Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483
حرف های خنده دار زیاد میزنید ! بعضی ها گیر دادن به Body Tuning و اینکه این بازی بدرد نمیخوره و پس Polyphony داشته تو این پنج سال چیکار میکرده ! انتظار دارن تو بهترین شبیه ساز کنسولی ، زیر ماشین لامپ Neon بندازن یا Vinyl های لوس رو بدنه بندازن یا Bumper های تخیلی بزارن و ... که باید خدمتشون عرض کرد که باید برن سراغ بازی های دیگه .

از طرف دیگه هم دوستانی مثل :
نامردی نیست، مسخره بازیه. کسانی که GT رو میخرن به خاطر رانندگی و مسابقه میخرن نه برای قر و فر.

که اصلا ازشون انتظار نمیره میان به Body Tuning میگن قر و فر ! بادی تیونینگ در بعضی از موارد ( مثل مواردی که در اول پست اشاره کردم ) بیشتر جنبه زیبا گرایی و تزیینی داره ولی در بعضی از موارد ( مثل کم ارتفاع ماشین به صورت اصولی ، افزایش قطر دریچه ورود هوا در Rear/Front Bumper و نصب اسپویلر ها برای تنظیم آیرودینامیک ماشین ) هم رابطه مستقیم با ویژگی های فنی داره .

حرف های خنده دار زیاد میزنید ! بعضی ها گیر دادن به Body Tuning و اینکه این بازی بدرد نمیخوره و پس Polyphony داشته تو این پنج سال چیکار میکرده ! انتظار دارن تو بهترین شبیه ساز کنسولی ، زیر ماشین لامپ Neon بندازن یا Vinyl های لوس رو بدنه بندازن یا Bumper های تخیلی بزارن و ... که باید خدمتشون عرض کرد که باید برن سراغ بازی های دیگه .

مثل همیشه تحریف!

شما اولآ حرفهای بنده رو تحریف نکن چون من نگفتم بازی بدرد نمیخوره در کل منظورم این بود که اگه این امکان توش بود خیلی بهتر میشد .

کجای حرفم از bumper های تخیلی حرف زدم؟!

chuji @

همین جنگولک بازی ها خیلی طرفدار داره!

امیدوارم همین حرفاتون رو به صورت عملی هم بتونید پیاده کنید!!!

در ضمن از همون برگردوندن زمان هم خود شما مطمئنن n بار ازش استفاده کردید پس لطفآ اعتراض نکنید.!

که اصلا ازشون انتظار نمیره میان به Body Tuning میگن قر و فر ! بادی تیونینگ در بعضی از موارد ( مثل مواردی که در اول پست اشاره کردم ) بیشتر جنبه زیبا گرایی و تزیینی داره ولی در بعضی از موارد ( مثل کم ارتفاع ماشین به صورت اصولی ، افزایش قطر دریچه ورود هوا در Rear/Front Bumper و نصب اسپویلر ها برای تنظیم آیرودینامیک ماشین ) هم رابطه مستقیم با ویژگی های فنی داره .

:|

اینا دیگه میشه تنظیمات فنی نه بادی تیونینگ... ضمناً منظور ایشون از بادی تیونینگ همین رنگ زدن و نقاشی و غیره ـست نه این چیزا.

اینا دیگه میشه تنظیمات فنی نه بادی تیونینگ... ضمناً منظور ایشون از بادی تیونینگ همین رنگ زدن و نقاشی و غیره ـست نه این چیزا.

میشه تنظیمات فنی در غالب بادی تیونینگ . :دی در اصل بادی تیونینگ هستش ولی به منظور ارتقاع فنی ماشین انجام میشه .

مثل همیشه تحریف!

chuji @

در ضمن از همون برگردوندن زمان هم خود شما مطمئنن n بار ازش استفاده کردید پس لطفآ اعتراض نکنید.!
طرفدار داره ولی نه توی سیمولیشن !
همین حرف های من توسط تیونینگ کارهای سراسر دنیا داره به صورت عملی انجام میشه ! یه کم تحقیق چیزی از کسی کم نمی کنه ! نه اینکه چون چیزی رو نمی دونیم و از یه تیونینگ کار ایرانی که اوج هنرش از نصب یه نیترو ی نمایشی اونور تر نمیره می دونیم بیایم بگیم حرفهای بقیه اصلا عملی نیست !
در مورد بازگشت زمان هم بگم که هر چیزی حداقل یک بار امتحان میشه ! و گرنه تا حالا به عمق روح سیمولیشن با بازگشت زمان پی نمی بردم !
--------------
میشه تنظیمات فنی در غالب بادی تیونینگ . :biggrin1: در اصل بادی تیونینگ هستش ولی به منظور ارتقاع فنی ماشین انجام میشه .
نه دیگه ! :biggrin1: آقا کیوان درست می گه , این دیگه اسمش بادی تیونینگ نیست :biggrin1:
----------------
chuji @

من منظورم از عملی کردن تو خود بازی بود نه واقعیت چون تو واقعیت افرادی مثل من و شما از انجامش عاجزیم چون دانشش رو نداریم. در ضمن نوشتن خیلی ساده ولی عملی کردن سخته .
عملی کردنش با من ! تا جایی که من می دونم بازی امکاناتش برای تغییرات تخصصی خوبه !
بله نوشتن خیلی ساده است ! ولی ساده تر از اون گوش دادنه ! بعد الان شما من رو می شناسی ؟ میزان دانشم رو چه طور ؟ (اصلا قصد تعریف از خود ندارم ! ولی تو ذهنمون از هر کسی یه نماد درست نکنیم !)

