God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
فرصتي شد نظرم رو راجبه اين بازي بگم.
اول تاسف عميق خودم رو از اين همه سود جويي سانتا مونيكا اعلام كنم كه دست از سر اين ip برنميداره ، دريغ از يك ذره شهامت براي ساخت يك ip جديد .
البته سانتا مونيكا جوابش رو نه از من يا امثال من بلكه از نمايشگاه e3 گرفت
نه تنها در يك ضمينه جايزه نگرفت بلكه حتي در يك جا كانديد هم نشد.
در عوض خوشبختانه منتقدين از ip هاي جديد كه نكات جديد و ناب در گيم پلي هاشون داشتن استقبال كردندو بيشتر اين
اينجور بازي ها كانديد شدند و اتفاقاً يكي از همين ip هاي جديد كه از قضا نابترين ip جديد نمايشگاه هم بود تمام جوايز رو هم دروكرد كه به
سازندگان با شهامتش از همين جا تبريك مي گم.
من هنوز تحت تأثير نمايش اون بازي هستم البته سازندگانش نون شجاعت ودانششون رو مي خورند .
خوب حالا ازاين قضيه رد ميشيم برمي گرديم سر موضوع اصلي
يعني همين بازيه gow a چه چيزي ميشه راجب اين بازي گفت نمايشي كه در e3 داشت همون گيم پلي تكراري بود، دشمن هايي كه
از هوش مصنوعي هيچ بهره اي نبردن حركاتشون كاملاً قابل پيش بيني هست ، باز دشمن هايي كه انگار داد ميزنند اهاي گيمر عزيز من
نگاه نكن كه هيكلم بزرگه من اماده ام تا تو بازدن چندتا دكمه بدون اين كه نيازي به فكر كردن داشته باشي من رو پاره پاره كني.
كلاً شما مي خواي توي اين بازي ازنقطه a بري به نقطه b نيازي به فكر كردن يا برنامه ريزي نداري دكمه ها رو بزن و برو جلو .
البته اين بازي هم به احتمال زياد مثل قبلياش درونش معماهايي هستش ولي فكر نكنم چندتا معما كافي باشه براي راضي كردن گيمري كه توقع داره بازي فكرش درگير كنه.
باز هم بايد كنترل حيواني كه سرش بي مو هست رو در دست بگريم
كه مثل هميشه داري خشونت غير منطقي ويك نوع درندگي اِگزَجرشده رو شاهد باشيم ، جالبه كه قيافه ي اين به اصطلاح شخصيت اصلاً ربطي به سرداران يا فرماندهان يونان باستان نداره و بيشتر شبيه قهرمانان كشتي كجه .
مثلاً توجيه سازنده اين gow براي اين خشونت غير منطقي هم اينه كه زن وبچه اش رو كشتن كه خوب شخصيت هاي ديگر دنياي گيم مثل max هم همين بلا رو سرش اوردند ولي هچ جا نمي بينيم كه max افراد بي گناه رو بكشه ، ولي كريتوس هر موجود زنده اي رو كه ميديد حتي مردم عادي رو مي دريد.
من خودم هيچ وقت نتونستم با اين موجود همزاد پنداري كنم.​
اخه شما هم یه چیزی میگی ها .....
توقع داری پازل های سایلنت هیلی تو بازی بزارن ...
هر بازی سبک خودش رو داره و مخاطب بسته به سلیقش میره دنبال اون بازی
بعدش هوش مصنوعی هم در بهترین شرایط خودش هست ...همین GOW3 رو HARD که بری میفهمی ....
منظورت از خشونت غیر منطقی رو نمیفهمم...تو یه بازیه افسانه ای میخوای چه نوع خشونتی باشه ؟
البته شمایی که داری یه بازی مثل GOW رو با MAX مقایسه میکنی خودش دلیل محکمی بر بی منطقی حرفات میزنه

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
کسایی که بخوان فکرشون در اون حدی که این دوستمون گفت درگیر بشه موقع بازی کردن بهتره برن بازی فکری بازی کنن ! :D
شخصیت کریتوس یک شخصیت خیالی هست نمیدونم چرا باید شبیه فرمانده-های یونان باستان! باشه تا شما خوشت بیاد .
شخصیت اصلی باید ابهت داشته باشه باید در حدی باشه که تا سالها تو خاطرات بازیبازها بمونه .
و جالبه بدونید کرتوس دقیقا همه-ی المانهای یک شخصیت ماندگار رو به بهترین شکل ممکن داره .
کم مونده به کچل بودنش گیر بدن که دادن ! :D
راجع به خشونت بازی هم اگه شما 50% داستان بازی رو میدنستید اینجوری نمیگفتید . پس نتیجه میگیریم شما هیچی از داستان نمیدونید که به خشونت این سری هم گیر میدید ! البته این نسخه باب میل شماست چون کریتوس یکم مهربونتر از نسخه-های قبلی هستش :D

علي اكبر

کاربر سایت
Nov 25, 2006
38
نام
علي
با سلام خدمت دوستان
خواهشاً به نظر هم احترام بگذاریم اولاً همه هم زبان هستیم دوماً هموطن ثالثاً بگذاریم همه نظراتشون را چه بد چه خوب بدن من خودم موضوع و ... gow را دوست دارم امیدوارم منظورم را رسونده باشم من مخلص تمام دوستان چه داخل و چه خارج ایران هستم
امیدورام مثل قبل gow بترکونه البته بازم نظر شخصیم هست
شب و روزتان خوش

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
درسته هرکس نظر شخصی داره
یکی میگه این بازی رو دوست دارم یکی میگه دوست ندارم چون سبکش با سلیقه ی من سازگار نیست
اینکه من بیام کل سازنده ها- داستان بازی - گیم پلی و همه و همه رو زیر سوال ببرم که دیگه نمیشه نظر شخصی
میشه توهین به یه عنوان موفق

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
چرا انقدر دعوا و دردسر

بفرمایید نگاه کنید

Kratos اومده داخل SF .. !!!

q433c0vapweevosjcu97.gif

snake2000

کاربر سایت
Mar 24, 2010
189
اول تاسف عميق خودم رو از اين همه سود جويي سانتا مونيكا اعلام كنم كه دست از سر اين ip برنميداره ، دريغ از يك ذره شهامت براي ساخت يك ip جديد .
در عوض خوشبختانه منتقدين از ip هاي جديد كه نكات جديد و ناب در گيم پلي هاشون داشتن استقبال كردندو بيشتر اين
اينجور بازي ها كانديد شدند و اتفاقاً يكي از همين ip هاي جديد كه از قضا نابترين ip جديد نمايشگاه هم بود تمام جوايز رو هم دروكرد كه به
من هنوز تحت تأثير نمايش اون بازي هستم البته سازندگانش نون شجاعت ودانششون رو مي خورند .
يعني همين بازيه gow a چه چيزي ميشه راجب اين بازي گفت نمايشي كه در e3 داشت همون گيم پلي تكراري بود، دشمن هايي كه
از هوش مصنوعي هيچ بهره اي نبردن حركاتشون كاملاً قابل پيش بيني هست ، باز دشمن هايي كه انگار داد ميزنند اهاي گيمر عزيز من
نگاه نكن كه هيكلم بزرگه من اماده ام تا تو بازدن چندتا دكمه بدون اين كه نيازي به فكر كردن داشته باشي من رو پاره پاره كني.
كلاً شما مي خواي توي اين بازي ازنقطه a بري به نقطه b نيازي به فكر كردن يا برنامه ريزي نداري دكمه ها رو بزن و برو جلو .
البته اين بازي هم به احتمال زياد مثل قبلياش درونش معماهايي هستش ولي فكر نكنم چندتا معما كافي باشه براي راضي كردن گيمري كه توقع داره بازي فكرش درگير كنه.
كه مثل هميشه داري خشونت غير منطقي ويك نوع درندگي اِگزَجرشده رو شاهد باشيم ، جالبه كه قيافه ي اين به اصطلاح شخصيت اصلاً ربطي به سرداران يا فرماندهان يونان باستان نداره و بيشتر شبيه قهرمانان كشتي كجه .
مثلاً توجيه سازنده اين gow براي اين خشونت غير منطقي هم اينه كه زن وبچه اش رو كشتن كه خوب شخصيت هاي ديگر دنياي گيم مثل max هم همين بلا رو سرش اوردند ولي هچ جا نمي بينيم كه max افراد بي گناه رو بكشه ، ولي كريتوس هر موجود زنده اي رو كه ميديد حتي مردم عادي رو مي دريد.
دوست عزیز شما برو همون بازیهای فکریتو بازی کن
کی گفته این بازی فقط بزن برو هستش؟؟؟؟؟
همه دوستان شاهد من GOW 1 رو VERY HARD باست میزارم یک ماه هم بهت وقت میدم اگه تمومش کردی یه PS3 جایزت هست
به شرفم قسم میدم(شما فقط)
داداش وقتی اطلاعات دقیق از بازی نداری چرا میای الکی باس خودت تفسیر میکنی
در یک کلام فقط بهت بگم میوزیک بازی میارزه به کل اون بازیهایی که جایزه گرفقتن و شما اونارو تقدیر کردید
GOW طرفدارای خاص خودشو داره طرفدارایی که فقط به عشق این بازی کنسول خریدن (یکیش خودم)
مثل من هم خیلیااا هستن که دیوانه وار این بازیرو دوست دارن
شما هم برو AC تو بازی کن

---------- نوشته در 10:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:25 PM ارسال شده بود ----------

چی بگم آخه خدایا
MAX رو با GOW??????????
افسوس به این .......................................
o:-)

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
دوستان خواهشا به نظر اون دوستمون احترام بزارین انقدر هی نقل قول نکنید . بنده خدا اومده نظره شخصی خودش رو گفته . اگه من بیام نظرم رو بکم شما منو زنده نمیزارین پس. فقط اینو بگم بنده با داشتن ps2 و ps3 تو این چند سال دست به این بازی نزدم :d
هیچ وقت نتونستم با خودم کنار بیام چرا باید چنین بازی رو بازی کنم. هر کس یه نوع سلیقه ای داره . انقدر گیر ندین :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوستان خواهشا به نظر اون دوستمون احترام بزارین انقدر هی نقل قول نکنید . بنده خدا اومده نظره شخصی خودش رو گفته . اگه من بیام نظرم رو بکم شما منو زنده نمیزارین پس. فقط اینو بگم بنده با داشتن ps2 و ps3 تو این چند سال دست به این بازی نزدم :d
هیچ وقت نتونستم با خودم کنار بیام چرا باید چنین بازی رو بازی کنم. هر کس یه نوع سلیقه ای داره . انقدر گیر ندین :d

