God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
خب از شانسم واسه امتحان بعدیم یه هفته تعطیلی دارم (!!!) و اونم چیز خاصی نیست دی خلاصه که یه استراحتی به خودم دادم و توی این وقت آزاد سریع یه آرت دیگه زدم تا جنگجویان مقیم تاپیک رو برای یه آنلاین خونین و حمله به تروجان ها آماده کنم دی for the Glory of SPARTA دی

سمت چپی شبیه "تروی" نیست؟:d
یه نمونه کار به سانتا بده،شاید به عنوان مدیر هنری یا طراح ارشد استخدامت کنن!
چند تا باس فایت هم براشون بکش،این روزا کارمند خلاق و کم توقع،کم گیر میاد!:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
سمت چپی شبیه "تروی" نیست؟:d
یه نمونه کار به سانتا بده،شاید به عنوان مدیر هنری یا طراح ارشد استخدامت کنن!
چند تا باس فایت هم براشون بکش،این روزا کارمند خلاق و کم توقع،کم گیر میاد!:d
Achilles دی

enayati11_ballack1

کاربر سایت
Dec 18, 2007
121
نام
Ramin
مود هاش رو متوجه نشدم هدف چی بود حتی تو تریلر ما باید غول رو بکشیم یا پلیر های دیگر رو ؟@؟?
تو این مود هر تیمی برنده بشه اون سایکلاپسو میکشه.کسی هم که بالاترین امتیازو بگیره چشمشو میترکونه.تا اونجا که گرفتم کشتن افراد حریف و شکستن صندوقها امتیاز داره.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
احسان دمت گرم! بسی فیض بردیم :d (خوب رفتی تو جو GOW A :d )
دموی SP رو نمیدن حداقل بتای مولتی رو بدن بزنیم حال تروجان ها رو بگیریم :d >:)

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
3njrlkrotfdl4b1mu8g.jpg

اینجا استدیوی بازی سازی Chuji + Akiba هستش ...

من نمی دونم چرا هی یاد میره

اون شمشیری که پایین افتاده ماله احسانه یکیش هم تو جیبشه .. من بهش گفتم حواست باشه

اون 2 تا دست حجت الله والمسلین کریتوس هست

ماله امیر حسینه !

من هم به این حاج کریتوس گفتم انقدر زل نزن به دوربین مردم می ترسن !

آخرین ویرایش:

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
خب نمی دونم چرا این بخش خوابیده

با Cosplay آشنایی دارید ؟ ندارید ؟ البته احسان و امیر جز این گروه هستند یه سری عکس جدیدی ازشون گرفتم

اولیه ماله احسانه ببینید چه خوشجل شده

trdyqu35pu9soz2b95d4.jpg

این هم امیر حسین Akiba هستش .. فقط صورتش بد گریم شده مگر نه خوشجله

اومد تو استیج مردم براش سوت و کف زدنا

8if673qbzxcau6ybht0w.jpg

این هم شمشیر بنده ( البته به اون شمشیر سری قبلی نمی رسه )

7yx8fwgjmx5ucsm4gno.jpg

Af$in

کاربر سایت
Jun 16, 2012
27
نام
Afshin
بابا ایول شمشیر خیلی باهاله دادا
حلالللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل:-o

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب نمی دونم چرا این بخش خوابیده

با Cosplay آشنایی دارید ؟ ندارید ؟ البته احسان و امیر جز این گروه هستند یه سری عکس جدیدی ازشون گرفتم

اولیه ماله احسانه ببینید چه خوشجل شده

trdyqu35pu9soz2b95d4.jpg

این هم امیر حسین Akiba هستش .. فقط صورتش بد گریم شده مگر نه خوشجله

اومد تو استیج مردم براش سوت و کف زدنا

8if673qbzxcau6ybht0w.jpg

این هم شمشیر بنده ( البته به اون شمشیر سری قبلی نمی رسه )

7yx8fwgjmx5ucsm4gno.jpg

پسرم گویا من رو با pikachu از pokemon عوضی گرفتی دی

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
حاج کریتوس چند سالی رفت بدنسازی اینطوری شد

nyxorfx46t8li4wd2dj.jpg

الان افت کرده ...

یه کمیک هم هست بخونید بد نیست ( سواتش رو ندارم کسی فهمید ترجمه کنه )

e19c9vlaw4jq55c56f5m.jpg

ممتنع

کاربر سایت
Jun 29, 2012
227
فرصتي شد نظرم رو راجبه اين بازي بگم.
اول تاسف عميق خودم رو از اين همه سود جويي سانتا مونيكا اعلام كنم كه دست از سر اين ip برنميداره ، دريغ از يك ذره شهامت براي ساخت يك ip جديد .
البته سانتا مونيكا جوابش رو نه از من يا امثال من بلكه از نمايشگاه e3 گرفت
نه تنها در يك ضمينه جايزه نگرفت بلكه حتي در يك جا كانديد هم نشد.
در عوض خوشبختانه منتقدين از ip هاي جديد كه نكات جديد و ناب در گيم پلي هاشون داشتن استقبال كردندو بيشتر اين
اينجور بازي ها كانديد شدند و اتفاقاً يكي از همين ip هاي جديد كه از قضا نابترين ip جديد نمايشگاه هم بود تمام جوايز رو هم دروكرد كه به
سازندگان با شهامتش از همين جا تبريك مي گم.
من هنوز تحت تأثير نمايش اون بازي هستم البته سازندگانش نون شجاعت ودانششون رو مي خورند .
خوب حالا ازاين قضيه رد ميشيم برمي گرديم سر موضوع اصلي
يعني همين بازيه gow a چه چيزي ميشه راجب اين بازي گفت نمايشي كه در e3 داشت همون گيم پلي تكراري بود، دشمن هايي كه
از هوش مصنوعي هيچ بهره اي نبردن حركاتشون كاملاً قابل پيش بيني هست ، باز دشمن هايي كه انگار داد ميزنند اهاي گيمر عزيز من
نگاه نكن كه هيكلم بزرگه من اماده ام تا تو بازدن چندتا دكمه بدون اين كه نيازي به فكر كردن داشته باشي من رو پاره پاره كني.
كلاً شما مي خواي توي اين بازي ازنقطه a بري به نقطه b نيازي به فكر كردن يا برنامه ريزي نداري دكمه ها رو بزن و برو جلو .
البته اين بازي هم به احتمال زياد مثل قبلياش درونش معماهايي هستش ولي فكر نكنم چندتا معما كافي باشه براي راضي كردن گيمري كه توقع داره بازي فكرش درگير كنه.
باز هم بايد كنترل حيواني كه سرش بي مو هست رو در دست بگريم
كه مثل هميشه داري خشونت غير منطقي ويك نوع درندگي اِگزَجرشده رو شاهد باشيم ، جالبه كه قيافه ي اين به اصطلاح شخصيت اصلاً ربطي به سرداران يا فرماندهان يونان باستان نداره و بيشتر شبيه قهرمانان كشتي كجه .
مثلاً توجيه سازنده اين gow براي اين خشونت غير منطقي هم اينه كه زن وبچه اش رو كشتن كه خوب شخصيت هاي ديگر دنياي گيم مثل max هم همين بلا رو سرش اوردند ولي هچ جا نمي بينيم كه max افراد بي گناه رو بكشه ، ولي كريتوس هر موجود زنده اي رو كه ميديد حتي مردم عادي رو مي دريد.
من خودم هيچ وقت نتونستم با اين موجود همزاد پنداري كنم.​

آخرین ویرایش:

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
نظر شما محترمه ولی خوب این فقط نظر شماست !

من که واقعا خوشحالم که یه نسخه دیگه از gow قرار ه بیاد ... واقعا لذت میبرم از بازیش ...

T-078 TYRANT

کاربر سایت
May 16, 2012
395
نام
mohammad
فرصتي شد نظرم رو راجبه اين بازي بگم.
اول تاسف عميق خودم رو از اين همه سود جويي سانتا مونيكا اعلام كنم كه دست از سر اين ip برنميداره ، دريغ از يك ذره شهامت براي ساخت يك ip جديد .
البته سانتا مونيكا جوابش رو نه از من يا امثال من بلكه از نمايشگاه e3 گرفت
نه تنها در يك ضمينه جايزه نگرفت بلكه حتي در يك جا كانديد هم نشد.
در عوض خوشبختانه منتقدين از ip هاي جديد كه نكات جديد و ناب در گيم پلي هاشون داشتن استقبال كردندو بيشتر اين
اينجور بازي ها كانديد شدند و اتفاقاً يكي از همين ip هاي جديد كه از قضا نابترين ip جديد نمايشگاه هم بود تمام جوايز رو هم دروكرد كه به
سازندگان با شهامتش از همين جا تبريك مي گم.
من هنوز تحت تأثير نمايش اون بازي هستم البته سازندگانش نون شجاعت ودانششون رو مي خورند .
خوب حالا ازاين قضيه رد ميشيم برمي گرديم سر موضوع اصلي
يعني همين بازيه gow a چه چيزي ميشه راجب اين بازي گفت نمايشي كه در e3 داشت همون گيم پلي تكراري بود، دشمن هايي كه
از هوش مصنوعي هيچ بهره اي نبردن حركاتشون كاملاً قابل پيش بيني هست ، باز دشمن هايي كه انگار داد ميزنند اهاي گيمر عزيز من
نگاه نكن كه هيكلم بزرگه من اماده ام تا تو بازدن چندتا دكمه بدون اين كه نيازي به فكر كردن داشته باشي من رو پاره پاره كني.
كلاً شما مي خواي توي اين بازي ازنقطه a بري به نقطه b نيازي به فكر كردن يا برنامه ريزي نداري دكمه ها رو بزن و برو جلو .
البته اين بازي هم به احتمال زياد مثل قبلياش درونش معماهايي هستش ولي فكر نكنم چندتا معما كافي باشه براي راضي كردن گيمري كه توقع داره بازي فكرش درگير كنه.
باز هم بايد كنترل حيواني كه سرش بي مو هست رو در دست بگريم
كه مثل هميشه داري خشونت غير منطقي ويك نوع درندگي اِگزَجرشده رو شاهد باشيم ، جالبه كه قيافه ي اين به اصطلاح شخصيت اصلاً ربطي به سرداران يا فرماندهان يونان باستان نداره و بيشتر شبيه قهرمانان كشتي كجه .
مثلاً توجيه سازنده اين gow براي اين خشونت غير منطقي هم اينه كه زن وبچه اش رو كشتن كه خوب شخصيت هاي ديگر دنياي گيم مثل max هم همين بلا رو سرش اوردند ولي هچ جا نمي بينيم كه max افراد بي گناه رو بكشه ، ولي كريتوس هر موجود زنده اي رو كه ميديد حتي مردم عادي رو مي دريد.
من خودم هيچ وقت نتونستم با اين موجود همزاد پنداري كنم.​
اقا شما کاملا درست میگید من اشتباه کردم.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر