Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483
من برای gt به احتمال بسیار زیاد به جیب مبارک فشار میارم و یه عدد فرمان مبارک میخرم.فقط یکی از دوستان لطف کنه مدلهای فرمان رو برام توضیح بده همچنین قیمتشو و اینکه تفاوتشون قاعدتا در چی هست؟ممنون

دوست عزیز من جی25 دارم به تازگی هم یک FORCE GT گرفتم (فرمان انحصاری بازی GT)

جی 25 توی بازی NFS:SHIFT از کلاچ استفاده میکردم واقعآ عالی بودش.ولی یه نمه سخته. باید زیاد تمیرین کنی تا کاملآ مسلط بشی. چند روزی هستش یه جی تی گرفتم واسه GT5 که در حال حاظر دارم GT5:p میزنم. فرمان نسبتآ راحتی هستش فعلآ که منتظر GT5 هستم تا بیادش.
فرمان کاملآ خوش دست هستش 900 درجه چرخش داره و فیدبک قوی داره که حس رانندگی رو به خوبی اعمال میکنه. اگه نیمخوای زیاد هزینه کنی واسه فرمان من همین فورس جی تی رو پیشنهاد میدم. (البته مدتی هستش که کمیاب شده )

درود،

خوب من اولین نفرم که این خبر رو میدم :-s امروز بازی تازه میرسه امارات !!! :d انگاری سوابق خوبی ندارن این دوستان خلیج فارسی که آخرین سری برای اونها فرستادن !

پیرو قوانینی که آرش جان گذاشتن لطف کنید راجع به قیمت هم صحبت نکنید ... ممنون

نظر یکی از برو بچه های فرانسوی فروم GT در مورد GT5 :
My impressions (til level 10):

- Carsounds are awesome (change with tuning)
- Physics are awesome
- Wheelsteering physics setup customizeable: Amateur, Pro, Sim
- AI sometimes unfair (push you off the road)
- Performance tuning on standard cars, example an exhaust, not visible

Greatest racingame i´ve ever played
---
Human AI
این Gif رو هم مشاهده کنید تا به عظمت هوش مصنوعی بازی پی ببرید:

1hnziwrvjwex3s9grg0u.gif

درود،

خوب من اولین نفرم که این خبر رو میدم :-s امروز بازی تازه میرسه امارات !!! :d انگاری سوابق خوبی ندارن این دوستان خلیج فارسی که آخرین سری برای اونها فرستادن !

پیرو قوانینی که آرش جان گذاشتن لطف کنید راجع به قیمت هم صحبت نکنید ... ممنون

آره حتی نماینده سونی هم که من باهاشون در ارتباط هستم بازی رو نداشتن و خبری ازreview copy نیست تا الان... هیچ کدوم از فروشگاه ها هم بازی رو ندارن.
از بس که بازی ها رو زودتر از موقع فروحتن، گند زدن به همه چیز...

CVG اعلام کرده که نقدشون در رابطه با GT5 روز چهارشنبه که مصادف با ریلیز بازی هست عرضه خواهد شد، در ادامه هم گفته که فقط در حال حاضر میتونیم بگیم بازی شگفت انگیز بنظر میرسه که البته بسیاری از شما با مشاهده ویدئو های آنلاین بازی به این امر پی بردین :d

CVG اعلام کرده که نقدشون در رابطه با GT5 روز چهارشنبه که مصادف با ریلیز بازی هست عرضه خواهد شد، در ادامه هم گفته که فقط در حال حاضر میتونیم بگیم بازی شگفت انگیز بنظر میرسه که البته بسیاری از شما با مشاهده ویدئو های آنلاین بازی به این امر پی بردین :d

IGN که حسابی دندون تیز کرده برای بازی ! شیره بازی رو دارن بیرون میکشن :d!

دلم میگه امتیازای به شدت کلفتی در انتظار بازیه!:x
همین حسو قبل از اومدن MGS 4 داشتم که گل کاشت.وضعیت اینم مثل همونه از نظر داشتن طرفدارای بیشمار و حساسیت فن ها که از طرفی همه امید به گرفتن شاهکارترین نمره ها رو دارن از اون طرف هزاران هزار نفر دارن برای زبونم لال سقوط بازی دعا کمیل میخونن!:d
فقط 2 روز...

در ادامه توضیحات بچه ها بد ندیدم یک موضوعی رو توضیح بدم بعدا جنگ قومی قبیله ای راه نیفته :d متاسفانه یا خوشبختانه GT5 از اون دست Racing ـهای بسیار سخته ، شاید با حرف نشه توضیح داد ولی همینقدر بگم که سر یکی از تورنومنت های شماره قبل میخواستم تک تک موهام رو بکنم ! یادمه از فرط عصبانیت چند باری Controller مبارک رو مورد عنایت قرار دادم که بعدها منجر به اتصالیش شد :d اصلا چرا راه دور ... همین نسخه آزمایشی که دارای 2 اتومبیل بود رسما اینجا خودمون رو به فنا دادیم تا صدم ثانیه رکورد رو کم کنیم !! گفتم که بدونید با شبیه سازی سختی رو به رو هستید !

آخرین ویرایش:
Subaru Impreza On Eiger K Gameplay

deuxsyr54t7ttbi3djsj.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=zAi8pWtYDeU&feature=player_embedded

Draw distance چه میکنه!!! (یکی از پیست های شگفت انگیز بازی)
-------------------------------------------------------------------------

خُب برو بچه های PSM3 هم گزارش دادن که امروز GT5 به آفیس اونها وارد شد، در لینک زیر گوشه ای از گیم پلی بازی، نحوه نصب و صحبت های کارکنان رو در مورد جی تی فایو میبینید:

http://www.youtube.com/watch?v=A5DpnYx5Br8&feature=player_embedded

آخرین ویرایش:
دوستان میشه HUD رو off کرد ، این سوال برام پیش اومد چون هیچ جا بهش اشاره نشده ... اون یارو amar هم تو GT planet گفته بود تا جایی که اون دیده گزینه ای وجود نداره...
البته به احتمال خیلی زیاد میشه. فقط میخوام مطمعن شم.
ممنون
=======================
ویرایش: زرشک...:d

آخرین ویرایش:
دوستان میشه HUD رو off کرد ، این سوال برام پیش اومد چون هیچ جا بهش اشاره نشده ... اون یارو amar هم تو GT planet گفته بود تا جایی که اون دیده گزینه ای وجود نداره...
البته به احتمال خیلی زیاد میشه. فقط میخوام مطمعن شم.
ممنون
نمیشه :دی‏‏‏‏‏

نظر یکی از برو بچه های فرانسوی فروم GT در مورد GT5 :
---
Human AI
این Gif رو هم مشاهده کنید تا به عظمت هوش مصنوعی بازی پی ببرید:

1hnziwrvjwex3s9grg0u.gif

برادر هوش مصنوعی کجای این یافت میشه ؟ :d

آخه تو کدوم بازی 2 تا ماشین با همدیگه از وسط پیشت خارج می شن ؟

این آنلاینه !
اگه دقت کنید اسم افراد در سمت راست هست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or