God of War: Ascension

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599
مجسمه ی مربوط به شهر دلوس، از طرف احسان تایید شد! :d

احسان میگه با توجه به تصاویر و آناتومی بدن و این چیزا،اون مجسمه مربوط به آپولو میباشد! همینطور که توی توضیحات شهر هم گفته شد اونجا محل تولد آپولو بوده و آیین آپولون هم مرکزش اونجا بوده مثل اینکه و ... :d
فکر کنم تا الان کل دل و روده ی اون تریلر گیم پلی رو ریختیم بیرون! :-" (چه خشن! :d ) یک تریلر دیگه بدن دوباره بشینیم تحقیق کنیم در موردش! :d

مجسمه ی مربوط به شهر دلوس، از طرف احسان تایید شد! :d

احسان میگه با توجه به تصاویر و آناتومی بدن و این چیزا،اون مجسمه مربوط به آپولو میباشد! همینطور که توی توضیحات شهر هم گفته شد اونجا محل تولد آپولو بوده و آیین آپولون هم مرکزش اونجا بوده مثل اینکه و ... :d
فکر کنم تا الان کل دل و روده ی اون تریلر گیم پلی رو ریختیم بیرون! :-" (چه خشن! :d ) یک تریلر دیگه بدن دوباره بشینیم تحقیق کنیم در موردش! :d
اونجا زانو ها خم هست ولی تو این پا صاف بنظر میاد! حالت دست راست اش هم نمیخوره به همb-)

اونجا زانو ها خم هست ولی تو این پا صاف بنظر میاد! حالت دست راست اش هم نمیخوره به همb-)
نه دیگه،حالت پاش مشکلی نداره! همینطوریه دقیقا! اون یکی پاشم دقت کنی(همون ثانیه های اول ویدیوی گیم پلی E3 ) دقیقا مثل همین عکس میخوره! :d
دستش هم مشکلی نداره! به نظر میاد که ته تیر رو گرفته! :d (این عکسی که احسان گذاشته ، چندثانیه ای توی Paint کشیده! :d ) قبلا هم چندتا از بچه ها گفتن که ممکنه آپولو باشه، حالا با این شرایط میشه گفت یکجورایی حالت اصلی مجسمه رو میشه تصور کرد :d

---
ها!!!:d:dيعني اينقد تو كف بازي هستيد ميريد تريلرهاشو آناليز ميكنيد؟:d
اصلا لذت بازی ها به اینه که بشینیم تا قبل از عرضه ی بازی همینطور ببینیم و ببینیم و چیز میز کشف کنیم و در موردشون بحث کنیم! :d وگرنه بازی بیاد که 2-3 دور همون اوایل بازی میکنیم و بعد از یک مدت میره کنار... تا چند وقت بعد که حوس بازی کردن بهمون دست بده! :d کلا من روزهای قبل از عرضه ی بازی ها رو خیلی دوست دارم! :x
البته این حالت مجسمه و اینا دیگه از بی خبری در مورد بازیه! :d

---
8 روز از چپتر قبلی گذشته! هنوز چپتر 8 نیمده:(( کاش حداقل تاریخی چیزی میزدن... :-s

نمیدونم چرا راقب نیستم اصلا گاد اف وار بازی کنم با این ک 3 رو پلات کردم ولی اصلا از جو انتقام جویانه کریتوس خوشم نیومد
خیلی منو عصبی میکرد
اگه این نسخه اش ارامش بهتری داشته باشه به یه دست کبی بازی کردنش می ارزه

نمیدونم چرا راقب نیستم اصلا گاد اف وار بازی کنم با این ک 3 رو پلات کردم ولی اصلا از جو انتقام جویانه کریتوس خوشم نیومد
خیلی منو عصبی میکرد
اگه این نسخه اش ارامش بهتری داشته باشه به یه دست کبی بازی کردنش می ارزه

تو این نسخه برای اولین بار جون یه انسان رو نجات داد(تو ویدیو گیم پلی که E3 نشون دادن) البته طبیعیه چون هنوز خیلی جوونه و کله اش باد داره وقتی خدایان حسابی پدرشو در اوردن اونوقت وحشی میشه:d
بنظر خودم تو این نسخه کمی اروم تر خواهد بود با توجه به چیزی که تو تریلر میدیدیم میگفت قبل از خدا بودن یه مرد هستو ...
البته من خودم عاشق نعره زدن های کریتوس ام مخصوصا وسط گیم پلی وقتی داری کمبو ردیف میکنی وقتی نعره میزنه انگار دنیا رو بهت دادن:d
در کل بنظر من این نسخه کریتوس خیلی متفاوتی رو خواهیم دید
دوستان نظرتون در مورد وجود برادر کریتوس چیه؟البته بنظر خودم که خیلی بعیده ولی دو سه روزیه همش میاد تو ذهنم اگه میبود از این نظر جالب میشد که مثلا میتونستیم اون مراحلی که هست رو Coopبریم
توی GOS هم خیلی از مراحلی که دو تا داداش با هم بودن لذت بردم همکاری کردنشون میتونه حسابی گیم پلی رو متنوع کنه. هرچند میدونم نمیاد=((

تو این نسخه برای اولین بار جون یه انسان رو نجات داد(تو ویدیو گیم پلی که E3 نشون دادن) البته طبیعیه چون هنوز خیلی جوونه و کله اش باد داره وقتی خدایان حسابی پدرشو در اوردن اونوقت وحشی میشه:d
بنظر خودم تو این نسخه کمی اروم تر خواهد بود با توجه به چیزی که تو تریلر میدیدیم میگفت قبل از خدا بودن یه مرد هستو ...
البته من خودم عاشق نعره زدن های کریتوس ام مخصوصا وسط گیم پلی وقتی داری کمبو ردیف میکنی وقتی نعره میزنه انگار دنیا رو بهت دادن:d
در کل بنظر من این نسخه کریتوس خیلی متفاوتی رو خواهیم دید
دوستان نظرتون در مورد وجود برادر کریتوس چیه؟البته بنظر خودم که خیلی بعیده ولی دو سه روزیه همش میاد تو ذهنم اگه میبود از این نظر جالب میشد که مثلا میتونستیم اون مراحلی که هست رو Coopبریم
توی GOS هم خیلی از مراحلی که دو تا داداش با هم بودن لذت بردم همکاری کردنشون میتونه حسابی گیم پلی رو متنوع کنه. هرچند میدونم نمیاد=((
البته قبل از روح اسپارتا شدن :-" :d (ولی از نظر زمانی جمله و داستان GOW A بهم نمیخورند :-" :d )
وقتی هم ببینید خداها چه بلاهایی سر خودش و خانواده و شهرش اوردن،بعد میبینید چرا انقدر خشن باهاشون رفتار میکرد!

برادر کریتوس هم امکان نداره متاسفانه! :d چون از وقتی که بچه بودن و دزدیده شد، همونجا زندانی بوده و جایی نرفته!
کلا فکر کنم دیموس رو توی بازیی غیر از GOS زیارت نمیکنیم:-s مرحله ی آخر GOS عالی بود! جزو بهترین باس فایت های سری بود:((

البته قبل از روح اسپارتا شدن :-" :d (ولی از نظر زمانی جمله و داستان GOW A بهم نمیخورند :-" :d )
وقتی هم ببینید خداها چه بلاهایی سر خودش و خانواده و شهرش اوردن،بعد میبینید چرا انقدر خشن باهاشون رفتار میکرد!

