God of War: Ascension

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599
بازیو تموم کردم تو هشت ساعت و پنجاه دقیقه:d طولش خوب بود 61درصد هم تروفی گرفتم ولی این بقیه دردسری هست واسه خودش#:-s
یکی از جمع کردنی ها رو هم نیافتم که با کمک گاید می یابم:d اون بخش خیلی سخته رو هم اینقدر بازی کردم تا حدی اونجا حرفه ای شده بودم که 3/4 خونم پر بود و اونجا رو رد کردمb-)
ولی غول اخرش عالی بود فوق العاده حماسی و زیبا بود خیلی حال کردم
یجورایی چند بخشی بودش که من عاشق این نوع باس ها هستم

من یه جا گیر کردم :
یه جا هست یه ساعت شنی هست وقتی زیر وایمیستی وسط یه مقدار میره پایین ! باید چی کار کنم ؟!

همین جایی بود که من بسی الاف بودم! :d
برگرد توی اتاق قبلی! اول برو توی اون حالت که همه چیز خراب میشد! سمت چپت چندتا چوب میفتن کف زمین! تو هم بپر پایین،طبقه ی پایین یک مجسمه ی سر انسان میباشد!
مجسمه رو ببر روی اون چوب های خراب شده! وقتی همه چی بر میگرده به حالت عادی،مجسمه هم همراه چوب ها میره طبقه ی بالا! تو هم برو طبقه ی بالا و مجسمه رو ببر توی اتاقی که ساعت شنی هست! و از اونجا شوتش کن طبقه ی پایین و بزارش روی دکمه ای که یک در رو سمت چپ تصویر باز میکنه! اول برو توی اون دری که باز شده و جعبه و اینا رو بردارد! :d بعدش برو توی اون چیز سبز رنگ تا اون صفحه ی وسط سالن بیاد پایین! بعد بپر روی مجسمه و بعدش هم روی اون صفحه، و در آخر هم بزن ساعت شنی رو بشکون :d

2 ساعت سر اون قسمت که مجسمه رو باید بیارم بالا مونده بودم:-" نمیدونم چرا به ذهنم نمیرسید چنین کاری رو بکنم :| کلا سخت بود :-"

اونایی که بازی رو تموم کردن بخونند! :d

اینجا رو که یادتون میاد؟ یک نوشته ی مجهولی داشت!
نوشته ی مشکوک و مجهول :
QUJIKPHIUEEEKMJQUJ

رمز گشایی نمودنش! و این بوده :
SUN BIRD BULL LION SUN

حالا چجوری اون شده این رو نمیدونم! :d
و اینکه حالا این کدی که به دست اومده جایی باید استفاده بشه یا نه نیر همچنان مجهول هست! کلا معلوم نیست چیه :d
یکی توی بخش نظرات IGN نوشته بود که به خدایان مصری اشاره داره!
یک تحقیقی نمودم ببینم طرف یک چیزی پرونده یا نه، به اینا رسیدم :d
Bird ممکنه یکی از اینا باشه : Ra و Thoth و Hours
Lion ممکنه Sekhmet
Bull هم شاید Hathor :-"
Sun هم خدای خورشید توی مصر Ra میباشد :d

با تشکر از AoM ویکی و ویکی پدیا برای اطلاعات تکمیلی :d البته ممکنه بازم خداهای دیگه ای باشه که به این چیزا مربوط باشه! ولی من نمیشناسم:-" اینا رو هم از لیست خداهای AoM در اوردم :-"
اگر اینا درست باشه و بزاریمشون کنار پیامی که آریا بهش اشاره کرده! @-) یعنی آرزوم در مورد خداهای مصری قراره برآورده بشه؟ :d البته ترجیه میدم که با اسم GOW نباشه این بازی! :-" و به عنوان یک IP جدید اما در مورد خدایان مصری باشه! :d

آخرین ویرایش:
من یه جا گیر کردم :
یه جا هست یه ساعت شنی هست وقتی زیر وایمیستی وسط یه مقدار میره پایین ! باید چی کار کنم ؟!
باید بری بالای ساعت شنیه از اون همون جایی که نقاشیه یه زنرو کشیده کنارشم دو تا مبل قرمز بری دو تا راه هست از یکدوم برو داخل برو پیش اون سبزه که همه چیو خراب میکنه بعد یکم بیا سمت چپ برو رو اون تیکه چوب همون تیکه چوبیکه خراب میشه میره پایین همون جایی که با اون دو تا غول گرز به دست جنگیدی همونایی که میرن تو زمین اون مجسمه ی سبزی که اون آدما داشتن میساختنو که باهاش از پله ها بالا رفتی رو بیار بذار رو همون تیکه چوب باهاش برو بالا بعد اون مجسمه هرو بیار بنداز پیش ساعت برو پیش اون سبزه محیط که خراب شد از اون مجسمه هه که اوردی بالا برو برو رو اون سینیه بعد R1 بزن تا ساعت بشکنه
انصافا تا اینجایی که من بازی کردم حقش متای 80 نیست حتی طراحی مراحلش از gow3 هم بهتره اما حیف که داستانش خوب نیست آدم احساس میکنه یه سری مراحل قشنگ و حماسی رو بدون هیچ ذلیلی جلو آدم گذاشتن کریتوس و هدفشم یه جوری گم و گنگه و انگار هیچ هدفی نداره ولی خوب ریتم گیم پلی طراحی مراحل و رونده بازی عالیه یعنی دقیقا مثل gow : gos ست از نظر روند گیم پلی یکم پلتفرمر بعد یه مقدار مبارزه که باعث میشه آدم خسته نشه معماهای بازیم خوبن برای تنوع کافین گرافیکشم انصافا وحشتناکه مخصوصا از نظر هنری اون افکتی که محیط باهاش خراب میشه بهترین افکتیه که تو این نسل دیدم گرافیکش یه سری باگ کوچیک داره اما در کل عالیه مخصوصا از نظر هنری رنگ بندی بازی خیره کنندست اصلا چشم آدم خسته نمیشه و محیط دائما داره عوض میشه فقط افکت آتیش گرفتن دشمنا خیلی بده و ضعیفه انیمشن دشمنا هم نسبت به سه تغییر نکرده که اینم ایراده اما در کل از نظر گرافیکی حرف نداره تا اینجا به نظرم بهترین گرافیک کنسولیه امساله صداگذاری بازیم خیلی خوب و با جزئیات در کل بازی خوبیه اما به هیچ وجه نباید با نسخه ی دوم یا اول مقایسش کرد به نظرم از نظر گیم پلی از نسخه ی سوم بهتره مخصوصا از نظر ریتم و طراحی مراحل اون باس بازیم که ازش اون قالیت خراب کردن و یا درست کردن محیطو گرفتیم عالی بود ایستگاه مسافربری مار ها هم مرحله ی خیلی باحالی بود در کل حقش 9 هست

آخرین ویرایش:
خوب منم بازي تموم كردم:d
تا حالا اقدر حال نكرده بودم خارقالعاده بود امشبم شروع ميكنم hard رو برم كارم درومده
خلاصه خيلي فوق العاده بود حال اومد تمام وجودم

هر چی بیشتر بازی میکنم ، بیشتر عاشقش میشم ! :دی یعنی الآن به حدی از بازی خوشم اومده که حتی به عنوان چیزی فراتر از یه نسخه فرعی و بی شماره دارم ازش لذت میبرم ! اگه Boss Fight های GoW III (و البته مقادیری هم روایت داستان) رو در نظر نگیریم ، به نظرم این نسخه سرتر از اون هست. حالا Boss Fight ها رو میشه باهاش کنار اومد ، ولی از نظر داستانی و روایت بازی میتونستن خیلی بهتر عمل کنن.
ولی جداً چه طراحی مراحلی داره ! :دی پازل ها و معماها هم عالی هستن !
اونایی که بازی نکردن ، باز نکنن :
با اینکه Boss Fight ها به نسخه های قبلی نمیرسه و کلاً زیاد هم Boss Fight نداره (حداقل تا Chapter ای من که رفتم. فکر کنم الآن توی 22 باشم) ولی با اون خواهران غریب خیلی حال کردم ! واقعاً مبارزه لذت بخش و زیبایی بود ! :دی

