God of War: Ascension

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599
gow3 برای وجودش یه مقدمه قوی داشت (gow2 رو میگم ) ولی این بازی مثل gow gos,gowcoo هست به نظرم ولی از نظر قدرت پرافیک و.... عالی خواهد بود
این بازی به نوبه خود یک کار محشر هستش .....
لطفا" دوستان این بازی ها رو مقایسه نکنن....چون همه عالی بوده و کنار هم زیبایی دارن

دیدم و . . .

lhzolobkkj23eo5hqxi0.jpg

این مصاحبه با کارگردان رو دانلود کنم ؟ دوستانی که مصاحبه رو دیدن چیزی برای اسپویل نداره ؟ :d

من که آنلاین خواستم ببینم به محض شروع شدن مثل اینکه از گیم پلی بود منم بستم کلا صفحه رو !:d
شایدم اشتباه می کنم ، حالا در هر حال دانلود کردی فقط مصاحبه بود خبرشو بده :d

دوربین لعنتی این بازی دقیقان اون چیزی رو نشون میده که من میخوام ببینم !. نقطه کور نداره. بازیساز مجبورت نمیکنه چیزی رو ببینید که نمیخوای یا نباید.
خیلی دوست میدارم اینو.
یه چیز بحال به گیم پلی اضافه شده. گرفتم دشمن با BoC !.
درمورد اسپویل. معمولان 30 دقیقه اول همه بازیهای منتشر میشه برای ایجاد هایپ و تبلیغات و خیلی چیزهای دیگه. اگر قراره توی این زمان چیز مهمی لو بره سازنده و ناشر هیچ وقت همچین حرکتی نمیزنن. با خیال راحت نگاه کنید، هایپ شید، از این خشونت فوق العاده لذت ببرید.

ما که شانس نداریم ویز پی ان ما هم تموم شده حوصله هم نمیکنیم تمدید کنیم شما لذت ببرید از این 30 دیقه ......
بریم همون dmcخودمون رو دانلود کنیم

نتونستم تحمل کنم ! :دی
فوق العاده بود آقا فوق العاده !!!
oath.png
در مورد گیم پلی که تا قبل از بازی کردن نمیشه نظر داد (هرچند هر کی در مورد گیم پلی حرف زده ، فقط تعریف کرده) ، ولی گرافیک بازی که میشه از تریلر در موردش نظر داد واقعاً دیدنیه ! فکر کنم چند ماه فقط روی پوست جک جونورها وقت گذاشتن ! :دی آدم قشنگ حالت پوستشون رو حس میکنه. هیجان بازی هم همین اول کاری به شدت بالا هست و تازه این طور که Just Tank گفته ، اصل کاری رو هنوز ندیدیم و بخش اصلی و خفن Opening هنوز مونده ! :دی
اسپویلر مربوط به 30 دقیقه اول بازی :
عجب موجودی رو هم برای شروع بازی انتخاب کردن !!! نمیدونم چرا Hecatonchire (ها) رو توی نسخه های قبلی نذاشته بودن ، ولی این طوری بهتر شد ! :دی
اون جونورهایی که از دستش بیرون می اومدن هم خیلی جالب بودن. آخر ویدئو دلم برای جونوره سوخت ! :( Kratos همچین ازش آویزون شده بود که انگار داره با آرامش تاب بازی میکنه ! :دی
صحنه آخر !!!

ابعادش فکر کنم از Cronos هم بزرگ تره ! :دی

Fury ها هم خیلی بهتر از چیزی که فکر میکردم به نظر میرسن. البته اینجا فقط یکیشون درست حسابی دیده شد ، ولی همین یکی هم حال و هوای جالبی داشت و به نظر میرسه دشمن های خیلی خوبی برای Kratos باشن !

ای ریگ تو کفشتون آریا و امیر )x
جون من اذیت نکنین . یه پست دیگه در مورد live action ببینم میرم دانلود میکنم میبینم . حالا خود دانید . جون من مجبورم نکنین :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or