Gran Turismo 5 [پست اول حتماً خوانده شود]

مناسب ترین ماشین GT5 (نسبت به قیمت و کارایی) از نظر شما ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    483
خدایی بازی نسبت به GT5 Prologue هیچ پیشرفتی نداشته فقط در زمینه Sounds پیشرفت داشته.......
به نظرم ارزش اینهمه انتظار رو نداشت... خیلی زود تر میتونست بازی بیاد
ارزش بازی برا اورجینال خر ها هم صبر کنند 75 به پایین بخرند....
بازی رو خریدید؟؟؟

خدایی بازی نسبت به GT5 Prologue هیچ پیشرفتی نداشته فقط در زمینه Sounds پیشرفت داشته.......
يحتمل مزاح ميفرماييد ؟ چند وقت پيشا آريا يه امضاي جالبي داشت که راجب امکانات بيش از اندازه GT5 بود ! مراجعه شود به اون

از چه لحاظ پیشرفت نداشت..؟ اصلا مگه میشه پیشرفت نداشته باشه..!

حتما فروشنده ها GT5 Prologue رو به جای GT5 به شما قالب کردن..

من الان همه فروشگاهایی که فکر کنید تو تهران زنگ زدم زیر 90 کسی نمیفروشه !!
باز هم به این نتیجه رسیدم که چه موجودایی هستن ایرانی ها ! اصلاً انصاف ندارن!!
البته اگه کم ازشون خرید بشه به زود قیمت میاد روی

بازی 59 دلار قیمت داره حالا خودت حساب کن این فروشنده ها چند باید بفروشن..

باز خوبه شما ها گیر آوردین
ما اینجا صبح رفتیم قاچاقی و غیر قاچاقی رو هوا برده بودن
فروش بازی = 100% عالی

اما یکی داشت یه نگاهی انداختیم از نزدیک و یه دستی زدیم
ببینین توقع نداشته باشید گرافیک نسبت به GTP تغییر آنچنانی در همه موارد کرده باشه
اما کاکپیت و خود مدلینگ Premium هاش واقعا عالی بود. گیم پلی هم خوبه اما تغییر آنچنانی کلا نمی خواست و فقط بهینه شده. من بارونش رو دیدم ، واقعا قشنگ درست کرده بودن.

آخرین ویرایش:
من گرفتم بازی رو .... زمانی که بازی رو گذاشتم تو دستگاه بهم گفت که Update کنم ... 1.01 هست ... سایز 133MB...

این آپدیت مربوط به همون آنلاین بازی کردن هست !

فعلا بازی کنم بهتون آمار میدم !:)

فقط میتونم بگم ارزش این همه انتظارو نداشت...:(
شما اگه خیلی زود بازیرو گرفته باشی 10 صبح امروز هستش. اگه پشت هم بازی میکردید کلا تا الان 6 ساعت بیشتر بازی نکردی تو این 6 ساعت چه چیزی دیدید که میگید ارزش این همه انتظار رو نداشته ؟

واقعا" برای این ملت فاقد جمجمه متاسفم که هنوز فرق بین GT و بقیه بازی های سبک ریسینگ رو کشف نکردن !!!! :d
جناب آقای vivanred جدا" حرف قشنگی زدن! :d دوستان ، اگه شما خیلی اهل بریز و بپاشین ، اگه اسیر دستی کشیدنین مثل سبک NFS ، اگه درگیر شور و حال کذائی هستید به هیــــــــــچ وجه سمت این بازی نرید که کاملا" ناامید میشید! :d
این بازی خیال پردازی و فانتزی نیست! خیلی به واقعیت شباهت داره ، به همین دلیل کسی که تا حالا GT بازی نکرده زیاد درکش نمیکنه! :d
فقط GT بازها میتونن دربارش نظر بدن . . . :-"
:d

یعنی همین نوع حرف زدن های شما و دوستانتون باعث ایجاد این هایپ سنگین شد.
در مورد نقد مثلا ign بگم که منتقدین بخش ps3 ش همشون از فن های باسابقه سونی اند.( این قضیه در مورد 360 و wii هم همین طوره).اون وقت این آقایون کور بودن جمله the real driving simulator رو روی کاور بازی ندیدن دیگه!اونا متوجه فرق این بازی با need for speed نشدن فقط یه سری از بچه های فروم بازیسنتر متوجه شدن! شما هیچ میدونی هدف از قرار دادن بخش آرکید در بازی چی بوده؟ آرکید رو گذاشتن که اون سری از گیمرهایی که نمیخوان به طور تخصصی بازی کنن یه قسمت fun تر رو امتحان کنن. این یه چیزیه شبیه به need for speed البته به قول خودشون با ویژگی های بیشتر (یامائوچی رو میگم). بخش آرکید رو میگما!
حالا وقتی اون منتقد میاد با need for speed مقایسه میکنه منظورش این قسمت بازیه!

چند وقت پیش روی ویدیویی که از یکی از اتومبیل های بازی دیده بودم گفتم بازی فیزیکش واقعی نیست مورد حمله چند نفر از دوستان قرار گرفتم.من هنوز بازی رو انجام ندادم( و به این زودی ها هم بازی نمی کنم قیمت بازی باید به کیفیت بازی بی ارزه. هروقت 60 تومان شد می گیرم) ولی رانندگی و فیزیک ماشین چیزی نیست که ادم وقتی یه تریلر میبینه متوجهش نشه. مطمئنا اگه یامائوچی روی فیزیکش بیشتر کار میکرد نتیجه بهتر بود.
پ ن : همین الان چند تا نقد خوندم که میگفت فیزیک بازی نسبتا خوب بوده. تا خودم بازی نکنم نمیتونم نظر بدم پس این قسمت حرفم که گفتم "مطمئنا اگه یامائوچی روی فیزیکش بیشتر کار میکرد نتیجه بهتر بود." رو زیاد جدی نگیرید. شاید اون ویدیو هایی که من دیدم مربوط به بخش آرکید بوده!

به شدت از دست این هایپر ها عصبانی ام:d اگه سر وب مسترهای سایت انقد به خاطر این قضیه اخیر شلوغ نبود میرفتم اونجا یه بحثی رو باز میکردم که هرکس قبل از انتشار بازی به کسی اجازه انتقاد رو نده و با جمله هایی مثل " آره تو فقط از بازی سرت میشه. شما برو فلان بازی تو کن (قبلا یه قل دو قل بود)" " بچه ها ولش کنید این راست میگه این بازی آشغال ترین بازی دنیاس که فقط نمیدونم چرا بیخودی هوادار چند میلیونی داره" به طرفش تیکه بندازه باهاش باید برخورد بشه. عین واژه هایی مثل پرفسور و آقای باهوش!

فن های 360 م که میان هی ادعای هایپ و فورزا میکنن یادشون نرفته که خودشون دسته گلی به نام الن ویک دارن. بازی ای که قرار بود بهترین بازی نسل بشه!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mehdihoo
بازی کردی بیا نظرتو بگو ببینیم که آیا انتظاراتتو طی این همه سال براورده کرده یا نه ؟
لطفاً با خلوص نیّت باشه :d

منم میخوام دوستانی که بازی میکنن جدی و بون هیچ چیزی با خلوص نیت بیان بگن :d
میخوام ببینم ارزش خرید داره چون من فرمون ندارم کلاً شک دارم بخریم یا نه

شما مثل اینکه خوابی نه؟ بهتره اول بازی کنی بعد اینطوری نظر بدی! من قیمت بالا خریدم راضی هم هستم.
فقط میتونم بگم ارزش این همه انتظارو نداشت...:(
والا من که چند ساعته دارم بازی میکنم بسیار لذت بردم یخصوص که تازه G27 خریدم و تجربه فرمون رو نداشتم، پرمیوم ها چشم نوازند و میتونم بگم خیلی زحمت کشیدن و به نظر من ارزش این همه انتظار رو داشت!

بابا اینا دیدن دو تا سایت امتیاز کم دادن . همشون از این رو به اون رو شدن .
اگه طرفدار GT واقعی هستین یکی دو ماهی به این تاپیک نیاین که اینا به گندش میکشن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or