هر چی بیشتر بازی میکنم ، بیشتر عاشقش میشم ! :دی یعنی الآن به حدی از بازی خوشم اومده که حتی به عنوان چیزی فراتر از یه نسخه فرعی و بی شماره دارم ازش لذت میبرم ! اگه Boss Fight های GoW III (و البته مقادیری هم روایت داستان) رو در نظر نگیریم ، به نظرم این نسخه سرتر از اون هست. حالا Boss Fight ها رو میشه باهاش کنار اومد ، ولی از نظر داستانی و روایت بازی میتونستن خیلی بهتر عمل کنن.
ولی جداً چه طراحی مراحلی داره ! :دی پازل ها و معماها هم عالی هستن !
اونایی که بازی نکردن ، باز نکنن :
با اینکه Boss Fight ها به نسخه های قبلی نمیرسه و کلاً زیاد هم Boss Fight نداره (حداقل تا Chapter ای من که رفتم. فکر کنم الآن توی 22 باشم) ولی با اون خواهران غریب خیلی حال کردم ! واقعاً مبارزه لذت بخش و زیبایی بود ! :دی
اتفاقا من با داستان و روایتش مشکلی نداشتم! :d به نظرم خیلی خوب و جالب بود! :d
البته درسته اولاش هیچ خبری نبود و بعد از یک عالمه بازی کردن کلا 2تا CS نشون داده بودن و 2 کلمه حرف زده بودن که ببینیم چی به چیه،ولی بعدش مشکلی نداشت و خیلی خوب گشت! :d
آره طراحی مراحل و پازل هاش عالیه ـند! :d (من عاشق مراحلیم که توی فضای بسته میباشند! خیلی خفنند! :d )

راستی در مورد پیام قبلیم، اگر چپتر 6 رو تموم کردید هم میتونید بخونیدش! ولی خوب میتونید بزارید بعد از تموم شدن! :d
اما آریا تو حتما بخون اون اسپویلر رو :-" :d

نوشته ی مشکوک و مجهول :
QUJIKPHIUEEEKMJQUJ

SUN BIRD BULL LION SUN

و اینکه حالا این کدی که به دست اومده جایی باید استفاده بشه یا نه نیر همچنان مجهول هست! کلا معلوم نیست چیه :d
Lion ممکنه Sekhmet

با تشکر از AoM ویکی و ویکی پدیا برای اطلاعات تکمیلی :d البته ممکنه بازم خداهای دیگه ای باشه که به این چیزا مربوط باشه! ولی من نمیشناسم:-" اینا رو هم از لیست خداهای AoM در اوردم :-"
اگر اینا درست باشه و بزاریمشون کنار پیامی که آریا بهش اشاره کرده! @-) یعنی آرزوم در مورد خداهای مصری قراره برآورده بشه؟ :d البته ترجیه میدم که با اسم GOW نباشه این بازی! :-" و به عنوان یک IP جدید اما در مورد خدایان مصری باشه! :d

عجب !!! :دی من به اون تیکه که رسیدم ، گفتم شاید این پازل سختی که میگن همین باشه و نشستم حرف ها رو یادداشت کردم ! =))
ولی اگه بره مصر خیلی جالب میشه ! من هر وقت این طراحی مبارزه Kratos با Ra رو می بینم ، روحم جلا میگیره ! :دی

امیرحسین یه سوال در ارتباط با RotW و Ascension (بازی نکردین ، باز نکنین !)
اون یارو که توی زندان بود و روی دیوار مینوشت ، همون کاراکتر RotW بود ؟! :دی

راستی گرافیک بازی از اواسطش یه دفعه متحول میشه ! قبلش هم فوق العاده هست ولی از یه جایی به بعد نمیدونم به چیز جدیدی توی سخت افزار PS3 رسیدن یا کار خاصی کردن که خیلی عجیب میشه ! بعضی جاها از شدت افکت و نورپردازی و آتیش و ... آدم احساس ذوب شدن PS3 بهش دست میده ! :دی ناخودآگاه یاد این دکمه Share توی PS4 می افتم و میگم کاش اینجا هم بود و میشد عکس گرفت ! :دی

خب یه خبر خوب....منم فردا میرم که بازی رو بگیرم.فقط یه چیزی:ای کسانی که اسپویل ها رو توی اسپویلر قرار میدید لازم نیست زحمت بکشید من که طاغت ندارم وفرتی بازشون میکنم.

عجب !!! :دی من به اون تیکه که رسیدم ، گفتم شاید این پازل سختی که میگن همین باشه و نشستم حرف ها رو یادداشت کردم ! =))
ولی اگه بره مصر خیلی جالب میشه ! من هر وقت این طراحی مبارزه Kratos با Ra رو می بینم ، روحم جلا میگیره ! :دی

امیرحسین یه سوال در ارتباط با RotW و Ascension (بازی نکردین ، باز نکنین !)
اون یارو که توی زندان بود و روی دیوار مینوشت ، همون کاراکتر RotW بود ؟! :دی

راستی گرافیک بازی از اواسطش یه دفعه متحول میشه ! قبلش هم فوق العاده هست ولی از یه جایی به بعد نمیدونم به چیز جدیدی توی سخت افزار PS3 رسیدن یا کار خاصی کردن که خیلی عجیب میشه ! بعضی جاها از شدت افکت و نورپردازی و آتیش و ... آدم احساس ذوب شدن PS3 بهش دست میده ! :دی ناخودآگاه یاد این دکمه Share توی PS4 می افتم و میگم کاش اینجا هم بود و میشد عکس گرفت ! :دی

من حوصله نداشتم برم قلم و کاغذ بیارم(حس نوشتن تو موبایل هم نبود) برای همین دعا میکردم که بعدا این رو ازم نخواد! :d
مثلا توی MGS4 ، یکجا بهمون یک کد میده،2 دقیقه بعد میخوادش که حافظه یاری نمیکرد:-"
اون آرته خیلی خفنه! عاشقشم :x ولی نمیخوام کریتوس بره اونطرفا :d
با این رمزگشایی و این حدس طرف که گفته مربوط به مصره، من الان به شدت منتظر E3 هستم! :|
RotW و GOW:A
نه فرق میکنند فکر کنم! چون طرف اولین زندانی انسان اونجا بوده :d و روی بدنش خبری از خالکوبی خورشید نبود! :d
من بعد از چپتر 19 که فهمیدم قسمت نمیشه به عنوان باس فایت ببینیمش، دوست داشتم یک ثانیه از این صحنه های که باید R1 بزنیم توی بازی باشه و توی زندان زوم بشه روش! یا مثل همین تاریخ نگاره 2 کلمه باهاش حرف بزنیم! :d به نظرم جاش خالی بود:-s

تریلر هیدس هم اومد! :d چرا انقدر خفن میزد؟؟؟ :| وحشتناک بود اصلا! :d
راستی اگر بتا رو بازی کردید،میتونید برید از Store اون DLCـها رو بگیرید! (اگر بازی نکرده باشید براتون نمایش داده نمیشه! :d ) خدا کنه من که با یوزر دومم که آمریکا بود هم 1 دست بازی کردم،بتونم دانلودش کنم! :-s
DLCـهای RotW هم 20ـم در دسترس خواهند بود! تا اون موقع باید تنبلی رو بزارم کنار و یک یوزر دیگه توی RotW برای آمریکا بسازم! :d :-"

نوشته ی مشکوک و مجهول :
QUJIKPHIUEEEKMJQUJ

SUN BIRD BULL LION SUN

Lion ممکنه Sekhmet

ایده ی جفی به حقیقت پیوست :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or