 ثانيه مثلا توي fuji باهشون فاصله دارم اكثر lap هارو با ركورد حوب 1:13.233 هم مي رم اما دسته اخر سوتي ميدم و تمام :((

وحشتناكه وحشتناك :((

البته نا گفته نماند اين ركورد خفن 1:13 توي fuji رو من با tuning شخصي به نام jordy ميرم فك نكنيد خيلي كارم درسته :d

كلا كسايي كه اعصاب اروم داشته باشن با ايونينگ jordy راحت. اين champion رو طلا ميكنن

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
اينجا كسي تونسته formula granturismo champion رو تموم كنه و طلا بگيره ؟؟ هركي تونسته خيلي كارش درسته :d

برای طلا گرفتن توی این چمپیون،نیاز نیست حتما همه ی مسابقات رو اول بشی! من چند تا رو دوم یا سوم شدم باز هم آخرش طلا داد :d،رتبه ی نهایی بر حسب امتیازات کلی هستش!

البته نا گفته نماند اين ركورد خفن 1:13 توي fuji رو من با tuning شخصي به نام jordy ميرم فك نكنيد خيلي كارم درسته :d

این یعنی چی؟ از چیت استفاده میکنی آیا؟!! متوجه نشدم! :-/

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
همونطور که اسایلم منیجر گفتند نیازی نیست همه مراحل اول بشید پایان هر مسابقه یا اول مسابقه بعد امتیازارو میزنه و متوجه میشيد چندمید.بعضی ها و من با امتیاز خیلی کمی اول میشدم.فرمول۱ گرنتوریسمو ۵ میلیونه اونم بگیری ماشین خوبیه.

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
برای طلا گرفتن توی این چمپیون،نیاز نیست حتما همه ی مسابقات رو اول بشی! من چند تا رو دوم یا سوم شدم باز هم آخرش طلا داد :d،رتبه ی نهایی بر حسب امتیازات کلی هستش!

این یعنی چی؟ از چیت استفاده میکنی آیا؟!! متوجه نشدم! :-/

اگه بدون تنظيمات tuning تونستي اول بشي جز خدايان GT هستي :d و البته شخصي بسيار صبور پسر جالبه كه اصلا متوجه نشدي چي گفتم

تنظيمات تيونينگ يعني تغيير جز به جز بخش هاي ماشين مثل aero F/R بخش LSD بخش هاي Suspension و derivetrain كه تنظيمات زياد و بسيار حياتي و حرفه اي ماشين ها اينجاست.يا transmission و .... بخش هاي ديگه

شما وقتي ماشين رو ميخواي انتخاب كني اونم با اجزاي fully customazable كنار change car نوشته tuning اونجا مثلا براي toyota minolta جز به جز تغيير ميدي.

كافيه براي هر ماشيني توي گوگل سرچكنيد مثلا براي formula gt

What is the best setup for formula gt معمولا يه عده gt خور اونجا با تست دقيق ماشين ها بهترين تنظيمات رو پيدا ميكنن كه گاهي اوقات باعث ميشه ماشين شما وحشتناك بشه

بيشترين اثري كه ديدم مال chervoler corvette zr1 race modification بود كه بدون تنظيمات با اين ماشين نميتونستم like the wind رو ببرم اما با تنظيمات ماشين مثل formula 1 شد و از پشتم به چندتا ماشين رسيدم :))

كلا GT دنياييه

---------- نوشته در 10:00 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:49 AM ارسال شده بود ----------

همونطور که اسایلم منیجر گفتند نیازی نیست همه مراحل اول بشید پایان هر مسابقه یا اول مسابقه بعد امتیازارو میزنه و متوجه میشيد چندمید.بعضی ها و من با امتیاز خیلی کمی اول میشدم.فرمول۱ گرنتوریسمو ۵ میلیونه اونم بگیری ماشین خوبیه.

رضا جان بدون FGT كه اصلا اونجا رات نميدن عزيز دل :d ميتوني چيه مرد اينو بايد بگيري

من موندم شما ها چقدر gt خوريد كه تا الان بدون اينجور تنظيمات تونستيد fgt هارو پاس كنيد :d

من سرعتم خوبه ميگم مثلا fuji رو lap هام اكثرا 1:13 ميچرخه كه بهترين time ها ممكنه هست مثلا تا دور هاي اخر حدود 10 ثانيه با باقي اختلاف ميندازم

مشكل كم دقتي و نا صبوريه كه باعث ميشه فرتي اخر كارها سوتي بدم. DNF كنم :((

آخرین ویرایش:

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
پسر جالبه كه اصلا متوجه نشدي چي گفتمتنظيمات تيونينگ يعني تغيير جز به جز بخش هاي ماشين مثل aero F/R بخش LSD بخش هاي Suspension و derivetrain كه تنظيمات زياد و بسيار حياتي و حرفه اي ماشين ها اينجاست.يا transmission و .... بخش هاي ديگه

شما وقتي ماشين رو ميخواي انتخاب كني اونم با اجزاي fully customazable كنار change car نوشته tuning اونجا مثلا براي toyota minolta جز به جز تغيير ميدي.

---------- نوشته در 10:00 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:49 AM ارسال شده بود ----------

:dاینا رو که میدونم! بدون تیون زندگی معنا نداره!چه برسه به GT :d اینو نگرفتم:

که با توضیحاتِ شما متوجه شدم!
--------------------------------------------
دوستان میشه کمی در مورد Gran Turismo 5: Academy Edition توضیح بدید. @};-
بعد از عرضه شدنِ GT5 در سال 2010، شرکتِ Polyphony طی این چند سال تعدادی پیست و ماشین (به عنوان DLC) به بازی اضافه کرده که حالا همه ی این مکمل ها،همراه بازی اصلی به صورت یکجا موجوده: Gran Turismo 5: Academy Edition
مــــــــیخوام م م م م م م م :((

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
:dاینا رو که میدونم! بدون تیون زندگی معنا نداره!چه برسه به GT :d اینو نگرفتم:

که با توضیحاتِ شما متوجه شدم!
--------------------------------------------

بعد از عرضه شدنِ GT5 در سال 2010، شرکتِ Polyphony طی این چند سال تعدادی پیست و ماشین (به عنوان DLC) به بازی اضافه کرده که حالا همه ی این مکمل ها،همراه بازی اصلی به صورت یکجا موجوده: Gran Turismo 5: Academy Edition
مــــــــیخوام م م م م م م م :((

اسيلام جان اين اكادمي مسابقات سيژنال هم داره ؟؟ :(
اخه خيلي مسابقاتش كمه بدون اونا واسه من دسگاه كپي خور خيلي مسابقاتش كمه :(

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
والا رامین جان تو این Ps3 جدید که گرفتم هنوز فرمولا رو بهم نداده اما تو اون قبلیه(فت) فورمولا رو گرفتم و همه رو طلائی کردم! یکم قلق داره بدمصب تو پیچا خیلی سریع کنترلشو از دست میده باید فرز باشی !! یادمه چند بار اعصابم خرد شد سر این کنترلش!!

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
هی میام تو این تاپیک غصه میخورم(به نام کاربری و پلتفروم من نگاه کنید):(
همش وسوسه مشم یه Ps3 بخرم فقط واسه این بازی بعدش میگم نه بزار GT6 با PS4 بازی کن
به نظرتون تا 2 سال آینده GT6 میاد؟
خدایا چقد بدبختم من 400 تومن پول ندارم بدم یه PS3 دست دوم بگیرم،حتی تلوزیون درست و حسابی ندارم،چقد بد بختم:(

masoud5764

کاربر سایت
Sep 18, 2009
24
كافيه براي هر ماشيني توي گوگل سرچكنيد مثلا براي formula gt

What is the best setup for formula gt معمولا يه عده gt خور اونجا با تست دقيق ماشين ها بهترين تنظيمات رو پيدا ميكنن كه گاهي اوقات باعث ميشه ماشين شما وحشتناك بشه

سلام ، من تو گوگل سرچ کردم یه سایت پیدا کردم که خیلی هم خوبه فقط یه سوال داشتم:
توی قسمت تنظیمات ضریب دنده مثلا برای ماشین RENAULT CLIO SPORT V6 24V نوشته
1- Select .reset to default
2- (Select final gear at 4400 (stock
3- Select top speed at 250 km/h = 155,3mph
4- Set each gear at this ratio
1: 2.943
2: 2.230
3: 1.751
4: 1.416
5: 1.181
6: 1.015
After this final gear again at 3.745
It give a top speed above on the right of 300 kmh = 186 mph
Select and tune the final gear to adapt the top speed to the track. Don't touch the top speed again, if not you'll have to set it all again.

حالا اول اینکه من نمی تونم گزینه 1 رو Select .reset to default رو پیدا کنم و اینکه نمی تونم ضریب دنده ها رو تغییر بدم ، میشه راهنمایی کنی؟؟؟ ممنونم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر