Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483
خب امروز فرمون DFGT که سفارش داده بودم رسید، فردا هم بازی میرسه دیگه 2-3 ماه زندگی تعطیل فقط GT :دی
با بازی Super Star V8 هم تست کردم، اولش سخت تر هم از اون چیزی بود که فکر می کردم اما چند دور که بازی کردم راه افتادم. برای بازی کردن GT5 با فرمون البته باید بیشتر تمرین کنم تا همه چیز دستم بیاد.

ضمناً کیفیت DFGT واقعا عالیه به همه توصیه میشه :دی
میشه بپرسم سفارشتون از کجا اومده؟
چون اینجاها که پیدا نکردم.جالبه از چینم خواستم که برام بیارن,گفتن پیدا نکردیم!:d
حالا یا طرف اصلا نگشته که پیدا کنه یا ...

میشه بپرسم سفارشتون از کجا اومده؟
چون اینجاها که پیدا نکردم.جالبه از چینم خواستم که برام بیارن,گفتن پیدا نکردیم!:d
حالا یا طرف اصلا نگشته که پیدا کنه یا ...

از یه فروشگاه تو دبی

ولی دوستان یه اشکالی که به نظر من خیلی تو ذوق میزد (تو همین ویدئو GS) افکت ضعیف
سایه ها خصوصا درون ماشین بود.

کدوم ویدیو رو میگی؟ والا نورپردازی این بازی یک از نکات قوتشه، نمی دونم چی دیدین که میگین افکتش ضعیف بوده!

کدوم ویدیو رو میگی؟ والا نورپردازی این بازی یک از نکات قوتشه، نمی دونم چی دیدین که میگین افکتش ضعیف بوده!
همون ویدئو نقد gamespot. اگه توجه کنین متوجه پیکسل پیکسل بودن سایه ها میشین که اتفاقا مجری اون ویدئو (اونی که بازی میکرد نه) به این نکته اشاره کرد.

خب بنده هم برای اولین بار برای یه بازی از 75 تومن بیشتر خرج کردم:d امروز زدم به سیم آخر رفتم یه G27 و یه LED TV گرفتم
driving seat هم سفارش دادم که تا هفته دیگه میرسه ...
شیرین 3 تومن از جیب مبارک پرید:d فرمون رو تا الان فقط با DiRT 2 امتحان کردم (با این که سیمولیشن نیست) ولی واقعا حال داد ... خلاصه این G27 واقعا بی نظیره و به تمام دوستان پیشنهاد میکنم...
نکته جالب اینه که من تا حالا یک نسخه از GT هم بازی نکردم :d Over hype شدن به همین میگن
امید وارم که ارزششو داشته باشه.
=======
ویرایش: حتما مجید جان ...

خب بنده هم برای اولین بار برای یه بازی از 75 تومن بیشتر خرج کردم:d امروز زدم به سیم آخر رفتم یه G27 و یه LED TV گرفتم
شیرین 3 تومن از جیب مبارک پرید:d فرمون رو تا الان فقط با DiRT 2 امتحان کردم (با این که سیمولیشن نیست) ولی واقعا حال داد ... خلاصه این G27 واقعا بی نظیره و به تمام دوستان پیشنهاد میکنم...
نکته جالب اینه که من تا حالا یک نسخه از GT هم بازی نکردم :d Over hype شدن به همین میگن

داش علی حتما از سیستمت یه عکس بزار...

عزیز شک نکن که ارزش داره در ضمن چه حالی میده با تلویزیون led :d:d

به ظاهر بازی اونجور که میگفتین نبوده و حسابی گند زده!! اولین نمره اش 7 از 10؟ اگر قراره اینجوری باشه اصلا ارزش خریدن هم نداره البته صبر میکنیم بقیه ی نمرات رو ببینیم.

به ظاهر بازی اونجور که میگفتین نبوده و حسابی گند زده!! اولین نمره اش 7 از 10؟ اگر قراره اینجوری باشه اصلا ارزش خریدن هم نداره البته صبر میکنیم بقیه ی نمرات رو ببینیم.
احتمالا این امتیاز رو یه سایتی تو این مایه ها داده:
antisony.com
xboxfan.com
killGT5.org
یا یه چیزی تو همین حدود:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or