God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,307
نام
بابک
با توجه به اینکه god of war یه بازی کاملا خطی هست و the last of us محیط های بزرگ و نیمه open-world داره احتمالا گرافیک این بازی از tlos هم بیشتره:x

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
با توجه به اینکه god of war یه بازی کاملا خطی هست و the last of us محیط های بزرگ و نیمه open-world داره احتمالا گرافیک این بازی از tlos هم بیشتره:x
و با توجه به این که gow فریمش بین 40 تا 60 هست گرافیک tlou بیشتره:dالبته gow در بین بازی های 30 فریم به بالا واقعا فوق العادست

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
اصلا نمیشه درمورد گرافیک نظر قطعی داد, واقعا سانتا غیرقابل پیش بینی هستش , تجربه اینو ثابت کرده !! بشخصه همیشه معتقدم گرافیک اسنشن از تلو هم بهتر میشه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
داشتم دنبال آرت این جزیره میگشتم،که یک سری چیزای دیگه هم یافت نمودم! :d
با این جزیره شروع میکنیم :

اسم جزیره Delos میباشد ، و محل تولد آپولو و آرتمیس ـه! و مثل اینکه معبدی به نام معبد دلفی اونجا بوده که پیشگوهای معروفی داشته!
و همینطور اومده که :
همچنین دلوس و معبد آن، پایگاه اتحادیه دلوس، به رهبری آتن بر ضد اسپارت و شاهنشاهی ایران و جایگاه گنجیه های آن بود. هرچند در زمان پریکلس، آتنی ها به بهانه خطر از دست رفتن گنجینه، آنرا به آتن بردند.
اطلاعات رو از ویکی پدیا گرفتم! :-" :d
ممکنه کریتوس اینجا برای شنیدن یک پیشگویی اومده باشه،یا شایدم جنگی برای اسپارتا ! :d
و همینطور ممکنه به آپولو هم برخورد کنیم! و مثلا یکی از باس های بازی باشه! و مسلما آرتمیس اینجا به عنوان دشمن با ما کاری نداره! چون توی GOW I حضور داره و بهمون Blade of Artemis رو میده :d

---
مورد بعدی در مورد اون آرتی که مجسمه ی آتنا توش بود! :d (توی یکی از صفحات سایت بازی بودش! الان هرچی گشتم نفهمیدم دقیقا کجا بود :-" :d )
منم فکر نمیکنم اونجا قرار باشه با اون مجسمه بجنگیم! و اگر یادتون باشه توی تریلر معرفی Megaera اون مرحله شب بود! ممکنه این عکس و این تریلر از یک زمان و مکان باشن! :d پس احتمالا باس بازی توی این قسمت هم Megaera میباشد! :d
و اینکه اینجا رو دیگه مطمئنم با اسپارت ها خواهیم بود! الان که تریلر رو دیدم به این نکته پی بردم! :d

روی سپر علامت اسپارتا هست! همون علامتی که روی Arms of Sparta توی GOS بود!
و اینکه این آرت رو هم دیدم که مربوط به GOW:A هستش :

اینجا هم از روی پرده ها مشخصه که توی اسپارتا هستیم! :d ==> ممکنه باز هم اسپارتا رو ببینیم! :x (توی GOS عاشق این مرحله بودم! آهنگی هم که موقع ورود پخش میشد عالی بود! :d )

---
یه چیزی که من رو نگران کرده اینه که هیچ صدایی از کچل در نمیاد فقط یه جا که سنگی رو جابجا می کنه همون نعره همیشگی رو می زنه و آخر دمو وقتی می خواد بپره تو دهن اختاپوس (اژدها) بازم نعره می زنه ، نمی دونم صداپیشه اش هم مثل سری های قبل اون یارو سیاه پوسته هست؟
این رو که شک نکن خودشه! :d وقتی همچنان گایا راوی داستان هست،کاراکتر اصلی تغییر کنه ؟ امکان نداره :d
تازه توی همین ASBR هم صدای جفتشون بود! :d مطمئنا هرچیزی رو تغییر بدن این یکی سر جاش میمونه :d

---
در مورد آب هم بگم که دیگه انقدری هم که میگید داغون نیست! :d درسته به U3 نمیرسه،ولی مثلا نگاه کنید اونجاهایی که موج میخوره به سنگ ها یا تکون خوردن کشتی و ...! به جان خودم خوب کار شده! :d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,854
نام
مرتضی
دوستان این rise of the warrior چجوریه دقیقا؟ الان جواب هر معما یکسان یا برای هرکی فرق میکنه من تازه شروعش کردم معماش خیلی سخته

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
دوستان این rise of the warrior چجوریه دقیقا؟ الان جواب هر معما یکسان یا برای هرکی فرق میکنه من تازه شروعش کردم معماش خیلی سخته
جواب هر معما یکسانه! :d اگر میخواست فرق کنه که رسما نابود میشدن که چندین سؤال فقط برای یک چپتر طرح کنند :d
اما موافقم! سؤالاش خیلی سخته! بعضیاش اون وسطا آسون در میاد و میشه حلشون کرد :d
اگر به دنبال جواب هایی :
چپتر 1-4
چپتر 5
چپتر 6

ولی من 1 عدد پیشنهاد دارم! احتمال توی 2-3 روز آینده چپتر بعدی میاد و مسابقه ی گروهی بعدی که سر آواتار پک GOW هست شروع میشه! اگر بزاری اون موقع جواب ها رو بدی،میتونی 1200 امتیاز به گروهت کمک کنی :d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,854
نام
مرتضی
پس این چپتر 7 کی میاد مردم از انتظار:d>:)
همه ی این ها مستقیما وقتی بازی رو گرفتیم رو مولتی موثر هست دیگه؟

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
نمیدونم اسپارتان بودی یا تروجان! ولی اگر تروجان بودی که کار خوبی کردی همش رو امروز حل کردی>:) انشاالله بازم ما اسپارتان ها پیروز بشیم! >:)
چپتر 7 هم اگر میخواست طبق 3 هفته ی اخیر پیش بره،باید یکی دو روز پیش میومد! ولی چون فکر کنم میخوان با این چپتر،مبارزه سر آواتار پک ها رو هم شروع کنند و پون گفته بودن زمستون شروع میشه،گذاشتنش برای یکی دو روز آینده! :D

گفتن که هنوز تصمیمی در این مورد نگرفتن که میخوان کد بدن، یا مستقیما آمار و ارقاممون رو توی بازی تاثیر بدن! :d ولی در هر حال بهتره ریجنی که انتخاب میشه با کشوری که ثبت نام کردی و بازیی که میخوای بخری یکی باشه :-" :d مثلا من خودم چون حس میکنم احتمالا مثل GOW III ، ریجن 2 زودتر گیر میاد،یوزر اصلیمم ریجن2 حساب میشه، اونجا هم اروپا رو انتخاب کردم :-" :d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,854
نام
مرتضی
نمیدونم اسپارتان بودی یا تروجان! ولی اگر تروجان بودی که کار خوبی کردی همش رو امروز حل کردی>:) انشاالله بازم ما اسپارتان ها پیروز بشیم! >:)
چپتر 7 هم اگر میخواست طبق 3 هفته ی اخیر پیش بره،باید یکی دو روز پیش میومد! ولی چون فکر کنم میخوان با این چپتر،مبارزه سر آواتار پک ها رو هم شروع کنند و پون گفته بودن زمستون شروع میشه،گذاشتنش برای یکی دو روز آینده! :D

گفتن که هنوز تصمیمی در این مورد نگرفتن که میخوان کد بدن، یا مستقیما آمار و ارقاممون رو توی بازی تاثیر بدن! :d ولی در هر حال بهتره ریجنی که انتخاب میشه با کشوری که ثبت نام کردی و بازیی که میخوای بخری یکی باشه :-" :d مثلا من خودم چون حس میکنم احتمالا مثل GOW III ، ریجن 2 زودتر گیر میاد،یوزر اصلیمم ریجن2 حساب میشه، اونجا هم اروپا رو انتخاب کردم :-" :d

اسپارتان هستم بنده:dالان تو اون نبرد که اسپارتان ها پیروز شدن چی گیرشون اومد؟
من با اکانت Psn ام ثبت نام کردم طبیعتا نباید مشکلی تو ریجن ها باشه دیگه

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,338
نام
امیر حسین
پس خونت حلال شد! >:) 1200 امتیاز میتونست به گروهمون کمک کنه :d :d :d
قبلی بتای MP بازی بود! :d که وقتی موقعش رسید چندین سایت دیگه هم کد پخش کردن و از انحصار ROTW خارج شد :-" :d ولی ایندفعه که آواتار پک میباشد،فکر نمیکنم دیگه کدی در کار باشه! برای همین باید با تمام قوا برای پیروزی گروه تلاش کنیم >:) (قبلی رو که بردیم! این رو هم انشاالله خواهیم برد >:) )
جوایزی هم که در راه هست، مهم ترینش میشه گفت به احتمال 99% دموی E3 بازی هست، که 1100XP دیگه میخواد احتمالا! :d احتمالا 4 چپتر طول میکشه! یعنی 1 ماه دیگه :((

----
راستی یک نکته! دقت کردید برای اولین بار اون بخش Health Bar و Magic Bar دیگه BoC نیست ؟ :-s من این تم جوهری ـه GOW:A رو خیلی دوست دارم! و اولی هم که دیدم اون بالا این شکلیه بسی حال کردم! ولی الان یکهویی احساس کردم دلم برای BoC تنگ شده :-s

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,854
نام
مرتضی
پس خونت حلال شد! >:) 1200 امتیاز میتونست به گروهمون کمک کنه :d :d :d
قبلی بتای MP بازی بود! :d که وقتی موقعش رسید چندین سایت دیگه هم کد پخش کردن و از انحصار ROTW خارج شد :-" :d ولی ایندفعه که آواتار پک میباشد،فکر نمیکنم دیگه کدی در کار باشه! برای همین باید با تمام قوا برای پیروزی گروه تلاش کنیم >:) (قبلی رو که بردیم! این رو هم انشاالله خواهیم برد >:) )
جوایزی هم که در راه هست، مهم ترینش میشه گفت به احتمال 99% دموی E3 بازی هست، که 1100XP دیگه میخواد احتمالا! :d احتمالا 4 چپتر طول میکشه! یعنی 1 ماه دیگه :((

----
راستی یک نکته! دقت کردید برای اولین بار اون بخش Health Bar و Magic Bar دیگه BoC نیست ؟ :-s من این تم جوهری ـه GOW:A رو خیلی دوست دارم! و اولی هم که دیدم اون بالا این شکلیه بسی حال کردم! ولی الان یکهویی احساس کردم دلم برای BoC تنگ شده :-s
چرا 1200 امتیاز میتونستم کمک کنم ؟من دیشب 1700 امتیاز گرفتم :d
در مورد خط سلامتی و جادو واقعا خدا رو شکر میکنم کلا همیشه از درون!!با این قضیه مشکل داشتم و این تم جوهری هم!!انصافا از لحاظ بصری بینظیره

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296
ملکه هرا

همونطور که گفتم احتمال اینکه بالای این عکس

یک مکانی باشه که کچل:d بره اون بالا با این 2 تا آرت زیر برای من داره به یقین تبدیل میشه.

این هم آرت کلی از غول قسمت مولتی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر