God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
Game Informer توی شماره اخیرش در مورد 50 بازی E3 نوشته. این شماره مثل اینکه 6 نوع جلد متفاوت داره که یکی از جلدها GoW: Ascension هست و واقعآ زیباست !!! به شدت حال کردم با این جونوره ! :D

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
Game Informer توی شماره اخیرش در مورد 50 بازی E3 نوشته. این شماره مثل اینکه 6 نوع جلد متفاوت داره که یکی از جلدها GoW: Ascension هست و واقعآ زیباست !!! به شدت حال کردم با این جونوره ! :D

آرت فوق العادست ! خداکنه بخشی از گیم پلی باشه, یچیزی تو مایه های یکی از حماسی ترین سکانس های سری GOW :d!

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
OMFG !!!!!:-o

خداست اين آرت كه اريا جان گذاشته ! يعني وجود گيم پلي در اين صحنه كافيه تا بشه گوتي من در اون سال :x

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خداست آقا خداست ! دی
بویژه که با توجه به شرایط جوی آرت به نظر می رسه محیط برفی رو هم می تونیم زیارت کنیم ! دی توی PSP و PS2 برف توی گاو دیدیم حالا وقتشه اینجا هم طعم برف رو با موتور PS3 گاو بچشیم دی

یه سری مدل های قدیمی زده شده که بی ارتباط با این آرت هم نیستن :

البته احسان يادت نره ما قبلا هم محيط برفي در اين سري ديديم
yahoo_4.gif
خب گفتم که :
توی PSP و PS2 برف توی گاو دیدیم حالا وقتشه اینجا هم طعم برف رو با موتور PS3 گاو بچشیم دی
(شکلک خنده)

آخرین ویرایش:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
هنوز بازی تایید نشده بود من گفتم شک نکنید سانتا سنگ تموم میذاره! گوش نمیدید به حرف که :D

پ.ن: از آرت اینطور به نظر میرسه که یه چشمکی هم به کسلوانیا زدن :D
آقا بی خود پای اون یکی بازی رو به گاو باز نکنید بعداً برامون شر میشه دی عکس که گذاشتم دی همچین چیزهایی قبلاً توی گاو 1 و 2 هم ایده هاش بوده دی
اون بازی که خودش به اندازه ی کافی جا برای گیر دادن داره :D ورداشته بودن کله هرمی رو کپی کرده بودن تو بازی دیگه چی میخوان بگن؟ :D

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
این باس به تنهایی ارزش 100 هزار تومن رو داره . عجب چیز خوفیه !!! یاد vampire lord of shadow افتادم چه حالی بده با کریتوس تیکه تیکش کنیم .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
آقا بی خود پای اون یکی بازی رو به گاو باز نکنید بعداً برامون شر میشه دی عکس که گذاشتم دی همچین چیزهایی قبلاً توی گاو 1 و 2 هم ایده هاش بوده دی

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین

:o
چه آرت خفنیه! :d و اون موجود هم خیلی ترسناک میزنه x_x
خیلی دوست دارم بدونم توی گیم پلی چجوری قراره با این بشر بجنگیم! مطمئنا مبارزه ی هیجان انگیزیه!البته GOW همه ی باس هاش خفن هستن :d
راستی کسی نمیدونه اسم این موجود در صورت وجود در افسانه ها :-" چیه ؟ :d

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
پ.ن: از آرت اینطور به نظر میرسه که یه چشمکی هم به کسلوانیا زدن :D

اي خدا بگم چيكارت كنه بهنام :|

الان سيل عظيم سربازان وفايي وارد ميشند و ميگند بازي تقليد هست و فلام و بهمان :d

===================================================================

از ارت هاي منتشر شده و بخصوص اون فيله (:d) ميشه فهميد كه بازي يك ، بازي دم دستي نيست و مطمئنا بازم سانتا براش وقت گذاشته و مطمئنا بازم هم با كيفيت بسيار بالا خواهد بود و براي خالي كردن عريضه نيست .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
:o
چه آرت خفنیه! :d و اون موجود هم خیلی ترسناک میزنه x_x
خیلی دوست دارم بدونم توی گیم پلی چجوری قراره با این بشر بجنگیم! مطمئنا مبارزه ی هیجان انگیزیه!البته GOW همه ی باس هاش خفن هستن :d
راستی کسی نمیدونه اسم این موجود در صورت وجود در افسانه ها :-" چیه ؟ :d
در یونان باستان به اسم های "ایمپوسانه" , "لامیا" و "استریجس" شناخته میشدن که به همون خون آشام برمیگردن دی در واقع جزو باور های مردم اون زمان یونان هم بوده دی
پ.ن : حالا هی بیایید بگین چیزوانیا دی

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
در یونان باستان به اسم های "ایمپوسانه" , "لامیا" و "استریجس" شناخته میشدن که به همون خون آشام برمیگردن دی در واقع جزو باور های مردم اون زمان یونان هم بوده دی
پ.ن : حالا هی بیایید بگین چیزوانیا دی

شايد كريتوس عضو فرقه برادرهود شده :d

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
واقعا فک براندازه من بشدت با تم حماسی این بازی حال میکنم در حالی که در بین 3تا انحصاری بزرگ سونی این بازی کمتر در موردش بحث شده بود اما کم کم داریم به روزهای حماسی کریتوس بزرگ نزدیک میشویم:-ss

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر