Multi Platform Gotham Knights

سازنده
WB Games Montréal
تاریخ انتشار
October 2022
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199

علت این که کسی ازشون حرف نمیزنه اینه که 500 نفر داخل استودیو طی 7 سال سه تا پروژه کنسل شده از خودشون به جای گذاشتند! :D آخرم به این نتیجه رسیدن که خوب نیست فضای گاتهام دارک باشه، بیایم اتمسفر و طراحی کارکترها رو شبیه فورتنایت کنیم (شوخی).

به شخصه از ته دل امیدوارم نتیجه نهایی همون چیزی باشه که طرفدارا دلشون میخواد و باعث شه خستگی از تن خودشون هم در بره، ولی به معنای واقعی مارکتینگ ـشون افتضاح ـه!
میان یه تریلر میدن که اونم وسطش کارگردان گیم (Patrick Redding) کلی چرت و پرت میگه انگار بیننده چشم نداره خودش ببینه چی به چیه، بعد هم مارکتینگ و فن بیس رو کلا رها میکنن تا یک سال بعد! :D

فقط خدا بخیر کنه... همین.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
علت این که کسی ازشون حرف نمیزنه اینه که 500 نفر داخل استودیو طی 7 سال سه تا پروژه کنسل شده از خودشون به جای گذاشتند! :D آخرم به این نتیجه رسیدن که خوب نیست فضای گاتهام دارک باشه، بیایم اتمسفر و طراحی کارکترها رو شبیه فورتنایت کنیم (شوخی).

به شخصه از ته دل امیدوارم نتیجه نهایی همون چیزی باشه که طرفدارا دلشون میخواد و باعث شه خستگی از تن خودشون هم در بره، ولی به معنای واقعی مارکتینگ ـشون افتضاح ـه!
میان یه تریلر میدن که اونم وسطش کارگردان گیم (Patrick Redding) کلی چرت و پرت میگه انگار بیننده چشم نداره خودش ببینه چی به چیه، بعد هم مارکتینگ و فن بیس رو کلا رها میکنن تا یک سال بعد! :D

فقط خدا بخیر کنه... همین.
حالا جالبه هم اینا و هم راکستیدی جفتشون قبل معرفی بازیشون، هایپش 10 برابر بود:)) :-"

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
سر این توییت اخیر پیج Gotham Knights که تصویر یکی از اعضای Court of Owls هست (شایدم تصویر خود تالون ـه)، صدا پیشه کارکتر Nightwing اومده چنین ریپلایی رو زده:

که خب الان یعنی چی! :D طرف نیومده رفته اسپویل کرده که این Bruce Wayne ـه با کله کچل؟! :D

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
فقط منم که حس میکنم خیلی از نظر طراحی شخصیت ها تغییر کرده؟ اون حس و حال رنگارنگ و فان نمایش معرفیشو نداره و یکم بهتر شده :D

نه واقعا تغییر دادن :D جزئیات چهره و طراحی کارکترها همونه، علت ـش تغییر انیمیشن صورت ـه که از اون حالت بچگانه دراومده.

پوستر جدید:

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,627
فقط منم که حس میکنم خیلی از نظر طراحی شخصیت ها تغییر کرده؟ اون حس و حال رنگارنگ و فان نمایش معرفیشو نداره و یکم بهتر شده :D
راستش من که از نمایش معرفیش حس رنگارنگ و فان دریافت نکردم :D، ولی حتی اگه تغییری هم ایجاد کنن صد در صد در راستای دورتر شدن از آثار راکستدی هست، نمیخوان "ننگ" اوریجینز (که من خیلی دوست داشتم) و انگ کپی کاری از کار راکستدی دوباره واسشون تکرار بشه.
البته اوریجینز خیلیش کپی کاری بود شکی نیست، ولی دلیل بر عدم توانایی استودیو نبود و به نظر من به ناحق مورد بی لطفی WB (و تا حدی راکستدی) قرار گرفتن.

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
راستش من که از نمایش معرفیش حس رنگارنگ و فان دریافت نکردم :D، ولی حتی اگه تغییری هم ایجاد کنن صد در صد در راستای دورتر شدن از آثار راکستدی هست، نمیخوان "ننگ" اوریجینز (که من خیلی دوست داشتم) و انگ کپی کاری از کار راکستدی دوباره واسشون تکرار بشه.
البته اوریجینز خیلیش کپی کاری بود شکی نیست، ولی دلیل بر عدم توانایی استودیو نبود و به نظر من به ناحق مورد بی لطفی WB (و تا حدی راکستدی) قرار گرفتن.

باو WB و اینا به کنار، بچه های فروم خودمون همون زمان گیم نیومده رو یه جوری میکوبیدن حتی اگر شاهکار هم میبود نهایتا با سر میخورد زمین! نمونه اش این تاپیک:

امتیازات Batman: Arkham Origins

اوریجینز بنده خدا از همون اول محکوم به شکست بود :D

• Like
Reactions: DFSHINNOK7

master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی
نه واقعا تغییر دادن :D جزئیات چهره و طراحی کارکترها همونه، علت ـش تغییر انیمیشن صورت ـه که از اون حالت بچگانه دراومده.

پوستر جدید:

از ریفلکشن کف خیابون میشه فهمید ویلن داستان کیه :D :D

ولی از یک چیزی اطمینان دارم و اونم اینه که قطعا ویلن اصلی این گیم از arkham knight بهتر خواهد بود. چند وقت پیش به سرم زد بشینم بعد سال ها ak رو پلی بدم و به قدری دیالوگ ها و پلات کلی داستان بد بود و pacing بازی فاجعه بود که به نصفه نکشیده دیلیت کردم.
از نظر من ak از ao هم ضعیف تره چون شاید ao خلاقیت و نوآوری نداشت ولی villian های درست و حسابی و pacing خوبی داشت.
پ.ن: یعنی وقتی که این بشر arkham knight صحبت میکرد از شدت cringe و edgy بودن شخصیتش میخواستم بالا بیارم. واقعا بدترین حرکت rocksteady کنار گذاشتن paul dini از تیم نویسندگی بود. قشنگ میشد فرق بین ak با نسخه های قبلی این سری رو حس کرد.

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,806
نمیدونم چرا بتمن رو با اون سابقه و اون همه طرفدار ادامه ندادن .
میتونستن یه بازه ی داستانی قبل از قسمت اول یا بعد از اوریجین و حتی یه ریبوت براش در نظر بگیرن .
بجاش این بازی احمقانه رو ساختن که بعید میدونم ملت به اندازه ی یک صدم بتمن هم برای این بازی هایپ باشن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر