God of War: Ascension

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599
تو ي اين عكس ها كه يكي از دوستان گذاشتن ديگه نميشه گفت بازي تكسچراش عاليه يا خفن رسما شاهد ultra تكسچر هستيم. :blink:
ايني كه ما الان داريم مي بينيم بهترين بازي هاي اين نسل هفتم رو از لحاظ تكسچر له ميكنه :-s
ديگه نميشه صبر كرد ٣٠دقيقه رو گذاشتم براي دانلود.8->

آخرین ویرایش:
کسایی که دیدن بیان توضیح بدند در حد اپنینگ GOW3 هست یا نه!:d
من دیدم، کلاً با ذهنیتی که داشتم کاملآً متفاوت بود ولی خیلی خیلی حماسی بود . به نظرم در حد شروع GOW3 نیست ولی خیلی کم باهاش فاصله داره ! توی مصاحبه کارگردان بازی با GameTrailers اشاره میشه که Opening بازی نزدیک به 1 ساعت ـه برای همین تا کامل تجربه نکنیم نمیشه نظر داد :دی!

من دیدم، کلاً با ذهنیتی که داشتم کاملآً متفاوت بود ولی خیلی خیلی حماسی بود . به نظرم در حد شروع GOW3 نیست ولی خیلی کم باهاش فاصله داره ! توی مصاحبه کارگردان بازی با GameTrailers اشاره میشه که Opening بازی نزدیک به 1 ساعت ـه برای همین تا کامل تجربه نکنیم نمیشه نظر داد :دی!
من به همینش هم راضیم.رد شدن از شروع GOW3 برای هیچ بازیی تو نسل امکان پذیر نیست.همین که این شماره بتونه نزدیک به اون شروع بشه راضی کنندست.:d
نظرت درمورد گرافیک چیه؟نسبت به GOW3 پیشرفت داشته!؟البته میدونم تا نسخه نهایی هنوز زمان مونده و حسابی میتونند روی پولیش وقت بزارند!:d

من به همینش هم راضیم.رد شدن از شروع GOW3 برای هیچ بازیی تو نسل امکان پذیر نیست.همین که این شماره بتونه نزدیک به اون شروع بشه راضی کنندست.:d
نظرت درمورد گرافیک چیه؟نسبت به GOW3 پیشرفت داشته!؟البته میدونم تا نسخه نهایی هنوز زمان مونده و حسابی میتونند روی پولیش وقت بزارند!:d
گرافیک در بالاترین حد خودش هست :d . همون ابتدای بازی مدل کریتوس و صورتش رو که نشون میده حس میکنید دارید یک انیمیشن CG میبینید نه گرافیک in-game !
مدلسازی کریتوس/دشمنان، انیمیشن، افکت ها مثل آتش BOC، فیزیک، رنگبندی/آرت استایل و... همه و همه پیشرفت کاملاً محسوسی داشتن نسبت به GOW 3 .

در مورد گیم پلی هم بگم خیلی خیلی سرعتش بیشتر شده، یک سری ابیلیتی های جدید کریتوس واقعاً ارضا کننده ان .

پ.ن: this gif !!
http://www.abload.de/img/aslk1x.gif

آخرین ویرایش:
دوستان in game خیلی با تریلری که میبینید متفاوت و یه حالت سنگین تر و لذت بخش تری داره

بابا اینا چشونه همه چی رو ریختن بیرون یدفه من که دانلود نمیکنم خواهشا چیزی لو ندید باو

عکس پایینی همه سمت راست عجب چیز خوفیه ها بدن کریتوسو بین

داره دانلود میشه....داره دانلود میشه :d
به نظر من که اشکال شرعی نداره دیدنش اگر وجودشو دارید وقتی دمو اومد نرید دانلود کنید:d من قبل از اومدن gow iii تریلرهای e3 رو چندین بار دیدم ولی دمو رو بازی نکردم و زمان اومدن بازی هم از اون قسمت بازی (کشتن هیلیوس) لذت کافی بردم
مطمئنا این کار سونی یه boost برا پیش فروش بازیه
ولی به خدا من نمیتونم 200 تومن برا بازی پیاده شم :| از یه طرفی هم میدونم که حتی 12 ساعت هم نمیتونم بعد از شنیدن خبر اومدنش تو بازار صبر کنم به خاطر همین فقط دارم دعا میکنم برا وارد شدن این بازی به داخل ارز مبادله ای بدن ....

حاج رضا فيشر :d
اين گيفي كه گذاشتي هيلتره :|

من كه نمي بينم گرچند GoW:A رو نميخرم اما نمي بينم :d شايدم ببينم بهتره چون نميخوام بخرمش :d

عجب ضدحالی :( این همه صبر کردیم برای گیم پلی از SP، الان هم که اومده نمیتونیم ببینیمش ! آخه کدوم آدم عاقلی میاد Opening رو نشون میده :((

پ.ن : آنالیز گیم پلی تا عرضه دمو دوم به تعویق افتاد !

من که بعد از صحبت هایی که با امیر داشتم امکان نداره ببینم اما کاملا هایپ شدم مخصوصا بعد از این ویدئو:دی

God of War: Ascension “From Ashes” live action trailer – PlayStation.Blog.Europe

همون تریلر From Ashes هست که الان کامل شده و 2 دقیقه هست. بنظرم با داستان خفن احساسی روبه رو هستیم

گرافیک در بالاترین حد خودش هست :d . همون ابتدای بازی مدل کریتوس و صورتش رو که نشون میده حس میکنید دارید یک انیمیشن CG میبینید نه گرافیک in-game !
مدلسازی کریتوس/دشمنان، انیمیشن، افکت ها مثل آتش BOC، فیزیک، رنگبندی/آرت استایل و... همه و همه پیشرفت کاملاً محسوسی داشتن نسبت به GOW 3 .

در مورد گیم پلی هم بگم خیلی خیلی سرعتش بیشتر شده، یک سری ابیلیتی های جدید کریتوس واقعاً ارضا کننده ان .

پ.ن: this gif
!!
http://www.abload.de/img/aslk1x.gif

یه warning میذاشتی برای دیدن گیف :|
اصلا فکر نمیکردم یه روز بتونیم اجزای داخلی شکم دشمنا رو هم ببینیم :|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or