God of War: Ascension

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599
منم موافقم با بچه ها :d
درسته که پایان رو میدونیم، ولی مسیر رسیدن به اونجا رو نمیدونم چجوریه! :d حتی مثلا باس آخر بازی هم مشخص نیست که چیه! :d
برعکس GOW III که مسیر رو میدونستیم،ولی پایان رو (اینکه کریتوس میمیره یا زنده میمونه) رو خیر! :d

طراحی مراحل این بازی هم مسلما خیلی خفن خواهد بود! چون ایندفعه به نظر میرسه مثل شماره های 1 و 2 همینطور در سفریم! :d
یک نمایی از دلوس رو توی E3 دیدیم ، Kirra با توجه به آرت ها یک شهر بیابونی و وحشی میاد (اون کله ی گاو،بز یا حالا هرچی بود خیلی به القای این حس کمک میکنه :d ) ، توی عکسی که کریتوس با Manticore درگیر بود به نظر میاد برف و اینا باشه! :d کلا مسیر متنوعی پیش رومونه! :d ممکنه فلش بک هایی مثل جنگ با بربرها یا حمله ی کریتوس به اون دهکده و کشتن خانوادش هم به صورت گیم پلی باشه... کلا این بازی به شدت جذاب میاد! طوری که دونستن اینکه آخرش کریتوس زنده میمونه و 10 سال میگزره تا آریس رو بکشه اصلا مهم نیست :d (حالا شاید داستان توی چند سال روایت بشه:-" )

ولی این وسط من خیلی دوست دارم کاراکتر ROTW یکی از باس های بازی باشه! :-s اینم یکیه مثل کریتوس! به خاطر انتقام داره به the Giver (که هنوز هویتش معلوم نیست، و اینکه از طرف کدوم خداست و ...)کمک میکنه و قدرت میگیره! :d و مثل خود کریتوس هم برای قدرت گرفتن در سفره! :d کلا چیز جالبی میشه مبارزشون! :d
البته اینطور که داره پیش میره من بیشتر به این مورد دارم اعتقاد پیدا میکنم! :d درسته گفته بودن مربوط به کاراکتر بخش مولتیه،ولی اونجا همه ـشون از دم کچل میباشن! ولی این یکی مو داره، شبیه پوسایدون هم هست تا حدودی :d

فقط چیزی که از بازی میخوام اینه که مثل GOW III درگیر DLC نشه ... چندتا لباس اضافه به جایی بر نمیخوره :d بیشترین نکته ی منفی هم که اکثر سایت ها میگرفتن همین کم بودن ارزش تکرار بازی بود! GOW III کلا 5 تا لباس اضافه به صورت DLC داشت ( + یکدونه Fear Kratos که تو خود بازی بود! :d ) اگر مثلا بزارن از این لباس ها روی درجه های سختیی که تموم نکردیم استفاده کنیم اما قابلیت های مخصوصشون رو قفل کنیم هم که دیگه عالی میشه :-" حالا اینجوری هم نشد اشکال نداره ولی ... :d این همه زره دارن برای بخش مولتی طراحی میکنند، چندتا هم برای خود کریتوس بسازن :d (ماهی و سیب زمینی اینا نمیخوایم :-" مثل GOS باشه عالیه :d )
(این 2 پاراگراف بالایی رو 40 بار گفتم :d تا تایید نشن هم همینطور میگم :-" رضا بیا یک مصاحبه هم با سانتا ترتیب بده :-" )

در مورد مدت زمان بازی هم تو بخش FAQ سایت نوشتن :
The length of the campaign will be similar to God of War 3
---
چه عجب یه 2 صفحه از تاپیک گذشت خبری از مولتی نشد
این هفته Rise of the Warrior نداشتیم :-" (متاسفانه :-s یا خوشبختانه برای شما :d ) وگرنه خبرهای جدیدی میومد! به امید اینکه شنبه-یکشنبه چپتر جدیدش بیاد :d

آخرین ویرایش:
من دیروز بتا گاد اف وار رو دانلود کردم همون نسخه بتاش
دوستان خیلیییییییییییییی باحاله انلاینش چه حالی کردم دیشب یه دو ساعتی بازی کردم اوففففففففففففف چه بزن بزنی بود
بعد چه قدر ایتم داره برای خرید و ابگرید
حیف که نسخه بتا هست و بعدم تمام میشه ولی دلم نمیاد بیخیالش بشم خیلی حال میده >:)

این بچه باس مولتی پلیر رو دیشب کشتم بلاخره ! فکر می کنم امتیاز هارو کمتر کردن و سخت تر و دیرتر به 8000 امتیاز می رسیم . واسه همین دیگه خیلی راحت وقت داریم که نیزه مخصوص از المپ بیفته پایین و بریم سراغ فرزند پوسایدن ! فوق العاده هم لذت بخشه کشتنش .

کسی این دو نفر رو می شناسه؟

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
عکس پایین تصویری از مدل نهایی بز هست .

قبلا عکس چند تا از این کله بزی ها:d گذاشته بودم که دوستان گفتند یکیش نهایی هست اما این عکس پایینی هم جزو کاراکترهای مزدور درون بازی هست.

