Multi Platform Gotham Knights

سازنده
WB Games Montréal
تاریخ انتشار
October 2022
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,944
نام
MR.1199
بازی تا سال بعد تاخیر خورد.

1ei0_20210319_194841.jpg

این بره برای 2022 طبعا suicide squad هم عرضه ـش می افته برای 2023-2024 :D احتمال بسیار زیاد هم میره برای سه ماه سوم 2022، یعنی حوالی پاییز :D
نه از اون آرکهام اوریجینز که توی یک سال و نیم ساختن (قبلش Arkham City Armored Edition رو برای وی یو "عملا" ریمیک کردن) که صرفا به خاطر هایپ بیش از اندازه و توقع وحشتناک طرفدارا نتونست موفق ظاهر شه و متاش 76 شد (خداوکیلی هم متای بالایی بود هر جور حساب کنیم :D با این که میتونست بالاتر هم بشه)، و نه از الان که بعد 8 سال نتونستن یه پروژه رو جمع کنن :D

8 سال خیلـــــــــــــی ـه پسر...

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,324
بازی تا سال بعد تاخیر خورد.

1ei0_20210319_194841.jpg
بهتر این چی بود خدایی
یعنی اینا محفل جغدا رو ول کردن چسبیدن به این اراجیف صد حیف چه پتانسیلی داره این سری
دوستانی که طرفدار بتمن هستن حتما کمیک محفل جغدارو بخونن بی نظیره

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
بهتر این چی بود خدایی
یعنی اینا محفل جغدا رو ول کردن چسبیدن به این اراجیف صد حیف چه پتانسیلی داره این سری
دوستانی که طرفدار بتمن هستن حتما کمیک محفل جغدارو بخونن بی نظیره
آخه این تاخیر بعید میدونم بتونه بلای مثبتی سر بازی بیاره که بگیم بهتر!
این که هیچی... ولی وقتی این دیرتر بیاد، یعنی از اونطرف یک سال دیرتر بازی بعدیشون رو میبینیم...

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,944
نام
MR.1199

من سال پیش درست همین موقع (البته میشه فردا :D) قبل از DC FanDome، یه لیست از لیک هایی که از 2015 اومده بود رو تو این پست جمع کردم:
شایعه - نام عنوان بعدی استودیو WB Montreal فاش شد .
طبق چیزی که خود من هم گذاشته بودم، با احتمال 99.9999 درصد گیم دوم WBM که از مدت ها پیش همزمان با Gotham Knights در حال ساخت بوده، (متاسفانه :|) سوپرمن هست.

حداقل امیدوارم این پروژه سوپرمن با Suicide Squad راک استدی تو یک یونیورس باشن! (احتمال بسیار زیاد هم همین طور خواهد شد) ولی واقعا درک نمیکنم چرا وقتی یه فرانچایزی مثل سری آرکهام با همون المان ها و ویژگی ها بعد 13 سال همچنان پر طرفداره، یه دفعه کنارش میزنن و تصمیم میگیرن کلا از نو بکوبن همه چیز رو :|

کاش لاقل WBM اون پروژه کنسل شده Damian Wayne رو ادامه میداد... DC Fandome امسال هم که افتاده 16 اکتبر، یعنی عملا هیچی :|

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
این رو پست جدا میزنم براش :D

آقا اصلا حواستون هست درست 6 سال پیش همین موقع (فردا البته) لانچ آرکهام نایت بود! :D چه قدر زود گذشت پسر...
با اینکه خیلی فحشش دادن(درک نمیکنم چرا!) به من که شدیدا چسبید! :x
از لحظه اول تا آخرش برام جذاب و لذت بخش بود:x
توی سه گانه بیشتر از همه دوستش داشتم:-"

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,944
نام
MR.1199
با اینکه خیلی فحشش دادن(درک نمیکنم چرا!) به من که شدیدا چسبید! :x
از لحظه اول تا آخرش برام جذاب و لذت بخش بود:x
توی سه گانه بیشتر از همه دوستش داشتم:-"

واقعا به عقیده من هم بهترین تایتل تو کل فرانچایز بود.
بی جهت تخریب کردن آرکهام نایت رو از همون اول سر باس فایت ها و استفاده بیش از اندازه از بتموبیل بدبخت! در صورتی که فقط یه برنامه نویس میفهمه چه قدر پیاده کردن همچین چیزی اونم طی 3 سال وحشتناکه! یعنی یه طرف انتخاب cam تو کات سین های گیم که به معنای واقعی سینماتیک از آب دراومدن، یه طرف دیگه پیاده کردن مکانیک Dual Play به اون بی نقصی و آخر هم بتموبیل...
خیلی کم لطفی شد در حق این گیم :D خیلی... از همین تریبون یه سلام ویژه هم میکنم به منتقد گرامی گیم اسپات، جناب Kevin Vanord، که باعث شدن متای گیم با دنباله روی منتقدین بعدی از 92 به 87 برسه... سلام بی ن*موس! :D

پ.ن: الان یادم افتاد تاریخ عضویت این اکانت من هم برمیگرده به درست 2 روز قبل از لانچ گیم! :)) یکی از مدیران محترم اون زمان خیلی ارادت داشتند به بنده تا آخرین لحظه ول کن نبودن... :D

آخرین ویرایش:

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,025

آقا اصلا حواستون هست درست 6 سال پیش همین موقع (فردا البته) لانچ آرکهام نایت بود! :D چه قدر زود گذشت پسر...
واقعاً یادش بخیر، من از بهترین ساعت های زندگیم رو با سری آرکام گذروندم و سر لانچ آرکام نایت قشنگ له له می زدم :D بعد یادمه اون موقع می گفتن سر وارد کردنش به ایران یه مشکلی پیش اومده بود که حتی فردا روز لانچ هم خیلی کم پیدا می شد تو بازار و انقدر رفتم گشتم دنبالش که موجودی آخر یه مغازه رو گرفتم با قیمت 300 تومن سال 94! :D

• Like
Reactions: mobile1199

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,598

من یه ماه پیش یه دور کل سری رو به خاطر اینکه سیستمم رو آپدیت کرده بودم رفتم. هنوزم واقعا گرافیک خوبی داره بازی. بزرگترین مشکل گرافیکی بازی فقط Anti-aliasing خیلی بدش هست مخصوصا اینکه وقتی روشنه عملا افکت بارون رو نابود می کنه.

گیم پلی بازی هم واقعا نمیدونم چه چیزی توش هست با اینکه دیگه هیچ چالشی برام نداره اما بازم لذت بخش هست.

در کل هنوز برام سواله این دو تا استدیو تو نسلی که گذشت داشتن چی کار می کردن.

• Like
Reactions: mobile1199

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
واقعا به عقیده من هم بهترین تایتل تو کل فرانچایز بود.
بی جهت تخریب کردن آرکهام نایت رو از همون اول سر باس فایت ها و استفاده بیش از اندازه از بتموبیل بدبخت! در صورتی که فقط یه برنامه نویس میفهمه چه قدر پیاده کردن همچین چیزی اونم طی 3 سال وحشتناکه! یعنی یه طرف انتخاب cam تو کات سین های گیم که به معنای واقعی سینماتیک از آب دراومدن، یه طرف دیگه پیاده کردن مکانیک Dual Play به اون بی نقصی و آخر هم بتموبیل...
خیلی کم لطفی شد در حق این گیم :D خیلی... از همین تریبون یه سلام ویژه هم میکنم به منتقد گرامی گیم اسپات، Kevin Vanord، که باعث شدن متای گیم با دنباله روی منتقدین بعدی از 92 به 87 برسه... سلام بی ن*موس! :D

پ.ن: الان یادم افتاد تاریخ عضویت این اکانت من هم برمیگرده به درست 2 روز قبل از لانچ گیم! :)) یکی از مدیران محترم اون زمان خیلی ارادت داشتند به بنده تا آخرین لحظه ول کن نبودن... :D
آرکام نایت هرچقدر خوبی داشت ولی مشکل هم کم نداشت. بخاطر یسری مشکلاتشه که کمتر بهش بها میدن طرفدارا. بت موبیل رو قبول دارم عالی بود ولی مشکل کمبود باس فایت درست و حسابی بزرگترین مشکل بازی بود. دوال پلی هم واقعا الان که فکر میکنم اصلا و ابدا به حد کافی در نیومد بود :/ 2-3 قسمت خاص اونم به این حالت که ده بار X رو بزنی، میزاره فینیشر بزنی و چنج ساید کنی :| هیچ عمق مناسبی نداشت والا :D توجه خیلی کم به بقیه ویلن ها در خط داستانی اصلی هم از نکاتی بود که طرفداران رو راضی نکرد اصلا.

ولی جدای این موارد بازی خیلی عالی بود. همون بتموبیل هم بنظرم واقعا عالی بود :D

پ.ن. یادمه ارکام نایت یکی مورد انتظار ترین بازی های نسل 8 بود برام :D فکر کنم تا قبل Tlou 2 تنها بازی نسل بود که پیش خرید کرده بودم و DayOne میخواستم بازی کنم که اون موقع یک مشکلی پیش اومد سر مرز و این مسائل، بازی من نزدیک 3 هفته بعد رلیز جهانی رسید دستم :| همون موقع میتونستم با هزینه خیلی کمتر از پیشخریدم راحت بازیو بخرم :D بعدشم دیگه پشت دستمو داغ کردم دیگه از مغازه ها/سایت های ایرانی دیسک پیشخرید نکنم :D

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
بازی تو مراسم DC FanDome حضور داره!

e-fvrspxeaewbka_vm4u.jpg

e-ft2vfxmaeui2u_5fzr.png

توی این تیزر رسما حضور این بازی و SS:KJL تایید شد.

+ بتگرل طراحی کاراکترش زیر و رو شده رسما. احتمالا به انتقادات پارسال گوش دادن و یکم جدی تر کردن طراحی هارو.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر