God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,357
نام
محمدرضا
تقریباً همگی به شدت از گیم پلی بازی خوششون اومده و اون رو بهتر از نسخه های قبلی میدونن. مثل اینکه گیم پلی سریع تر و روون تر از قبل شده و حتی یکی گفته که بعد از امتحان این دمو اگه دوباره برین سراغ GoW III ، یه حالت کُندی براتون داره ! :D
بعد از تجربه دمو ، در تاييد صبحت هاي بالا بايد اينو اضافه كنم كه سانتا دقيقاً گيم پلي رو هدف قرار داده شايد بعضي ها بگن كه تغيير نداشته ولي بعد از چند دقيقه بازي سرعت كمبو ها كاملا احساس ميشه ، حركات بسيار روون و سريع هست كه لذت بازي رو چند برابر ميكنه يك مورد كه در اين نسخه به افكت هاي شمشير اضافه كردن اينه كه بعد از زدن چند كمبو متوالي آتيش شمشير باعث ميشه NPC ها بسوزن كه خيلي زيبا كار شده :xدر مورد گرافيك هم به نظرم پيشرفت كرده واقعاً مدل كريتوس حالت طبيعي به خودش گرفته تازه مطمئن باشيد نسخه نهايي بازي پوليش ميشه و گرافيك بهتري رو شاهد خواهيم بود.
انتظار سخت است...

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
در مورد اب باید بگم نسخه ی سوم هم اب کیفیت خوبی نداشت
نمیگم کیفیتش بد بود ولی نسبت به بقیه افکت ها ومدل ها و......کیفیت کمتری داشت
مخصوصا قسمتی که کریتوس اول بازی پوسایدن میکشه و پوسایدن میفته تو دریا و دریا طغیان میکنه و شروع میکنه بالا اومدن
خیلی این قسمت تو ذوق میزنه برا همینم میگم اب تو این سری پیشرفت خیلی خوبی داشته

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,109
نام
آریا
ملت یه سری عکس دیگه از همین دمو گذاشتن که باز اکثرش تکراری هست (خب کلاً یه دموی 10،11 دقیقه ای هست دیگه ! :D) ولی دو تاش جالب بود :

قیافه Kratos توی این عکس در کنار کله پاچه فیله خداست !!! :D من صد بار ویدئو رو دیده بودم ولی این قیافه رو ندیده بودم ! احتمالاً در کسری از ثانیه این شکلی شده بنده خدا ! :D

اینم دیگه نزدیک ترین و با کیفیت ترین نما از هیولای دمو :

در مورد اب باید بگم نسخه ی سوم هم اب کیفیت خوبی نداشت
نمیگم کیفیتش بد بود ولی نسبت به بقیه افکت ها ومدل ها و......کیفیت کمتری داشت
مخصوصا قسمتی که کریتوس اول بازی پوسایدن میکشه و پوسایدن میفته تو دریا و دریا طغیان میکنه و شروع میکنه بالا اومدن
خیلی این قسمت تو ذوق میزنه برا همینم میگم اب تو این سری پیشرفت خیلی خوبی داشته
اتفاقاً به نظرم توی 2،3 تیکه که خودمون با آب سر و کار داشتیم و توش حرکت میکردیم ، کیفیتش فوق العاده بود ! :D البته با اون تیکه ویدئویی که اشاره کردی موافقم ولی توی خود گیم پلی عالی بود !

Odio

کاربر سایت
Dec 30, 2012
51
والا تا اونجایی که من یادمه میگفتن زمان عرضه گاو3 ,بهترین کیفیت آب رو داره! مخصوصا اونجایی که از روی گایا میفته پایین

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,856
نام
مرتضی
درباره موسیقی چرا هیچی نمیگن؟ موسیقی بتا که تو منو پلی3 پخش میشه خیلی قشنگه البته همون اهنگ قبلی هست ولی یه سری تغییراتی توش داشته

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
کیفیت آب GOW3 تو مرحله اول که دریا وجود داشت خیلی عالی نبود ولی در مواقع دیگه و مخصوصا آب رو پوسایدون و مابقی بازی واقعا افکت آب عالی بود . مخصوصا درخشندگیش .

پ.ن : خدایا این 70 روز رو هم زود به پایان برسون .