آخرین ویرایش:
ببخشیدا اما شرکت های بزرگ میان منابع و اطلاعاتشون رو در اختیار یاماگوچی نمیزارن که شما بیای شکل کلی ماشین رو تغییر بدی بهش میدن که شما احساس کنی که داری اون ماشین رو در واقعیت میرونی هم این که تبلیغات خود شرکت ها روی ماشین هاشون هستش که بازم هم برای اون شرکت هم برای اون کسی که روی ماشین ها تبلیغ میکنه تبلیغ محسوب میشه که با تغییر شکل بدنه ماشین و... از اصل ماشین خارج میشه .

که کلا بدرد SIMO اصلا نمیخوره اگه یه همچین انتظاری داشتین اشتباه هستش .

پست شما رو که ادم میخونه دیگه از پست زدن هم ناامید و دلسرد میشه! واقعآ هر جور فکر میکنم نمیدونم شما چطور منظور از بادی تیونینگ رو رنگ و نقاشی برداشت کردید!!!

شما احتمالآ برداشتتون از بادی تیونینگ نقاشی و این جور چیزاست دیگه؟بله؟!!

منظورم از بادی تیونینگ متعلقاتی هست که رو خودرو نصب میشه مثل همین bumper و ...!

chuji @

من منظورم از عملی کردن تو خود بازی بود نه واقعیت چون تو واقعیت افرادی مثل من و شما از انجامش عاجزیم چون دانشش رو نداریم. در ضمن نوشتن خیلی ساده ولی عملی کردن سخته .

"اصلا قصد تعریف از خود ندارم !" کاملآ معلومه !

آخرین ویرایش:
نه با اصلا هنوز بازي نيومده يه چند روزي مونده هنوز

پس این دوستمون چی میگه:
.
.
.
.
دوستان بازی توبازاره چرا تهیه نمی کنید......من80گرفتم البته از دست وارد کننده....والا من دیروز پست دادم که از اون بی انصافایی که بازی هایی مثل fifa 10..pes2010.,....رو دستشون مونده را همراه باgt5 دارن غالب میکنند 105 تومن................1تعریفم ازبازی کنم >:d<d<d<d<d<d<d<d<d<d<d<d<خیلی شاخه....حالا داداشام هیچ کدوم بازی نمیکردن.....تاgt5آوردم داداش داداش راه انداختن هنوز خودم بازی نکردم داداشم داره بازی میکنه ولی من یادم توgt1روتوps oneبازی میکرد:d

؟

ببخشیدا اما شرکت های بزرگ میان منابع و اطلاعاتشون رو در اختیار یاماگوچی نمیزارن که شما بیای شکل کلی ماشین رو تغییر بدی بهش میدن که شما احساس کنی که داری اون ماشین رو در واقعیت میرونی هم این که تبلیغات خود شرکت ها روی ماشین هاشون هستش که بازم هم برای اون شرکت هم برای اون کسی که روی ماشین ها تبلیغ میکنه تبلیغ محسوب میشه که با تغییر شکل بدنه ماشین و... از اصل ماشین خارج میشه .

که کلا بدرد SIMO اصلا نمیخوره اگه یه همچین انتظاری داشتین اشتباه هستش .

خداییش بعضی مواقع بعضی حرفها انقدر ساده میشه بیان کرد که ادم نمیدونه چطور اون حرف رو بیان کنه.

از اصل ماشین خارج میشه؟نورانی فرمودید.الان شما این عکس رو مشاهده بکنید که یک aston martin vantage ــه که روش بادی تیون انجام شده و کلآ تغییر داده شده!حالا این خودرو از اصالتش خارج شده؟ واقعآ کـــــه !!

مثل همیشه تحریف!

شما اولآ حرفهای بنده رو تحریف نکن چون من نگفتم بازی بدرد نمیخوره در کل منظورم این بود که اگه این امکان توش بود خیلی بهتر میشد .

کجای حرفم از bumper های تخیلی حرف زدم؟!

chuji @

بابا به نظر من بحث الکی جلو رفت، ZEN 2 اومد یه نظری داد و گفت که اگه این ویژگی بود بهتر بود،بعدش با حجمه ی انتقاد مواجه شد و بحث به اینجا کشید... خب چی میشه مگه هرکس نظرشو بده ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or