Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483
یادش به خیر GT2 که با یه شورلت Corvette پیست فوجی اسپید رو بیشتر از 50 بار رفتم تا بالاخره تونستم ماشین رویایی خودم یعنی suzuki rally escudo رو بخرم.انصافا" عجب ماشینی بود.تمام رکورد های شتاب و سرعت نهایی مال اون بود.تو شماره قبل که بود ولی متاسفانه تو این شماره نیست!

به جرات می تونم بگم تو کل دوران گیمریم تنها بازیی رو که واقعا خوردم تا ته GT2 بود ... هنوز یکی از سوالاتم اینه 99 درصدش چجوری 100 میشد ، چون تمام ایونت هاش ذو دوبار رفتم !!!

ولی فکر می کردم تنها کسیم که 50 بار اون مسیر رو رفتم تا 2000000 برای اون سوزوکی جور کنم :d نگو همه بله !!!

اینکه پشت ماشین های دیگه بری فکر کنم Drafting بود
تو این نسخه هم خیلی ضایع این امر احساس میشه ؟
نسخه قبل که انگار نیترو می زدی وقتی میرفتی پشت ماشین ها :d

Splitstream

بله همینطوره، ولی چیز کاملاً طبیعیه و تو مسابقات واقعی هم همیشه از این حالت استفاده میشه، مخصوصاً تو مسابقات NASCAR که نکته حیاتیه برای موفق شدن.

به جرات می تونم بگم تو کل دوران گیمریم تنها بازیی رو که واقعا خوردم تا ته GT2 بود ... هنوز یکی از سوالاتم اینه 99 درصدش چجوری 100 میشد ، چون تمام ایونت هاش ذو دوبار رفتم !!!

ولی فکر می کردم تنها کسیم که 50 بار اون مسیر رو رفتم تا 2000000 برای اون سوزوکی جور کنم :d نگو همه بله !!!

یعنی به ما نمی خوره که از این کارا بکنیم ؟!! :(

من دقیق یادم نمیاد ولی این کار رو با یک فولکس واگن آبی انجام میدادم اگه اشتباه نکنم ! اسم پیست ام یادم نیست ولی یکی از پر درآمد ترین راه ها واسه من یه پیست بود که با اون فلکس واگن طی میکردم و پول خوبی ام میداد :دی

اگه اشتباه نکنم یه شورلت مشکی بود که 3 تا دنده داشت !!! خدا وکیلی دارم موتورخونه ذهنمو جارو میکنم تا یادم بیاد :d ! چونکه خیلی سال از اون موقع گذشته !! شاید اشتباه گفته باشم !! ولی اون سوزوکی رو خیلی خوب یادم میاد :دی یه ماشین دیگه ام بود که رنگ اورجینالش بنفش بود !! فکر کنم مک لارن بود !! یادم نیست ! تاپ اسپیدش تقریبا مثل سوزوکی بود ولی شتاب اونو نداشت ! عشق من بود :( !

در کل یکی از خاطرات شیرین من با Playstation ، همین GT2 بود که امروز با اومدن به این تاپیک زنده شد ... مرسی ...

پ ن : اون ماشینی که 3 تا دنده داشت و مشکی ام بود ، شورلت نبود ! فکر کنم Vector بود !!!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor
انگشتم داغون شد ... خدای فرمون باید داشت :( الان میخواستم PES بزنم ... دیدم انگشتام رو نمیتونم تکون بدم lol

من چون با كنترلرهاي قديمي عادت ندارم، تنظيمات كنترلر رو به سبك Forza و بقيه بازي هاي معمولي كردم خيلي خوب شده. امتحان كن اين روش رو.

این Lotus Challenge مال Top Gear چه چیزیه :)) انگار لاستیک ماشین رو روغن مالی کردن اصلاً نه میشه ترمز گرفت نه فرمون رو پیچوند... سر همون پیچ اول تو باقالی سیر میکنیم.

خب به سلامتی من تمام لیسانس ها رو گرفتم البته 80% برنز 15% نقره و 5% طلا !
ایشالا فرمونم که بیاد همرو طلایی میکنم ! :d
خدایی نمیشه همشون رو با دسته طلایی کرد :( شایدم میشه ولی از هر 1000 نفر 4,5 نفر میتونن :دی

خدایی نمیشه همشون رو با دسته طلایی کرد :( شایدم میشه ولی از هر 1000 نفر 4,5 نفر میتونن :دی

بالاخره به این :( ت نگاه کنیم یا به این :d ت !؟ :d اره خو،با دسته شاید نشه !
ولی من اون چند تایی رو هم که طلا گرفتم،همون دور اول طلا گرفتم !

با سلام .من سالی یکی دوتا پست میزنم .بخاطر همینم خواهشم اینه که به من به چشم آماتور نگاه کنید و باهام دعوا نکنید چون اصلا حوصله جر وبحث رو ندارم ابراز عقیدست نه نقد فنی .نقد باشه به عهده اساتید.
سونی و کمپانیه پلی فونی طلایه دار و پیش غراول سبکه ریسنگن و گرنتوریسمو یک بازیه افسانه ایی هستش (مایک تایسون -کلی- فورمن-فریزر همشون قهرمانایه بزرگی بودن اما همشون میگن راکی مارسیانو بوکسور افسانه ایه)فرزا یا هر بازیه دیگه حتی اگر کولاکم کنه،گرنتوریسمو نمیشه .چند روزی هست که این بازی رو انجام میدم ،البته با فرمونه جی 27 .اگر کسی تو خیابون پشته هر کدوم از ماشینای موجود در جی تی 5 نشسته باشه با انجامه این بازی و در دست گرفتن اون خودرو حتی اگر فن فرزا هم باشه نمیتونه منکر بشه که سواری ماشینا کاملا واقعیه از این نظر شاهکاره و از حد رد کرده. یکی از دوستان که تاپ تن مسابقاته درگه ایرانه یعنی یکی از 10تاس و اصلا گیمر نیست با میتسوبیشی جی تی 3000 ،بعد از ده دقیقه تمرین و عادت به فرمون ،کولاک کرد چند تا خودروشو چک کرد و متحیر شد .البته در بخشه ترینینگ ماشینا رو تست کرد جاده خالی.
از این حیث 100 میگیره .اما وقتی اومد تو پیست و دید میشه ماشینای رغیب رو سر پیچ شوت شون کرد بیرون شاخ دراورد.
و وقتی که از دنده 5 با دور موتور مکزیموم ،معکوس کشید تو 1 از اینکه دنده جا رفت و موتور نترکید بیشتر از قبل شگفت زده شد
در این بخش منفی 100 منفی100 میگیره بدونه اغراق .
صدا گذاری عالیه 100 میگیره.
گرافیکش هم ،دیگه مگه چه خبره انقدر سواریه ماشینا عالیه که آدم محو اون قضیه میشه، نه گرافیک. من به گرافیکش 90 میدم .

نه این جی تی5. خوبن اما شاهکار نیستن خصوصا برا ماشین بازا و کسایی که اهله تیونیگ هستن و انتظاراته بیشتری دارن.
ضمنا یکی از نقاطه قوته این بازی حضور ماشینایه گردنکلفته کلاسیکه.

بخدا یه جاهایی آدم فکر میکنه آرکیده (سر پیچا که میزنی ماشینا رو شوت میکنی )خوب این اگر شبیه سازی باشه که همونجا باید جرثقیل بیاد ماشین رو بزار رو خاور کفی .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or