Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483
اینم یک عکس یکی از کاربران GTP هنگام بازی کردن خودش گرفته که نشون میده جکو جونور هم توی بازی هست :d

فکر کنم میمونه :d
تو این عکس طرف فرمونو چسبونده به میز تلویزیون میخواستم بدونم اون دویستانی که این فرمونو دارن به این شکل امتحان کردن؟
من اولین بازی GT هست که میخوام بگیرم قبلی ها رو هم اصلا تا حالا بازی نکردم سری NFS رو رفتم تا حالا ولی بهم حال نمیداد خیلی غیر طبیعی بود حالا سوالم اینه GT5 برای منی که تا حالا پشت اینجور بازی ها ننشستم سخت نباشه؟ دست آدم زود عادت میکنه؟
نظرم این بود فرمون G27 رو بگیرم ولی گفتم بزارم برا وقتی که چند ماهی پشت بازی بودم بعدش بگیرم

منم پر کردم ، ولی کیوان خواهشا برای مسابقات یه ترد جدا بزن و کاملا اطلاع رسانی کن !

ترد جداگانه داره، اول هم اونجا پست دادم که مثل اینکه کسی ندید :دی

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=35668&page=2

فعلاً نظر سنجی برگذار بشه بعد که نتیجه بدست اومد کامل اطلاع رسانی می کنم.

تو این عکس طرف فرمونو چسبونده به میز تلویزیون میخواستم بدونم اون دویستانی که این فرمونو دارن به این شکل امتحان کردن؟
من اولین بازی GT هست که میخوام بگیرم قبلی ها رو هم اصلا تا حالا بازی نکردم سری NFS رو رفتم تا حالا ولی بهم حال نمیداد خیلی غیر طبیعی بود حالا سوالم اینه GT5 برای منی که تا حالا پشت اینجور بازی ها ننشستم سخت نباشه؟ دست آدم زود عادت میکنه؟
نظرم این بود فرمون G27 رو بگیرم ولی گفتم بزارم برا وقتی که چند ماهی پشت بازی بودم بعدش بگیرم
شما یه نسخه از gt رو اول بازی کن بعد اول ببین خوشت میاد که اولش بازی رو بگیری و در آینده فرمون!
یهو بری بازی و فرمونو بگیری بیای بشینی پاش ممکنه یه زد حال اساسی بخوری + ضرر بد

ممنونم آقا میثم
درمورد بخش 2 نفره میشه توضیحی بدبد
من و داداشم خوره 2 نفره بازی کردنیم
صفحه به چه صورتی Split میشه ؟
عمودب یا افقی؟
شرمنده اگه غلط املایی داره چون دست راستم شکسته 1 دشتی میتایپم:">
ps: آقا کیوان این صفحه نظر سنجی برا من باز نمیشه میتونی آدرسو برام پ.خ کنید؟

• Like
Reactions: Ἁlireza
ممنونم آقا میثم
درمورد بخش 2 نفره میشه توضیحی بدبد
من و داداشم خوره 2 نفره بازی کردنیم
صفحه به چه صورتی Split میشه ؟
عمودب یا افقی؟
شرمنده اگه غلط املایی داره چون دست راستم شکسته 1 دشتی میتایپم:">
ps: آقا کیوان این صفحه نظر سنجی برا من باز نمیشه میتونی آدرسو برام پ.خ کنید؟
تا اونجا که من با این سری سرکار داشتم به صورت افقی , حالا شاید یه آپشن هم گذاشته باشن که بشه عمودی هم گذاشت

دوستان کس دیگه ای هم هست که با لینک نظر سنجی مشکل داشته باشه و براش باز نشه؟

لینک

ضمناً منظور از "گروهی" توی نظر سنجی اینه که مثلاً تیمی با هم مسابقه بدیم، بر فرض 2 نفر تو یک تیم. نه اینکه 2 نفر جداگونه باهم مسابقه بدن.

آخرین ویرایش:

لینک

ضمناً منظور از "گروهی" توی نظر سنجی اینه که مثلاً تیمی با هم مسابقه بدیم، بر فرض 2 نفر تو یک تیم. نه اینکه 2 نفر جداگونه باهم مسابقه بدن.
واسه منم باز نمیشه

لینک

کیوان جان ممنون از زحمتت.فقط یه چیزی:من به آریا هم گفتم-بعضیها که فقط میان دلقک بازی در بیارن-که هی میکوبن به آدم-یا وقتی عقب میوفتن جاده رو برعکس میرن میان زرتی میکوبن به آدم:dبه نظرت بهتر نیست یه گزینه head to head هم میزاشتی؟چون من خودم تو نظر سنجی گزینه other رو انتخاب کردم و همین head to head رو نوشتم.اینجوری دیگه جلوی خیلی از مسخره بازیها گرفته میشه.فقط قربون دستت-یه سری قوانین هم بزار که کسانی که مسخره بازی در آوردن شوتشون کنی بیرون.:d
مرسی.

کیوان جان ممنون از زحمتت.فقط یه چیزی:من به آریا هم گفتم-بعضیها که فقط میان دلقک بازی در بیارن-که هی میکوبن به آدم-یا وقتی عقب میوفتن جاده رو برعکس میرن میان زرتی میکوبن به آدم:dبه نظرت بهتر نیست یه گزینه head to head هم میزاشتی؟چون من خودم تو نظر سنجی گزینه other رو انتخاب کردم و همین head to head رو نوشتم.اینجوری دیگه جلوی خیلی از مسخره بازیها گرفته میشه.فقط قربون دستت-یه سری قوانین هم بزار که کسانی که مسخره بازی در آوردن شوتشون کنی بیرون.:d
مرسی.

شما که دو بار هم شرکت کردی :دی البته فقط یه دونش حساب میاد.
نگران قوانین هم نباش، قطعاً قوانین سفت و سختی میذاریم که این موارد هم پیش نیاد.
ضمناً مسابقات هم وقتی شروع میشه که یه زمان معینی از عرضه بازی گذشته باشه که بچه ها بخش تک نفره رو مقداری بازی کنن و آشنا بشن کاملاً با بازی

در مورد اون گزینه فعلاً بذار نتیجه مشخص بشه بعد در مورد تعداد نفرات تو هر مسابقه هم مشخص میکنم.

در حال حاضر هم اگه دوستان گزینه "گروهی" رو اشتباه متوجه شدن میتونن دوباره رای بدن. اگر هم head to head میخواید میتونین تو قسمت other بنویسید.

فردی: تک نفری در مقابل بقیه مسابقه میده
گروهی: تیم در مقابل تیم های دیگه مسابقه

بقیه بحث ها در مورد مسابقه رو هم میتونید تو این تاپیک انجام بدید:

Life With Gran Turismo | GT5 Multiplayer Board

لطفاً اینجا دیگه در مورد مسابقات پست ندید.

من برای gt به احتمال بسیار زیاد به جیب مبارک فشار میارم و یه عدد فرمان مبارک میخرم.فقط یکی از دوستان لطف کنه مدلهای فرمان رو برام توضیح بده همچنین قیمتشو و اینکه تفاوتشون قاعدتا در چی هست؟ممنون

من برای gt به احتمال بسیار زیاد به جیب مبارک فشار میارم و یه عدد فرمان مبارک میخرم.فقط یکی از دوستان لطف کنه مدلهای فرمان رو برام توضیح بده همچنین قیمتشو و اینکه تفاوتشون قاعدتا در چی هست؟ممنون

ببین دوست عزیز،البته بچه ها خودشون اوستا هستن ولی مطمئنا اون 3 فرمون اصلی که روش بحثه، جی 25 و جی 27 و جی تی هستش که آخریه کلاچ نداره،تو ایران هم پیدا نمیشه،اگرم اشتباه نکنم،یه جورایی میشه گفت DEFAULT ترین فرمون واسه این بازیه که من سفارش دادم از کانادا برام بیارن،اون 2 تای دیگه هم کلاچ دارن ولی فکر کنم کلاچ به جز فان،به اون صورت توی مسابقات حرفه ای نیاز نباشه، اینطور که من از یکی از بکس شنیدم،حتی خود سازنده های این بازی هم برای تست این بازی و اینا،از همون جی تی استفاده میکنن،حالا اگه هرجای حرف هام ایراد داشت،دوستان راهنمایی میکنن،راستی بچه ها بالاخره معلوم نشد بازی کی میاد ؟ من که امروز جویا شدم،گفتن همون 4 شنبه میاد#:-s

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or