آقا پایه هستین دسته جمعی بخریم یه تخفیف اساسی بدن بهمون ؟ چون با این شرایط زیر 200 نمیشه خرید ( شرمنده واسه آف تاپیک )

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
اصلا اینا درباره هیچی ، هیچی نمیگن دیگه کاسه صبرم داره لبریز میشه
دیگه حالم از هر چی اختاپوس و فیل و بز و...... داره بهم میخوره اینقدر تریلر تکراری نگاه کردم
امیدوارم ماهه بدی یه تکونی بدن

---------- نوشته در 08:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:56 PM ارسال شده بود ----------

کیفیت آب GOW3 تو مرحله اول که دریا وجود داشت خیلی عالی نبود ولی در مواقع دیگه و مخصوصا آب رو پوسایدون و مابقی بازی واقعا افکت آب عالی بود . مخصوصا درخشندگیش .

پ.ن : خدایا این 70 روز رو هم زود به پایان برسون .

آقا پایه هستین دسته جمعی بخریم یه تخفیف اساسی بدن بهمون ؟ چون با این شرایط زیر 200 نمیشه خرید ( شرمنده واسه آف تاپیک )

اره داخل خوده گیم پلی کیفیت اب خوب بود ،البته من gow 3 رو از زمانه عرضش خیلی دیرتر بازی کردم برا همینم کیفیت اب برام خوب بود ، ولی عالی نبود.>:d<
درباره خرید دسته جمعی من پایم 100% من جامو اول لیست گرفتم;;)

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
چندتا عکس Direct-Feed دیگه از گیم پلی دمو:

من که پشمام ریخت:D! مدل کریتوس رسماً مثل CG میمونه !!! جزئیات فیله هم که فوق العادست !

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
یا خدا اینـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا دیگه چین الان ساعته 4 صبحه منم خوابم میاد ولی دیگه الان خواب به چشمم نمیاد~x(~x(~x(~x(
جزءیات کریتوس بماند اما جزءیات بدنه فیل عزیز با تمام خط و خطوط و چروکاش تو حلقم:-o
عزیز دمت گرم

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,109
نام
آریا
چندتا عکس Direct-Feed دیگه از گیم پلی دمو:

من که پشمام ریخت:D! مدل کریتوس رسماً مثل CG میمونه !!! جزئیات فیله هم که فوق العادست !
خوبیش اینه که کل عکس ها رو خود گیمرها از داخل بازی گرفتن نه اینکه عکس های رسمی از Santa Monica باشه که بشه بهش لقب Bullshot و ... داد ! :D
نکته مهم تر اینه که اینا تازه عکس ثابت هستن ! توی خود گیم پلی و در حال حرکت بهشون موشن بلور فوق العاده زیبایی هم اضافه میشه. مثلاً توی این عکس ها میشه یه جورایی این موشن بلور رو دید ولی خب اصل کاری توی حالت متحرک و خود بازی هست ! :D

==========
بین عکس ها این یکی خدا بود ! =))

زاویه نامناسب عکس + فیزیک خوب لباس های Kratos = نمایان شدن بخش های زیرین لباس ! :D

==========
من کلاً بعد از این عکس هایی که ملت از بازی گرفتن ، خیالم از بابت گرافیک راحت شده. فقط امیدوارم این گرافیک همه جای بازی به همین شکل باشه نه مثل GoW III که یه کاراکتر فوق العاده بود و یکی جالب طراحی نشده بود ! :D یه غول 50،60 متری گرافیک محشری داشت و یه غول 1.8 متری شبیه بازی های معمولی بود ! :D
از گیم پلی هم خیلی تعریف میکنن و به نظر میاد تغییرات مثبتی داشته. فقط می مونه یه چیز ، اینکه بتونن طراحی مراحل رو هم عالی انجام بدن و کلاً روند پیشرفت مراحل و داستان و ... خوب باشه. چون تقریباً هیچی به جز این دمو از بازی ندیدیم ، فعلاً نمیشه نظری در مورد این بخش داد ولی امیدوارم مولتی پلیر بازی به بخش داستانی ضربه ای نزنه و دلیلی برای کم کاری روی بخش داستانی نباشه.

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296
فقط یه کم بحث در مورد کیفیت آب هست که خودم هم باهاش مشکل دارم ! :D الآن رفتم دوباره ویدئوی E3 رو دیدم ، آب یه حالت بیش از حد جامدی داره و با اینکه Charybdis (اون جونور اختاپوس مانند) هم داره توش وول میخوره ، ولی حرکت خاص و موج مانندی توی آب دیده نمیشه. یه نفر نمیدونم جدی گفته یا همین طوری یه چیزی پرونده ، ولی گفته که توی نسخه نهایی به جای اون آب راکد و بی حرکت ، شاهد یه گرداب خواهیم بود ! البته بعید هم نیست چون ویژگی Charybdis توی اسطوره های یونانی همین ایجاد گرداب هست.
همین کسی که در مورد آب این حرف رو زده ، در ادامه هم گفته که تریلر جدید از SinglePlayer ماه دیگه منتشر میشه ! کلاً معلوم نیست این حرفا رو از خودش میزنه یا مثلاً یکی از اعضای Santa Monica هست یا چی !

2 تا نکته هست که من تابحال در موردش حرف نزده بودم ، یکیش همین قضیه آب هست که به نظر من خیلی بد کار شده ، اون گرافیک شروع دمو کجا و اون حرکت ضعیف حرکت امواج کجا ، دقیقا اون لحظه که Charybdis میاد و با پاهاش کشتی رو نابود میکنه انگار GOW1 در حال اجرا هست.

این عکسه کجا بوده ؟! :D خیلی آشناست !

آشناست به دلیل ظاهر شهر و نحوه قرار گیری مجسمه ، اگر هم چین منطقه ای هم در بازی باشه امیدوارم مثل GOW2 چشماش برق نزنه و بیوفته به جون این کچل ، چون تکراری میشه.
ما که موقعیت مکانیش رو پیدا نکردیم ، گفتیم شاید شما بدانید.

درباره موسیقی چرا هیچی نمیگن؟ موسیقی بتا که تو منو پلی3 پخش میشه خیلی قشنگه البته همون اهنگ قبلی هست ولی یه سری تغییراتی توش داشته

در بخش سینگل هم ابتدای بازی و همچنین قبل از وارد شدن به داخل دمو ، همون موسیقی GOW1 هست با کمی تغییر در واقع
روان تر اجرا میشه ولی حالت حماسی رو هنوز داره.
یه چیزی که من رو نگران کرده اینه که هیچ صدایی از کچل در نمیاد :d فقط یه جا که سنگی رو جابجا می کنه همون نعره همیشگی رو می زنه و آخر دمو وقتی می خواد بپره تو دهن اختاپوس (اژدها) بازم نعره می زنه ، نمی دونم صداپیشه اش هم مثل سری های قبل اون یارو سیاه پوسته هست؟

اما یک نکته مهم برای اولین بار در بین فروم های اینور و اونور ، اینجانب کشف کردم:-b
وقتی که آخر دمو با فیل مبارزه می کنید
یک دست و یک مجسمه عجیب در دوردست نمایان هست که قبلا گفتم به احتمال زیاد شاید کلاه این مجسمه باشه و اول دمو هم یک دست غول پیکر در دوردست بر روی آب افتاده اما اون لحظه که فیل وارد صحنه میشه در سمت راستش یک پا که زانو زده هست یه چیزی تو این مایه ها

که به سرعت نشان داده میشه ، البته با کمی دقت قابل دیدن هست.
دو حالت پیش بینی کردم :
1. مجسمه حرکت می کرده و کچل یه جوری باعث میشه که زانو بزنه و بعد میزنه ناقصش می کنه که با این عظمت مجسمه احتمال ترکوندنش بوسیله کچل خیلی ضعیفه احتمالا یک چیزی این بلا رو سر مجسمه در میاره.
2.حالت کلی مجسمه به صورت نشسته هست و بر بالای اون یک شهر یا مکانی وجود داره که کچل یا قبلا روی اون مبارزات و مکان هایی رو طی کرده یا قراره بره بالاش و این دمویی که ما دیدیم قبل از رفتن کچل بر روی اون هست.

فقط با کل این تقاسیر و مرور میلیونی یک دمو ، امیدوارم این گرافیک و گیم پلی عالی که ما می بینیم به همین قسمت دمو ختم نشه و کل بازی از این روند عجیب و گیرا فراگیر باشه و سینگل فدای مولتی نشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر