God of War: Ascension

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599
چندتا تصویر دیگه از گیم پلی:

نورپردازی چشم های آدم رو نوازش میده:دی.

بسی زیباست
راستی برای اون دمو
جالبه روی یه کنسول جیلبریکی بازی کردم جالب بود
ولی واقعا سونی مسخرشو در آورده کنسول ارجینال نداره
کنسول کپی مثل ماست بازی میکنه

جوایزی هم که در راه هست، مهم ترینش میشه گفت به احتمال 99% دموی E3 بازی هست، که 1100XP دیگه میخواد احتمالا! :d احتمالا 4 چپتر طول میکشه! یعنی 1 ماه دیگه :((
امیرحسین انقدر از این Rise of the Warrior گفتی ، من دوباره رفتم سراغش ! :دی یه بار قبلاً واردش شده بودم ولی ولش کردم ، الآن با id PSN رفتم جواب ها رو دادم و فعلاً 1700 امتیاز گرفتم. اگه خبری از دموی بازی نشه ، عواقب بدی در انتظارت هست !! :| :دی

بابا دمو اینا رو بیخیال ! :d نسخه اصلی رو بچسبین فقط 2 ماه مونده ! من که جیب ـام تار عنکبوت گرفته ! :|:d یعنی واقعاً دغدغه اصلی شب و روز من, تهیه پول برای GOW و TLOU ـه ! :d
امیدوارم حدقل بتونم یکیشو تهیه کنم ! :(

امیرحسین انقدر از این Rise of the Warrior گفتی ، من دوباره رفتم سراغش ! :دی یه بار قبلاً واردش شده بودم ولی ولش کردم ، الآن با id PSN رفتم جواب ها رو دادم و فعلاً 1700 امتیاز گرفتم. اگه خبری از دموی بازی نشه ، عواقب بدی در انتظارت هست !! :| :دی
شواهد نشون میده که به زودی دمو برای ROTW میاد :-" :d
یکیش همون باگی که چپتر 6 داشت! (اعصابم ریخته بهم! روزی 40 بار میرم سایتشون ببینم چپتر 7 اومده یا نه! ولی هنوز خبری نشده :(( )
یکی دیگش هم این جملشون توی بلاگ ـشون :d :
If you are a single-player fanatic, then join our Rise of the Warrior experience immedietly. We have yet to reveal the best upcoming rewards!
احتمالا همون دمو خواهد بود>:)

بابا دمو اینا رو بیخیال ! :d نسخه اصلی رو بچسبین فقط 2 ماه مونده ! من که جیب ـام تار عنکبوت گرفته ! :|:d یعنی واقعاً دغدغه اصلی شب و روز من, تهیه پول برای GOW و TLOU ـه ! :d
2 ماه چیه! 3 ماه :-" ما همون 10-12 روز ماه March رو هم یک ماه حساب میکنیم :-" تازه اگر بخوایم از نظر معنوی نگاه کنیم،اون 10 روز آخر مثل 10 سال میگزره! :d

واقعا انگار خدا میخواد که من حتما این دوتا بازی ای که گفتی رو بازی کنم چند وقت پیش تو فکر پول این دو تا عنوان بودم چند وقت بعدش به طرز عجیبی جیبام پر شد:dالان هم به کمتر از کالکتور رضایت نمیدم:dحداقل واسه تلو :d
اعصابم ریخته بهم! روزی 40 بار میرم سایتشون ببینم چپتر 7 اومده یا نه! ولی هنوز خبری نشده :((
ای بابا دیدم تو پست دادی گفتم حتما چپتر7 اومده:(
2 ماه چیه! 3 ماه
yahoo_65.gif
ما همون 10-12 روز ماه March رو هم یک ماه حساب میکنیم
yahoo_65.gif
تازه اگر بخوایم از نظر معنوی نگاه کنیم،اون 10 روز آخر مثل 10 سال میگزره!
yahoo_4.gif
3ماه چیه باو من ناسلامتی مسوول شمارش معکوس بازی هستما:d69 روز به ریلیز مونده
اینم منبع از این موثق تر پیدا نمیکنی:d : http://forum.bazicenter.com/members/49736/

واقعا انگار خدا میخواد که من حتما این دوتا بازی ای که گفتی رو بازی کنم چند وقت پیش تو فکر پول این دو تا عنوان بودم چند وقت بعدش به طرز عجیبی جیبام پر شد:dالان هم به کمتر از کالکتور رضایت نمیدم:dحداقل واسه تلو :d

ای بابا دیدم تو پست دادی گفتم حتما چپتر7 اومده:(

3ماه چیه باو من ناسلامتی مسوول شمارش معکوس بازی هستما:d69 روز به ریلیز مونده
اینم منبع از این موثق تر پیدا نمیکنی:d : http://forum.bazicenter.com/members/49736/
همون 9 روز اضافه رو ما یک ماه حساب میکنیم :-" :d توضیح دادم که:-" بریم تو ماه سوم خودش یک ماه حساب میشه اصلا :d (این تاریخ عرضه ی نسخه ی آمریکاست! ما نیازمند ریجن2 میباشیم! چون همه ی نقشه ها رو برای اون ریختم :d 4 روز دیرتره فکر کنم :| )
من خیلی دوست دارم GOW رو Collectors Edition رو بگیرم! ولی مشکل اینه که GOW اینجا ممنوعه! همین بازیشم روزای اول به زور گیر میاد :(( منم که اولین روزی که GOW میاد باید بگیرمش===>هیچ جوره نمیتونم براش صبر کنم :((
از اون طرف به جاش باید پول بزارم کنار برای تمام DLCهای آیندش :| ولی اینجوری توی CE میباشد :d
---
راستی در مورد آرت هایی که دوستمون امیر ( T1SHTAR ) صفحه ی قبل گذاشته!
آرت سوم و چهارم مربوط به بخش مولتیه :d یعنی یکیش که همون مرحله ی the Desert of Lost Souls هست ، اون یکی هم توی ویکی فکر کنم زده بود مربوط به ببخش مولتیه! توی خود آرت هم نگاه کنید،به نظر میرسه بخش مولتی باشه! (چندتا آدم در حال مبارزه با همدیگه میباشند :d ) ، اگر شهری بالای اون مجسمه هم باشه،این آرت ها نیست :d

از اون طرف به جاش باید پول بزارم کنار برای تمام DLCهای آیندش :| ولی اینجوری توی CE میباشد :d
گفتی DLC یه سوالی به ذهنم رسید یعنی ممکنه DLC داستانی هم بدن؟

گفتی DLC یه سوالی به ذهنم رسید یعنی ممکنه DLC داستانی هم بدن؟
خدا نیاره اون روز رو! :d
ولی فکر نکنم DLC داستانی بدن! کلا بهش هم نمیخوره چنین چیزی بزنند! :d تا الان هم سونی DLC داستانی مثلا برای بازی شاخی مثل آنچارتد هم نداده! برای همین اینجا هم فکر نمیکنم بده! تنها DLC داستانی که یاددم میاد مربوط به HR بوده :-"
ولی چیزایی که مشخصه،یک سری زره و اسلحه و این چیزاست + چندین مپ(این خیلی مهمه) و شاید یک سری چلنج! :d

---
حالا که اسم چلنج اومد! دیروز برای اولین بار بعد از 2 سال عکسی از چلنج هایی که توی نسخه ی ویژه ی GOW III بودن رو دیدم! البته بعدا به عنوان DLC هم عرضه شدن،البته فقط روی همون یوزری که میخرید کار میکنند( آریا شرمنده :((رفتی DLCرو خریدی ولی کار نکرد:(( الان یادت انداختم فکر کنم یک بلایی سرم میاری :d )
یکدونه عکس از محیطی که این چلنج ها توش انجام میشه میزارم تا کف کنید!

خیلی خفنه! من میخوام :((

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or