God of War: Ascension

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599
تریلر بخش داستانی Feb 1th میاد ! میشه 23 روز دیگه اینا :d

البته به احتمال خیلی زیاد Feb 1th نیست، یک روزی بین الان تا 1 فبریه تریلر منتشر میشه
biggrin1.gif
. احتمال زیاد توی همین ماه منتشر میشه .

آهان آره ببخشید :d:"> احتمالاً هفته آخر Jan باشه ! :d

آخرین ویرایش:
یکی از آرزوهای من از زمان GoW II به بعد اینه که توی یه نسخه اون صحنه مبارزه تایتان ها با خدایان رو داخل گیم پلی داشته باشیم ! :دی نه اینکه کل بازی رو مشغول کنترل یه خدا یا تایتان باشیم ، مثل همیشه Kratos کاراکتر اصلی باشه ولی مثلاً یه جوری فلش بک بخوره به اون اتفاق و در نقش یکی از طرفین اون جنگ یه مرحله 30،40 دقیقه ای رو بازی کنیم. ایشاالله توی PS4 ! :دی
کنترل زیوس رو بگیریم یه دوتا رعد هم بزنیم و آخر کار هم blade of olympusبزنیم نسل تایتان هارو منقرض کنیم:d
تریلر بخش داستانی Feb 1th میاد ! میشه 23 روز دیگه اینا :d
تا اون موقع که از خماری به خواب ابدی میریم:d

امیدوارم یه تغییراتی توی Combat Arena ایجاد کنند ، یه حالت مرحله مرحله بهش بدن یه جورایی محیط رفته رفته تغییر کنه و خود بازی هم برات دشمنا رو انتخاب کنه نه اینکه دست خودت باشه

بخوام خلاصه بگم دوست دارم یه چیزی بشه تو مایه های Bloody Palace توی DMC3 که کم کم محیط تغییر میکرد و هرچی جلوتر میرفتی سخت تر میشد ، با باس ها میجنگیدی و ...

امیدوارم Challenge هاش رو هم بیشتر کنند چون توی GOW III خیلی کم بودن

امیدوارم یه تغییراتی توی Combat Arena ایجاد کنند ، یه حالت مرحله مرحله بهش بدن یه جورایی محیط رفته رفته تغییر کنه و خود بازی هم برات دشمنا رو انتخاب کنه نه اینکه دست خودت باشه

بخوام خلاصه بگم دوست دارم یه چیزی بشه تو مایه های Bloody Palace توی DMC3 که کم کم محیط تغییر میکرد و هرچی جلوتر میرفتی سخت تر میشد ، با باس ها میجنگیدی و ...

امیدوارم Challenge هاش رو هم بیشتر کنند چون توی GOW III خیلی کم بودن
این چیزی که مدنظرته توی GOW نمیشه پیادش کرد(اومدن باس ها منظورمه! :d ) چون باس های GOW کلا طراحیشون جوری نیست که اونجوری بشه باهاشون جنگید! :d
مثلا بین باس های GOW III فقط هرکول و زئوس(بخش دوم مبارزه-داخل بدن گایا) رو میتونند توی چلنج ها بیارن! :d
ولی خوب اینکه همینطور سخت تر بشه و یکجورایی حالت Survival داشته باشه عالی میشه! :d
با زیاد تر شدن چلنج ها هم موافقم! هرچی بیشتر باشه بهتره! >:) البته فکر کنم چلنج های GOW III از بقیه ی GOWـها بیشتر بود:-"

ویرایش:خیر از همه کمتر بوده:-" 7 تا بود فقط؟ :d به نظرم بیشتر بود :d
البته از همه کمتر هم نبود:-" COO فقط 5تا چلنج داشت! :d GOS هم با 13 تا چلنج از همه بیشتر بوده تعدادش! :d کلا این GOS توی این چیزا از همه بهتر بوده! این از تعداد چلنج هاش،اون هم از معبد زئوس!
حالا که اسم معبد زئوس اومد،باز هم دعا مینمایم توی GOW:A هم شاهد چنین چیزی باشیم! :d

---

یک عدد خبر! :d

سانتا تایید کرده که توی حالت مولتی، یک سلاح دیگه هم قابل انتخاب خواهد بود که به زودی معرفی میشه!
علاوه بر شمشیر و پتک یک سلاح دیگه ؟ به به! از هر چیزی که متنوع تر کنه بازی رو حمایت میشه! >:)
حدس من اینه که سلاح سوم نیزه خواهد بود! چون جزو یکی از سلاح های اصلی توی مبارزات حساب میشه! هم اینکه جاش خالیه دیگه :-" :d (اون نیزه هایی که از رو زمین بر میداریم حساب نیستن! اونا بیشتر شبیه تیرکمون عمل میکنند! :d )

همینطور گفتن توی بازی نهایی 4خدا قابل انتخاب خواهد بود(من اعتقاد دارم 5تاست همچنان! یا حداقل اون یکی DLC خواهد بود ! ) + یک Mode دیگه که هنوز معرفی نشده.

ولی بیشتر از معرفی شدن سلاح سوم،منتظر تریلر بخش داستانی ـم! :(( یک محیط دیگه،یک دشمن جدید(حتی سرباز عادی مثل آنددها هم باشه اشکالی نداره :-" ) یک چیزی نشون بدن که روش بحث و تحقیق کنیم سرگرم بشیم! :d و البته یک سلاح جدید دیگه از بخش داستانی! >:d<
احساس میکنم خواسته هام خیلی زیاد شدن! :-" :d

آخرین ویرایش:
امیرحسین , نظرت در مورد , گرز چیه?
با گرز موافق نیستم چندان! :d
میشه گفت 2 نوع گرز داریم :
1.این گرزهایی که کُلش سر هم هست

2.از اینایی که اون بخش تیف تیغیش با زنجیر وصله به دسته

گرز نوع اول که به نظر من فرقی با پُتک نداره! :d
گرز دوم هم حالا میشه گفت یکمی تفاوت داره! ولی بازم کاراییش تقریبا شبیهه! :d
کلا گرز یک سلاح کُند و قدرتی مثل پتک حساب میشه! :d
اما نیزه کلا فرق میکنه! و میتونه تنوع زیادی توی بازی بده! :d از نظر طراحی هم خیلی خوشگل میشه روی نیزه کار کرد به نظرم:-" حتی نیزه ی 2 سر و 3 سر(نیزه ی مخصوص پوسایدون!) هم داریم، شاید حتی نیزه+سپر هم باشه توی بازی :-" :d (یک چیزی مثل Arms of Sparta ) اون یارو که از 300 هم برای پیش خرید هست،فکر نمیکنم فقط زره خالیش توی بازی باشه! احتمالا سلاحی هم داره! و فکر کنم توی عکساش نیزه دستش بود(فیلمش رو ندیدم نمیدونم چیه دقیقا سلاحش! :d ) برای همین من شانس نیزه رو بیشتر میدونم! اصلا نیزه خفنه! >:) GOS رو که بعد از گرفتن نیزه همش با اون میرفتم(خیلی حال میکردم!) GOW II هم اون نیزه ای که گرفتیم رو خیلی دوستش میداشتم و بیشتر بقیه ی سلاح های دیگه (غیر از BoA ) استفاده میکردم :-"

----
راستی یک سری تغییراتی دادن توی بتا،که مهم ترینش اضافه کردن Voice هست! (آخه وقتی قابلیت Invite نیست... :| )
علاوه بر این،کل چیزایی که تا الان گرفته بودیم پریدن :-" از اول باید شروع کنیم بازی رو :-" (احتمالا میخواستن بازیکن هایی که عضو پلاس هستن از زندگی ناامید نشن! :| )
  • All profiles have been reset, everyone must replay Tutorial and begin from Level 0
  • Added Voice chat feature!
--->Team Voice chat enabled with corresponding chat icons
--->Added option to Mute All Voice

• Made parry, dodge and block more responsive
  • XP updates to various Capture The Flag in-game events
  • Fix for pressing X Button at end of match screen no longer affects subsequent selections in Lobby
  • Fixed inability to pick up the flag under certain conditions
  • Multiple crash fixes
  • Fix for missing Announcer voiceover at the start of matches

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or