Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483
یعنی چی ؟چون قبلآ این امکان نبود تو نسل جدیدش هم نباید باشه؟!!!

یعنی بازی که 5 سال براش وقت گذاشته شده توقع بادی تیونینگ ازش خیلی نامردیه؟!!

نامردی نیست، مسخره بازیه. کسانی که GT رو میخرن به خاطر رانندگی و مسابقه میخرن نه برای قر و فر.

الان باز آریا بنده خدا میاد قاطی می کنه، من نمیدونم این همه امکانات از آب و هوای متغیر گرفته تا چرخه شب و روز و رالی و کارتینگ و نسکار و بدل کاری و 20 محیط مختلف و Course Maker رو ول می کنند میرند به نبود بادی تیونینگ گیر میدن ! اگر بادی تیونینگ می خواید همین الان n هزار تا بازی هست که می تونید تا خرخره ماشین ُ بچسبونید زمین و دور و برش ُ کلی کیت بچسبونید، یه سیستم بندازید، یه سندی بزارید و حال کنید دور همی، بیخیال Gran Turismo 5 بشید !

آره نامردیه!:d
هیچکی اینجا GT رو برای تیونو اینجور جنگولک بازیا بازی نمیکنه.نه اینجا بلکه تموم چند میلیون نفری که بازیشو میخرن.اگر واقعا به همچین چیزایی علاقه داری میتونی تو MidNight Club و ... عطشتو برطرف کنی!

نامردی نیست، مسخره بازیه. کسانی که GT رو میخرن به خاطر رانندگی و مسابقه میخرن نه برای قر و فر

بادی تیونینگ ==> جنگولک بازی-مسخره بازی-قر و فر !!!

تعریفشون از بادی تیونینگ رو ملاحظه کنید!

بحث بی فایدس.حداقل یه چیز منطقی بگن قبول کنیم کلمات بالا !!!

در ضمن مگه فورزا هم شبیه ساز نیست؟!!!

ZEN 2 @
تو کدوم نسخه از سری GT بادی تیونینگ وجود داشته که حالا شما همچین توقعی از این نسخه داری ؟ حرفهای خنده دار نزنید لطفاً
در ضمن تو زمینه شبیه سازی GT5 اصلاً قابل مقایسه نیست با Forza 3

ببین بحث ذائقس.
کسایی که NFS , MN Club و... رو میزننو به اصطلاح آرکید بازن عمرا GT نمیزنن.GT توی تیون موتور و اکسل و ... رقیب نداره و نخواهد داشت.از این طرف اصلا براش بادی تیونینگ اهمیت نداره.
قبول کن که بادی تیون واقعا جنگولک بازیه.الان تو همین ایران خودمون همه ماشین میخوابوننو و دوبس دوبس و ... از این خز بازیا.حالا بپرس اگر یکیشون یه پیچو تو موتور عوض کرده باشه!
نمیدونم منظورمو ویفهمی یا نه؟

دوستان بازی توبازاره چرا تهیه نمی کنید......من80گرفتم البته از دست وارد کننده....والا من دیروز پست دادم که از اون بی انصافایی که بازی هایی مثل fifa 10..pes2010.,....رو دستشون مونده را همراه باgt5 دارن غالب میکنند 105 تومن................1تعریفم ازبازی کنم >:d<d<d<d<d<d<d<d<d<d<d<d<خیلی شاخه....حالا داداشام هیچ کدوم بازی نمیکردن.....تاgt5آوردم داداش داداش راه انداختن هنوز خودم بازی نکردم داداشم داره بازی میکنه ولی من یادم توgt1روتوps oneبازی میکرد:d

ZEN 2 @
تو کدوم نسخه از سری GT بادی تیونینگ وجود داشته که حالا شما همچین توقعی از این نسخه داری ؟ حرفهای خنده دار نزنید لطفاً
در ضمن تو زمینه شبیه سازی GT5 اصلاً قابل مقایسه نیست با Forza 3

اول این مساله رو بگم که ما داریم اینجا بحث میکنیم چیز خنده داری هم وجود نداره و قرار هم نیست اینجا همه موافق گرا باشن ! همین کار ها رو میکنید که بعد از اومدن بازی X میگید تو ذوقم خورد.

اما از همین جمله ی شما یک جمله ی سوالی درست میکنم.

تو کدوم نسخه از سری GT مسابقات کارتینگ (تا اونجایی که من میدونم وجود نداشت) وجود داشت؟؟

مگه قرار یک بازی فقط به چیزهایی که داشته بسنده کنه و از گذشته ی خودش دست بر نداره؟

دوست من بادی تیونینگ برای اتومبیل ــه دیگه برای چیز دیگه ای که لغب بادی تیونینگ رو نمیشه داد!

ببین بحث ذائقس.
کسایی که NFS , MN Club و... رو میزننو به اصطلاح آرکید بازن عمرا GT نمیزنن.GT توی تیون موتور و اکسل و ... رقیب نداره و نخواهد داشت.از این طرف اصلا براش بادی تیونینگ اهمیت نداره.
قبول کن که بادی تیون واقعا جنگولک بازیه.الان تو همین ایران خودمون همه ماشین میخوابوننو و دوبس دوبس و ... از این خز بازیا.حالا بپرس اگر یکیشون یه پیچو تو موتور عوض کرده باشه!
نمیدونم منظورمو ویفهمی یا نه؟

چرا اتفاقآ بنده GT هم میزنم!

خوب همینه دیگه افراد اماتور بادی تیونینگ براشون مناسبتره و به همین علت هم بادی تیونینگ طرفدارش بیشتر از تیونینگ فنی هست و مطمئن باشید بیشتر افرادی که میان از تیونینگ فنی حرف میزنن به جای بهبود پرفورمنس اتومبیل از پرفورمنسش کم میکنن چون در مورد چیزی نمیدونن!

در ضمن بادی تیونینگ دامنش وسیع تره چون بیشتر اتومبیل ها استعداد بادی تیون رو دارن .مثلآ شما میخوای از نظر فنی کجای Ferrari enzo رو تیون کنی؟!!!اگه هم بتونی دستت خیلی باز نیست .کلآ ماشین هایی که تو این رنج هستند تیونینگ فنی درشون کم رنگ تر میشه.

F430 Scuderia

tiszs5repgxruabes3ru.png

یک ریپلی جدید 15 ثانیه ای از Ferrari F430 هست که اگر فاصله تخم چشماتون رو بهم نزدیک کنید (طوری که صفحه نمایش رو کمی محو ببینید) عمراً بتونید تشخیص بدید که بازی هست!

http://www.youtube.com/watch?v=i8ydkFTqslQ&feature=player_embedded

خب ! در واقع دقیقا بادی تیونینگ چیزی به غیر از جنگولک بازی و مسخره بازی و قر و فر نیست ! دقیقا هم تعریفش همینه ! چون اگه قرار باشه ما شبیه ساز بازی کنیم در واقع هدفمون از تیونینگ هر چه سریع تر کردن رسیدن سوخت به موتور و سریع کردن این چرخه است که هر دهم یا صدم ثانیه سرعت تو این چرخه می تونه حداقل نیم تا یک ثانیه به شتاب گیری ماشین کمک کنه ( البته بسته به شرایط!) و در واقع توی تیونینگ هدف هیچ چیز تاکید می کنم هیچ چیز دیگه ای غیر از این نیست ! و تنها چیزی که باعث دستکاری کوچیکی تو بدنه میشه بهبود بخشیدن rolling و traction ماشینه که ماکزیمم با یه Body Intaker همه چی حله ! که خود این هم یه سری تغییرات کوچیک رو شامل میشه که اصلا به اون صورت تاثیری تو ظاهر ماشین ندارن !
پس بادی تیونیگ دقیقا چیزی جز جنگولک بازی و ... نیست !
در ضمن مگه فورزا هم شبیه ساز نیست؟!
تا جایی که ما می دونیم تو شبیه ساز واقعی زمان n بار به عقب برنمی گرده !
the real driving simulator

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or