Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483
از GameSpot انتظار امتیازی بیشتر از 8 , 8.5 نداشته باشین ! چنان زیبا بازی رو توی نمایش زنده کوبوندن که ملت توی فرومهای مختلف از وقتی که پای برنامه گذاشتن پشیمون هستن !

بخش هایی از صحبت های عزیزان GameSpot :‏
بازی تفاوت زیادی با Prologue نداره !!!
اگه من بتونم مثل دریفت هایی که توی NFS انجام میدم توی GT5 هم انجام بدم , بازی خوبی هست.
گرافیک ماشینها از بازیهای دیگه بیشتر نیست !!!

80% نمایش هم صرف نشون دادن ماشینهای استاندارد , اون هم از بین بدترین هاشون شد !
از همه جالب تر وقتی بود که به SEMA (که هر اهل ماشینی میدونه چی هست) گفت نمایشگاه ماشین توکیو =))

اون موقع که میگفتم دوستان این سایت های خوشحال رو ملاک قرار ندن برای بازی کردن یا بازی خریدن دوستان میگفتن .... .

گیم اسپات نمره نده سنگین تر هستش با این آبرو ریزی که انجام داده .=))=))=))

از GameSpot انتظار امتیازی بیشتر از 8 , 8.5 نداشته باشین ! چنان زیبا بازی رو توی نمایش زنده کوبوندن که ملت توی فرومهای مختلف از وقتی که پای برنامه گذاشتن پشیمون هستن !

بخش هایی از صحبت های عزیزان GameSpot :‏
اگه من بتونم مثل دریفت هایی که توی NFS انجام میدم توی GT5 هم انجام بدم , بازی خوبی هست.

80% نمایش هم صرف نشون دادن ماشینهای استاندارد , اون هم از بین بدترین هاشون شد !
از همه جالب تر وقتی بود که به SEMA (که هر اهل ماشینی میدونه چی هست) گفت نمایشگاه ماشین توکیو =))

Who gives a F*** ?

آخرین ویرایش:
جدا این 3 مورد رو گفتن ؟! دقیق و واضح ؟!

بیشتر شبیه شوخی میمونه !

همون به قول آریا : Haters Gonna Hate !

آخرین ویرایش:
اینم یه روشیه دیگه بالاخره:دی
اگه امتیازات خیلی بالا نگرفت که فیلمش جور شده از قبل، اگرم بالا گرفت که به قول امین ببین چقدر خفن بوده:دی
من نمیدونم وقتی "Haters Gonna Hate" دیگه این بند و بساط ها واسه چیه؟:دی

• Like
Reactions: HL2-GF
خوب یعنی چی؟خوب اینکه نقطه قوت هوش مصنوعی هست.اگر همینجوری عین ربات تمام lapها رو بدون اشتباه برن که مزخرف میشه.اتفاقا خیلی هم خوبه که اشتب کنن.

این حرف شما متینه ولی در صورتی از پیست خارج بشن که با کسی درگیر شن یا سر پیچ چپندرقیچی شن
نه اینکه مسیر صاف الکی برن تو در و دیوار اونم تو چند ثانیه 2 تا ماشین اینجوری شن
شما فکر کن هر دور 2 تاشون بخوان اینجوری شما اول می شی :d

در مورد این انتقاد ها من انتظار یه همچین چیز هایی داشتم و مطمن باشید این ایراد گرفتن ها تازه اولشه
اکثر مردم دلشون رو خوش کردن به این عکس های Photo mode و اینکه بازی 1031 ماشین داره و ... واسه همین انتظارشون خیلی رفته بالا

اگر واقعا گیم اسپات همچین مذخرفاتی گفته واقعا باید یه حالش گریه کرد!
من نمیدونم چرا ملت NFS رو با GT مقایسه میکنن :)) NFS یه بازیه کاملا تجاریه و تاریخ مصرف داره و اتفاقا خنده دار ترین قسمتش همین دریفت زدنشه که یارو با یه فرمون 1 کیلومتر دریفت میزنه :))

این حرف شما متینه ولی در صورتی از پیست خارج بشن که با کسی درگیر شن یا سر پیچ چپندرقیچی شن
نه اینکه مسیر صاف الکی برن تو در و دیوار اونم تو چند ثانیه 2 تا ماشین اینجوری شن
شما فکر کن هر دور 2 تاشون بخوان اینجوری شما اول می شی :d
اگر دقت کنی میبینی در اثر فشار ماشین های رقیب از پیست خارج یا به قول شما چپندر قیچی میشن

دوستان می‌شه بگید ورژن جدید این بازی که ۲-۳ روز پیش رلییز شد چه فرقی‌ با ورژن قبلی‌ یا قدیمیش (Gran Turismo 5 Prologue) می‌کنه ؟ چون من خیلی‌ وقت پیش این بازی رو کردم و فکر می کنم این بازی ناقصه و یا فقط تسته ! به دلیل اینکه ماشینهای زیادی نداشت و همینطور مرحله‌های خیلی‌ کمی‌ داشت ، این جدیده که تازه اومده کامله ؟ و چه فرقی‌ می‌کنه ؟ چون من هنوز ندیدمش ... ممنون

راستی‌ از نظر گرافیک چطور ؟ بهتر شده ؟ بالاخره اون مال ۲-۳ سال پیش بود و این یکی‌ مال ۲۰۱۰ !!! باید یه فرقی‌ داشته باشه !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or