نظر شخصی با FACT صادر کردن خیلی فرق داره !
به به جناب syd مشتاق ديدار ....
برادر ارجمند من كجا fact صادر كردم خوبه اول پستم هم نوشتم كه نظر شخصيم هست بعدشم در ادامه دلايل خودم رو هم گفتم.
من نمي خواستم جواب پست دوستان رو بدم ولي حالا كه دارم پست ميدم
به بعضي از نكات در مورد پست دوستان اشاره ميكنم.
اول اينكه دوستان به من ميگن بهتره من برم بازي هاي فكري بازي كنم كه من فكر كنم اصلاً
لازم نيست من فقط اونجور بازي ها بازي كنم شكر خدا الان بازي هايي در حال ساختن كه هم
اكشنن وهم بايد براي پيشبردش هم فكر كرد هم برنامه ريزي مثال بارزش همينطوري كه ديديم در e3
بازي ابر شاهكار the last of us هستش.
بعدش ديدم دوستان در كمال تعجب، واقعاً ازبعضي هاشون بعيد بود كه در جواب اين كه من گفتم هوش مصنوعي
بازي خوب نيست گفتن برو درجه سختي بازي رو بالاتر ببر ببين چقدر بازي سخت ميشه !!!!!!
خوب خودم هم اتفاقاً ميدونم وقتي gow روي درجه سختي hard بازي كني اشك ادم رو در مي ياره
ولي مشكل اينجاست كه خوب صرف سخت بودن به منزله هوش مصنوعي بالا بازيه !!!!!!
هر سخت بودني كه نشأت گرفته هوش مصنوعي بالا نيست كه باز هم ميگم به نظر من سختي در gow
با سرعت عمل در دكمه زني بر طرف ميشه وقتي شما داريد بازي ميكنيد فكر شما رو به چالش نمي كشه
حركات دشمنها قابل پيش بينيه .
بعدش ديدم دوستان مي گن توgow رو براي چي با max كه در دو سبك مختلفن مقايسه ميكني
كه خوب نوشته من موجوده من اصلاً كليت دو بازي باهم مقايسه نكردم كه فقط اومدم در مقوله ي توجيه كردن خشونت مثالي از max اوردم كه مي تونم از هرجايه ديگه مثال بيارم.
بعدش يكي از دوستان به من گفت برو ac بازي كن كه من متوجه نشدم منظورش چيه؟
افتخار آشنایی با یوزر دوم کدوم فرد بن شده یا انتحاری زن های عزیز با یوزر دوم رو دارم ؟
از همون اول انتظار می رفت که یه کاربر جدید اینجوری به همچین بازی ای هجوم نمیاره !
نظر شخصی = من از فلان سبک بازی خوشم نمیاد , من خشونت توی بازی دوست ندارم , من از بازی فکری بیشتر خوشم میاد تا بخوام یه ضرب ملت رو بُکشم و ...
fact صادر کردن = فلان بازی دیگه بدرد نمی خوره , فلان بازی اونجاش تاریخ مصرف گذشته ـس و ...
شما برای درک بهتر این تیپ بازیها بهتره تعریفتون رو از سبک HnS جامع تر کنید ! HnS مثل AA نیست که بخوای مثل TLOU حرکت بزنی ! HnS در واقع یه جور فایتینگ مرحله ای ـه ! یه شخصیت با معمولاً سلاح سرد و با برد کم (حتی اسلحه گرم هم موجود باشه اکثراً برد کم دارن) با یه سری کمبو برای پیشبرد بازی ! این وسط میشه یه سری پلتفرمر برای خارج شدن بازی از تکرار و حوصله سربر شدن اضافه بشه !

آخرین ویرایش:

ممتنع

کاربر سایت
Jun 29, 2012
227
نظر شخصی با FACT صادر کردن خیلی فرق داره !
به به جناب syd مشتاق ديدار ....
برادر ارجمند من كجا fact صادر كردم خوبه اول پستم هم نوشتم كه نظر شخصيم هست بعدشم در ادامه دلايل خودم رو هم گفتم.
من نمي خواستم جواب پست دوستان رو بدم ولي حالا كه دارم پست ميدم
به بعضي از نكات در مورد پست دوستان اشاره ميكنم.
اول اينكه دوستان به من ميگن بهتره من برم بازي هاي فكري بازي كنم كه من فكر كنم اصلاً
لازم نيست من فقط اونجور بازي ها بازي كنم شكر خدا الان بازي هايي در حال ساختن كه هم
اكشنن وهم بايد براي پيشبردش هم فكر كرد هم برنامه ريزي مثال بارزش همينطوري كه ديديم در e3
بازي ابر شاهكار the last of us هستش.
بعدش ديدم دوستان در كمال تعجب، واقعاً ازبعضي هاشون بعيد بود كه در جواب اين كه من گفتم هوش مصنوعي
بازي خوب نيست گفتن برو درجه سختي بازي رو بالاتر ببر ببين چقدر بازي سخت ميشه !!!!!!
خوب خودم هم اتفاقاً ميدونم وقتي gow روي درجه سختي hard بازي كني اشك ادم رو در مي ياره
ولي مشكل اينجاست كه خوب صرف سخت بودن به منزله هوش مصنوعي بالا بازيه !!!!!!
هر سخت بودني كه نشأت گرفته هوش مصنوعي بالا نيست كه باز هم ميگم به نظر من سختي در gow
با سرعت عمل در دكمه زني بر طرف ميشه وقتي شما داريد بازي ميكنيد فكر شما رو به چالش نمي كشه
حركات دشمنها قابل پيش بينيه .
بعدش ديدم دوستان مي گن توgow رو براي چي با max كه در دو سبك مختلفن مقايسه ميكني
كه خوب نوشته من موجوده من اصلاً كليت دو بازي باهم مقايسه نكردم كه فقط اومدم در مقوله ي توجيه كردن خشونت مثالي از max اوردم كه مي تونم از هرجايه ديگه مثال بيارم.
بعدش يكي از دوستان به من گفت برو ac بازي كن كه من متوجه نشدم منظورش چيه؟

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
سعید عزیز شما اگر نظر شخصیت و انتقادت از بازی به جا باشی...دلیلی نداره این همه پستت نقل قول بشه
شما چون از ریخت کرتوس خوشت نمیاد داری کل بازی رو میبری زیر سوال
هستن کسایی که ازین بازی خوششون نمیاد اما دیگه اینطوری بازی رو نمیکوبن عزیز من :)

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خب خیلی دنبال این صحنه بودم دی از همون تشویق شروع نمایش گفتم اون اول کار باید یه چیزی داشته باشه که ملت کف و سوت حواله کردن دی اولاً که از لحاظ گرافیک صورت کریتوس خارق العاده ـس اونم توی این مرحله از کار !!!! دوماً به حالات صورتش دقت کنید دی توی 3 چه جوری بود اینجا چه جوریه دی بنده خدا خیلی مظلومه حتی بعضی لحظه ها ببینید سرش رو پایین هم میندازه ! دی خودم با این حالات صورت کریتوس توی منوی این نسخه خیلی دلم سوخت یه جورایی خیلی مظلوم شده دی اول خواستم گیف ازش در بیارم گفتم حیفه ویدئو یه حال دیگه ای داره دی
God of War Ascension Kratos

آخرین ویرایش:

mahdiyar72

کاربر سایت
Jun 8, 2012
38
نام
Amir

شما لازم نیست بااین بازی همزاد پنداری کنی:d
طرفدارای زیادی داره که نیمده باهاش همزاد پنداری می کنن
شما فکر می کنی هوش مصنویشون کمه می نونی بری سوپر ماریو wii u بازی کنی :dبدون خشونت با معماهای درگیر کننده:))
حتما شما برا رفتنز aبه نقطه یb چشم بسته بازی می کنی

ممتنع

کاربر سایت
Jun 29, 2012
227
چرا تريپ تئوري توطئه ورداشتي چرا قضيه رو پليسيش مي كني. به قول خودت(شكلك خنده)
اگر من انتحاري زن يا يوزر دومي بودم كه خودم با دست خودم بهت كد نمي دادم كه لو برم.
در مورد كاربر بن شده هم خيالت راحت واقعاً من كاربر جديدم منتها اگر مي پرسي اسم كاربري سابقت رو ازكجا ميدونم
قضيه از اين قراره كه درست من كاربر جديد هستم اما از بدو به وجود
اومدن bc (فكر كنم يه٦سالي ميشه )هميشه به صورت مهمان به سايت سر ميزدم واز اونجا كه تو يكي ازكاربراي شاخص سايت هستي وسواد گيمري خوبي هم داري هميشه پستهات برام جالب بود و براي همين اسم سابق كاربريت توي ذهنم مونده.
اما درمورد fact و اون مسئله ، خوب وقتي من اول نوشتم قيد ميكنم( نظرمن )خوب تمام جملات بعدشم كه ميگم برمي گرده به همون ديگه.
در مورد سبك هم معلومه كه مي دونم اين دو تا بازي فرق ميكنن ولي
منظورم اينه كه سانتا مونيكا در همين سبك وهمين چارچوب بايد اون چالش هاي فكري رو به وجود بياره ( نظر شخصي)
همين tlou كه مثال زديم چندتا از بازي هاي هم سبكش هستندكه ازاون مؤلفه هاي ناب tlou رو كه ادم رو مجبور مي كنه براي لحظه لحظه بازي فكر كنه وبرنامه داشته باشه رو حتي يكيش رو هم ندارن.
من كلاً از بازي هايي مثل gears of war يا god of war كه بايد بكشي و بري جلو بدون هيچ برنامه ريزي يا فكر خوشم نمي ياد .
ضمناً من هم از اشنايي باهات خوشبختم.​

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
چرا تريپ تئوري توطئه ورداشتي چرا قضيه رو پليسيش مي كني. به قول خودت(شكلك خنده)
اگر من انتحاري زن يا يوزر دومي بودم كه خودم با دست خودم بهت كد نمي دادم كه لو برم.
در مورد كاربر بن شده هم خيالت راحت واقعاً من كاربر جديدم منتها اگر مي پرسي اسم كاربري سابقت رو ازكجا ميدونم
قضيه از اين قراره كه درست من كاربر جديد هستم اما از بدو به وجود
اومدن bc (فكر كنم يه٦سالي ميشه )هميشه به صورت مهمان به سايت سر ميزدم واز اونجا كه تو يكي ازكاربراي شاخص سايت هستي وسواد گيمري خوبي هم داري هميشه پستهات برام جالب بود و براي همين اسم سابق كاربريت توي ذهنم مونده.
اما درمورد fact و اون مسئله ، خوب وقتي من اول نوشتم قيد ميكنم( نظرمن )خوب تمام جملات بعدشم كه ميگم برمي گرده به همون ديگه.
در مورد سبك هم معلومه كه مي دونم اين دو تا بازي فرق ميكنن ولي
منظورم اينه كه سانتا مونيكا در همين سبك وهمين چارچوب بايد اون چالش هاي فكري رو به وجود بياره ( نظر شخصي)
همين tlou كه مثال زديم چندتا از بازي هاي هم سبكش هستندكه ازاون مؤلفه هاي ناب tlou رو كه ادم رو مجبور مي كنه براي لحظه لحظه بازي فكر كنه وبرنامه داشته باشه رو حتي يكيش رو هم ندارن.
من كلاً از بازي هايي مثل gears of war يا god of war كه بايد بكشي و بري جلو بدون هيچ برنامه ريزي يا فكر خوشم نمي ياد .
ضمناً من هم از اشنايي باهات خوشبختم.
تمام نکته توی همین یه خط نهفته ـس دی شما از کشتن و جلو رفتن خوشت نمیاد در صورتی که سبک HnS دقیقاً همین کشتن و جلو رفتن هست دی امثال نینجا گایدن و دویل می کرای و بیونتا و ... که همه توی این سبک دسته بندی میشن همه بکش برو جلو هستن با شیوه های متفاوت اگر هم این سبک پازل یا معمایی داشته باشه صرفاً برای تنوع هست نه برای به چالش کشیدن ذهن گیمر چون بازی ادونچر نیست دی همون گاو 1 رو هم که اکثراً به خوب بودن معماهاش اذعان دارن اگر با یه کم دید عمیق تر بهش نگاه بشه صرفاً یه سری اصول سرعتی و مهارتی هست تا پازلی که بخوای فکر کنی چه چیزی رو باید از کجا گیر بیاری یا چی رو با چی مچ کنی (اگر همچین چیزی هم داشته باشه با یه دودوتا چهارتا میشه حلش کرد) و امثال اینها دی ممکنه وقتی در کنار هم قرار بگیرن گیمر بگه وای ببین عجب چیزی از فلان جا که پازل رو شروع کردیم تا اینجا که تموم شد چه چیزهایی به هم ربط داشتن ولی خود حل پازل با چیزهایی که توی سبک ادونچر هست کاملاً متفاوته دی
کلاً فکر کنم هم شما منظورت رو بد رسوندی هم دوستان یه کم غیرتی شدن دی بحث بیشتر ادامه پیدا نکنه فکر کنم بهتره چون کلی هم که به این نسخه نگاه کنیم سیر تکاملیش حتی از 2 به 3 هم بیشتره ! پس صرفاً یه عنوان تجاری نبوده , بویژه که اولین نسخه ی دارای آنلاین هم هست !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر