God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
غیر از اون ربع ساعت آخر GOS (حالا شاید نیم ساعت :d ) ، بعدش خفن ترین قسمتش همین بخش اسپارتان بود! ابهت کریتوس رو اونجا میشد بهش پی برد! همینطور احترامی که مردم بهش میزاشتن! موقع ورود هم آهنگ بسیار خفنی پخش میشد :d
من قبل از اینکه از داستان بازی چیزی بگن و توی تیزر گفته شده بود قبل از روح اسپارتا شدنش،دوست داشتم کریتوس با پوست تیره رو ببینم! و همینطور دوست داشتم حداقل جنگ معروف با بربرها تو بازی باشه! حیف شد که داستان بعد از مرگ زن و بچش هست!
ولی با این موردی که احسان اشاره کرد میشه امید داشت شاید باز هم اسپارتان ها رو ببینیم! (جان من نیزه و سپر رو هم دوباره بزارن تو بازی :(( )

من GOW میخوام! نمیشه حداقل دموی E3 رو بزارن تو PSN ؟ تو کفیم :d

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,984
نام
مهدی
غیر از اون ربع ساعت آخر GOS (حالا شاید نیم ساعت :d ) ، بعدش خفن ترین قسمتش همین بخش اسپارتان بود! ابهت کریتوس رو اونجا میشد بهش پی برد! همینطور احترامی که مردم بهش میزاشتن! موقع ورود هم آهنگ بسیار خفنی پخش میشد :d
من قبل از اینکه از داستان بازی چیزی بگن و توی تیزر گفته شده بود قبل از روح اسپارتا شدنش،دوست داشتم کریتوس با پوست تیره رو ببینم! و همینطور دوست داشتم حداقل جنگ معروف با بربرها تو بازی باشه! حیف شد که داستان بعد از مرگ زن و بچش هست!
ولی با این موردی که احسان اشاره کرد میشه امید داشت شاید باز هم اسپارتان ها رو ببینیم! (جان من نیزه و سپر رو هم دوباره بزارن تو بازی :(( )

من GOW میخوام! نمیشه حداقل دموی E3 رو بزارن تو PSN ؟ تو کفیم :d

اگه می شدعالی میشد ما هم حالی می کردیم
ولی این قدر خنگ نیستن !:dبازی هنوز کامل نیست
ممکن هست یکی یه باگ خفن گیر بیاره
حالا خر بیار و باقالی بار کن
باید صبر کرد تا اخر کارشون بی ایراد و باگ بازی کرد....

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
اینا که Flash back زدن...برام سوال شده چرا داستان و نزاشتن واسه قبل کشتن زن و بچه که ببینیم خودمون چی بود:D
یه سوال دیگه! بخش مالتی بازی دمو داره که مثل یه سری بازی ها قبل عرضه بیاد ؟

---------- نوشته در 08:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:32 PM ارسال شده بود ----------

ممکن هست یکی یه باگ خفن گیر بیاره
همون فیل بیچاره میتونه انتقامش و تو یکی از همین باگا بگیره :))

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
اینا که Flash back زدن...برام سوال شده چرا داستان و نزاشتن واسه قبل کشتن زن و بچه که ببینیم خودمون چی بود:D
یه سوال دیگه! بخش مالتی بازی دمو داره که مثل یه سری بازی ها قبل عرضه بیاد ؟

احتمالا گذاشتن برای سری های بعد :d.

اگه برای بازی سرور بزارن 99% برای تست مولتی پلیر بتا می دن .

من هیچ وقت نفهمیدم چرا گاو1 از تو گشتی شروع شد این همه جا یراست انداختمون وسط درگیری با هیولاهای دریای ! امیدوارم این قسمت حسابی کش دار باشه که اینو بفهمم چرا کرتوس تو اتاقش نبود رو عرشه بود با اون همه کشتی تجاری ! به سمت آتن .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احتمالا گذاشتن برای سری های بعد :d.

اگه برای بازی سرور بزارن 99% برای تست مولتی پلیر بتا می دن .

من هیچ وقت نفهمیدم چرا گاو1 از تو گشتی شروع شد این همه جا یراست انداختمون وسط درگیری با هیولاهای دریای ! امیدوارم این قسمت حسابی کش دار باشه که اینو بفهمم چرا کرتوس تو اتاقش نبود رو عرشه بود با اون همه کشتی تجاری ! به سمت آتن .

کشتن هیدرا آخرین ماموریت از 10 سال خدمت ـش به خدایان بود دی بعد از اون کریتوس میره پیش آتنا و میگه بعد از گذشت این 10 سال چرا هنوز کابوس هام ادامه دارن و چرا خدایان کاری نمی کنن ؟ که اتنا در جواب بهش میگه هنوز یه کار هست که باید انجام بده و اون کشتن Ares ـه ! که بعد کشتی به طرف آتن میره و باقی قضایا ! دی

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
اطلاعات جدید از بخش تک نفره GoW: Ascension
gowa.jpg
به تازگی اطلاعات جدیدی از بخش تک نفره و داستانی God of War: Ascension منتشر شده که می توانید در ادامه مشاهده کنید.
بازی در حال حاضر با همان موتور God of War 3 ساخته می شود . موارد جدید از جمله پیشرفت در سایه، بافت، نور و دیگر موارد از جمله ویژگی هاییست که تاکنون به این موتور اضافه شده است . باید منتظر یک عنوان حماسه ای به مانند قسمت های گذشته God of War باشید.
قسمت جدید موارد بیشتری از قسمت های انسانی کریتوس را نشان خواهد داد. در حال حاضر ما قسمت های از گذشته کریتوس را در نسخه های psp مشاهده کرده ایم اما ascension قصد دارد پا را فراتر از این نسخه ها هم بگذارد . این prequel کمی متفاوت تر از prequel نسخه های psp است و این نسخه دست بر روی کریتوس جاه طلب و آن چه که او از زندگی می خواهد گذاشته است.
داستان بازی شش ماه پس از کشته شدن خانواده کریتوس اتفاق می افتد . کریتوس در حال حاضر معامله ای با اریس می کند و بله او Blades of Choas را می خواهد . از ان جا که وقایع بازی قبل از تمامی خدای جنگ ها اتفاق می افتد ضربات قدرتمند کریتوس شدت کمتری خواهد داشت.
یکی از دلایلی که چرا این عنوان پس از قسمت سوم ، God of War 4 نامیده نمی شود به این علت است که تیم بازی نمی خواست مردم در این مورد دچار اشتباهاتی شوند . آن ها می خواستند بازیکنان شروعی تازه با این مجموعه داشته باشند .
غولی که در بخش مولتی پلیر مشاهده شد به بزرگی Chronos در God of War 3 هستند اگر چه تنها مقدار بسیار کمی کوچکتر از آن ها می باشند.
نگرانی ها از بخش مولتی پلیر بازی بسیار زیاد شده و اعتراضات از این بخش به گوش می رسد اما تیم سازنده اعلام کرده است که طرفداران مطمئن باشند که این بخش هیچ خدشه ای به بخش تک نفره وارد نمی کند . بخش تک نفره همواره جزو موارد اصلی این سری بوده و اضافه کردن بخش مولتی پلیر چیزیست که آن ها در موردش بسیار هیجان زده هستند.
منبع اصلی خبر
منبع ترجمه خبر

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
اطلاعات جدید از بخش تک نفره GoW: Ascension
gowa.jpg
به تازگی اطلاعات جدیدی از بخش تک نفره و داستانی God of War: Ascension منتشر شده که می توانید در ادامه مشاهده کنید.
بازی در حال حاضر با همان موتور God of War 3 ساخته می شود . موارد جدید از جمله پیشرفت در سایه، بافت، نور و دیگر موارد از جمله ویژگی هاییست که تاکنون به این موتور اضافه شده است . باید منتظر یک عنوان حماسه ای به مانند قسمت های گذشته God of War باشید.
قسمت جدید موارد بیشتری از قسمت های انسانی کریتوس را نشان خواهد داد. در حال حاضر ما قسمت های از گذشته کریتوس را در نسخه های psp مشاهده کرده ایم اما ascension قصد دارد پا را فراتر از این نسخه ها هم بگذارد . این prequel کمی متفاوت تر از prequel نسخه های psp است و این نسخه دست بر روی کریتوس جاه طلب و آن چه که او از زندگی می خواهد گذاشته است.
داستان بازی شش ماه پس از کشته شدن خانواده کریتوس اتفاق می افتد . کریتوس در حال حاضر معامله ای با اریس می کند و بله او Blades of Choas را می خواهد . از ان جا که وقایع بازی قبل از تمامی خدای جنگ ها اتفاق می افتد ضربات قدرتمند کریتوس شدت کمتری خواهد داشت.
یکی از دلایلی که چرا این عنوان پس از قسمت سوم ، God of War 4 نامیده نمی شود به این علت است که تیم بازی نمی خواست مردم در این مورد دچار اشتباهاتی شوند . آن ها می خواستند بازیکنان شروعی تازه با این مجموعه داشته باشند .
غولی که در بخش مولتی پلیر مشاهده شد به بزرگی Chronos در God of War 3 هستند اگر چه تنها مقدار بسیار کمی کوچکتر از آن ها می باشند.
نگرانی ها از بخش مولتی پلیر بازی بسیار زیاد شده و اعتراضات از این بخش به گوش می رسد اما تیم سازنده اعلام کرده است که طرفداران مطمئن باشند که این بخش هیچ خدشه ای به بخش تک نفره وارد نمی کند . بخش تک نفره همواره جزو موارد اصلی این سری بوده و اضافه کردن بخش مولتی پلیر چیزیست که آن ها در موردش بسیار هیجان زده هستند.
منبع اصلی خبر
منبع ترجمه خبر

اینجا نقل قول خبر از سایت های فارسی مجاز نیست دوست عزیز ...

-

دوستان کسی می دونه مد های مولتی بازی چه مدلی هست ؟!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب بعد از عبور از برخی مصائب گفتم بیام اینجا یه سری بزنم و برم دی البته یه چند تا نکته هم ول میدم دی
اینا یه سری از مدلینگ هایی هستن که برای GOW III زده شده بوده که حالا بنا به هر دلایلی کنار گذاشته شدن ! یکی از اونها Argus هست که در نسخه Betrayal (نسخه ی موبایل بازی) حضور داشته و اینجا با این مدلینگ و گرافیک خفن بازسازی شده !

انصافاً موجود نازنینی ـه و کشتن خیلی حال میده دی (از اون فیله هم مظلوم تره دی)
اینم یه مدل طراحی مدوسا هست که باز شاهدش نبودیم ! خداییش طرح خیلی سنگین و خوفی داره !

شاید چون توی المپ موجودات باید سلطنتی و با ابهت می بودن اینها راهی برای ورود به گاو 3 نداشتن ولی الان به خاطر اینکه این شماره قبل از 1 هست می تونیم امیدوار باشیم همچین طرح هایی دوباره زنده بشن دی
و اما کلام آخر اینکه من کماکان امید دارم با توجه به گفته های سازندگان بتونیم توی خلال این زندگی شخصی کریتوس بیشتر اسپارتا رو ببینیم ! اونم با وجود این همه حذفیاتی که اسپارتا داشته اگر قراره جایی این حذفیات به مراحل واقعی تبدیل بشه اونجا همین نسخه از بازی هست ! یعنی من سانتا و دار و دسته ـشون رو به خاطر حذف مرحله ی اسپارتا توی گاو 2 میکشم ! اگر کسی عاشق این بازی باشه و مثل من آرت زیر رو ببینه مطمئناً با من هم عقیده میشه دی (به خصوص تو امیر)
مجسمه ی ساخته شده از کریتوس توی اسپارتا که از بازی حذف شد !!!!!! حتماً توی سایز بزرگ ببینیدش تا به عظمت کار پی ببرید !

یعنی اینها پیرو حذف مرحله ی اسپارتا توی 2 هر چیز مربوط بهش رو هم ترکوندن ! من یه همچین چیزی واسه این نسخه می خوام !!! (شکلک گریه ی خفن)
خب ما بریم به باقی درس و امتحانمون برسیم دی موفق باشید دی

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
باید دید شروع بازی این دفعه چطوریه ! :D واقعآ هر 3 نسخه GoW شروع فوق العاده ای داشتن و کمتر بازی ای رو میشه پیدا کرد که این طوری آغاز بشه.
یه نفر توی Neogaf حرف باحالی زده بود و بعید نیست سازنده ها هم همچین قصدی داشته باشن. شروع بازی رو جنگ بین Kratos و اون یارو Barbarianـه (مثل اینکه اسمش Alrik هست) بذارن. یعنی اولش یه نبرد جالب بین Spartan ها و Barbarian ها شاهد باشیم و مثلآ جک جونورهای جالب هم از طرف Barbarian ها سراغ Kratos فرستاده بشن و در نهایت اون صحنه معروف GoW و تقاضای Kratos از Ares رو داخل گیم پلی ببینیم ! :D (این بخش های آخر رو خودم اضافه کردم !)

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
دقیقا باید سانتا رو به خاطر حذف این نابود کرد :| توی GOS دیدیم که مجسمه ی آریس رو کشیدن پایین تا در آینده مجسمه ی کریتوس رو جایگزین کنند ولی خوب وقتی مجسمه رو گذاشتن ما دیگه اونجا نبودیم :((

اون دوستانی که GOS رو بازی کردن با معبد زئوس احتمالا آشنایی دارن! خیلی جای جالب و خفنی بود! :d خدا کنه از این به بعد توی هر GOWـی که میخواد بیاد چنین چیزی داشته باشیم! :d واقعا چیز جالبیه! :d
اگرم قرار باشه تو این نسخه چنین چیزی باشه،احتمال میدم معبد آریس باشه تو بازی :d (با اینکه الان اوج نفرت کریتوس از آریس هستش! ) کلا جای جالبی بود دیگه! :d
در مورد طراحی ها هم خودت گفتی! :d ولی توی این شماره میشه انتظار چنین چیزایی رو داشت! (این مدوسا ـش خوفناکه! خوشمان آمد :d )

باید دید شروع بازی این دفعه چطوریه !
biggrin1.gif
واقعآ هر 3 نسخه GoW شروع فوق العاده ای داشتن و کمتر بازی ای رو میشه پیدا کرد که این طوری آغاز بشه.
یه نفر توی Neogaf حرف باحالی زده بود و بعید نیست سازنده ها هم همچین قصدی داشته باشن. شروع بازی رو جنگ بین Kratos و اون یارو Barbarianـه (مثل اینکه اسمش Alrik هست) بذارن. یعنی اولش یه نبرد جالب بین Spartan ها و Barbarian ها شاهد باشیم و مثلآ جک جونورهای جالب هم از طرف Barbarian ها سراغ Kratos فرستاده بشن و در نهایت اون صحنه معروف GoW و تقاضای Kratos از Ares رو داخل گیم پلی ببینیم !
biggrin1.gif
(این بخش های آخر رو خودم اضافه کردم !)
آریا اتفاقا با احسان که بحث میکردیم میگفتم خیلی دوست دارم این صحنه رو ببینم! شروع همه ی ماجراهای شوم کریتوس :((

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
به به! به به! بسیار عالی! از این شعارها واقعا استقبال میشه! همچنین عکس کاور! کلا چهره ی دیگه ی کریتوس رو میبینیم! همینطور بیشتر این شعارها و چهره ی مظلوم کریتوس رو میبینم بیشتر به داستان بازی امیدوار میشم! :d البته اون چیزی که تو E3 دیدیم دقیقا برعکس این شعار بود :-" کریتوس دقیقا تو اوج اعصبانیتش بود :d

خدا کنه عکس هایی که نشون میدن یکی دوتا جک و جونور و محیط جدید توش باشه! [-o< کلا یک چیز جدیدی باشه! نه بیان همین نمایش E3 رو از توش عکس در بیارن!

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
First GOW:A cover coming your way :
24157040528271398362.png

شعار جالبی نوشتن: Before the Rage, Before the Power ...

خیلی عکس زیبایی است ولی یکم غیر معمول است این صورت و حالت اونم از کریتوس !@!
ولی بنظر میرسد تهیه کنندگان توی این نسخه ویراژ زیادی روب درون کریتوس و قبله خشمش دادن که بسیار عالیه
و همچنین بچه ها بیایید در مورد مولتیپلیرش حرف بزنیم تا اونجایی که من دیدم گرافیک که عالیه ولی مود هاش رو متوجه نشدم هدف چی بود حتی تو تریلر ما باید غول رو بکشیم یا پلیر های دیگر رو ؟@؟?

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب از شانسم واسه امتحان بعدیم یه هفته تعطیلی دارم (!!!) و اونم چیز خاصی نیست دی خلاصه که یه استراحتی به خودم دادم و توی این وقت آزاد سریع یه آرت دیگه زدم تا جنگجویان مقیم تاپیک رو برای یه آنلاین خونین و حمله به تروجان ها آماده کنم دی for the Glory of SPARTA دی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر