God of War: Ascension

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599
به نظر مدت زمان سینگل مثل نسخه های پی اس پی - Ghost of Sparta - Chain of olympus -- همون 4 - 5 ساعت باشه دیگه فوقش ! :d
این چه حرفیه اخه:d
یعنی چی 4-5 ساعت؟اصلا گور بابای مولتی سینگل اگه زیر 8 باشه که نمیشه
مگه کالاف هست؟:d
اتفاقا بنظرم هنوزم مهمترین و اپیک ترین و جذابترین و....ترین:dبخش بازی همون سینگلش هست و بس:d

توی PS3T خبری گذاشته بودن که گفته بود ، توی PAX Prime تایید شده که مدت زمان بازی 14 ساعته!
‘God of War: Ascension’ game length revealed - PS3Trophies.org

البته من هیچ اعتقادی به این خبر ندارم! چون عمرا 14 ساعت نیست! مگر اینکه طرف بار اولش باشه که دسته رو دست میگیره! :-" :d
---
GOW III هم برای من بار اول حدود 9 ساعت طول کشید فکر کنم! :d
GOW I رو هم برای یکی از تروفی ها توی 3 ساعت و خورده ای تموم کردم :-" امیدوارم این رو هیچ جوره نشه توی 3 ساعت رفت و از این تروفی ها هم توی بازی نزارن! :d

اون GOW I هم که برا اون تروفی اولا باید به محیط و پازل ها قشنگ آشنا بودی و دوما هم رو Easy باید میرفتی تا زیر 5 ساعت تموم شه وگرنه اونم رو Normal برا بار اول نزدیک همون 9-10 ساعت طول میکشید :biggrin1:
این که آره! :d و البته اصلش هم بار اوله :d من فکر کنم 2 ساعتی الاف پازل اون سنگ ها بودم فقط =)) ولی کلا دوست دارم محیط جوری باشه که راه فرار نداشته باشه :-" مجبور بشیم برای ادامه ی راه بزنیم همه رو نفله کنیم و نشه 3 ساعته تمومش کرد توی دور های بعد! :d

آخرین ویرایش:
GOW III هم برای من بار اول حدود 9 ساعت طول کشید فکر کنم! :d
GOW I رو هم برای یکی از تروفی ها توی 3 ساعت و خورده ای تموم کردم :-" امیدوارم این رو هیچ جوره نشه توی 3 ساعت رفت و از این تروفی ها هم توی بازی نزارن! :d
من GOW III رو بار دوم که بازی میکردم رو Hard حدودا 9 ساعت و خورده ای طول کشید :دی بار اول که Normal رفتم 10 ساعت و خورده ای طول کشید چون خیلی وقت بود GOW بازی نکرده بودم :دی

اون GOW I هم که برا اون تروفی اولا باید به محیط و پازل ها قشنگ آشنا بودی و دوما هم رو Easy باید میرفتی تا زیر 5 ساعت تموم شه وگرنه اونم رو Normal برا بار اول نزدیک همون 9-10 ساعت طول میکشید :دی

من برای بار اول که GOW 1 رو بازی کردم فکر کنم یه 2 الی 3 روزی طول کشید زمان تموم کردن بازی :d

برای GOW 2 دیگه حرفه ای شده بودم و علاقه به شدت و وافر به بازی بعث شد یه 8 ساعتی طول بکشه :d لازم به ذکر نیست که یه کله تمومش کردم :d

GOW 3 که فقط اندازه دوتا بازی قبلی تو کف گرافیک بازی بودم و عینو ادم های تازه به دوران رسیده میخ شده بودم به مانیتور :d ولی خب GOW 3 رو تو 7 الی 8 ساعتی تموم کردم :d

اون دوتا بازی PSP رو هم رو خود PSP هر کدوم خیلی زود تموم شد !! خیلی خیلی زود ! اون COO رو که بخاطر تو کف بودن از تریلر های GOW 3 زود تموم کردم و اون GOS رو هم بخاطر خمار بودن در گاو زود تموم کردم :d

در اخر این همه فک زدم که بگم کم کم بازی باید 8 ساعت رو داشته باشه وگرنه به ساحت مقدس کریتوس اهانت کرده :d

بابا من gow 1 و 2 و 3 رو هرکودوم 1 هفته طول کشید . من اینجوری بازی میکنم که 1 ساعتو که رد میکنم حیفم میاد ادامه بدم خاموش میکنم :دی واسه همین اینقدر طول میکشه و تا حالا تو نخ این نبودم که ببینم بازیها چند ساعت طول میکشن . چون بازیای حساس همیشه واسه من 1 هفته یا بیشتر طول میکشن :دی

باور نکردینه حقیقت یه جورایی :d

تو سری اصلی از لحاظ مدت زمان :

