Multi Platform Gotham Knights

سازنده
WB Games Montréal
تاریخ انتشار
October 2022
ناشر
Warner Bros. Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
گیم تایید شده "مشخصا" دنباله قبلی ها نیست. :D همین یک ساعت پیش comicbook.com خبرش رو پوشش داد.

آره چنتا پست پایینتر خودم اشاره کردم

ولی با ویدیو اول بروس وین شدید میخورد که دنباله قبلی ها باشه!

just soccer

کاربر سایت
Sep 18, 2015
114
نام
محمد حسین
یه بار دیگه الان تریلر معرفی بتمن ارکام نایت رو ببینید بعد دوباره تریلر معرفی اینو ببینید واقعا گاهی اوقات نمیدونم تو سر یه سری از سازنده ها چی میگذره موضوع اینکه اگه طرفدارا خواستار تم ملایم تر و شاد و شنگول تر بودن و یا چه میدونم دنبال ارپی چی شدن بازی و حذف بتمن بودن(هرچند من ۱۲۰ درصد مطمئن تو بازی بتمن رو داریم حالا یهو از وسطای بازی به عنوان یه پیچشی چیزی) اینا میومدن همچین کاری میکردن مشکلی نبود ازشون تشکر هم میکردیم که گوش دادن و تغییر دادن ولی وقتی هیچکی دنبال همچین چیزی نبوده واقعا نمیتونم دلیل برای اینکارشون پیدا کنم یکی از احتمالات اینکه اینا سر اوریجنز هم خیلی بهشون گیر دادن که بازی نوآوری ندارن و کپی برداری محض کردن اومدن دست به همچین کاری زدند ولی بازم درکشون نمیکنم امیدوارم یه ساعت و بیست دقیقه دیگه حداقل جبران شه...

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
376
نام
فرنود
تقاص مسخره کردن بازی Avengers رو داریم پس میدیم :D
اصن خوب نبود... واقعا بازی چیز wow و عجیب و غریبی نداشت که آدم رو جذب کنه و از طرفی این کوآپ انلاینش یکم سر این مایکروتنرزاکشنای احتمالی نگران کننده میشه!

آخرین ویرایش:

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
من فک کردم ک فقط من خوشم نیومده از بازی نگو ک اکثریت مث من هستن، :D
بیس کلی بازی از نظر گیم پلی همون AK بود، بنظرم بتمن نمرده و توی بازی میاد سوپرایز میکنه ملت رو :D

• Like
Reactions: MehdiAhmadi

dante-turbo

کاربر سایت
Dec 14, 2007
271
نام
Farzad
تئوری هست که محفل جغدها جسد بتمن رو بدست میاره و تو اون تنک هایی که دیدیم بواسطه یه سیرم بتمن رو زنده میکنن و بتمن ویلن داستان هست (یا شاید برای نفوذ بین شون مرگ خودش رو فیک کرده)
این محتمل ترین پلات ممکنه برای بازی هست.

پ.ن: بنظرم این حجمه منفی ای که پیرامون بازی شکل گرفته بشدت ناعدالتی هست و شک ندارم اگه این بازی با همین کیفیت و استایل توسط راکستدی نمایش داده میشد پریز میشد و از اونور سوییساید اسکواد توسط مونترال نمایش داده و ساخته میشد تخریبش میکردن!
بنظرم باید صبر کنیم و بیشتر بدونیم از بازی...

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
بنظرم این حجمه منفی ای که پیرامون بازی شکل گرفته بشدت ناعدالتی هست و شک ندارم اگه این بازی با همین کیفیت و استایل توسط راکستدی نمایش داده میشد پریز میشد و از اونور سوییساید اسکواد توسط مونترال نمایش داده و ساخته میشد تخریبش میکردن!
من مشکل اصلیم با بازی فعلا آرت استایل و دیزاین ها هست که به خودی خود بد نیست. اما در مقایسه با آرکام ها ناامید کنندست.

