Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
والا رامین جان تو این Ps3 جدید که گرفتم هنوز فرمولا رو بهم نداده اما تو اون قبلیه(فت) فورمولا رو گرفتم و همه رو طلائی کردم! یکم قلق داره بدمصب تو پیچا خیلی سریع کنترلشو از دست میده باید فرز باشی !! یادمه چند بار اعصابم خرد شد سر این کنترلش!!
:-o
مهدي دهن سرويس تو بدون تنظيمات تيونينگ :d همرو طلايي كردي؟؟ عجب gt خوري تو بابا كلا از champion بعدي كه مال vettel اهه نا اميدم كردي :d پس جدي جدي نابغه gt اي تو

يعني بدون توي دنيا جزو بهترين هايي مهدي جان - دوست دارم زياد - دمت گرم :x - مثلا هم ميگي طلايي كردم همرو همون جاده موناكو cote de azur اونو طلايي كردي تازه اونم بدون تنظيمات تيونينگ نابغه مسلم gt اي - دمت گرم

سلام ، من تو گوگل سرچ کردم یه سایت پیدا کردم که خیلی هم خوبه فقط یه سوال داشتم:
توی قسمت تنظیمات ضریب دنده مثلا برای ماشین RENAULT CLIO SPORT V6 24V نوشته
1- Select .reset to default
2- (Select final gear at 4400 (stock
3- Select top speed at 250 km/h = 155,3mph
4- Set each gear at this ratio
1: 2.943
2: 2.230
3: 1.751
4: 1.416
5: 1.181
6: 1.015
After this final gear again at 3.745
It give a top speed above on the right of 300 kmh = 186 mph
Select and tune the final gear to adapt the top speed to the track. Don't touch the top speed again, if not you'll have to set it all again.

حالا اول اینکه من نمی تونم گزینه 1 رو Select .reset to default رو پیدا کنم و اینکه نمی تونم ضریب دنده ها رو تغییر بدم ، میشه راهنمایی کنی؟؟؟ ممنونم.

نميدونم عزيز متاسفانه تاحالا اين ماشين رو تيون نكردم تا نكنم نميدونم چجوريه

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
والا رامین اصلا نمیدونستم میشه تیونگش هم کرد!! کدوم مسیرو میگی دقیقا ? همونی که کنار جاده یه درخت بزرگ هم هست و بیشتر مسیرش شبیه Indy‏ هست?از شانس بدم این سری هرچی میرم تو لیست دست دوم نمیده این فورمولا رو که

---------- نوشته در 03:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:49 PM ارسال شده بود ----------

در مورد اون cote de azur‏ که گفتی همین الان رفتم ببینم کدوم مسیرو میگی!! بابا این همونیه که اعصابمو خرد میکرد!! تو بحث ترک که داشتیم یادم رفت اینو بگم,یه چیزی در حد سوزوکاس !!

masoud5764

کاربر سایت
Sep 18, 2009
24
نميدونم عزيز متاسفانه تاحالا اين ماشين رو تيون نكردم تا نكنم نميدونم چجوريه

فرقی نمی کنه چه ماشینی باشه ، من نمی تونم گزینه Select .reset to default رو پیدا کنم و اینکه نمی تونم ضریب دنده ها رو تغییر بدم ، میشه راهنمایی کنی؟؟؟ ممنونم

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
شما بنز نارنجی آکادمی رو گرفتی؟بعبارتی قسمت آکادمی همه طلا شدن؟؟:praying::praying:
نه عزيز من متاسفانه هيچ وقت براي طلا و خوردن بازي وقت نميزارم همون اوايل رفتم اگه اشتباه نكنم نقره گرفتم و بازم ركوردم رو بهتر كردم ولي واسه طلا زياد تلاش نكردم نه وقتش رو داشتم و نه حال و حوصلش رو:d

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
این جف گوردن ناسکار ,مرحله آخرش اعصابمو خرد کرده تا آخرای لپ اولم تو کسری از ثانیه میاد رد میشه ازم میشم دوم!!

---------- نوشته در 05:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:46 PM ارسال شده بود ----------

خب ویرایش میکنم!!! بعد از نوشتن این پست , طلای این مرحله رو هم گرفتم!!

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
والا رامین اصلا نمیدونستم میشه تیونگش هم کرد!! کدوم مسیرو میگی دقیقا ? همونی که کنار جاده یه درخت بزرگ هم هست و بیشتر مسیرش شبیه Indy‏ هست?از شانس بدم این سری هرچی میرم تو لیست دست دوم نمیده این فورمولا رو که

---------- نوشته در 03:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:49 PM ارسال شده بود ----------

در مورد اون cote de azur‏ که گفتی همین الان رفتم ببینم کدوم مسیرو میگی!! بابا این همونیه که اعصابمو خرد میکرد!! تو بحث ترک که داشتیم یادم رفت اینو بگم,یه چیزی در حد سوزوکاس !!

پسر تو FGT رو TUNE نكردي و اونو طلا گرفتي يعني .......:d كلا يه زماني وحشي بودي تو gt تو :d

بابا ماشيني بخشي به نام تيونينگ دارن يه عده كسايي كه كارشون تنظيمات بهينه ماشين هست ميان مشخصه هاي ماشينو تغيير ميدن بهترين حالتش بدست مياد

اين تنظيمات شخصي به نام jordy هست كه باعث ميشه ماشين formula gt ايت مثله اسب بشه :d

downforce max/max
[COLOR=#003584 !important]diff[/COLOR] 15/20/15
ride height -5/0
spring rate 16.4/17.5
damper ext 6/8
damper [COLOR=#003584 !important]comp[/COLOR] 5/7
anti roll 5/7
camber -2.5/-1.5
toe -0.25/-0.15
trans 249
brakes 4/1

این جف گوردن ناسکار ,مرحله آخرش اعصابمو خرد کرده تا آخرای لپ اولم تو کسری از ثانیه میاد رد میشه ازم میشم دوم!!

---------- نوشته در 05:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:46 PM ارسال شده بود ----------

خب ویرایش میکنم!!! بعد از نوشتن این پست , طلای این مرحله رو هم گرفتم!!

نزار slipstream كنن ديگه مهدي جون :d تو اعصابت مثل دادشم از فولاده

دادش بزرگ منم دقيقا حرفاي تورو ميزنه واسه gt ميگه بايد عاشق باشي و صبور :)) اون از gt1 با عشق gt بازي ميكرده يادش بخير چه دوراني داشتيم

انصافا اون gt1 سخت ترين ليسانس هارو داشت

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
تیونگ که خودم شاهش هستم!! اما فرمولارو نمیدونستم میشه تیونگ کرد!! الان از شانس من نمیده که بدمصب فرمولارو اه !!

همين امشب formula f10 عشقمو خريدم - عجب ماشينيه اين خداااا

يعني فرمونش ١٠٠٠ برابر FGT تازه امشب بدون تنظيمات رفتم بهتر بود اصلا پيچ هارو مثل فضا پيما ميپيچيد ديوانست ماشينش تاپ اسپيد و شتابش كمتره اما پيچارو با ٢٥٠ تا ميپيچه :))

قبل از ردبول تجربه باحاليه اين ماشين لذت ميبرم از روندنش- كلا به خاطر همين formula 1 ها اين بازي ارزش اين بازي از مجموع كل فورتزا ها بيشتره- شما بخش رالي - نسكار - كارتينگ ها و .... رو بزار كنار كه اونا هم هركدوم خودشون يك بازين و ارزششون از كل فورزا ها بالاتره

هم redbull x2010 واسه من يك بازي كامله :)) :d :x

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
با F10 میشه مراحلشو رفت مگه رامین?!یا منظورت آرکید موده?

نه نه نخري ها - من به عشق f1 خريدم باهاش فقط ميرم تمريني حال ميده :d

به جاي اون فورمول gt بخر - لم داره خريدن اونم

راستي دهن سرويس تو كه ردبول داري اينارو ميخواي چيكار :))

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
بابا , رامین فرمولارو بخاطر اون مرحله لول 23 میخوام دیگه!! الان تمام مراحلو رفتم فقط این مونده با یه 4ساعت و یه 9ساعت و دوتا 24 !!

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
بچه ها من امشب فقط ٣ race مونده بود بشم لول ٣٠ از بازي خارج شدم خاموش كرد - بعد الان كه وارد بازي شدم ديدم كلا انگار هيچ سيوي بازي نداره ميخواد از اول شروع كنه

من هيچ پاك كردن يا حركت ديگه اي نزدم - الان انگار لولم ٠ هست

رفقا منو راهنمايي كنن چه كنم كه اگهدرست نشه همين امشب خود كشي ميكنم- من تا الان به عشق لول ٣٠ شدن بازي ميكردم يه هو همه چي پريد

مي خوام از دوستان بپرسم راهي براي برگشت هست يا اينكه خود كشي كنم- دستگاه كپي خور بازيم رو هارد هست

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
بچه ها من امشب فقط ٣ race مونده بود بشم لول ٣٠ از بازي خارج شدم خاموش كرد - بعد الان كه وارد بازي شدم ديدم كلا انگار هيچ سيوي بازي نداره ميخواد از اول شروع كنه

من هيچ پاك كردن يا حركت ديگه اي نزدم - الان انگار لولم ٠ هست

رفقا منو راهنمايي كنن چه كنم كه اگهدرست نشه همين امشب خود كشي ميكنم- من تا الان به عشق لول ٣٠ شدن بازي ميكردم يه هو همه چي پريد

مي خوام از دوستان بپرسم راهي براي برگشت هست يا اينكه خود كشي كنم- دستگاه كپي خور بازيم رو هارد هست
من متاسفانه اطلاعاتي تو اين زمينه ندارم كه بتونم كمكت كنم رفيق!
ولي ابراز هم دردي ميكنم باهات!
خدا بهت صبر و اعصاب ​بده!:d

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
نيما جان همين كه كامنت رو خوندي واسه ما ارزش داره داداش

رفقا اگه روشي وجود داره كه من ميتونم سيو هاي بازي رو از يك بنده خدايي بگيرم بعد بريزم روي ps3 بازي كنم بهم بگيد.

كلا من تو اين زمينه ها نوبم - سر جدتون كمك كنيد كه خود كشي ميكنم ها

:((

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر