Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483
اینم یه روشیه دیگه بالاخره:دی
اگه امتیازات خیلی بالا نگرفت که فیلمش جور شده از قبل، اگرم بالا گرفت که به قول امین ببین چقدر خفن بوده:دی
من نمیدونم وقتی "Haters Gonna Hate" دیگه این بند و بساط ها واسه چیه؟:دی

به شخصه معتقدم اګر میانګین بازی کم بشه.به این معنی هست که بازی احتمالا خیلی بازی خوبی نبوده.یا ضعف هایی داشته.میانګین یه بازی خیلی فرق داره با حرفی که یه سایت بزنه.
همون جوری که aw و sc (یا شاید بازی های دیګه از ۳۶۰ که من یادم نمی آید.) امسال به چنین سرنوشتی دچار شده اند.

دوستان می‌شه بگید ورژن جدید این بازی که ۲-۳ روز پیش رلییز شد چه فرقی‌ با ورژن قبلی‌ یا قدیمیش می‌کنه ؟ چون من خیلی‌ وقت پیش این بازی رو کردم و احساس کردم این بازی یه جورایی ناقصه به دلیل اینکه ماشینهای زیادی نداشت و همینطور مرحله‌های خیلی‌ کمی‌ داشت ، این جدیده که تازه اومده کامله ؟ و چه فرقی‌ می‌کنه ؟ چون من هنوز ندیدمش ... ممنون

راستی‌ از نظر گرافیک چطور ؟ بهتر شده ؟ بالاخره اون مال ۱-۲ سال پیش بود و این یکی‌ مال ۲۰۱۰ !!! باید یه فرقی‌ داشته باشه !

عزیز اون دموی این بازی بود نه بازی اصلی اون دمو رو به دلیل این که کامل بود یه جورای فروشی بود .;) 100% گرافیکش بهتر شده . گیم پلیش هم شب روز اضافه شده با برف رو باران و.... کارتینگ و نسکار و...و 1000 و خورده ای ماشین داره که این بازی بازی کامل هستش که چند روز پیش ریلیز شد در فرانسه در فردا ریلیز میشه دربقیه جا ها و... .

عزیز اون دموی این بازی بود نه بازی اصلی اون دمو رو به دلیل این که کامل بود یه جورای فروشی بود .;) 100% گرافیکش بهتر شده . گیم پلیش هم شب روز اضافه شده با برف رو باران و.... کارتینگ و نسکار و...و 1000 و خورده ای ماشین داره که این بازی بازی کامل هستش که چند روز پیش ریلیز شد در فرانسه در فردا ریلیز میشه دربقیه جا ها و... .

ایول حالا شد !!! اینجا هم اومده ! ولی خیلی نامردی بود واسه ی دموی بازی منو 60 یورو پیاده کردن ولی بازم خدا رو شکر که بالاخره ورژن کاملش اومد چون من با همون دموش هم کلی حال کردم و واقعا از گرافیکش حال کردم . شنیدم ماشین هم خراب می شه که خیلی عالیه !!!

ایول حالا شد !!! اینجا هم اومده ! ولی خیلی نامردی بود واسه ی دموی بازی منو 60 یورو پیاده کردن ولی بازم خدا رو شکر که بالاخره ورژن کاملش اومد چون من با همون دموش هم کلی حال کردم و واقعا از گرافیکش حال کردم . شنیدم ماشین هم خراب می شه که خیلی عالیه !!!

ببخشید اینجا هنوز نیومده من اشتباه کردم، اینجا پیش فروشش اومده ولی‌ تحویلش ۲۴ امه

Last edited by a moderator:
در مورد این انتقاد ها من انتظار یه همچین چیز هایی داشتم و مطمن باشید این ایراد گرفتن ها تازه اولشه
اکثر مردم دلشون رو خوش کردن به این عکس های Photo mode و اینکه بازی 1031 ماشین داره و ... واسه همین انتظارشون خیلی رفته بالا
اصلا عکس ها و Photo mode و ... به کنار ! شما اگه تونستی تو واقعیت با 220 تا سرعت با یه دستی و یه فرمون یه پیچ تند رو در کسری از ثانیه بدون حتی منحرف شدن از جاده طی کنی (همین کار رو با رونتون تو NFS کردم !!!!!) بیا ما قبول می کنیم انتظاراتمون خیلی بالاس !:-o البته اگه دستی تا اون موقع سرجاش مونده باشه ! :d

از GameSpot انتظار امتیازی بیشتر از 8 , 8.5 نداشته باشین ! چنان زیبا بازی رو توی نمایش زنده کوبوندن که ملت توی فرومهای مختلف از وقتی که پای برنامه گذاشتن پشیمون هستن !

بخش هایی از صحبت های عزیزان GameSpot :‏
بازی تفاوت زیادی با Prologue نداره !!!
اگه من بتونم مثل دریفت هایی که توی NFS انجام میدم توی GT5 هم انجام بدم , بازی خوبی هست.
گرافیک ماشینها از بازیهای دیگه بیشتر نیست !!!

80% نمایش هم صرف نشون دادن ماشینهای استاندارد , اون هم از بین بدترین هاشون شد !
از همه جالب تر وقتی بود که به SEMA (که هر اهل ماشینی میدونه چی هست) گفت نمایشگاه ماشین توکیو =))

چند تا نکته وجود داره.
اول اینکه اونی که بازی رو نقد میکنه فرد دیگه ایه و کسانی که now playing رو انجام دادن و میدن هیچکدوم بازی رو نقد نمیکنن. البته در یه سری بازی های تخصصی مثل gt منتقد نظر همکارای دیگه شم جویا میشه.همیشه اون ور رسمه کسی بازی ای رو نقد میکنه که خودش از فن های اون بازیه!

دوم اینکه یکی از اون دو نفری که در بخش now playing بوده Justin Calvert بوده. اقای دایناسور شما که خودت 360 داری باید بیشتر از ما ایشونو بشناسی. این آقا کسی بوده که forza motorsport 3 رو برای گیم اسپات نقد کرده و بهش امتیاز فوق العاده 9.5 داده!اخیرا هم شماره جدید need for speed رو! اگه هر سایت دیگه ای بود میگفتم طرف فن بازی دراورده ولی گیم اسپات بحثش جداس!

Gran Turismo 5: Collector's Edition Unboxing (playstation blog) z

5199364502_b2c71f0b8b.jpg

http://www.mediafire.com/?dix8a4ozx971tax (FLV)
http://blog.us.playstation.com/2010/11/22/all-the-options-gran-turismo-5-collectors-edition-unboxed/

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: SNAKE 2007
از GameSpot انتظار امتیازی بیشتر از 8 , 8.5 نداشته باشین ! چنان زیبا بازی رو توی نمایش زنده کوبوندن که ملت توی فرومهای مختلف از وقتی که پای برنامه گذاشتن پشیمون هستن !

اگه من بتونم مثل دریفت هایی که توی NFS انجام میدم توی GT5 هم انجام بدم , بازی خوبی هست.

از همه جالب تر وقتی بود که به SEMA (که هر اهل ماشینی میدونه چی هست) گفت نمایشگاه ماشین توکیو =))
برادر زیاد نگران Game Spot نباش.اصلا قرار نیست این کسایی که زنده اجرا کردن بازیرو نقد کنن که!بعدشم حرفای این یارو به شدت بو داره!میدونی که چی میگم...
وقتی Forza از زیر دست این آقا 9.5 میگیره میاد بیرون انتظار داری این بازی با این همه نکات قوی تر 8 بگیره!؟
تا فردا صبر کنین نتیجشم میگیرین جای نگرانی هم نیست.

ببينم GT5 يه بعديه؟

اگر آره ، برم اينو بخرم

كلا شك دارم بين اينو NFS
دوست عزیز منظورت سه بعدی هست دیگه؟ چون یک بعدی که نداریم:دی

در ضمن سبک این بازی با NFS فرق داره و باید ببینی کدوم بیشتر مورد علاقه خودت هست.

دوست عزیز منظورت سه بعدی هست دیگه؟ چون یک بعدی که نداریم:biggrin1:

در ادامه توضیحات برهان بگم که بازی 3D میباشد ... :d روی خود Boxshot بازی نام 3D دیده میشه !

حالا کی TV ـشو داره ؟!:|

ولی انصافا بعضی حرفاشون درست بود. مثلا LOADING ها واقعن طولانی بود . جزئیات ماشین های استاندارد در حد یک بازی 5 سال در دست ساخت نبود.یک بازی که ادعای شبیه سازی رانندگی ماشین را دارد حداقل یک کاکپیت ساده برای همه ماشین های استاندارد باید داشته باشه.حالا NFS این ویژگی را نداره چون ARCADE هست اشکالی ندارد.
در ضمن فیلمی که من دیدم تقریبن 50 درصد وقتش صرف ماشین پریمیوم شد . مثلن ماشین کارتینگ و لامبورگینی که طرف باهاشون مسابقه داد جزء پریمیوم ها بودند.

در ضمن بعضیها گقتند طرف بلد نبوده بازی کنه . اگه ده دقیقه اول فیلم را دیده باشید از 17 لول لایسنس بازی 15 تاش را گرفته بود.
در ضمن کسی که بازی را کرده بود میگفت کنترل ماشین توی این بازی با دسته ps3 خیلی مشکله . پس حتمن فکر یک فرمون خوب باشید. من خودم یک بازی شبیه gt داشتم براش یک فرمون 25 تومنی خریدم . بازیم خیلی بهتر شد.

این هم از دو ریالی ما Just my two cents

در ضمن دوستان اگر IDM داشته باشند میتونن فیلم یکساعته بررسی بازی به حجم 337 مگابایت از GAMESPOT دانلود کنند .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or