God of War: Ascension

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599
خب دوستان تا چند روز دیگه بتا دوباره باز میشه و سورپرایزشون هم این هست که مد Capture the Flag به بازی(بتا) اضافه شده واقعا این مد خیلی به این سبک مولتی میاد و خبر خوب دیگه هم اینکه تمام اعضای پلاس میتونن بتا رو بازی کنن

من ماد جديد رو بازي كردم اصلا جالب نبود:d همون قبلي بهتر بود ، كلا capture the flag چرت ترين ماد توي مولتي پلاير ها هستش
بعد نميدونم چجوريه جديدا همش بايد ٨ نفر پر بشه تا شروع بشه...:| مثلا ٦ نفريم شروع نميشه
.شوووما:dCapture the Flagبازی کردی؟ اخه قراره از 8 ژانویه تازه اضافه بشه
از امروز ميشه بازي كرد شما يه امتحان بكن:d

آخرین ویرایش:
من دموی مولتی پلیر رو بازی‌ کردم و خوب تنوع خوبی‌ داشت . فقط یه کم زیادی شلوغ همه فقط تند دکمه میزنن. ولی‌ در کلّ خیلی‌ خوب بودش مخصوصا وقتی‌ میزنی‌ طرفو نصف میکنی‌. ctf هم بد نبود. ولی‌ مد favor بیشتر حال میده.

بالاخره چپتر 7 هم اومد! :d

1.پنل سوم،روی سر سربازهای پشت سر شخصیت اصلی، جواب : Helios
2.پنل ششم،روی دختر قرمز پوش، جواب : Homer

این هفته هم فقط 200XP :| اینطوری بخواد پیش بره احتمالا یک هفته قبل از عرضه دمو به دستمون میرسه! چرا آخه؟ :-s

جوایز این هفته هم چیز خاصی نبودن!
1.تصویری از Armor of Phobos

به شدت چندشناک! :d :-" فکر نکنم حتی اگر قدرت های خوفی هم داشته باشه توی بازی ازش استفاده کنم :-" :d

2.والپیپر ادیسه (یکی از کاراکترهای بخش مولتی،البته در صورت پیش خرید! )
GOWA-Odysseus-Wallpaper-Pack.zip

نکته ی عجیب اینکه نمیدونم چرا این هفته ، اون پیغام همیشگی که نشون میده چقدر XP داریم، و چقدر تا LVL بعد مونده و یا حتی باز شدن شمشیر آرتمیس رو نمیاره! حتی ایندفعه برای چپترهای قبل هم نشون نمیده :| مسابقه ی گروهی هم هنوز باز نشده !!! :|

یک سری اطلاعاتی به دست اوردیم در مورد داستان بازی،به زودی اینجا میگیم :d (البته من به دست نیوردم! یکی از دوستان به دست اورده :d )

آخرین ویرایش:
بالاخره چپتر 7 هم اومد! :d

1.پنل سوم،روی سر سربازهای پشت سر شخصیت اصلی، جواب : Helios
2.پنل ششم،روی دختر قرمز پوش، جواب : Homer

این هفته هم فقط 200XP :| اینطوری بخواد پیش بره احتمالا یک هفته قبل از عرضه دمو به دستمون میرسه! چرا آخه؟ :-s

جوایز این هفته هم چیز خاصی نبودن!
1.تصویری از Armor of Phobos

به شدت چندشناک! :d :-" فکر نکنم حتی اگر قدرت های خوفی هم داشته باشه توی بازی ازش استفاده کنم :-" :d

2.والپیپر ادیسه (یکی از کاراکترهای بخش مولتی،البته در صورت پیش خرید! )
GOWA-Odysseus-Wallpaper-Pack.zip

نکته ی عجیب اینکه نمیدونم چرا این هفته ، اون پیغام همیشگی که نشون میده چقدر XP داریم، و چقدر تا LVL بعد مونده و یا حتی باز شدن شمشیر آرتمیس رو نمیاره! حتی ایندفعه برای چپترهای قبل هم نشون نمیده :| مسابقه ی گروهی هم هنوز باز نشده !!! :|

یک سری اطلاعاتی به دست اوردیم در مورد داستان بازی،به زودی اینجا میگیم :d (البته من به دست نیوردم! یکی از دوستان به دست اورده :d )
دستت درد نکنه امیرحسین !
عجب طراحی جالبی داره این Armor of Phobos !!! خیلی زیباست ! :دی
بیا اطلاعاتت رو رو (roo) کن تا کاری دستت ندادم ! :| اون از GoW III DLC (:() ، اینم از دموی Ascension که انگار تا عرضه بازی خبری ازش نمیشه ! :| :دی

خوب حالا که مورد تهدید واقع شدم ( :-" ) بهتره اطلاعات رو بزارم! :d
البته من فقط لینکش رو دادم به احسان و به خاطر تنبلی به احسان گفتم تو بخون ببین چیش به GOW ربط پیدا میکنه :-" :d
اگر یادتون باشه یک سری از آرت های بازی مربوط به شهری بود به نام Kirra (اگر این Rewardهای کمیک رو دانلودش کرده باشید داریدش! اسم شهر رو توی PCـتون سرچ کنید تا پیداش بشه :d )
البته این شهر توی چپتر4 کمیک هم بود! :d
حالا این نتیجه ی تحقیقات احسان :

در مورد شهره هم اینکه یه شهر استراتژیک و مستحکم بوده , به خاطر همین استراتژیک بودنش مردمانش میان سوء استفاده می کنن از موقعیت و افرادی که از اونجا رفت و آمد میکردن (البته زائر هم نوشته ولی نمی دونم زائر برای کجا شاید معبد خدایان شایدم معبد آپولو) خلاصه می گفتم
4.gif
میومدن از ملت دزدی می کردن به خاطر همین کار یه اتحادیه ی نظامی تشکیل میشه (از طرف اون یکی شهر که مردمانش در راه سفر از اینجا غارت میشدن) و تصمیم به جنگ میگیرن که توی این جنگ از به نام آپولو مردم این شهر نفرین میشن و زمینشون بی حاصل میشه بچه های زن ها تغییر شکل میدن و شهر نشینی ریشه کن میشه
4.gif
این جنگ هم 10 سال طول میکشه . رهبر این جنگ هم Tyrant بوده (اسمش خیلی آشناس مطمئنم این بابا رو قبلاً در موردش شنیدم بذار الان آمارش رو در میارم
4.gif
) که از طرف دریایی شهر رو مسدود و محاصره میکنه و این حرفها . نکته ی مهمی که اینجا وجود داره اینه که میگه در جنگ اینها یه لوله ی آب مخفی پیدا می کنن که به شهر راه پیدا می کرده و شهر رو آب رسانی می کرده که میان اون رو با سم hellebore مسموم میکنن تا ملت کتلت بشن
4.gif
این بیشتر از اینکه به کریتوس مربوط بشه به نظرم با اون کمیک در ارتباطه که ملت می گفتن اونها ما رو مسموم کردن اونها نمی دونم ما رو فلان کردن , یه زن رو نشون میداد با شمل قرمز که یه سم سفید دستش بود و این چیزا
4.gif

خلاصه ادامه میدیم : خلاصه به خاطر این سم ملت ضعیف میشن و همه ـشون به بدترین شکل ممکن سلاخی میشن (که اون حمله ی صفحه ی 3 فکر کنم کمیک و کشته شدن پدر یارو فکر کنم مربوط به همین بشه)
باقی متن هم روایت های مختلفی از این مسمومیت هست یکی میگه سم اسب خورده لوله شکسته و مهاجمان متوجه لوله شدن و مسمومش کردن , یکی میگه لوله رو پیدا کردن آب رو قطع کردن تشنگی شدیدی توی شهر ایجاد شده بعد که آب رو وصل کردن توش سم ریختن , یکی میگه اینها توی رودخانه ی مربوط به اون آب سم رو اضافه کردن به آب و از این حرفها ...
4.gif

در کل این بیشتر از کریتوس مربوط به اون بابایی هست که توی کمیکه
4.gif
نفرین آپولو و اون جنگ توی شهر و مسموم کردن آب و قتل عام مردم و ... همه نشان از اون کمیک داره
4.gif
اون tyrant هم فکر کنم همون یارو فرمانده ـس که کلاه جمجمه ی گاو روی سرش داره حالا بذار برم یه کم در موردش تحقیق کنم فکر کنم یه موجودیه
4.gif
الان میام
4.gif
البته اون Tyrant رو بعد که رفت تحقیق کرد،یکی از دشمنا توی سری RE بوده :-" ولی میگه بعید نیست این فرمانده شاخدار باشه! :d
---
به نظر خودم اینطور که داره پیش میره و اینکه الان Kirra انقدر به کمیک مربوطه تا خود GOW ، اما آرت ها مربوط به بخش داستانیه، این احتمال رو میدم که ممکنه ما اینجا با شخصیت اصلی کمیک مبارزه کنیم! یکی از باس ها مثلا :-" البته حدسه ها :d
قبلا گفته بودن کمیک مربوط به کاراکترهای بخش مولتیه،ولی با این اطلاعات چیز دیگه ای به نظر میرسه :d

این هم چندتا از آرت های این شهر :

این آسیاب آبی یا هرچی بهش میگن :-" توی همون چپتر 4 کمیک هم هست! :d پنل اول،بالا سمت چپ تصویر :d

من میام به این تاپیک چند تا عکس میبینم حالم گرفته میشه که کی قراره صبر کنه , بعد توبه میکنم که دیگه نیام ولی باز نمیشه :دی

ایول این قضیه شهره خیلی جالب بود ! :دی
توی عکس ها اون اولی خیلی باحاله ! به درد یه صحنه حماسی میخوره که دوربین بره عقب ، بعد یه آهنگ خفن بزنه و دروازه شهر باز بشه و بریم تو !
اون Tyrant هم سرچ کردم ، اسم یکی از زیرمجموعه های Cyclops ها هست ! :دی کلاً Cyclops ها شباهت زیادی به همدیگه دارن ولی یه سری تفاوت های جزیی هم دارن و یکی از گروه هاشون انگار Cyclops Tyrant ها هستن. ولی فکر نکنم به این Tyrant ای که اینجا اشاره شده ربطی داشته باشن ! :دی
به احسان بگو تا وقتی خودش نیاد اینجا حلالش نمیکنیم ! :|

دمت گرم امیر چه اطلاعات خوبی بودش:دی

راستی دوستان الان خیلی اتفاقی یادم افتاد من چند سال پیش این رو نوشته بودم:دی ممکنه به دردتون بخوره برای اینکه بازی بازی و موجودات و انواع دشمن ها(که بعضی ها تو بازی هم نبودن) آشنا بشید.

بازی‌سنتر | مقاله‌ها | PS3 | God of War III | الیمپوس قبل از ویرانی

پ.ن: الان کامنت یه بنده خدایی رو دیدم نوشته بود این رو خودتون ننوشتید 100%=))

دمت گرم امیر چه اطلاعات خوبی بودش:دی

راستی دوستان الان خیلی اتفاقی یادم افتاد من چند سال پیش این رو نوشته بودم:دی ممکنه به دردتون بخوره برای اینکه بازی بازی و موجودات و انواع دشمن ها(که بعضی ها تو بازی هم نبودن) آشنا بشید.

بازی‌سنتر | مقاله‌ها | PS3 | God of War III | الیمپوس قبل از ویرانی

پ.ن: الان کامنت یه بنده خدایی رو دیدم نوشته بود این رو خودتون ننوشتید 100%=))

خیلی مطلب خوبی بود و یاد اوری نسخه های قبل هم شدممنون برهان جان
ولی خب معلومه 100درصد خودتون ننوشتین:d

انقدر ملت توی این تاپیک جو دادن ، دوباره رفتم سراغ GoW III !
توی همین تاپیک یه طراحی خیلی زیبا بود که گفتم بد نیست اینجا بذارم. طراحی رسمی نیست ، ولی آدم با دیدنش کیف میکنه ! یعنی من که مخالف روبرو شدن Kratos با خدایان افسانه های اسکاندیناوی و مصری و ... هستم هم با دیدن این عکس نظرم برگشت ! :دی
مبارزه Kratos با Ra (معروف ترین خدای مصری)

کاش میشد یه بهانه ای جور کنن و Kratos رو بندازن به جون بقیه خداهای غیر یونانی ! ولی من همچنان معتقدم جور کردن همچین داستانی زیاد ساده نیست و میتونه گند بزنه به کل سری GoW ! :دی

انقدر ملت توی این تاپیک جو دادن ، دوباره رفتم سراغ GoW III !
توی همین تاپیک یه طراحی خیلی زیبا بود که گفتم بد نیست اینجا بذارم. طراحی رسمی نیست ، ولی آدم با دیدنش کیف میکنه ! یعنی من که مخالف روبرو شدن Kratos با خدایان افسانه های اسکاندیناوی و مصری و ... هستم هم با دیدن این عکس نظرم برگشت ! :دی
مبارزه Kratos با Ra (معروف ترین خدای مصری)

کاش میشد یه بهانه ای جور کنن و Kratos رو بندازن به جون بقیه خداهای غیر یونانی ! ولی من همچنان معتقدم جور کردن همچین داستانی زیاد ساده نیست و میتونه گند بزنه به کل سری GoW ! :دی

نه افا مخالفم بنده
کریتوس قلق اسکاندیناوی جماعت دستش نیست میره اونجا گند میزنه برمیگرده
ولی تو بازی اگه میشد حتی چند دقیقه کوتاه کنترل خدایان یا تایتان ها رو بدست میگرفتیم خیلی عالی میشد فک کن با هیکل گنده میرفتم یه شهر رو نابود میکردیم:x

نه افا مخالفم بنده
کریتوس قلق اسکاندیناوی جماعت دستش نیست میره اونجا گند میزنه برمیگرده
ولی تو بازی اگه میشد حتی چند دقیقه کوتاه کنترل خدایان یا تایتان ها رو بدست میگرفتیم خیلی عالی میشد فک کن با هیکل گنده میرفتم یه شهر رو نابود میکردیم:x
یکی از آرزوهای من از زمان GoW II به بعد اینه که توی یه نسخه اون صحنه مبارزه تایتان ها با خدایان رو داخل گیم پلی داشته باشیم ! :دی
نه اینکه کل بازی رو مشغول کنترل یه خدا یا تایتان باشیم ، مثل همیشه Kratos کاراکتر اصلی باشه ولی مثلاً یه جوری فلش بک بخوره به اون اتفاق و در نقش یکی از طرفین اون جنگ یه مرحله 30،40 دقیقه ای رو بازی کنیم. ایشاالله توی PS4 ! :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or