Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483
با وجود اینکه من خودم هم نظرم با شما ولی این یه تیکه رو به نظر من اشتب اومدی :d
body intaker شامل این ها نمیشه !

اینا همشون جزو بادی تیونینگ محسوب میشه
همونطور که اول گفتم مشکل اینه که هر کی یه تعریف از بادی تیونینگ داره

اونچیزی که من میدونم :

body intaker : به قطعات به کار رفته در قسمت های موتور گفته که باهش ور می رن
body tuning : خودش چند بخش داره یکی Body یکی Visual

Visual : شامل تمامی کار هایی که شما رو ماشین انجام میدید اما تاثیر فنی ندارد ( neon - تغییر نور چراغ ها - تغییر رنگ شیشه - تغییر رنگ اگزوز - vinly ها و ... )

Body : شامل سپر و spoiler و تنظیم ارتفاع و ..... که تاثیر فنی دارن رو کنترل ماشین

اینم 2 تا مثال که لازم به توضیح نیست

BMW_e46_Body_Kit_Front_side_KIT_big_400.JPG

lamborghini-gallardo-bodytuning.jpg

حالا خودتون جمع بندی کنید ببینید با کدومشون تو GT حال میکنید ;);)
دوستان شرمنده این پست رو میدم ولی اینجا داره یه سری اطلاعات غلط داده میشه !
آقا شما اصلا قطعات body intaker رو دیدی ؟ اصلا به تنها چیزی که ربط نداره دستکاری موتوره ! تا تو تاپیک یه دفعه یکی دیگه نیومده و یه تعریف من درآوردی دیگه ارائه نداده خودم به طور خلاصه بهتون بگم که body intaker یه پکیجه که توی شاسی و کف ماشین و ساید و اسپویل و ... اضافه میشه که آیرودینامیک ماشین رو بهتر میکنه و باعث تعادل فوق العاده ای در پیچ ها میشه در واقع rolling و traction رو تا حد زیادی بهبود می بخشه . حالا این کجاش به دستکاری موتور مربوطه ؟

الان يه سوال به ذهنم رسيد حجمه بازي چقدره؟ كسي ميدونه
نميدونم دوستم بهم ميگفت حجم بازي 50 گيگ كامله كه من خيلي تعجب كردم حالا كه بازي ريليز شده ايا درسته؟
من خودم حدس ميزدم خيلي حجم بازي باشه بين 15 تا 20 گيگ باشه 50 گيگ چه خبره

حجم کامل رلیس شده بازی 20 گیگ هست.

• Like
Reactions: navid_x360
والا منم تو چند جا دیدم که نوشتن 14 گیگ و خورده ای! البته گفتن تو بعضی ریجن ها این حجم تا 20 گیگ هم افزایش پیدا کنه! نمی دونم حالا فرق ریجن ها چیه با هم؟!

من هم بالاخره اخفال شدم G27 خریدم :d
از دوستانی که G27 دارن یه سوال دارم و اونم کانفیگ کردن فرمون روی Prologue هستش یعنی حرفه ای ترین و real ترین کانفیگ رو از کجا میشه پیدا کرد؟ من یه گشتی زدم ولی چیزه جالبی پیدا نکردم چون ظاهرا با یه سری تغییرات توی آپشن فرمون میشه نتیجه بهتری از دیفالت خود بازی گرفت! و یه سوال دیگه اینکه شما چطوری کلاچ و دنده عقب رو فعال کردید چون من هرچی نو منوها گشتم نتونستم پیداش کنم! :|

من هم بالاخره اخفال شدم G27 خریدم :d
از دوستانی که G27 دارن یه سوال دارم و اونم کانفیگ کردن فرمون روی Prologue هستش یعنی حرفه ای ترین و real ترین کانفیگ رو از کجا میشه پیدا کرد؟ من یه گشتی زدم ولی چیزه جالبی پیدا نکردم چون ظاهرا با یه سری تغییرات توی آپشن فرمون میشه نتیجه بهتری از دیفالت خود بازی گرفت! و یه سوال دیگه اینکه شما چطوری کلاچ و دنده عقب رو فعال کردید چون من هرچی نو منوها گشتم نتونستم پیداش کنم! :|

مبارکه.ببین دست نزن به تنظیمات از من میشنوی....
فقط قبل از بازی میتونی از 3 حالتی که براش تعریف شده رو انتخاب کنی...

Mercedes SLS Realistic Night Drive

http://www.youtube.com/watch?v=C1O0XV-2Djc&feature=player_embedded

wow, تا بود شات های بازی رو نمیشد از واقعیت تشخیص داد حالا دیگه فاتج ها رو هم نمیشه :d , کلیپ بالایی رو حتماً ببینید غیر قابل وصفه!
ببخشیدا رضا جون.تو این کلیپ به جز سیاهی مطلق و کیلومتر شمار ماشین چیز دیگه ایی هم معلوم هست!!نه اگر واقعا هست بگو.بابا به خدا gt5 بهترین ریسینگ تاریخ هست.قطعا گرافیکش بی نظیر هست.قطعا بزرگترین رسینگی هست که تا به امروز ساخته شده.ولی جوگیر شدن هم چیز خوبی نیست.من این کلیپ رو دیدم و با این کیفیت داغون هیچی معلوم نبود.نکنه چشم بصیرت داری کلک.:dاما به جاش اون ویدیو پژو که تو nurburgring هست-فوق العاده بود.

دوستان کسی میدونه بازی کی دبی میفروشند و کی میاد ایران ؟:)

ویرایش مدیریت :

می دونید که اینجا نباید راجع به نسخه کپی صحبت کنید. تاپیک واسه این موضوع هست پس ادامه ندید.

آخرین اخطار بود، به همه کاربران، تو این تاپیک راجع به نسخه کپی و مساول مربوط بهش پست ندید.

پست اول تاپیک ویرایش شد، برای تاکید بیشتر بد نیست اینجا هم اعلام بشه که در روز های آتی شاهد بند های زیر در این تاپیک نباشیم.

ویرایش :

• Forza و مشتقات آن هیچ ارتباطی به تاپیک ندارد، پس هیج اسمی از Forza چه از دید موافق و چه از دید موافق در این تاپیک برده نخواهد شد.
  • این تاپیک مربوط به نسخه کپی بازی نمی شود، پس هیچ پستی درباره نسخه کپی بازی و مساول و مشکلات آن در این تاپیک نخواهیم دید.
  • این تاپیک دکان یا نیازمندی ها نیست پس از این تاپیک برای خرید، فروش، معاوضه، مزایده و یا مناقصه استفاده نخواهد شد.
اجرای 3 بند بالا برای تمامی کاربران الزامی است و از آنجا که من با ویرایش این پست به منزله آخرین تذکر دقیقا در حال خط و نشون کشیدن هستم، با کاربر خاطی به شدت برخورد خواهد شد.

Astiλk

• Like
Reactions: War Has Change

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or