n0l3_1221.jpg

clsa_12.jpg

=============

این لوگوهای لعنتی هم بالاخره تکمیل شدن. :D

sjb0_372338_gk.jpg

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من مشکل اصلیم با بازی فعلا آرت استایل و دیزاین ها هست که به خودی خود بد نیست. اما در مقایسه با آرکام ها ناامید کنندست.

n0l3_1221.jpg

clsa_12.jpg

=============

این لوگوهای لعنتی هم بالاخره تکمیل شدن. :D

اتفاقا من طراحی بتگرل توی آرکهام نایت (DLCش) رو خیلی دوست نداشتم :D
اینجاعم لباسشو عوض کنی (که لباسش هم لباس کلاسیک کاراکتره) و یک لباس بهتر بزاری خیلی عالی میشه. طراحی چهره های هر 4 تاشونو خیلی دوست داشتم من.

جدای اینا هنوز برام سواله که چطور به نظر خیلیا گرافیکش پایین بود؟ ریلیستیک نبودولی حجم نور پردازی و افکت هاش فوق العاده بود!!

پ.ن. یچیزی که توی تریلر یکم اذیت کرد Voice Acting بتگرل بود... خیلی بیش از حد صدای نازک و بچه سال انتخاب کرده بودن...

پ.ن.2 اون لوگوها نزدیک 1 سال کامل شدنش طول کشید :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
تو 95 درصد مواقع Coop مساوی با طراحی مراحل نابود دلیلش هم واضحه لول دیزاین عالی واسه تک نفره همینجوریش سخته و باید از کلی پلی تست و غیره رد بشه حالا چهار تا کرکتر رو در نظر بگیرید که هر کدوم اسکیل ست مختلف دارن عمرا بشه منیجش کرد این قضیه رو !! یـ مثال ساده که الان میشه اورد باس فایت مستر فریز دیشب در کنار مستر فریز AC یـ جا اصلا لول دیزاین نداریم فقط یـ باس فایت داریم با یـ نوار سلامت که باید دو نفری از پا درش بیاریم یـ جا دیگه باید خیلی حساب شده و مخفی کاری پیش بریم نه لول کپ داریم نه چیز دیگه دست سازنده تا خرخره همه جوره باز ـه !!! اگه بخش Coop بازی صرفا فقط مختص میشد به یک سری چلنج خاص مشکلی نداشت ولی الان که اومدن کل بازی رو بر اساس Coop ساختن در کنارش سیستم RPG و لول بندی هم گزاشتن احتمال گند زدنشون تو این قضیه زیاده جدای بحث لول دیزاین این وارنر کثیف هم هست که همین چند وقت پیش سر مورتال کامبت نشون داد EA با بیاد پیشش درس پس بده EA حداقل بعد گندی که زد اومد جبران کرد (تا حدودی) ولی WB با اینکه سر Shadow of War مثلا استورش رو حذف کرد و عملا گفت غلط زیادی کردیم اومد یـ چیز بدترش رو تو مورتال کامبت گذاشت که صدا همه رو در اورد در کل WB دشمن درجه یک بازی هستش واسه همین با این سیستمی که اینا پیاده کردن تا روزی که بازی منتشر نشه به بازی بدبین خواهم موند

آخرین ویرایش:

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,148
IMG_۲۰۲۰۰۸۲۳_۲۲۲۴۰۲.jpg
البته این پسرفت گرافیک بنظرم بیشتر بخاطر ارت استایل بازی هست. ارکام نایت مسلما واقعا گرایانه تر بود و این بازی کارتونی تر و شادتر هست. بعضی جاها هم گفتند چیزی که نشون دادند احتمالا مربوط به نسخه پری الفا بوده.

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
به شخصه از آرخام اورجین خوشم میومد و بازی دوست داشتنی ای بود برام، اصلا در حدا بقیه سری نبود ولی شدیدا دلچسب بود!
امیدوارم این بازی هم موفق بشه ولی این که چرا اینها اینقد شخصیت هارو تغییر دادن درک نمیکنم!
بیشتر به نظر میاد سعی کردن یک جو فان و خیلی انمیشنی بدن به بازی.
خدا لعنت کنه Epic و اون بازی مسخره اشو که گند زد به این صنعت . . .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر