Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483
در هیچ کدام از ویدئو های بازی من بوگاتی رو ندیدم عجیبه که پرسرعت ترین اتومبیل دنیا رو در دمو ها قرار ندادن و به جاش sls و gallardo مدام میان و میرن!!!
اگر کسی دمویی از بوگاتی داره لینکش رو بده
راستی اگر جایی الان بازی رو آورده شماره تلفن یا آدرس بدید که بریم بگیریم
ممنون.
این ویدئوها رو مردم عادی که بازی رو تهیه کردن آپلود میکنن نه سازنده بازی :دی
اینم ویدئوی بوگاتی توی پیست TopGear

عکسی از کمک راننده برای دوستانی که از این چیزا خوششون میاد :دی

82111257658484539340.jpg

این کمک راننده نقشه مسیر رو هم همراه داره ؟:d اگه باشه که فوق العاده حس میده:d

نمیدونم فهمیدید یا نه ولی یک خود هایپی اینجا راه افتاده و بدتر این که اکثر ویدئو ها رو نمیبینن و از کف کردن :d دیگران که ویدئوها رو دیدن دارن تو رویا از GT5 یه گیم فرازمینی میسازن . خدا به داد برسه وقتی گیم اصلی با رویا بچه ها یکی نباشه!

نمیدونم فهمیدید یا نه ولی یک خود هایپی اینجا راه افتاده و بدتر این که اکثر ویدئو ها رو نمیبینن و از کف کردن :d دیگران که ویدئوها رو دیدن دارن تو رویا از GT5 یه گیم فرازمینی میسازن . خدا به داد برسه وقتی گیم اصلی با رویا بچه ها یکی نباشه!
اون دیگه مشکل خودشونه ! من خودم بارها توی این تاپیک گفتم برین چند تا گیم پلی ببینین تا انتظارتون در سطح کنسولهای نسل بعد بالا نره ! ولی به قول خودت مطمئنم خیلی ها وقتی بازی رو میگیرن میان ناله میکنن که این با چیزی که ما دیدیم فرق داشت ! چون طرف به جای دیدن گیم پلی رفته عکسهای Photo Mode دیده :دی

سلام

یه سوال دارم

تو قسمت 2 نفره (به صورت افلاین) در صورت انتخاب ماشینهای پریمیوم میشه از نمای کاکپیت استفاده کرد یا غیر قابل استفاده میشه؟

خوب اگه غیر قابل استفاده هست دلیلش چیه؟

چون تو بازیهای دیگه هم این مورد رو دیدم کنجکاوم دلیلش رو بدونم.

دلیلش میتونه مساله پردازش و این جور مسائل باشه؟

خب دوستان داریم به زمان عرضه بازی نزدیک میشیم و باید آستین ها رو برای مسابقات بالا بزنیم.

از تمام کسانی که قصد انلاین بازی کردن GT5 رو دارند درخواست دارم که تو این نظرسنجی شرکت کنن و به سوالات با دقت جواب بدن که طبیعتاً نحوه برگذاری مسابقات رو مشخص میکنه.

نظر سنجی

خواهشاً فقط کسانی که جدی هستند و 100% قصد شرکت دارن تو نظرسنجی شرکت کنن.

...........

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or