این هم شمشیر نهایی بز ( اگر تکراری هست ببخشید)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
هنوز هم در جست و جوی این هستم که این تصویر مربوط به کدام منطقه است؟

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
و در آخر ، کره اسب کچل :d

احسان میگه اون عکس شهر، مربوط به همون GOW III هست! و اونجا مجسمه ی آتنا همینطوری بود! + چندجای شهر آتیش گرفته بود، شب هم که بود! فقط رنگ مجسمه فرق داره! :d
---
2 صفحه ی دیگه از The Book of Divine Wisdom هم اومد!

یک ویدیو جدید از پشت صحنه ی بخش مولتی اومد ( :| )
God of War_ Ascension - Unchained - The Art of Online War.mp4
اولش یک تصویر مشکوک نشون میده که کریتوس VS کریتوس با لباس Apollo توی GOW III همراه با سلاح های هرکول + چندتا آندد میجنگید!
فکر کنم این جزو ایده های اولیه ی بخش مولتیشون بوده که بعدا تغییرش دادن! :d

اینطور که از 2 ویدیوی آخر دستگیرم شده مثل اینکه Mode آخر CO OP باشه! چون اینجا و تو ویدیوی قبل دیدیم که چندبار با دشمن های معروف سری GOW میجنگیدن! (گورگون و آنددها و ... ) ولی اون بالاش 2 بخش امتیاز برای گروه ها رو داره! نمیدونم قضیش چیه! :-" ولی مثل اینکه بیشتر بر پایه ی کار گروهیه :-"

همون طور که همه دوستان می دونند، چند روز پیش ESRB رده بندی سنی این بازی رو M اعلام کرد اما توضیحی راجع به محتواهای آسیب رسان اون نداده بود. اگه الان به سایت Entertainment Software Rating Board و صفحه بازی GOD OF WAR Ascension نگاه کنید می بینید که توضیحات محتواهای آسیب رسانشو گذاشته.
البته چیز خاصی از داستان رو برملا(!) نمی کنه و تقریباً همون چیزهاییه که انتظارش می رفت اما اگه خیلی حساسیت دارید، نخونیدش!
This is an action-adventure game in which players assume the role of a Spartan warrior battling an assortment of fantasy creatures. Players use double-chained blades, swords, hammers, and other weapons to hack and slash at enemies (e.g., zombie-like soldiers, snake creatures, giant insect-statues, monsters from Greek mythology). Combat is frenetic, and blood-splatter effects occur frequently; violent depictions include characters getting stabbed, ripped apart, and sliced in half. Some attacks result in enemies' entrails spilling out. During boss battles, players engage in close-up, extended combat, which is completed by a sequence of prompted button presses; these scenes also include depictions of decapitation and dismemberment. The game includes some suggestive/***ual material: female enemies are sometimes depicted topless; one sequence depicts topless women caressing each other, while addressing the central character (e.g., “Glory to Eros, he has given us a champion. . .come champion, show me your strength”).

کاور نهایی بازی بالاخره رونمایی شد! :-" :d

این یکی هم طرح اولیه بود که تا الان استفاده میشد...

طرح جدید خیلی بهتره! طرح کریتوس واقعی تره،زنجیر ها بهتر معلومند و تصویر هم از دورتر هست! کلا بهتر شده از نظر من دیگه :-"
کریتوسی که توی GOW III اونجوری بهمون زُل زده بود و نهایت خفنیت بود، اینجا بنده خدا به زنجیر کشیده شده:-s (البته من دقیقا با همین حال میکنم! یک کریتوس متفاوت! همیشه با ابهت روی کاور بازی ها حضور داشته،ولی اینجا مظلومیت کریتوس رو میبینیم:-s )

ای اقا! بابا من خودمو واسه اون کاور اماده کرده بودم گفتم 100درصد همون رو تایید میکنن واسه نهایی قشنگتر هم بود همچین تمرکز دیگه رو کریتوس نیست تو طرح جدید:d

هشتادمین ویدئوی پشت صحنه مولتی پلیر اومد ، جزییات درجه بندی سنی بازی مشخص شد ، عکس روی جلدش رو دیدیم ، هنوز خبری از Singleplayer نیست !
156fs428254.gif

فکر کنم منظورشون از اینکه توی این ماه یه تریلر از Singleplayer نشون میدن اینه که تریلر در تاریخ 31 ژانویه ساعت 23:59 شب منتشر میشه ! :|
بنده این تاپیک رو تا زمان اومدن تریلر Singleplayer تحریم میکنم !!
hiker.gif

هشتادمین ویدئوی پشت صحنه مولتی پلیر اومد ، جزییات درجه بندی سنی بازی مشخص شد ، عکس روی جلدش رو دیدیم ، هنوز خبری از Singleplayer نیست !
156fs428254.gif

فکر کنم منظورشون از اینکه توی این ماه یه تریلر از Singleplayer نشون میدن اینه که تریلر در تاریخ 31 ژانویه ساعت 23:59 شب منتشر میشه ! :|
بنده این تاپیک رو تا زمان اومدن تریلر Singleplayer تحریم میکنم !!
hiker.gif

احتمالا حساسیت کارگردان این نسخه رو اسپویل نشدن داستان بازی باعث شده این اطلاعات رو قطره چکانی بدن بیرون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or