God of War: Ascension

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599
جزو آپدیت های امروز پلاس اروپا :
God of War Ascension: The Eye of Kratos Avatar (Plus Exclusive)

من میخوام! :(( :(( :((
نامردا حداقل بخش گروهی ROTW رو دوباره راه بندازید تا این رو بگیریم! (حالا میگن استور کویت این چیزا رو نداره! :(( )

---
پس نظرتون در مورد , نیزه تریوم چیه?! میدونید که این نیزه از (نیزه سه لبه پوسایدون چنگال هیدس صاعقه زئوس ) تشکیل شده !!
biggrin1.gif
با این نیزه آشنا نیستم! :d به انگلیسی اسمش رو مینویسی؟ :d
ولی اگر این نیزه توی بازی باشه یحتمل توی LVLهای بالا باز میشه! :d یکهو دیدی نوشته بود LVL 50 باز میشه تعجب نکنیا :-" :d

آخرین ویرایش:
با گرز موافق نیستم چندان! :d

اما نیزه کلا فرق میکنه! و میتونه تنوع زیادی توی بازی بده! :d از نظر طراحی هم خیلی خوشگل میشه روی نیزه کار کرد ‏ :| )

پس نظرتون در مورد , نیزه تریوم چیه?! میدونید که این نیزه از (نیزه سه لبه پوسایدون چنگال هیدس صاعقه زئوس ) تشکیل شده !! :دی

باز ویدیویی از پشت صحنه ی بازی اومد! و باز هم مربوط به بخش MP ! :-s
God of War_ Ascension - Unchained - A New Beginning.mp4
ایندفعه از سال 2010 که تصمیم گرفتن چنینچ چیزی برای بازی بسازن شروع میشه و همینطور میاد جلوتر! :d
یک بخشش بود خود اعضا داشتن تو یک محیط خالی (سفید ) با هم دیگه بازی میکردن،چه هیجانی داشتن! البته معلومه دیگه وقتی ساخته ی خودشون رو میبینند،حتی اگر مرحله طراحیی نداشته باشه باز هم لذت میبرن! :d
کلا دیدنش رو پیشنهاد میکنم! :d

امیر جون واقعا مرسی از ویدیو خیلی جالب بود انگار ادم بزرگ شدن بچه اش رو داره میبینه:dاز 2010 تا حالا
اون قسمتی که با دوربین گیمر ها رو میدیدن باحال بود

باز ویدیویی از پشت صحنه ی بازی اومد! و باز هم مربوط به بخش MP ! :-s
God of War_ Ascension - Unchained - A New Beginning.mp4
ایندفعه از سال 2010 که تصمیم گرفتن چنینچ چیزی برای بازی بسازن شروع میشه و همینطور میاد جلوتر! :d
یک بخشش بود خود اعضا داشتن تو یک محیط خالی (سفید ) با هم دیگه بازی میکردن،چه هیجانی داشتن! البته معلومه دیگه وقتی ساخته ی خودشون رو میبینند،حتی اگر مرحله طراحیی نداشته باشه باز هم لذت میبرن! :d
کلا دیدنش رو پیشنهاد میکنم! :d
اینا که تمام توانشونو دارن میزاغرن روی MP!!!
پول چه کارا که نمیکنه!به نظر من یه تاخیر بدن توی تاریخش بدم نمیشه..حداقل بازی رو بیسشتر پولیشش میدن.
لینک You.....داری بده؟.

حالا شما 6 دقیقه بیشتر از پروسه ساخت رو ندیدین که تو این ویدیو
در ضمن چون برای اولین بار مولتی وجود داره سعی میکنن اعتماد سازی کنن تا خیال همه از مولتی جمع بشه اگه دقت کنین بیشتر کسایی که بتا رو بازی نکردن یا حتی خودمون قبل از بتا بیشتر به مولتی شک داشتیم
بخش داستانی گاو دیگه خودش رو ثابت کرده و تضمین شده ست

در مورد بخش داستانی منم کم و بیش نگرانی دارم ، ولی دیروز یه نفر اومده بود صحبت های یکی دو ماه اخیر سازنده های بازی رو گذاشته بود که باعث شد کمی آروم بگیرم ! :دی

Todd Papy کارگردان بازی گفته "عقیده من اینه که بخش داستانی تا جایی که میشه باید در خفا بمونه ! :دی بازیکن ها باید خودشون موقع بازی ، تازه با قسمت های مختلف داستای مواجه بشن و از قبل چیز زیادی براشون لو نرفته باشه."
Communiy Manager بازی هم گفته "ما خیلی بیشتر از چیزی که فکرش رو می کنین حواسمون به بخش داستانی و نمایش گذشته Kratos هست. تیمی که God of War رو میسازه ، هیچ وقت راضی به کمتر از صحنه های Epic و حماسی نیست. فقط موضوع اینه که نمیخوایم چیز زیادی از بازی اسپویل بشه و لو بره و دوست داریم موقع بازی کردن براتون تازگی داشته باشه."
بعدش هم گفته "تیم سازنده Ascension از تیم III بزرگ تر هست و این طوری نیست که به خاطر بخش مولتی پلیر ، روی بخش داستانی کم کاری بشه. این تیم با همون عشق و علاقه همیشگی داره روی بخش داستانی بازی کار میکنه و ماه آینده (همین ماه :دی) میتونین تریلری از این بخش رو ببینین."

در مجموع انقدر توی این مدت روی مولتی پلیر تأکید داشتن که آدم تا وقتی که تریلر بخش داستانی و Singleplayer رو نبینه ، دلش آروم نمیشه ! :دی

در مورد بخش داستانی منم کم و بیش نگرانی دارم ، ولی دیروز یه نفر اومده بود صحبت های یکی دو ماه اخیر سازنده های بازی رو گذاشته بود که باعث شد کمی آروم بگیرم ! :دی

Todd Papy کارگردان بازی گفته "عقیده من اینه که بخش داستانی تا جایی که میشه باید در خفا بمونه ! :دی بازیکن ها باید خودشون موقع بازی ، تازه با قسمت های مختلف داستای مواجه بشن و از قبل چیز زیادی براشون لو نرفته باشه."
Communiy Manager بازی هم گفته "ما خیلی بیشتر از چیزی که فکرش رو می کنین حواسمون به بخش داستانی و نمایش گذشته Kratos هست. تیمی که God of War رو میسازه ، هیچ وقت راضی به کمتر از صحنه های Epic و حماسی نیست. فقط موضوع اینه که نمیخوایم چیز زیادی از بازی اسپویل بشه و لو بره و دوست داریم موقع بازی کردن براتون تازگی داشته باشه."
بعدش هم گفته "تیم سازنده Ascension از تیم III بزرگ تر هست و این طوری نیست که به خاطر بخش مولتی پلیر ، روی بخش داستانی کم کاری بشه. این تیم با همون عشق و علاقه همیشگی داره روی بخش داستانی بازی کار میکنه و ماه آینده (همین ماه :دی) میتونین تریلری از این بخش رو ببینین."

در مجموع انقدر توی این مدت روی مولتی پلیر تأکید داشتن که آدم تا وقتی که تریلر بخش داستانی و Singleplayer رو نبینه ، دلش آروم نمیشه ! :دی
این تویت هم در این رابطه باحال بود:دی:
w999bl016x48cj4y5syk.png
من دقیق یادم نیست, کسی میدونه GOW 1 چقدر زمان میبرد ؟

هنوز که هنوزه یعنی مشخص نشده داستان بازی راجع به چی هست ؟ :d بعد از گاو آی آی آی ـه یا قبلش ؟ :d
کلهم قبل از همه GoW های اصلی و فرعی ! :دی

آریا الان به طرز عجیبی هایپمون کردی ! خدایی ایول ! :d انتظار 2x سختتر شد :d
با دو تا جمله ؟! :دی بذار یه تریلری چیزی بیاد ایشاالله هایپ میشیم !

این تویت هم در این رابطه باحال بود:دی:
w999bl016x48cj4y5syk.png
من دقیق یادم نیست, کسی میدونه GOW 1 چقدر زمان میبرد ؟
اگه این طوری باشه عالیه ! فکر کنم GoW 1 یه چیزی حدود 9 یا 10 ساعت طول میکشید.

باور نکردینه حقیقت یه جورایی :d

تو سری اصلی از لحاظ مدت زمان :

GOW 2 ------ طولانی ترین - استاندارد = حدود 10 ساعت

GOW 1 ------- استاندارد = استاندارد = 9 ساعت یا 8:30

GOW 3 ---- استاندارد = 8 ساعت

( مدت زمان نسبت به درجه سختی و روش بازیتون فرق میکنه ، ولی استانداردش اینقدره ! با استناد به میانگین HLTB )

حالا همچین بازی که اینقدر تمرکز رو مولتیه بعید میدونم سینگل 9 ساعته داشته باشه :d

به نظر مدت زمان سینگل مثل نسخه های پی اس پی - Ghost of Sparta - Chain of olympus -- همون 4 - 5 ساعت باشه دیگه فوقش ! :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or