Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483
من هنوز نفهمیدم منظور شما از جنگولک بازی چیه!!
من عکس یک مسابقه رو گذاشتم شما میگی این بادی تیونینگ نیست بادی اینتیک هست!خوب حالا هر اسمی که داره من موافق بودن این چیزها تو بازیم!تصور ذهنی دیگه ای هم ندارم!چیز دیگه هم به جز این موارد تو عکس نمی خوام.پس چیز دیگه ای به ذهن من نچسبینونین.عکس بریتنی که نخواستم رو ماشین بچسبونم!!lol
دوست عزیز بادی تیونینگ با Body Intaker (نه Body Intake ) خیلی فرق داره ! این پکیج کلا یه سری قطعاتیه که اصلا تو ظاهر ماشین به اون صورت به چشم نمیاد ! نه اینکه کلا wide body باشه یا ... ! و فقط به منظور بهبود آیرودینامیک و کنترل ماشینه نه زیبایی !
-------------------------
آقا این بحث های کذایی بادی تیونینگ رو بیخیال الان استاد یه گروه نینجا می فرسته تو مغازه ها دوباره بازیا رو جمع کنن !:d چون STIG لو رفته تا زمان انتخاب STIG جدید برای TOP GEAR این بازی تاخیر می خوره:d

هیچ علاقه ای به ادامه دادن این بحث ندارم ، و فقط به خاطر بعضی از دوستان که شاید آشنایی با سری GT ندارند و با صحبت های شما گمراه میشند این پست رو میدم . امیدوارم بحث تموم بشه .

نمیدونم منظور من رو از Body Intake گرفتی یا نه ولی مختصرا به تیونینگ هماهنگ Bumper ها ( به زبان عامه : سپر ! ) و اضافه کردن Spoiler های جلو و عقب و ... که باعث روون تر شدن کنترل و بهبود آیرودینامیک میشه ، Body intake گفته میشه . پس قطعات اضافه ای که شما بهش اشاره کردی ، با اون تصور ذهنی شما از تیونینگ بدنه فرق داره . در مورد اون قسمتی از پستتون که قرمز کردم هم بحث نکنیم بهتره .

با وجود اینکه من خودم هم نظرم با شما ولی این یه تیکه رو به نظر من اشتب اومدی :d
body intaker شامل این ها نمیشه !

اینا همشون جزو بادی تیونینگ محسوب میشه
همونطور که اول گفتم مشکل اینه که هر کی یه تعریف از بادی تیونینگ داره

اونچیزی که من میدونم :

body intaker : به قطعات به کار رفته در قسمت های موتور گفته که باهش ور می رن
body tuning : خودش چند بخش داره یکی Body یکی Visual

Visual : شامل تمامی کار هایی که شما رو ماشین انجام میدید اما تاثیر فنی ندارد ( neon - تغییر نور چراغ ها - تغییر رنگ شیشه - تغییر رنگ اگزوز - vinly ها و ... )

Body : شامل سپر و spoiler و تنظیم ارتفاع و ..... که تاثیر فنی دارن رو کنترل ماشین

اینم 2 تا مثال که لازم به توضیح نیست

BMW_e46_Body_Kit_Front_side_KIT_big_400.JPG

lamborghini-gallardo-bodytuning.jpg

حالا خودتون جمع بندی کنید ببینید با کدومشون تو GT حال میکنید ;);)

آخرین ویرایش:
واقعا واسه طرز فکر بعضی از دوستان متاسفم.بگذریم...

من هنوز نفهمیدم منظور شما از جنگولک بازی چیه!!
من عکس یک مسابقه رو گذاشتم شما میگی این بادی تیونینگ نیست بادی اینتیک هست!خوب حالا هر اسمی که داره من موافق بودن این چیزها تو بازیم!تصور ذهنی دیگه ای هم ندارم!چیز دیگه هم به جز این موارد تو عکس نمی خوام.پس چیز دیگه ای به ذهن من نچسبینونین.عکس بریتنی که نخواستم رو ماشین بچسبونم!!lol

در ضمن این بادی اینتیک رو تو گوگل سرچ کردم(گفتم که اطلاعاتم ضعیفه) عکس موتور و اینجور چیزها رو آوورد و به بدنه ربط نداشت!توضیحی هم براش پیدا نکردم!میشه یک لینکی چیزی در موردش بهم بدی؟

منظورم از جنگولک بازی این :

و تیونینگ بدنه این : ( این عکس های نشون میدن که تیونینگ بدنه ، شاید در بازی وجود داشته باشه . این عکس ها از یک مدل Preset گرفته شده )

با وجود اینکه من خودم هم نظرم با شما ولی این یه تیکه رو به نظر من اشتب اومدی :d
body intaker شامل این ها نمیشه !

اینا همشون جزو بادی تیونینگ محسوب میشه
همونطور که اول گفتم مشکل اینه که هر کی یه تعریف از بادی تیونینگ داره

اونچیزی که من میدونم :

body intaker : به قطعات به کار رفته در قسمت های موتور گفته که باهش ور می رن
body tuning : خودش چند بخش داره یکی Body یکی Visual

Visual : شامل تمامی کار هایی که شما رو ماشین انجام میدید اما تاثیر فنی ندارد ( neon - تغییر نور چراغ ها - تغییر رنگ شیشه - تغییر رنگ اگزوز - vinly ها و ... )

Body : شامل سپر و spoiler و تنظیم ارتفاع و ..... که تاثیر فنی دارن رو کنترل ماشین

اینم 2 تا مثال که لازم به توضیح نیست

BMW_e46_Body_Kit_Front_side_KIT_big_400.JPG

lamborghini-gallardo-bodytuning.jpg

حالا خودتون جمع بندی کنید ببینید با کدومشون تو GT حال میکنید ;);)

بله ، این یک قسمت رو اشتباه کردم ، ممنون .

کل Info بازی:

Code:
Game Name: Gran Turismo 5
Platform: PS3
Enjoy our 6th Release!!
Date: 20/11/2010

[b]Important note:
To play the game you need to spoof your fw as 3.5 with one of the payloads available in net.[/b]

Info:

Gran Turismo 5 pretty much sums up the reason you own a PS3. And if you don't have a PS3, this is the reason to get one.
Gran Turismo returns with the most realistic and complete racing experience ever. GT5 features more than 1,000 meticulously
detailed cars, a robust online racing community, and just about every style of racing imaginable, including road, rally, drift,
NASCAR« and kart. And it's all rendered in the cutting-edge graphics that made Gran Turismo famous.
Build a dream collection from over 1,000 of the world's most exciting cars, from exotic imports to muscle cars and performance
supercars, to customize, race, and upgrade.
Travel the world to experience a wealth of real and fictional road, rally, NASCAR, drift and kart courses, and use the new
Course Maker feature to create your own personal proving grounds.
Expand the Gran Turismo experience with deep and robust online community features, and challenge friends in the new custom
race room system with voice chat for the ultimate track day.
New and improved Photo Travel mode lets you take stunning pictures of your favorite cars in exotic locations with a virtual
digital SLR camera. Works in both 2D and stereoscopic 3D for enhanced realism.
Challenge and hone your driving skills in the A-Spec career mode as you complete a wealth of racing events spanning all racing
styles.
Become a team coach and train AI drivers to be the best of the best as you guide them through a variety of racing events in the
B-Spec career mode.
The most advanced Gran Turismo yet, featuring unrivaled graphics and a true-to-life driving feel.

Greetz to: MARVEL + LOADER
: )

بازی توسط DComics حدودا 1 ساعت پیش رلیس شد! ولی برای بازی توی Info بازی نوشته شده:

To play the game you need to spoof your fw as 3.5 with one of the payloads available in net.
يعني ميشه پيريتش كرد؟
یعنی اینکه شماهایی که کپی کردید نمی تونید بازی رو انجام بدید!

خوشبختانه خیر!
اما من فكر كنم منظورشون اجرايه بازي كپي باشه كه برايه اجرا احتياج به همون هكسي داره كه سيستم گول ميزنهفريمورش3.50 به هر حال اينجا جاش نيست ادامه بديم تو تاپيك خودش مشخص ميشه بالاخره

آخرین ویرایش:
الان يه سوال به ذهنم رسيد حجمه بازي چقدره؟ كسي ميدونه
نميدونم دوستم بهم ميگفت حجم بازي 50 گيگ كامله كه من خيلي تعجب كردم حالا كه بازي ريليز شده ايا درسته؟
من خودم حدس ميزدم خيلي حجم بازي باشه بين 15 تا 20 گيگ باشه 50 گيگ چه خبره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or