GOW 2 ------ طولانی ترین - استاندارد = حدود 10 ساعت

GOW 1 ------- استاندارد = استاندارد = 9 ساعت یا 8:30

GOW 3 ---- استاندارد = 8 ساعت

( مدت زمان نسبت به درجه سختی و روش بازیتون فرق میکنه ، ولی استانداردش اینقدره ! با استناد به میانگین HLTB )

حالا همچین بازی که اینقدر تمرکز رو مولتیه بعید میدونم سینگل 9 ساعته داشته باشه :d

به نظر مدت زمان سینگل مثل نسخه های پی اس پی - Ghost of Sparta - Chain of olympus -- همون 4 - 5 ساعت باشه دیگه فوقش ! :d
حداقلش 6-7 ساعته. توی e3 خودشون گفته بودن

یک چیزی میگم فقط لعن و نفرین رو به طرف سانتا نفرستیدا :-"

دوباره یک ویدیوی جدید از پشت صحنه ، و باز هم در مورد بخش مولتی اومد بیرون :-"
God of War_ Ascension - Unchained - A Long Tech Journey.mp4

البته ایندفعه یک سری نکات مثبت تری داره :-" توی تصاویر میشه یک سری سلاح و زره جدید دید + صفحه ی انتخاب کاراکتر یکی دیگه از کلاس ها (فکر کنم پوسایدون :d )+یک جادو که اونم فکر کنم مربوط به پوسایدون هست،عکسش رو هم پایین گذاشتم + یک مپ جدید که فکر کنم مربوط به FFA بودش.

مپ جدید

یکی از زره های جدید + تصویر پشت کاراکتر :-"

دور شخص وسط صفحه یک سری تیکه های یخ هست! فکر کنم مربوط به جادو باشه! البته یک جاهایی بود که یکی از کاراکترها بنفش میشد! فکر کنم اونم مربوط به هیدس بوده :-"

کلا دیدن این ویدیو رو پیشنهاد میکنم! :d آها آخرشم یک Bad a$$ moment هم نشون میده کف کنید! شدیدا خفن بود کومبویی که اجرا کرد! :d

راستی توی ویدیوی قبلی اگر دقیق بنگرید، 4تا دسته ی X360 و یکدونه X360 در کنار یک PS3 Fat موجود بود :-" :d
مثل اینکه توی سانتا چند نفر نفوذی موجود میباشد :-"

دوستان امروز میل هاشون رو چک کردن؟ سونی یک ماه پلاس رایگان به همراه بتای GOW: A پیشنهاد داده گویا.

چیز خاصی نیست به شما پیشنهاد 30روز پلاس رایگان داده که بدرد ما نمیخوره چون باید ویزا کارتی چیزی داشته باشی و کد هاشو ازت میخواد و بعد از 30 روز هم به گفته دوستان خودبخود از حسابت پول کسر میکنه و عضو پلاس میکنتت(مطمئن نیستم این تیکه رو ولی برخی دوستان اینطور گفتن)
شما هم که عضو پلاس باشی بتا گاو رو میتونی دانلود کنی

دستت درد نکنه، فقط یکمی قدیمی هستن :-"
---
امروز تو سایت بازی داشتم گشت میزدم،مثل اینکه آپدیت شده بود و چیزای جدیدی اضافه شده!
یکی از این بخش ها MP Strategy بود، فعلا Basic Strategyـش اومده رو سایت و یک سری توضیحات اولیه و البته خیلی کامل برای این بخش داده! :d
قسمت بعدی، بخش GODS هست که فعلا زئوس و آریس توش هستن و 2تای دیگه قفل میباشند! :d
اینجا هم دوباره توضیحات زیادی در مورد اینا داده، چندتا عکس هم از سلاح های ویژه ـشون گذاشته!

توی اون بخش استراتژی هم یکی از عکس ها احتمالا مربوط به هیدس میباشد! (البته توی عکس های پست قبل هم هست :d )

کلاه خود هیدس هم سرشه طرف! :d توی ویدیوی قبلی کلاه خود هرکول هم دیده شد! :d

علاوه بر اینا، برای هم خدا 2تا والپیپر هم گذاشتن! یکیش عکس خود خداها هست،که قبلا گذاشتمشون(بین فایل های جایزه آریس که بودش،زئوس رو مطمئن نیستم ولی توی تاپیک تصاویر هست! حالا اگر میخواید تا دوباره آپ کنم :d )
ولی اون یکی تصویرشون آرتی از یک منظره ای میباشد و جدیده! توصیه میشه بگیرید! :d (مربوط به مپ های MP یا بخش داستانی نیست! میشه گفت بیشتر به تصویر پشت سر کاراکتر موقع انتخاب کلاس میخوره :d )
Widescreen.zip
Widescreen-1.zip

----
ویرایش:
یک سری خبر جدید! :d

ای کسانی که GOW A MP Beta بازی میکنید،بدانید و آگاه باشید که خدایان بر شما توجهی ویژه خواهند داشت و به شما قدرت هایی خواهند داد که بقیه از آن بی نصیبند!

این زره و شمشیر در انحصار شما بتاباز ها خواهد بود! >:)
کد و این دردسرها رو هم نداره،مثل اینکه وقتی بازی عرضه شد بهتون پیامی داده میشه و شما رو راهی Store میکنه تا دانلودش کنید! (مثل وقتی چیزی رو پیش خرید میکنید و پیامی میاد و شما رو به صفحه ی مربوطه میفرسته! :d )
به نظر من طراحی این زره عالیه! فکر کنم قبلا هم گفتم،من عاشق کلاه خودهایی هستم که پر دارن! اونم به همین شکل (مدل کلاه خودر هرکول رو دوست ندارم! این مدلی ها رو میپسندم! :d ) رنگ قرمز هم که رنگ مورد علاقمه! و با طلایی یک چیز خیلی خوفی در میاد! در کل عاشق اینم! خدا کنه قدرت های خوبی هم داشته باشه! :x
---
احتمالا تا حالا اسم Penny Arcade به گوشتون خورده! یا دیدینش! همیشه کمیک های طنزی مربوط به بازی میکشن! (اگر توی زمینه های دیگه هم فعالیت دارن من بی خبرم! :d ) و ایندفعه سراغ GOW اومدن و راهنمایی طنز واری از بخش مولتی کشیدن و خواهند کشید! :d اسمش هم The Book of Divine Wisdom هست! :d

کاور ( =)) ) :

صفحه ی 1 و 2 و 3 که تا الان منتشر شدن :

خبر بعدی اینه که فکر کنم غیر مستقیم لو دادن سومین اسلحه رو! :d
در جواب یکی که پرسیده بود این زره بالا رو چطوری میگیریم(با کد آیا ؟ ) اینا همون توضیح بالا رو داده بودن، و توضیح اضافه تری هم نسبت به چیزای پیش خرید دادن :
The Pre-Order Mythological Heroes Pack, King Leonidas Armor & Spear, and other such awards we have coming, will be via a promotional code. Some of these you’ll receive in the packaging if you pre-order, otherwise that are online promotional based will be emailed to you.
که دقیقا حرف من رو تایید کردن :-"
اون یارو که از 300 هم برای پیش خرید هست،فکر نمیکنم فقط زره خالیش توی بازی باشه! احتمالا سلاحی هم داره! و فکر کنم توی عکساش نیزه دستش بود(فیلمش رو ندیدم نمیدونم چیه دقیقا سلاحش!
yahoo_4.gif
) برای همین من شانس نیزه رو بیشتر میدونم!
پس سومین سلاح هم نیزه شد! :d

علاوه بر این گفتند کسایی که ROTW بازی میکنند از 3 DLC انحصاری بهره میبرند! که فکر کنم تا الان هر 3تاش رو گرفتیم! غیر از اینکه منظورشون چیز دیگه ای باشه.
Relic of Prosperity
The Artemis Blade
+ یک زره که اسمش رو یادم نیست:-" :d

و در آخر اینکه همین اواخر یک سری از خبرنگارهای سایت رو دعوت کردن به سانتا مونیکا و مولتی رو نشون دادن و ملت بازی کردن و اینا، PS Blog هم مصابحه ای با کاگردان کرده و صحنه هایی از بازی کردن ملت رو گرفته ، گزارشی تهیه کرده دیگه! :d
http://www.mediafire.com/?k33trayaiz5bejx
البته هیچ صحنه ی جدیدی از گیم پلی نمیبینیم! هرچی توی بتا بوده توی این ویدیو هم هست! هدف از دعوت ملت رو نمیدونم من! :d

آخرین ویرایش:
چیز خاصی نیست به شما پیشنهاد 30روز پلاس رایگان داده که بدرد ما نمیخوره چون باید ویزا کارتی چیزی داشته باشی و کد هاشو ازت میخواد و بعد از 30 روز هم به گفته دوستان خودبخود از حسابت پول کسر میکنه و عضو پلاس میکنتت(مطمئن نیستم این تیکه رو ولی برخی دوستان اینطور گفتن)
شما هم که عضو پلاس باشی بتا گاو رو میتونی دانلود کنی

اون يه سيستمه كه به طوري خودكار plus رو تمديد مي كنه و شما هم اصلا" خبري نداري كه اين سيستم وجود داره و پيغامي هم نميده :|
من بدبخت هم سر همين موضوع 20 دلار ام مفت و مجاني پريد :((
بايد بريد توي يه بخش خاصي بود نميدونم دقيقا" كجا داخل همون اكانت منيجمنت بود بريد اونجا و تيك plus renewal رو بزنيد تا مثل من نسوزيد :|:((:((:((

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or