برادر کریتوس هم امکان نداره متاسفانه! :d چون از وقتی که بچه بودن و دزدیده شد، همونجا زندانی بوده و جایی نرفته!
کلا فکر کنم دیموس رو توی بازیی غیر از GOS زیارت نمیکنیم:-s مرحله ی آخر GOS عالی بود! جزو بهترین باس فایت های سری بود:((

اره وقتی داد میزد دیییییییموووس ادم این عشق برادری رو حس میکرد تو صداش:d
خلاصه اگه یجور میشد داداشش هم حداقل تو داستان نقش میداشت خوب بود گیم پلی که همونطور که گفتم بعیده

بنظرم این نسخه مثل نسخه های قبل لذت نداره
اخه تو مثلا نسخه سومش ما به سمت زمانی میرفتیم که نمیدونستیم میخواد چه اتاقی بیوفته ولی این نسخه از همه ی قبلی ها که زمانش عقب تره میدونیم اخرش زئوس میمیره تهش:)
البته بازم معلوم نیست چون بالاخره همیشه نواوری توش بوده که ما ها لذت کافی رو ببریم

اخه تو مثلا نسخه سومش ما به سمت زمانی میرفتیم که نمیدونستیم میخواد چه اتاقی بیوفته ولی این نسخه از همه ی قبلی ها که زمانش عقب تره میدونیم اخرش زئوس میمیره تهش:)
البته بازم معلوم نیست چون بالاخره همیشه نواوری توش بوده که ما ها لذت کافی رو ببریم

به نظرم من تنها بازی که جذابیتش هنوز هم کم نشده و داره بیشتر میشه همین گاد هست مثلا اسیسنس 3 واقعا افتضاح بود و همه رو دلسرد کرد برخلاف تمامی پیش بینی ها اما گاد یه چیز دیگه هست و هر بازیم بهتر از قبلیه البته این نظر شخصی منه

خب برای اولین بار نیست که یک بازی نسخه پریکیول میده که اینقد شک داری خیلی از پریکیول ها بودن که حسابی هم موفق بودن گاو که با این پیشینه داستانی قوی و پر محتوا جای خود دارد

از طرفی درست میگی ! :دی الآن میدونیم در نهایت چی میشه و Kratos به کجاها میرسه ، ولی به نظرم چیزهایی که از Ascension میدونیم کمتر از چیزهایی هست که قبل از عرضه GoW III میدونستیم. یعنی قبل از بازی کردن GoW III کاملاً مشخص بود که هدف چیه و قراره خداها دونه دونه در غالب چند Boss از بین برن و آخرش هم Zeus بترکه. ولی اینجا به جز اینکه میدونیم Prequel و گذشته Kratos هست ، دیگه چیز زیادی در مورد خود داستان این نسخه نمیدونیم ! :دی

چه عجب یه 2 صفحه از تاپیک گذشت خبری از مولتی نشد
اینقدر خبر و عکس از مولتی پلیر بازی دیدم و خوندم که اصلا میلم نمیکشه بیام اینجا
با اجازه ما هم خودمونو جول میکنیم تو بحث:-s:
تازه به نظرم حداقل اگر از نسخه ی 1 و 2 جذابتر نباشه از نسخه ی سوم جذابتر هست به قول دوستمون ما هممون میدونستیم که بالاخره زءوس کشته میشه .
ما در 3 گانه ی Gow که بازی کردیم تماما شخصیت - رفتار- خشم-کینه و نفرت کریتوس شکل گرفته بود و وبه حد اعلاء خودش رسیده بود
و ما علت خشم و نفرت و .... کریتوس فقط میدونستیم و شنیده بودیم و با چشمای خودمون ندیده بودیم (به جز 2 3 تا سکانس)
و بنظرم تجربه ی تمام این اتفاق ها در داستان واقعا قشنگو و جذابه و از شناختی که از سانتا مونیکا داریم به هر شکلی سوپرایزهایی برامون داره و یک داستان کاملا ساده و تکرار رو بازگو نمیکنه
در اخر پستمو با مثلی به پایان میرسونم:شنیدن کی بود مانند دیدن :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or